X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko nie rozumiem dlaczego pisze o bolu w ciazy ? a jak sie nie jest to co ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulaka ja nie raz miałam taki ból o którym piszesz. To nic poważnego. Czasami tak się dzieje.
    lusia przykro mi, ale nowy cykl nowe możliwości :) u mnie już się @ kończy i wyjątkowo bardzo dobrze go zniosłam. W dalszym ciągu bolał mnie dość mocno jajnik ale wczoraj ratowałam się no spą i jest już wszystko ok :)

    miłego wieczoru :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzla to co w piątek gratulujemy Tobie? :)) Widziałam, że beta wskazuje na ciążę :)))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czasami też mam taki ból. Ale chyba nic groźnego to nie jest.

    Ja teraz nakrecilam się na zdrowy tryb życia spacery itp i powiem Wam że zaczynam coraz mniej myśleć o ciąży. Tak psychicznie odpoczywam :)

    basiulaka89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak podoba mi się :) myślałam i o farmacji Ale nie będę ukrywać ze chemia u mnie leży na łopatkach :P a na higienistke marzyło mi się iść już w technikum.
    U mnie temperatura idzie w górę. Ciekawe jak długo u mnie dopiero 5 dpo. Ja się cieszę ze nigdy nie dałam się namówić na tabletki. Ale nie brałam i też łatwo nie mam.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tabletki brałam tylko przez 5 mcy jak wyjechałam za granice, to było jakieś 8 latemu. tez jestem antytabletkowa, robiłam wszystko, zeby ich nie brać.

    Witam czwartkowo:)

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie praktyka od drugiego semestru się zaczyna :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli owu była tego dnia co wykres wyznaczył to 15-go a podejrzewam, że mogła być też 20-go to wtedy pewnie 18-stego bym zatestowałam.
    Chociaż podejrzewam, że nie wytrzymam i będę chciała zrobić test 14-go (moje urodziny) :)

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jej dziewczyny ja jutro znowu do lekarza od wczoraj wymiotuje masakra mam nadzieje że to nie jakaś jelitówka bo oszaleję do tego bardzo bola mnie cycki spuchły i cholera wie co jeszcze zasypiam na siedząco ale to pewnie z tego przeziębienia na ciązę się nie nastawiam za bardzo bo po co robić sobie nadzieję :) do @ jeszcze troszkę bo ma być 12-14 zobaczymy ob jej nie było hehe ;) ja zmykam spać kobietki do jutra papa

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2017, 18:36

    basiulaka89, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj wsrod Nas -marzymisie- :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś miałam takie jasno brązowe plamienie, ale nie wiem czemu. Chociaż co któryś cykl tak mi się zdarza. Nie w każdym ale jednak. Szkoda że to nie implantacyjne :D

    basiulaka89, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj marzymisie :)
    Bardzo się cieszę, że do nas dołączyłaś :) Pamiętaj, że razem raźniej i łatwiej w staraniach :) Dobry lekarz to podstawa, ja też jestem właśnie na etapie zmiany lekarza, gdyż mój nie wzbudza do końca mojego zaufania. Mocno trzymam kciuki za Ciebie :)

    Ja mam termin @ na 13 stycznia, według ovu na 11 a od wczoraj czuje się tak jakby "okresowo". To trochę za wcześnie, w końcu to jeszcze prawie tydzień... trochę bolą mnie piersi, mam tak delikatnie wrażliwe i czuje jakby mnie jajniki kuły, częściej prawy... mój organizm mnie zaskakuje :( Za bardzo się nakręcam, że może tym razem się udało, ale dlaczego tym razem miałoby się udać skoro zawsze się nie udaje...

    Ehh...

    Dobranoc dziewczyny, słodkich snów :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2016, 22:51

    ug376iye929i107i.png
  • Teta Koleżanka
    Postów: 42 57

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny;) znajdzie się jeszcze dla mnie miejsce? ;)
    Oj.. zafasolkowanie w 2016 to tez moj cel;) mamy juz z moim M w domku Wikusie i pracujemy nad rodzeństwem; ) to nasz 3 cykl. Z córeczką udalo nam sie w dzien po ślubie w pierwszym cyklu. .. i tak sobie myślę że wtedy bylo to na totalnym luzie a teraz za duzo czytam sprawdzam mysle;) takze spokoj i luz codziennie sobie powtarzam.. troszke Was poczytalam i na prawdę jesteście swietne i silne babki;) z meeega pozytywna energia;) chce sie zarazić; ) a potem wszystkie przeskoczymy na fooletowa strone ovu;)

    basiulaka89, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    9.06.2014 :) Nasza Kruszynka 55cm i 3200g szczęścia; )

    Czekamy na nasze drugie Szczęście ... ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Cię Teta :) dokładnie tak jak piszesz luz by się przydał, ale teraz to ja już tak nie potrafię wyluzować jak wcześniej chociaż i tak robię postępy i trochę wyluzowalam w tym cyklu bo czasem nawet mylę się który to już dpo . :D Ale i tak nic z tego nie będzie. Przecież ten cykl niczym się nie różnił od poprzedniego. ;) następny cykl chyba zaczynam z testami owulacyjnymi.

    basiulaka89 lubi tę wiadomość

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2017, 18:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe osoby, super , ze jest nas coraz więcej :)
    marzymisię bardzo dobrze robisz, że zaczynasz od badań, bardzo dobre przygotowanie i przynajmniej nic nie może Cię zaskoczyć :)
    Paulette, skąd pewność, ze nie implantacyjny? ;)
    madziara nie nastawaj się ale wydaje mi się, że to są dobre objawy ;) Kiedy będziesz testować?
    Teta, luz i spokój to dobra rzecz, przydałaby się każdej z nas ale niestety często to nie wychodzi, ja zawsze mówie, ze lepiej zrobić najpierw badania bo potem ma się przynajmniej spokojną głowę ;)

    madziara0080, Paulette lubią tę wiadomość

  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka, widzisz dziś mam tylko wrażliwe piersi jak narazie, nic więcej... i trochę lepkiego śluzu. Tak myślę, że z testem poczekam do poniedzialku. Nie mam zwyczaju testować wcześniej, mimo, że mnie kusi. Oczywiście dam znać co i jak :)

    Witaj Teta :)

    ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całe piersi? ja miałam uczucie jakby mnie paliły kiedy tylko się je dotknęło, teraz już to jakoś schodzi. Za to mam wysoką temperaturę ciągle. Koniecznie daj, trzymam kciuki :)

  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Generalnie to czuję, że całe piersi są jakieś takie obolałe, wrażliwe, a w okolicy skutków bardziej. Wczoraj nawet mężowi nie pozwoliłam dotykać :)

    ug376iye929i107i.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ