X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka wrote:
    Trzymam za Was kciuki:) a jezeli nadal beda problemy z zajsciem, to moze sprobuj zbadac hormony. Pisze to poniewaz ja tez myslalam ze wszystko jest w porzadku, do badania hormonow.


    jakie konkretnie ?
    ja poki co badałam tylko profilaktycznie tarczyce

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niecierpliwie odliczam dni do 7, powinny mi sie wtedy dni płodne zacząć.

    Na jutro w ramach odstresowania umówilam się z kumpelą - staraczką na ploty przy piwku, domowe zacisze, wygodny dresik, koc i przegadane pół nocy ;-)

    Wiecie co, mam mega kochanego męża, ale czasem jak go słucham to mam wrażenie, ze on nie chce 2 dziecka, ze dla niego to nie czas, ze ten czas to świete nigdy.. mi tętno przyśpiesza na samą myśl o maluchu...

    Młoda śpi, zrobiłam sobie długą kąpiel, miałam jeszcze zrobić hybryde nową, ale coś mnie leń dopadł ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 21:11

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulaka widzisz ja też zaczęłam pić zmielone siemię lniane :) Tylko ja zalewam wrzątkiem wody, czekam aż napęcznieje i to piję. Sięgnęłam po nie ze względu na częste bóle żołądka no i na śluz, którego prawie nie mam. Aleee to nie wszystko, czytałam na innym temacie, że dobrze jest po owulacji jeść ananasa :) Więc i w tym miesiącu spróbuję i tego :)

    Karola, szczęściaro też bym sobie poleniuchowała w domu :)
    Lusia mam nadzieję, że @ nie pojawi się u Ciebie :)

    Zuzla, a Ty co tak trzymasz nas w niepewności ?:)

    Molyx tacy są faceci, jak już pojawi się druga kreska na teście będzie się cieszył, że na świat przyjdzie drugie maleństwo :)

    A ja jestem trochę zaniepokojona. Miałam jeden dzień obfitego krwawienia, a reszta brązowy okres dość skąpy jak na mnie. Do tego boli mnie jajnik i podbrzusze czego wcześniej nie czułam. Boję się, że to może jakaś torbiel :/

  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Soku malinowego i suszonej żurawiny mówisz, muszę spróbować, ja też ostatnio wzięłam się za siemie ;)

    samego bym nie wypila :/ sakuje jak kisiel :D

  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcia 83 :) napewnoo sprobuje ananasa :) w puszce czy owoc ? jest roznica ?
    Aaaa i jesli okres Ci sie nie podoba to moze spprobuj zrobic est dla pewnosci ;) Lepiej dmuchac na zimne :)

  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha Ulcia 83 prowadzisz wykres ??? jesli nie to polecam :)

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx wrote:
    jakie konkretnie ?
    ja poki co badałam tylko profilaktycznie tarczyce

    Ja badałam: TSH, FT4, FT3, Estradiol, LH, FSH, Prolaktynę, anty-TPO i anty-TG. Chciałam jeszcze proga zbadać ale jakoś nie mogę trafić w odpowiednim momencie. I wszystkie wyniki miałam ok, oprócz tych cholernych przeciwciał.

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulka, nie nie prowadzę. Leczę się w klinice naprotechnologii więc prowadzę codzienną obserwację metodą creightona. Wiesz z tego co czytałam to świeży ananas szczególnie jego środek. Gdzieś na tym forum wczoraj czytałam o tym :) Testu nie będę robiła, bo nie ma sensu. Jajnik tak mnie boli, że ledwo nogę podnoszę. Wizyta za 9 dni, trochę długo ale podratuję się no spą :)

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój maż niby tez chce 2 ale jak mó mówię że mniej więcej w tych dniach powinniśmy sie kochac i nawet przygotuje świece bieliznę winko i ja coś tam zaczynam dziaąłć to on mówi że nie ma ochoty że mu sie nie chcę że nic na siłę że może jutro może za tydzień a jak mó mówie że jego plemniki moga życ kilka dni a moje jajo kilka kilkanaście godzin odpowiada trudno i ąe z julką wystarczyła raz i był trafiony a ja mu mówie że z julka brałam CLO ateraz nie i musimy częściej i jest kłótnia bo ja znowu nalegam nie wiem może faktycznie moja wina to jest za bardzo chcę za bardzo go naciskam co prawda w grudniu było tak jak on chciał czyli ja mu nic nie mówiłam o dnach płodnych że musimy czy coś kochaliśmy sie jak mieliśmy ochote i tyle odpusciłam zobaczymy co z tego wyjdzie okaże się 14 stycznia

    Aha i mam pytanie nie nakręcam się jakby co ale przypusćmy że owu miałam 29-30 grudnia seks był 29 to kiedy najwcześniej w krwi była by już wykrywalna beta ? bo na testach jest napisane że wykrywają ciążę już 6 dni po zapłodnieniu ale teraz zgłupiałam czy 6 dni od owu i połączenia plamnika z jajem czy 6 dni od zagnieżdżenia ?

    basiulaka89 lubi tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak Wam mija dzien staraczki???

  • lusia1988 Przyjaciółka
    Postów: 197 34

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Długo. Odliczam dni do weekendu;) @ za 3 dni poza bólem jajników i piersi zero oznak. A jak tam u was?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobry wieczór :) przepraszam za brak aktywności, ale zaczęłam szkołę i się zebrać na nic nie mogę. dobrze że jutro wolne, bo już się rozleniwiłam :P wczoraj miałam taką migrenę, że aż mnie na mdłości brało, a dziś mam tak wzdęty brzuch, że nawet na jedzenie patrzeć nie mogę. Chyba ładna owulacja była. po zawsze wzdęcia mam po owulacji tylko czasem większe czasem mniejsze, a jak miałam bezowulacyjny to prawie wzdęć nie było.

    basiulaka89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Paulette, na jakim kierunku się uczysz? Dzień zleciał mi szybko..
    Higienistka Stomatologiczna (pierwszy rok) :)

    basiulaka89, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie jajcor lewy zaklul :/ ale jak :O az sie zgielam w pol :/ przy kaszlu ! myslalam ze mi wyleci

  • Basia90 Ekspertka
    Postów: 176 145

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulaka też tak nieraz miałam, np przy kichnięciu.. O co w tym chodzi?

    basiulaka89 lubi tę wiadomość

    relgh371p970veew.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    U mnie 20 d.c i żadnych objawów wskazujących na to, że mogło się udać - brak :(
    Chyba muszę zmienić tryb życia, zacząć interesować się czymś innym, znaleźć sobie jakieś inne zajęcie bo oszaleję :(

    To wyczekiwanie staje się okropne :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2016, 21:59

    ug376iye929i107i.png
  • lusia1988 Przyjaciółka
    Postów: 197 34

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś tak nie spodziewane dostałam @;/. Wiec kolejny cykl przed nami, chyba użyje teraz testów owu. Ale teraz źr spokojem mogę robić chodakowska ibtak nie myśleć, polecam najlepszy sposob;)

    basiulaka89 lubi tę wiadomość

  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziara0080 wrote:
    Cześć dziewczyny :)

    U mnie 20 d.c i żadnych objawów wskazujących na to, że mogło się udać - brak :(
    Chyba muszę zmienić tryb życia, zacząć interesować się czymś innym, znaleźć sobie jakieś inne zajęcie bo oszaleję :(

    To wyczekiwanie staje się okropne :(

    dobrze mowisz kochana ;) Musimy myslec o czyms innym.Bo zajscie w ciaze nie jest jak kupienie kilograma cukru w sklepie :) Jest procesem o wiele dluzszym i wazniejszym :P
    Ja nie mysle juz co ide do lozka <3 z moim o tym ze to ten dzien.Musimy dac sie poiesc pasji,milosci,przyjemnosci a najwazniejsze NATURALNOSCI ZACHODZENIA W CIAZE.
    Nie zmuszajcie swoich mezczyzn do <3 <3 <3 Jesli nie maja ochoty to nic na sile !!! Tak musimy myslc :) i jesli @ nie przyjdzie to wtedy nie panikowac,tylko podejsc spokojne.Mi juz tyle razy test ciazowy wyszedl pozytywny ze ohohohohoooo i jeszcze troche.Damy rade.Razem - wazne zeby miec inny cel w zyciu.Jasne dazyc do tego ale nie klepcie wiecznie facetom ooo dzis owulacja trzeba sie kochac hehehe napewno nie zadziala :)

    madziara0080, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia90 wrote:
    Basiulaka też tak nieraz miałam, np przy kichnięciu.. O co w tym chodzi?

    Kochana niemam pojecia :/ ale mam nadzieje,ze to idzie w dobra strone a nie w zla :)
    Poszukam moze czegos na necie ;) dam znac jak cos znajde :)

  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz odpowiada na bol w jajniku przy kaszlu czy kichaniu oto jego teoria:

    To nie jajniki tylko wiązadła (ból jest mniej więcej umiejscowiony w tym samym miejscu)...........przy kichaniu, kaszlu lub bardziej energicznym poruszeniu się nieco naciągają się mięśnie i wiązadła co może powodować mniejszy lub większy ból. To nic groźnego, naciąganie się wiązadeł u kobiety w ciąży jest rzeczą normalną, macica się rozrasta i to jest przyczyną..............po prostu trzeba wtedy, o ile to możliwe, przyjąć taka pozycję aby naciągnięcie było jak najmniejsze i jak najmniej bolało.
    Pozdrawiam

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ