X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, staramy się już 16 miesiąc... zdecydowanie za długo :(

    ug376iye929i107i.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci, że z moich obserwacji wynika, że każdy miesiąc jest inny. Piersi praktycznie bolą mnie zawsze przed @, ale czasami np z dwa dni przed @, kiedyś zaczęły mnie boleć już na bity tydzień przed, teraz tak bolą od kilku dni, a termin @ mam na 11 według ovu. Z jajnikami też co miesiąc to wygląda inaczej... zadko dawały o sobie znać na kilka dni przed okresem, zazwyczaj z dzień przed... a teraz jeden dzień je czuje, drugi nie i tak na naprzemiennie...

    Sama już nie wiem, najgorsze jest to ciągle robienie sobie nadziei, a później pojawia się okres i dupa...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2016, 13:36

    ug376iye929i107i.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze staram się nastawić na okres... w końcu tyle czasu się nie udawało, to dlaczego tym razem ma być inaczej... ale wiesz jak to jest, jak ktoś bardzo pragnie dziecka to nadzieja jest zawsze... a później znów rozczarowanie i płacz :(

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj lekarz chce mi zrobić HSG teraz na przełomie stycznia/lutego, ale taki zabieg to koszt 500 zł :(

    Ja biorę kwas foliowy, olej z wiesiołka do owulacji, castagnus pierwszy miesiąc i pije inofem, mąż łyka androvit.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przed chwilka umówiłam się na wizytę do innego lekarza, próbowałam się tam dodzwonić od wczoraj. Udało mi się zapisać na 3 lutego na 17.45 :) Nowy lekarz - nowe nadzieje :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • Teta Koleżanka
    Postów: 42 57

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj, mi tez sie wszystko zmienia i kazdy cykl troche inny..a w ostatnich dwóch kilka dni przed @ mam mdłości... wiec nadzieja była,.. Paulette w poprzednim cyklu tez mialam takie plamienie i juz sama niewiedzialam co myslec.. cykl mi sie bardzo wydłużył a ovu przesuneło owulke wlasnie w ten dzien plamien to mysle ze owulacyjne bylo, a ty w ktorym dniu mialas? Szarlotka dopiero bede dzialac:) do testowania daleko dopiero mam 7 dc:( oj ten czas sie ciagnie:(

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    9.06.2014 :) Nasza Kruszynka 55cm i 3200g szczęścia; )

    Czekamy na nasze drugie Szczęście ... ♥
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a dlaczego wy placicie za HSG? Moze chodzi Wam o sono HSG?

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, do lekarza chodze prywatnie, powiedzial ze zanim da mi CLO chce mi zrobic HSG zeby sprawdzic czy jajowody sa drozne. Zabieg jest wykonywany w szpitalu na fundusz. Ewentualnie moglam jechac do kliniki leczenia nieplodnosci i tam zrobic mniej inwazyjne sono za ktore bym zaplacila 500 zl wlasnie.

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka, zaciekawiłaś mnie, bo ja również chodzę prywatnie do lekarza i mój lekarz mi nic nie powiedział o tym, że mogę mieć to zrobione w szpitalu na fundusz. O on od razu powiedział, że koszt zabiegów to 500 zł. Tym bardziej się cieszę, że zapisałam się do innego lekarza. Może ten mój chciał mnie najzwyczajniej naciągnąć...

    ug376iye929i107i.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka i na pewno o mówił o hsg, nie o sono hsg. Więc tym bardziej daje mi to do myślenia...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2016, 15:39

    ug376iye929i107i.png
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem od czego to zalezy. A Twoj lekarz pracuje w szpitalu? I w szpitalu mialabys miec robione HSG?

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że kiedyś pracował w szpitalu, szczerze-teraz to nie wiem :( Wiem, że miałabym jechać na ten zabieg w inne miejsce, nie do jego gabinetu. Ale gdzie, to sama nie wiem.

    Nie wiem, czy do niego wrócę...

    Teraz to muszę to przemyśleć dokładnie, zresztą jestem ciekawa co powie mi ten nowy lekarz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2016, 15:47

    ug376iye929i107i.png
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze jezeli lekarz nie pracuje w szpitalu to nie moze wypisac skierowania na bezplatne HSG, albo nie chce...do zabiegu jest potrzebny rentgen wiec pewnie szpital, no chyba ze ktos ma tak mega wyposazony gabinet:P

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten lekarz do którego teraz się umówiłam na wizytę pracuje w szpitalu, więc jest szansa, że jeśli badanie będzie konieczne to może będzie w ramach NFZ bezpłatne :) Oby :) dzięki Broszka za wskazówki :)

    ug376iye929i107i.png
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze poszukajcie w internetach jak to jest z tym badaniem na nfz?

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo dobrze, ze zmieniasz lekarza. Teraz dobrego, który ma podejście do pacjentki i ma na uwadze jej dobro zamiast kasę można ze świeczką szukać..

  • Teta Koleżanka
    Postów: 42 57

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry lekarz to podstawa... Szarlotka nie bralam hormonów.. W tym cyklu staram się z calych sil nie nakrecac....a jak sie nie uda to chyba zaczne powoli podstawowe badania. ..

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    9.06.2014 :) Nasza Kruszynka 55cm i 3200g szczęścia; )

    Czekamy na nasze drugie Szczęście ... ♥
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno nie nakręcanie się jest najlepsze więc teoretycznie trochę z przymrużeniem oka traktuje ten cykl :) Drugi cykl po odstawieniu hormonów więc nie nastawiam się, ze będzie wszystko cacy :)

    basiulaka89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka nie implantacyjny bo kiedyś już tak miałam i nic z tego nie było. A cykl temu doszły mi bóle piersi gdzie wcześniej nigdy mnie nie bolały przed okresem. Teraz też już mnie bolą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zażywasz coś?

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ