X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha szarlotka leż, leż :) na dobre Tobie to wyjdzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcia83 wrote:
    Cześć Aniu, jasne zapraszamy :) za chwilę 20 styczeń, skupisz się na badaniach ze nie obejrzysz się a już będziesz na USG :) Będąc na tym forum to co chwila czyta się o ciążach biochemicznych, poronieniach w II trymestrze. Co się dzieje na tym świecie? Chcemy mieć dziecko, a nie możemy. Aniu może nic się tam nie dzieje w tym jajniku? Może tak musi być, dowód na to, że pracuje :)

    Ja niestety nie czuje in vitro. I raczej nigdy nie zdecyduję się na ten krok. Nie ze względu na kasę bo od początku starań wydałam dziesiątki tysięcy na leczenie ale bije się to z moimi myślami. Trudno to wytłumaczyć, bo nie jestem przeciwna ale wiem, że to nie dla mnie.

    Ale tyle dzieciaczków juz się urodziło dzięki tej metodzie, że liczę na sukces w Twoim przypadku. I jest mi wstyd za nasz rząd, że zaprzestał refundacji in vitro.
    Powiem Ci kochana ze mi juz wsio ryba jaka metoda powstanie moje dziecko, wazne aby wogule bylo choć jedno ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka wrote:
    Czesc Aniu:) Trzymam kciuki za Twoje badania , mam nadzieje ze wszystko pojdzie po Waszej mysli:
    Mam pytanie-jak poradzilas sobie z tarczyca, a w sszczegolnosci z hashi? Sama mam podwyzszone przeciwciala dlatego jestem ciekawa co Tobie pomoglo:)
    Kochana co do tarczycy to sama zaczelam dobierac sobie dawki,bo jakbym polegala na endo to do tej pory bym walczyla z niedoczynnoscia, a co do hashimoto to u mnie wyszlo tylko na usg male zapalenie, po zrobieniu przeciwcial ktore wyszly w normie endo stwierdził ze hashi wchodzi w faze remisji zostala tylko niedoczynność i duza nadwaga,swego czasu bralam parę suplementów które bierze sie aby wyciszyc hashimoto, jak znajdę artykuł z ta suplementacja to Ci tu podeślę

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny widzę ze niektóre tu staraja sie dluzej odemnie, powiedzcie jak radzicie sobie psychicznie bo u mnie trwa nieustajaca sinusojda raz duza nadzieja ze w koncu zaskoczy raz mega dół i płacz :/

  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Aniu. Nam z mężem właśnie zaczął się 16 cykl starań. Tak jak piszesz, po okresie starania, obserwacja organizmu, wielka nadzieja, a gdy pojawia się znów okres to wielki płacz, lament i obwinianie się o wszystko.. tak jest u mnie. Co miesiąc mowie sobie, ze czas wyluzować, mieć wszystko w dupie, ale to nie takie proste, tylko łatwo się mówi:(

    ug376iye929i107i.png
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu bede wdzieczna jezeli to znajdziesz:) mi w badaniach wyszly podwyzszone przeciwciala, ale endo u ktorej bylam kompletnie to zignorowala. Stwierdzila, ze jezeli zajde to moze to powodowac poronienia i pewnie w ciazy bede musiala brac leki na tarczyce, ale przeciez jest tyle kobiet z najrozniejszymi chorobami, powaznymi, przewleklymi i rodza zdrowe dzieci wiec nie mam sie czym przejmowac. Zalamalam sie jak to przeczytalam, szukam nowego endo.

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania z czasem tak jak w moim przypadku (starania trwają już jakieś 5 lat choć przez całe 12 lat nie robiłam nic by w tę ciążę nie zajść) człowiek przyzwyczaja się do bólu. Wielki optymizm jest do owulacji a potem myśl - a zapewne będzie jak zawsze. Choć nadzieję zawsze mam do ostatniego dnia. Nie dość, że nie udaje mi się zajść w ciążę to jeszcze mam bardzo bolesne okresy przez co cierpię podwójnie. Przeżyłam juz chyba wszystkie możliwe emocje. Kilka miesięcy chodziłam do psychologa jednak użalanie się nad sobą jaka to ja jestem biedna i nieszczęśliwa bo nie mam dziecka - to nie dla mnie. Dostaję @ chwila smutku i walczymy dalej!

    Ania to prawda nie ważne jaka metoda ważny efekt końcowy :) Kiedyś będąc mała dziewczynką, a później dorastającą nastolatką marzyłam o adopcji. Daję sobie jeszcze parę lat na starania, a później pomyślę może o moich dawnych marzeniach :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka leżysz dalej? :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki :)

    Udzielalam sie tutaj w zeszlym roku ale usunelam konto bo za duzo Ovu bylo w moim zyciu :) w ciaze nie zaszlam ale w tym roku mam taki plan ;) Biorę się za siebie.Wczesniej bylam tu pod nikiem basiulkaa_89.Pozdrawiam wszystkie staraczki :)

    Zuzla lubi tę wiadomość

  • Zuzla Znajoma
    Postów: 20 15

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Staram sie od dawien dawna / jestem mama 7 letniej Zuzki
    Ogólnie to tak
    Hashimoto , Cronha Leśniewskiego i ciązy brak
    Dziś rano zrobiłam test mam @ co 26-27 dni @ powinnam dostac jutro , pojutrze ale od kilku dni nabrzmiałe piersi , odbijanie , jakos tak dziwnie się czuje jakby coś mi leżało na żołądku zwalałam to na świąteczne przeżarcie hahahah i sylwestrową zabawę
    Dodam ze odpuściłam sobie ze staraniem i dziś rano test negatywny a po 5 min zobaczyłam
    blada drugą kreskę - nie wiem czy się cieszyć - powtórzę jutro ale nie chce sobie robić nadziei a może tylko ja sobie wmawiam kreskę .....

    basiulaka89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie basiulaka i Zuzla :)

    Basiulaka jaki jest powód Twoich niepowodzeń?
    Wow Zuzla w końcu jakieś dobre wieści :) Coś czuję, że to będzie dobry rok :)

  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj basiulaka89 :)

    Cześć zuzla:) Ja tam bym chyba w poniedziałek na betę leciała z samego rana, jeżeli widzisz jakiś cień cienia to nadzieja jest :) Trzymam kciuki :*

    ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarotka ja też mam lenia strasznego. Tylko on za mną ciągnie się już tygodniami :) Miałam 5 dni wolnego i wcale nie jestem wypoczęta. To ja dzisiaj za Ciebie poleże :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się rozpisalyscie dziewczyny hehe :)
    Witam się z nowymi osobkami.
    Zuzla powtórz jutro test. Tylko zwróć uwagę jak jest napisane na teście sp jakiego czasu można odczytać wynik. Bo czasem zachodzą różne reakcje i cień wyświetla się bez ciąży. Ale trzymam kciuki żeby to jednak była ciąża :)

  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze zaczne od poczatku ;)

    Jestem w szczesliwym zwiazku od 9lat,9miesiecy :)
    Staramy sie w sumie tak juz bardzo od 3-4 lat.Mam problem ze znalezieniem dobrego gina.Żaden nie zlecił mi badań!!!
    Moj chlop w koncu zdecydowal sie isc na badania bo byl to baaardzo delikatny temat :/

  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje postanowienia na ten rok ? :D

    1.Zrobić prawo jazdy-heheh a raczej skończyć :D
    2.Znaleźć dobrego ginekologa :D
    3.Chciałabym rzucić palenie.
    4.Zmienić mieszkanie :D
    5.Znależć dobrą pracę :D
    6.Zajść w ciążę :D

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Moje leniuchowanie zaczęło się na nowo :) Właśnie się wykąpałam i teraz leże. Miałam dzisiaj ciężką sytuację, dzisiaj u teściowej na obiedzie postanowiłyśmy wypić trochę szampana i zaraz po tym w śluzie zaczęła pojawiać się krew, zaczęłam myśleć że to miesiączka bo już jej czas ale coś mi nie pasowało więc zrobiłam test.. Druga część jest jakby czerwonawa i wyszła biała druga kreska, nie wiem co mam robić. Miała z was tak któraś?


    Kochana zrob drugi test :) bo mogl byc zepsuty a w kazdym razie wynik nie prawidlowy do odczytu

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka jeżeli masz w domu jeszcze jakiś test to zrób go z rana. Jeszcze pewniejsza byłaby beta. Czekam na wiadomości od Ciebie:)

    Basiulaka super plany! Będziemy Cię rozliczać, więc nie masz wyjścia:P Ja swoje badania trochę wymogłam na lekarzu. I tak za nie płaciłam, zrobiłam kilka więcej i gdyby nie one to do tej pory bym myślała, że wszystko jest ok, oprócz trochę za wysokiego TSH. Chociaż moje endo stwierdziła, że jak dla niej jest ok. Więc dobry lekarz to skarb, szukaj koniecznie!

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Broszka - musze poszukac juz prywatnie bylam i lipa wyszla :/ Tsh mam minimalnie podwyzszone ale w granicach normy

  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 3 stycznia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaaaa najwazniejsze :D zmienic swoje cialo :) mniej slodyczy i trening :D

    SurfGirl lubi tę wiadomość

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ