X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj narzeczony na szczescie mnie hamuje podczas cyklu, ale jak zblizaja sie dni @ to ciagle pyta czy zrobilam juz test ciazowy. I bardziej mnie tym nakreca niz ja sama siebie.

  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka - trzymam kciuki i czekam na wieści <3

    Mój mąż jest raczej spokojnym, cichym facetem jeżeli chodzi o sprawy "ciążowe".
    Ale zazwyczaj kiedy przyjdzie @ to mnie mocno przytula i mówi, że uda się następnym razem. Widzę, że czasami też mu smutno, raz był nawet pewien, że się udało, a jak dostałam okres to mu mina zrzedła i miał doła cały dzień.

    Zazwyczaj w takim momencie o wszystko się obwiniam, mam pretensje do siebie, że nie mogę dać dziecka mojemu mężowi, że jestem beznadziejna itd... ale trochę się otrząsnę, okres się skończy i bierzemy się dalej za starania... i tak już 16 cykl...

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jakoś niedługo dobije do 60 cykli :) Czas leci jak cholera !

    Oj chciałabym aby mój mąż był takim cichym facetem. Niestety strasznie mnie pilnuje bym nie jadła nic pszennego, słodyczy, jogurtów nie mówiąc nic o coli. Tyle poświęceń...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie wyjątkowo 3 dc i nawet podpaska nie jest zaplamiona. Zawsze mam 6-7 dni @. Mało tego w poprzednim cyklu w pierwszym dniu wzięłam 7 tabletek przeciwbólowych a w tym tylko 2 :) Czyżby zmiany na lepsze??

    Szarlotka123, madziara0080 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka tak teraz Bromergon od roku, od 3 do 7 dnia aromek na stymulację, Reszta to witamina D3, olej z wiesiołka do owulacji, kwas foliowy, wapno ale to ze względu na to, że nie jem nabiału.

    Jeju ja tyle lat się staram a nigdy nie robiłam bety. Nawet nie wiem kiedy ją się robi :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj maz też mnie powstrzymyje to ja się nakręcam a jak przychodzi wredota to wystarczy że na niego spojrzę on mnie przytula i mówi bedzie ok jakja chce seksu to znowu on mowi że tek nie umie na zawołanie że do tego trzeba nas dwoje i chyba ma rację jak spłodzilismy córke seks był wtedy raz może 2 razy w tamtym miesiącu i co udało sie bo nie mysleliśmy o tym mam nadzieję że i tym razem tak bedzie odpusciłam kompletnie ten cykl co bedzie to bedzie byle tylko nie świrować

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ja to cierpliwie czekam zawsze na @. Chociaż może fajnie czasami zrobić bo w razie gdyby była podwyższona to zawsze można podtrzymać duphastonem czy luteiną.

    Dziewczyny czy wy robiłyscie badanie na wrogosc sluzu?? Czytałam sobie dzisiaj o tym i chyba wspomnę o tym badaniu lekarzowi choć nie wiem co on na to :/ Póki co ja też mam zamiar wrzucić na luz :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to widze że wszystkie wrzucamy na luz a potem po kolei bedziemy wklejac fotki 2 kreseczek hehe - Marzenia wiem ale może się spełnią

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcia, mi lekarz mówił o tym badaniu na wrogość śluzu. Najpierw czeka mnie HSG a jak to nie pomoże to właśnie test na wrogość śluzu.

    Tu masz linka z informacją jak to dokładnie wyglada: http://staraniowy.pl/badanie-wrogosc-sluzu/

    ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dziękuję Madzia za stronkę. Nie wiem czy mój lekarz zgodzi się na te badanie skoro na teście miałam już dwie kreski...
    Poprzednim razem według obliczeń data porodu przypadała na dzień moich urodzin - może tym razem zrobię sobie mega prezent i zobaczę dwie krechy w marcu :)

    Szarlotka to póki co leż i odpoczywaj, a jak mocno zaboli to weź no spę :) i ciągle czekamy :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Ja powinnam ją dostać dzisiaj. Na razie mam lekkie bóle jak na miesiączkę ale jej nie widać.


    Nie przyjdzie, nikt jej nie chce !!!

    Ulcia83, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, ja chciałabym zeby moj mąz sie ciut bardziej nakręcił. On ogolnie spokojny, cierpliwy - nielubiący zmian. Wie skąd sie dzieci biora;-), wiedział, ze sie staramy - a jak zaszłam w 1 cyklu z córką i mu powiedziałam, przytkało go z lekka ;-)))

    Ja mam taką pracę, ze nigdy na ciąze nie bedzie odpowiedni czas - ale za chwile puknie mi 30, a po 30 to ja mogę zaciązyć - ale z trzecim ;-)

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcia to my obie z marca :)

    ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ranyyyy w pierwszym cyklu? Szczęściaro !! :) Złoty strzał :) Cudnie ! :) Molyx drugie dziecko za drugim podejściem :) Trzecie będzie za trzecim :):) Twój mąż nawet nie ma czasu by się nakręcić bo zaraz znowu będziesz w ciąży :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziara u Ciebie okrągła 30stka?? :) To co w marcu 2 kreski? Oby nie pojedyncze na dwóch testach haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane , moge dołaczyc?

    My staramy sie od sierpnia 2013 roku, rok staralismy sie naturalnie(zachodzilam w ciaze biochemiczne, konczace sie w 4-5 tc) w sierpniu 2014 maz poszedl na pierszy ogien do przegladu i dramat nasienie ponizej normy do tego doszła moja niedoczynnosc tarczycy i hashimoto. Zaparłam sie i skaponowałam dla meza zastaw suplemnetow ktory w 7 miesiecy doprowadzil nasienie do normy, moja tarczyca szybko sie unormowała i tak od marca wszystko hula jak trzeba owulacje sa, hsg w maju idealne wszystko- nadzieja bo przeciez podobno po hsg jest lepsza plodnosc -u mnie niestety nie podziałało, od maja miałam 6 cykli stymulacji clo z monitringiem , wszystko pieknie ładnie i nic... lekarka wypisała nam zaswiadczenie do programu rzadowego in vitro , 1 wrzesnia zakwalifkowalismy sie w invikcie wrocław, jednak musielismy czekac do stycznia na rozpoczecie, w grudniu niestety okazało sie ze nasze podejscie do ivf jest bliskie zeru bo kasy i czasu dla nas zabraknie-kolejna załamka:/ jednka fartem udało nam sie przeniesc do Krakowskiego Artvimedu(dojazdy nas pograza finansowo no ale..) 29 grudnia mielismy pierwsza wizyte na ktorej liczylam ze dostane juz recepty i rozpiske stymulacji, rozczarowałam sie po zamiast tego dostałam spis badan jakie mamy wykonac i zas 20 stycznia musimy jechac na usg i jak wszystko bedzie ok dadza nam rozpiske i recepty... ale puki co obawiam ze moze sie to przeciagnac bo cos boli i uwiera mnie w okolicy lewego jajnika jakby torbiel... :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Aniu, jasne zapraszamy :) za chwilę 20 styczeń, skupisz się na badaniach ze nie obejrzysz się a już będziesz na USG :) Będąc na tym forum to co chwila czyta się o ciążach biochemicznych, poronieniach w II trymestrze. Co się dzieje na tym świecie? Chcemy mieć dziecko, a nie możemy. Aniu może nic się tam nie dzieje w tym jajniku? Może tak musi być, dowód na to, że pracuje :)

    Ja niestety nie czuje in vitro. I raczej nigdy nie zdecyduję się na ten krok. Nie ze względu na kasę bo od początku starań wydałam dziesiątki tysięcy na leczenie ale bije się to z moimi myślami. Trudno to wytłumaczyć, bo nie jestem przeciwna ale wiem, że to nie dla mnie.

    Ale tyle dzieciaczków juz się urodziło dzięki tej metodzie, że liczę na sukces w Twoim przypadku. I jest mi wstyd za nasz rząd, że zaprzestał refundacji in vitro.

  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcia83 wrote:
    O ranyyyy w pierwszym cyklu? Szczęściaro !! :) Złoty strzał :) Cudnie ! :) Molyx drugie dziecko za drugim podejściem :) Trzecie będzie za trzecim :):) Twój mąż nawet nie ma czasu by się nakręcić bo zaraz znowu będziesz w ciąży :)


    zaszłam w grudniu 2010, mialam cichutką nadzieję, ze w miniony grudzień będzie trafiony ;) ale niestety nie udało się. Może teraz bedzie prezent na walentynki :D ?

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Aniu:) Trzymam kciuki za Twoje badania , mam nadzieje ze wszystko pojdzie po Waszej mysli:
    Mam pytanie-jak poradzilas sobie z tarczyca, a w sszczegolnosci z hashi? Sama mam podwyzszone przeciwciala dlatego jestem ciekawa co Tobie pomoglo:)

    Ania1986 lubi tę wiadomość

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leże dzisiaj cały dzień aż mnie tyłek już boli :D Czekamy na Poniedziałek i nie chcemy @, absolutnie. Ania witamy, powodzenia, oby w tym roku marznie się spełniło :)

    Ania1986 lubi tę wiadomość

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ