X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Cie Molyx :)

    A mnie tak lewy jajnik boli ze nie wiem czy bedziemy dzis sie przytulac chociaz ochote mam :P

    Oby ten rok owocowal szczesliwie :)

  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przygarnę choćby i bliźniaki, choć obawiam się, ze serce mojego męża by nie wytrzymało takiej ilości szczęścia hahah ;))

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomnialam dodać, ze zyczę Wam Płodnego Nowego Roku ;)

    Paulette, madziara0080, Tymoteuszowa, Ulcia83 lubią tę wiadomość

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie zawsze marzyly blizniaki. Ale jak stracilam jedno to o dwoje sie juz bardziej martwie ze moj organizm nie podola.

  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx ja dwa cykle temu miałam poliowulacje, mój lekarz wtedy mówił, że była ogromna szansa na bliźniaki, no ale cóż, nic z tego nie wyszło bo pojawiła się @ :( ogólnie to byłam tym faktem trochę przerażona, bałam się bliźniaczej ciąży, nie wiem czy dałabym rade :( ale oczywiście jak Pan Bóg da to się będę cieszyć. Oby dał chociaż jedno to będę dziękować do końca życia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2016, 22:08

    Tymoteuszowa lubi tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ;) chciałabym się dołączyć jeśli mogę, bo z tego grudniowego cyklu będą nici...

    Mam 21 lat, staramy się z mężem o małą Boróweczkę od 4 cykli. Mam nadzieję, że nowy rok przyniesie nam bobasa i stworzymy rodzinke ;)

    Powodzenia Wam dziewczyny! :* jesteśmy tu, aby się wspierać ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! :) Na początku chciałabym wam życzyć owocnego 2016 roku! :)
    Ja z mężem staram się od ósmego września tego roku. 31.08 wzięliśmy ślub. <3
    Moja historia jak na razie jest krótka. Męża poznałam 5 i pół roku temu, razem jesteśmy dokładnie 5 lat. :) Mniej więcej od maja 2011 moje cykle zaczęły się wydłużać, w końcu całkowicie zanikły. :/ Nic z tym nie robiłam. W końcu dałam się namówić na wizytę u gina, który stwierdził że wszystko jest ok. Przepisał tabletki na wywołanie @ i kazał brać antyki. Brałam je 2 miesiące i odstawiłam. Dwa cykle były w miarę ok po czym znowu @ nie było. W marcu 2015 znowu poszłam do gina(innego). Miałam USG i podobno wszystko wyglądało dobrze. Pani ginekolog powiedziała, że widzi pęcherzyki i pewnie @ przyjdzie teraz. Nie przyszła. Ale i tak dostałam tabletki antykoncepcyjne. Więc nie czekałam na @ i zaczełam je brać. Brałam je do 8.09.2015. Odstawiłam i od razu zaczeliśmy starania.
    Po swoich cyklach, widzę że każdy cykl jest coraz gorszy? Nie wiem jak to ująć... Na razie czekam jak ten cykl będzie wyglądał... A jeśli @ nie przyjdzie do końca stycznia to idę na badania hormonów i do ginekologa.



  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Tymoteuszowa i adasiowa :) Miło, że jest nas coraz więcej do pogadania i wspierania się:) Mam przeczucie, ze 2016 rok będzie dla nas szczęśliwy :)

    ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe kobietki ;)

    Adasiowa bardzo to dziwne jeszcze w swojej karierze staran nie poznalam zadnej dziewczyny z takim problem. Szkoda ze zaden lekarz nie widzi ze cos moze byc na rzeczy. Moze teraz trafisz na jakiegos normalnego gina :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adasiowa,Tymoteuszowa:) i reszta staraczek obyśmy nie zagrzały na długo tutaj miejsca :) Fajnie, że większość z Was jest na początku tej drogi. Paulette my mamy trochę gorsze doświadczenie co? Czytam wiele razy jak dziewczyny z dłuższym starzem starań takim jak np.ja piszą do tych co dopiero zaczynają, że co Ty tam wiesz o bólu, o rozczarowaniu itp. A ja myślę, że czy starasz się rok czy dwa miesiące te uczucia są podobne. Choć ja mam datkowo za sobą kłótnie z Bogiem, zwątpienie w Jego istnienie, depresję, nerwice. Chęć ucieczki przed tym całym światem i pytaniami - kiedy w końcu będą dzieci. Ale pojawiający się @ boli kazda z nas tak samo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adasiowa faktycznie nawet jak przyjdzie @ to warto zrobić badania, by jednak znaleźć przyczynę zaniku okresu.

    Straciłam poczucie czasu. Myślałam, ze jest 21 a już mamy 23 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany bliźniaki? Przyjmę i to na klatę :) Choć jako niedoswiadczona przyszła Mama byłabym wdzięczna za jedno mega zdrowe :)

  • natkac3321 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 01:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcia83 wrote:
    Natka kiedyś nam się uda :) mam w rodzinie przypadek ciąża po 18 latach :)


    Najgorsze jest to, że moja młodsza siostra zaszła w ciąże bez problemu a mama jest mega płodna (w wieku 39 lat sprawiła nam jeszcze siostrę) i nie rozumieją tego co przechodzimy. Mam nadzieję, że ten rok przyniesie nam upragnione szczęście:)

  • natkac3321 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 01:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcia83 wrote:
    Natka kiedyś nam się uda :) mam w rodzinie przypadek ciąża po 18 latach :)

    18 lat? Nie wiem czy bym wytrzymała tyle. Ale dla małej fasolki zrobię wszystko:) tak bardzo na nią czekamy.

  • natkac3321 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 01:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcia83 wrote:
    Natka kiedyś nam się uda :) mam w rodzinie przypadek ciąża po 18 latach :)

    18 lat? Nie wiem czy bym wytrzymała tyle. Ale dla małej fasolki zrobię wszystko:) tak bardzo na nią czekamy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jej to przykre kiedy najbliżsi nie są w stanie zrozumieć tego co przechodzisz. Nateczko to nie był jeszcze nasz czas :) Jednak małymi kroczkami nadchodzi ten owocny dzień :) Póki co możesz się spełniać jako ciocia i jako siostra :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry w sobotni poranek, jakie plany na dzisiaj? U mnie raczej kolejny dzień lenistwa przez bolący żołądek. Mąż sobie słodko śpi, psinka słyszę że już się kręci więc mam jeszcze chwilkę na wylegiwanie się w łóżku :) Miłego dnia dziewczynki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 08:48

  • Broszka Autorytet
    Postów: 842 675

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj w pracy:) takze zycze milego dnia rowniez-i tym odpoczywajacym i tym pracujacym:)

    o14882c3tzwz2hbc.png
  • lusia1988 Przyjaciółka
    Postów: 197 34

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie było mnie wczoraj i juz nas tyle;)
    Ulica ma rację to przykre kiedy najbliżsi ciągle doluja. Moja przyjaciółka ciągła narzeka na swoje życie, jak to ona ma zle. A mnie zawsze doluje slowami"jakbbedziesz miała dziecko zrozumiesz" albo " my mamy dziecko" i bach cios poniżej pasa. Ale zawsze się znajdą " życzliwi przyjaciele". Y chyba tez przerabialosmy wszystko, płacze, zwątpienie, i klotnie między sobą. Nie wiem hak mój mezulek wytrzymal to wszystko i skąd on ma tyle optymizmu; )
    Dziewczyny musimy być dzielne;) jesteśmy wkoncu młode i piekne;)

  • Madzia91pn Koleżanka
    Postów: 44 3

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwester u mnie raczej spokojny. Wesoło było aale oczywiście po północy płacz. Mój Kubus jeszcze byłby pod moim sercem... Ale Nowy Rok nowe postanowienie. Ta myślą trzeba zyc

    +(26tc) Kubuś 6 listopada 2015
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ