X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do męża mu jeszcze trochę brakuje (narzeczony) ale on sam biedny mnie w tym cyklu nie poznaje, bo wcześniej to jak pisały dziewczyny taka maszynka tylko do seksu w dni płodne i tyle. a teraz to ciągle mam ochotę aż sama niebie nie poznaję.

    Madziu jak w okolicy owulki było przytulanie to może źle nie będzie :)

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :-) ja owu pewnie jutro ....trzymać kciuki

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antylopaa kcuki zaciśnięte :) ile u Ciebie trwa faza lutealna?

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, ostatnio cykl u mnie trwał 36 dni więc ciężko cokolwiek powiedzieć. Coś musiało się przestawić. W poprzednich cyklach obstawiam ze było to ok 13 dni.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to pewnie będziesz testować w moje urodziny (14.01) hehe :D

    ja też mam długie cykle. to jedna wielka katastrofa. tyle czekania :)

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od wczoraj pobolewanie w jajnikach no i śluz też mnie zalał więc można uznać ze to za chwilę. Nie mierze w tym cyklu temperatury, czekam na to co ma być , to będzie , co mi da to mierzenie...:-/

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A widzisz, to niedługo obchodzisz urodzinki:-D

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo to większość z Was ma lub miała na dniach ewolucję jak to mój mąż mówi :) trzymam kciukasy :)
    Ja wyjątkowo w tym cyklu będę bez stymulacji bo za późno zapisałam się do lekarza wiec nie dostanę tabletek do jutra.

    Nie wiem jak wy ale ja dzisiaj mam strasznego lenia. Leżę cały dzień przed Tv. Mąż wybiera się na spacer z psem, jeszcze 3 godziny tenu wybierałam się razem z Nim. Teraz juz mi się nie chce :)
    Mam z kolei ochotę na słodycze ale mam postanowienie 30sto dniowe bez słodyczy :) dzisiaj 5 dzień, a jestem uzależniona od nich :/

    natkac3321 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko to faktycznie tyle czekania. U mnie jeszcze rok temu wahał się w granicach 32-34 teraz mam 28-29 :)

    Antylopa jak ja bym chciała by mnie też taki sluz zalal. Niestety ja mam go bardzo mało. Zamierzam pić siemię lniane. No i łykam olej z wiesiolka w tabletkach, bo po oleju z butelki wymiotuje. Jest taki wstrętny :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka kiedyś nam się uda :) mam w rodzinie przypadek ciąża po 18 latach :)

    Ale wiecie co jest najgorsze w tym wszystkim? Widok mojego męża kiedy patrzy na dzieci. On tak bardzo pragnie żebym zaszła w ciążę. Biję się z myślami, że to moja wina choć lekarz i mąż próbują wybić mi to z głowy. Przykre jest to wszystko.

  • antylopaa Autorytet
    Postów: 1128 374

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie normalnie cykle trwały 26 i 27 dni, ten ostatni tak zwariował. A wcześniej brałam pół roku tabletki. od odstawienia minęły już ponad trzy miesiące więc mam nadzieje ze wszystkie hormony się już unormowaly. Bardzo bym chciała żeby w tym miesiącu już się udało.

    ex2bdf9hnbh57908.png

    Udało się w <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antylopa, a Ty od kiedy się starasz?

  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette - przytulanie było, oczywiście :) Skoro masz ochotę to tym bardziej nie odpuszczaj narzeczonemu :)

    Witaj antylopa :) z Twoich objawów wynika, że owulacja tuż, tuż :)

    Ulcia, nie możesz się obwiniać. To nie jest Twoja wina. Ja wiem, że jest ciężko gdy się nie udaje i głupie myśli dostajemy ale jesteśmy silne i nie możemy tak mówić. Zobaczysz, że ten rok będzie dla nas owocny:)

    ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara no właśnie po części tez i moja bo od lekarza mam kategoryczny zakaz spożywania produktów mlecznych, pszenicy i wszystkiego co jest na drożdżach. Do tego słodycze ze względu na grzyba w organizmie, a ja nie zawsze się do tego stosuje niestety. Tylko sobie tłumacze, że jak ma się pojawić dzieciątko to się pojawi :) Przecież nie grzeszyłam aż tak bardzo w swoim życiu :) Jeździłam nawet do szeptuchy ( kobiety która się modli w intencji w której przyjeżdżasz jest bardzo oblegana bo już jako dziecko moja mama mnie tam woziłam z moimi chorobami) oraz do księdza który potrafi działać cuda. Jednogłośnie mówią - zajdę w ciążę, mój lekarz też mówi, że będę fajną Mamą więc jestem silna jak każda z Was :)

    madziara0080 lubi tę wiadomość

  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcia, po części Cię rozumiem, bo ja np. mam nadwagę i wiem, że powinnam kilka kg zrzucić, ale nie jest to łatwe, szczególnie, że uwielbiam słodycze i właśnie też nie bardzo umiem sobie niektórych rzeczy odmówić :( Ale tak jak mówisz, jeżeli jest nam pisane dziecko to się na pewno pojawi :)

    ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia to mamy ten sam nałóg :) och czekoladki, batoniki, wafelki i do cola :) Mogę pomarzyć tylko teraz. 5 dzień bez słodkości a już z 10 razy miałam kryzys :) ale będę twarda :)
    Ja po odstawieniu wszystkiego co mnie uczula straciłam sporo na wadze ale też mam kiepskie odżywianie, teraz słodycze zastępuje słodyczami :)
    Co do zrzucenia kg Madzia to chęć, silna wola i samozaparcie i wszystko z głową. Moja koleżanka od lutego konkretnie wzięła się za siebie - ćwiczenia, regularne odżywianie i kilogramy spadły w dół :) Podziwiam takich ludzi - ja nie znoszę ćwiczeń, wysiłku ale lato lada moment wiec muszę też ujędrnić swoje flaczki :)

  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie w tym problem, że ja też nie lubię ćwiczeń a jak już zacznę ćwiczyć to na krótko :( brak motywacji. Jedynie co uwielbiam to jeździć rowerem, Od wiosny do jesieni w każdej wolnej chwili wsiadam na rower i jeżdżę relaksując się przy muzyce z słuchawkami w uszach:) Ale się rozmarzylam :)

    Ulcia trzymam kciuki za motywację w postanowieniu :)

    Ulcia83 lubi tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was ciepło, dołączam do Was - jeżli mogę :)

    w skrócie o mnie: 27 lat, mąż, blisko 4,5 letnia córa. Marzy mi sie rodzeństwo <3 bardzo bardzo... :)

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Molyx :) pewnie, że możesz dołączyć :) Każda staraczka mile widziana :)

    Życzę powodzenia w staraniach o rodzeństwo dla córki :)

    ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Molyx :) Fajnie, że masz już córeczkę, która prosi o rodzeństwo :) słodko :) Teraz przyda się chłopczyk do pary :):) To musi być zaczarowany i magiczny post i w 2016 doczekamy się naszych upragnionych maleństw :)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ