Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 18 lutego 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Szarlotka ja robiłam w tamtym cyklu ten sam test co w rossmanie (u mnie w aptece jest po 5.9) i nie miałam nawet cienia cienia więc myślę, że jest dobry :) popieram Rosax, dwa testy nie mogą być wadliwe, bez przesdy :D

    Molyx a ten z 8 był też pozytywny? Bo dla mnie też był ok :)

    Rosax haha spanie na podłodze uwielbiam :D no ale może mnie przeniosą na łóżeczko. Już się stresuje jutrem :D myślę że dała bym rade wytrzymać te 2 godziny ale chyba jednak by pękł :D

    Kochana, na zywo testowa była ciut słabsza od kontronej. A i tak "uznaje się" pierwszy pozytywny test jako wyznacznik (tak mi gin powiedział)

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 18 lutego 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka dawaj fotki bo mam 5 minut przerwy w pracy :-D

    Molyx, Ukija lubią tę wiadomość

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 18 lutego 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx wrote:
    Kochana, na zywo testowa była ciut słabsza od kontronej. A i tak "uznaje się" pierwszy pozytywny test jako wyznacznik (tak mi gin powiedział)
    Ten ostatni na zdjeciu widac ze bledsza jest testowa.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 18 lutego 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam za błędną interpretacje ale nie znam się na tym kompletnie. Czyli poerwszy wynik z dwoma mocnymi kreskami jest już oznaką, że owulacja już w ciągu kilku najbliższych godzin nastąpi. W tym cyklu czuję że może być po jabłkach ale warto spróbować. Jak będę robiła to będę wrzucała. Zdecydowałam się to zrobić i koniec, mój nie ma nic do gadania. Dziś zrobie ok 17 i tyle :D

    Molyx, rosax3 lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 18 lutego 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka chyba tak lubi nas trochę poddenerwować i trzymać w napięciu ;)

    Swoją drogą, zgadzam się z Molyx - nie wierzę, żeby dwa testy były wadliwe. Cień cienia jest dlatego, że nie robiłaś z porannego moczu, gdzie stężenie jest najwyższe, tylko z późniejszego i dlatego ;)

    A nawet cień cienia to i tak ciąża :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 11:47

    ug376iye929i107i.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 18 lutego 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha tak, Szarlotka nie pierwszy raz powie cos i ją wcina a my się tu dusimy z ciekawości hahahahha :D

    madziara0080, Aurellka lubią tę wiadomość

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 18 lutego 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zalogowalam się wlasnie na konto labolatorium i znalazlam bete z córką z 2011 r :D dacie wiare, ze @ mialam 15.12.10 a bete robilam dopiero 27.01.11 :D ? Nie wiem jak ja wytrwalam tyyyyle dni :D (cykle 28-29 dni) Od razu wynik niemal 19 tyś :D Przynajmniej nie musialam powtarzac hahahaha

    rosax3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 18 lutego 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wygladaly moje w 9dpo. Tez prawie nic a jednak bylo ;)
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a020569ea907.png

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/58e5ea86943f.png


    Szarlotka dawaj swoje!!!!

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 18 lutego 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    <a href=http://zapodaj.net/2ea62da7f1fac.jpg.html>20160218_110425.jpg</a>
    <a href=http://zapodaj.net/6f2ddd118b325.jpg.html>20160218_110557.jpg</a>
    <a href=http://zapodaj.net/4c0be3cd81720.jpg.html>20160218_110541.jpg</a>
    Przepraszam Kochane ale musiałam znaleźć kabel usb, jeszcze trochę mam papierkowej roboty, chciałam zjeść śniadanie i tak wszystko na raz ;)
    Nie wiem, ja osobiście na tych zdjęciach mało co widzę, wiem w którym miejscu więc mnie się jakoś pokazuje ale Wy chyba nic nie będziecie widzieć.
    Pomyślałam, że to może być zagnieżdżenie jak jutro tempka będzie lepsza.. Zobaczymy.
    Co do tego testu z rossmana, facelle czy jakoś tak, wszyscy mi mówią, że w aptekach wychodzi im cień, cienia a on pokazuje kreche.. No to zrobię w Sobotę jako ostatni test.


    musisz wybrać w opcjach "na forum" zeby odpowiedni link wygenerowac

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 18 lutego 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx wrote:
    zalogowalam się wlasnie na konto labolatorium i znalazlam bete z córką z 2011 r :D dacie wiare, ze @ mialam 15.12.10 a bete robilam dopiero 27.01.11 :D ? Nie wiem jak ja wytrwalam tyyyyle dni :D (cykle 28-29 dni) Od razu wynik niemal 19 tyś :D Przynajmniej nie musialam powtarzac hahahaha

    Ja z synem nie robilam. W 7 tyg poszlam do lekarza i slyszalam pieknie bijace serduszko <3 juz nie moge sie doczekac kolejnej takiej wizyty.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 18 lutego 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robiłam, bo lekarz - konował nastraszył mnie, ze pozamaciczna i do usunięcia.. pajac jeden.

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 18 lutego 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax ta moja kreska wygląda dokładnie tak jak Twoja :)

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 18 lutego 2016, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    http://zapodaj.net/2ea62da7f1fac.jpg.html
    http://zapodaj.net/6f2ddd118b325.jpg.html
    http://zapodaj.net/4c0be3cd81720.jpg.html
    Przepraszam Kochane ale musiałam znaleźć kabel usb, jeszcze trochę mam papierkowej roboty, chciałam zjeść śniadanie i tak wszystko na raz ;)
    Nie wiem, ja osobiście na tych zdjęciach mało co widzę, wiem w którym miejscu więc mnie się jakoś pokazuje ale Wy chyba nic nie będziecie widzieć.
    Pomyślałam, że to może być zagnieżdżenie jak jutro tempka będzie lepsza.. Zobaczymy.
    Co do tego testu z rossmana, facelle czy jakoś tak, wszyscy mi mówią, że w aptekach wychodzi im cień, cienia a on pokazuje kreche.. No to zrobię w Sobotę jako ostatni test.

    Na tym ostatnim zdjeciu jakbybylo cos widac ale nie jestem pewna. Sprobuj kolejny test zrobic w sobote.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 18 lutego 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx wrote:
    ja robiłam, bo lekarz - konował nastraszył mnie, ze pozamaciczna i do usunięcia.. pajac jeden.

    No co ty? Ja mialam duuuuzo stredu przed wizyta.. Ale jak tylko wlozyl usg i paczal to lzy i lzy i radosc ;)

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 18 lutego 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Rosax ta moja kreska wygląda dokładnie tak jak Twoja :)

    Sciemnieje jeszcze ;) taki byl moj pierwszy. A raczej pierwszy to ten wyzej robiony dzien wczzesniej wieczorem. Zauwazylam na nim taki paseczek cieniusienki ze stwierdzilam ze trzeba poprawic z rana. No i rano juz bylo wszystko jasne ;)

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 18 lutego 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka słabe zdjęcia, a ja patrzę na komórce więc lipa :(

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 18 lutego 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    No co ty? Ja mialam duuuuzo stredu przed wizyta.. Ale jak tylko wlozyl usg i paczal to lzy i lzy i radosc ;)

    trafilam do konowala, ktory zamiast gapic sie na monitor pisal smsa podczas usg. rzucił wyrok i wysłal mnie do domu z tekstem "od tego sie nie umiera". dzień pozniej inny lekarz stwierdził zdrową ciąże, malenswto mialo 1,45 cm, było piekne i zdrowe <3

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 18 lutego 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx o matko, co za lekarz, oby nigdy na takiego nie trafic...

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 18 lutego 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx wrote:
    trafilam do konowala, ktory zamiast gapic sie na monitor pisal smsa podczas usg. rzucił wyrok i wysłal mnie do domu z tekstem "od tego sie nie umiera". dzień pozniej inny lekarz stwierdził zdrową ciąże, malenswto mialo 1,45 cm, było piekne i zdrowe <3

    Co za ch#j. Kolejny lekarz idiota..

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 18 lutego 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy. Staram się podchodzić do tego ze spokojem i się nie nakręcać. Jutro pójdę na bete. Zobaczymy co wyjdzie :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
‹‹ 119 120 121 122 123 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ