X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx wrote:
    Szarotka, dziekuje - sama nie wiem, dzis jeszcze bledsza kreska - nie wiem czy juz po czy dalej robić. Czy po owu hormon od razu spada i krechy nie ma, czy jeszcze chwile test go wykazuje ?

    Jak mi 15 dnia cyklu pokazaly sie 2 grube krechy 16 dnia byla juz bledsza i 14 tez byla blada.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za miłe słowa. Też mam nadzieję, że w tym roku się uda.

    Molyx, testy owulacyjne wykrywają jedynie pik LH, a nie owulację jako taką. Jeśli kreska zaczyna blednąć może to oznaczać, że poziom hormonu spada i jest już po owu (owu może wystąpić 12-48h od pierwszego pozytywnego testu).
    Wg mnie testy owu są zbyt zawodne. U mnie nigdy nie wychodzą pozytywne nawet, jeśli owu mam, więc ja bym traktowała bardzo orientacyjnie wyniki. Raczej jako pomoc w ustaleniu czy dni płodne w ogóle występują.
    A kreska na teście jeśli pokazuje się blada przez cały cykl może oznaczać zaburzenia produkcji LH, charakterystyczne dla pcos. W idealnym cyklu LH gwałtownie rośnie i gwałtownie opada po 24-48h, ale rzadko się zdarza aby wszystkie cykle były idealne.

    23cs
  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotko, przecież to właśnie napisałam, że raczej już po owu :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    23cs
  • pati85 Autorytet
    Postów: 320 181

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, ja dzisiaj takze zakupilam testy owu,to bedzie pierwszy raz kiedy bede skrupulatnie je robila. Zastanawiam sie tylko czy mierzyc tem. strasznie sie nakrecam gdy to robie a zwlaszcza po owulacji. Powiem wam, ze okres starania sie o dziecko to jeden z gorszych okresow w moim zyciu. Jak zaszlam w druga ciaze, bardzo sie cieszylam ze to juz za mna, a tu psikus.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    4c3tpc0zeu5it3zr.png


  • Teta Koleżanka
    Postów: 42 57

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette może nie przyjdzie@.. trzymam kciuki... Molyx tez dzis robie pierwszy raz test owu.. zobaczymy;) PanaKotka jestes silną babka.. mam nadzieję że juz najgorsze za Tobą. . W koncu musi sie nam udac.. moja znajoma 10 lat sie starala powiedxieli jej ze to bylby cud.. i ten cud ma teraz prawie pol roku i udalo sie im jak całkiem odpuscili zrobili remont zlikwidowali sciany zeby miec przestrzen i co ;) po miesiącu robili pokoik;) glowa do gory;) cuda sie zdarzają a każda ciąża to nasz cud;)

    9.06.2014 :) Nasza Kruszynka 55cm i 3200g szczęścia; )

    Czekamy na nasze drugie Szczęście ... ♥
  • Teta Koleżanka
    Postów: 42 57

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati tez sie zastanawiam czy mierzyć temp.. ale chyba jednak bede mierzyć zeby miec dodatkowe potwierdzenie Czy byla owu.

    basiulaka89 lubi tę wiadomość

    9.06.2014 :) Nasza Kruszynka 55cm i 3200g szczęścia; )

    Czekamy na nasze drugie Szczęście ... ♥
  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kochane :)

    Przyszla sie pochwalic i pozalic ;)

    Otóż jeden z moich punktow na liscie noworocznej jest odhaczony :) ZMIENIAMY MIESZKANIE :D JUPIII !!!

    Małymi kroczkami do celu :D

    Poweim Wam dziewczynki,ze zle sie czuje :/ piersi bola okropnie,miałam dzisiaj ialam mdłości po sniadaniu po bułce i jakju :/ potem mialam mdlosci po kawie z mlekiem :/ niewiem co jest :/

    Temperatura mierzona nie cala godzine temu pod jezykiem wynosila 37,13 a pod pacha chwile po tym 36,90.Chora nie jestem... Podbrzusze mnie boli...
    Pozdrawiam

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze ta pieprzona biegunka ktora utzrymuje mi sie od kilku dni :/
    plus do tego czestomocz ! w nocy wstaje zeby siusiac :/ chyba przeziebilam pecherz :/ serio :/

  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    U mnie temperatura lata jak oszalała od pierwszego dnia skończonej miesiączki, szkoda, że testy owulacyjne zaczęłam robić dopiero dzisiaj ale zobaczymy czy LH będzie rosnąć czy też spadać :)
    basiulaka, może @ nie przyjdzie w tym miesiącu? :)


    Szarlotka fajnie by bylo :D ni epowiem,ze nie :P Ale jakos sie nie nakrecam :D chociaz na testa sie chyba skusze w dniu spodziewanej :D heheheh
    Fajnie by byo :) mieszkanko,dzidzia :) wszystko po kolei :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem właśnie na antybiotykach bo mam zapalenie pęcherza. Nic miłego niestety ale przynajmniej wyleczę to dziadostwo już całkiem.
    I idealny początek roku dla Ciebie, trzymam kciuki ;)
    Kiedy będziesz testować?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2016, 17:48

    basiulaka89 lubi tę wiadomość

  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotko pzy antybiotyku cykle sa zaburzone i mozna takze zajsc w ciaze takze glowa do gory ;)
    zachodza przy braniu anty to i jest szansa dla ciebie :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jesli bede testowac to nawet niewiem kiedy :P no wiesz...przeprowadzke mam na glowie i mysle ze nie bede miec czasu na testowanie heheh lepiej dla mnie :P

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    A później po przeprowadzce "czy ja miesiąc temu nie powinnam mieć @" haha :D
    Wiem, wiem, nie tracę nadziei ;d

    hahahhah no niezle :P

  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczorem rozmawiałam z moją ginką. Od nowego cyklu stymulacja letrozolem. Zobaczymy jak się będzie miał na tym mój śluz i moje endometrium, bo na clo było sucho i trochę cienko. Oczywiście do tego pregnyl, bo bez tego nic nie pęknie. Jest nowy plan, jest więc iskierka nadziei :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    23cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam się w pierwszym dniu mojego cyklu. mimo tak pięknego wykresu nic z tego nie wyszło ;)

    basiulaka89 lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    witam się w pierwszym dniu mojego cyklu. mimo tak pięknego wykresu nic z tego nie wyszło ;)

    Bardzo NIE LUBIE!

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette, tulę mocno :(

    23cs
  • Teta Koleżanka
    Postów: 42 57

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez tule Cie mocno Psulette :*

    9.06.2014 :) Nasza Kruszynka 55cm i 3200g szczęścia; )

    Czekamy na nasze drugie Szczęście ... ♥
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sciskam i ja :*

    ja dzis musialam isc z córką n a rtg płuc, mimo, ze miałam ołowiany kubraczek na sobie to czułam się niepewnie - nie wiem czy sie udało czy nie. Babeczce od rtg powiedziałam, ze moge być w ciązy, obwiązała mnie na wszystkei strony;-)

    basiulaka89 lubi tę wiadomość

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Paulette, ale nowy cykl przed Tobą ;)

‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ