X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieśmiała79, witaj!
    Jeśli lekarz nie ma efektów i nie szuka przyczyn porażek należy to jak najszybciej zmienić. Trzeba zmieniać lekarza za każdym razem, gdy czujemy, że coś nie gra, że stoimy w miejscu. Ja przez rok leczenia byłam u 4 aż znalazłam obecnĄ panią doktor, która wreszcie ma jakieś efekty. W leczeniu kłopotów z płodnością podstawą jest diagnostyka i rozpoznanie w czym jest problem. Jeśli lekarz leczy na ślepo to uciekaj od niego.
    Życzę Ci szybkich dwóch kreseczek :)

    23cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki PanaKotka ,rozwiałaś moje wątpliwości co do zmiany lekarza. Na pewno to zrobię. Z poniedziałku dzwonię do centrum medycznego w sąsiednim mieście, bo niestety mieszkam w małym miasteczku i nie bardzo mam wybór.
    Stwierdziliśmy z mężem ,że lepiej pomęczyć się z dojazdami niż tracić czas i nie daj Boże kolejne dzieci.

    cyt lubi tę wiadomość

  • PanaKotka Przyjaciółka
    Postów: 123 42

    Wysłany: 17 stycznia 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do lekarza dojeżdżam 250km. Dla mnie cel uświęca środki.

    23cs
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak Wam minął weekend dziewczynki ?

    u nas rodzinnie, troche lewniwie - troche aktywnie. udało nam sie wyjść na sanki ;)

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie weekend tak sobie. W pt praca potem na uczelnię. W sobotę odpuscilam studia i cały dzień gdzieś jeździliśmy. W niedzielę byłam na uczelni ale tylko 4h potem pojechaliśmy auto oglądać, bo mój nową zabawkę chce sobie kupić, a potem już cały dzień w domku- pieklismy grissini, oglądaliśmy filmy i zlecialo. Cały dzień bolał mnie brzuch i kręgosłup. Zaraz wchodzę do pracy i gnije tu do 18.. :(
    A co u Was ?

  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weekend i po weekendzie... w sobotę byłam na pogrzebie ;( wujek mi zmarł :( a wczoraj jeździliśmy po mieście z mężem, podpisaliśmy nową umowę z t-mobile, pojechaliśmy do Mc'Donalda, połaziłam po CCC a wieczorem usiedliśmy przy winku :) i tak weekend zleciał.

    Szarlotka, jak to @ w 15 d.c??

    ug376iye929i107i.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka, niestety nie mam pojęcia jak to jest po poronieniu (na moje szczęście) ale miejmy nadzieję, że to nic złego.

    Co do testów owulacyjnych - ja zaczynam jutro, sama jestem ciekawa jak to u mnie będzie ;)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim przypadku testy owu to tylko strata pieniędzy. Jeszcze ani raz nie wyszły pozytywnie mimo iż owu potwierdzona :) także z dystansem :)

    madziara0080, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mówiłam o sobie, że z dystansem podchodzę do testów.
    Bardzo mi przykro z powodu straty fasolki.. nie wiem jak to jest po poronieniu więc musialabys dopytać kogoś, kto przez to przechodził.
    A może warto uda się do gina, a może to po prostu krwawienie okoloowulacyjne? Co do alkoholu to nie mam teorii ale wiem, że jak się pije przy @ to niby więcej jest ale ja tego u siebie nie zauważyłam :)
    Tak czy siak warto to nakreślić lekarzowi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2016, 14:35

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam u innego lekarza na skonsultowanie jeszcze raz czy serio musze lykac te tabletki anty. No i skonsultowalam. Lekarz mowi ze musze brac. Ale nie tak jak poprzedni ze 6 msc bo wczesniej to watpi. Powiedzial ze mam brac 2 listki tabletek bez przerwy a trzeci jak bede chciala. Mowi ze moge wziac 3 jeszcze bez przerwy ale nie musze. Najwazniejsze aby w pierwszych trzech miesiacach nie zajsc w ciaze. Po odstawieniu tabletek po tych dwoch lub trzech listkach (najlepiej trzech ale moj wybor) musze poczekac na pierwszy okres prawidlowy i zglosic sie do niego sprawdziemy czy jest jajeczkowanie jak powinno a aby ta sytuacja sie nie powtorzyla mozemy robic monitoring ovu i sprobowac zajsc w ciaze jak ovulka bedzie w lewym jajniku a nie w prawym (na prawym byla teraz ta ciaza) ale mowil ze to nie musi byc konieczne bo sytuacja moze ale nie musi sie powtorzyc.
    A tabletki mam brac by moje jajniki nie pracowaly od razu by nie bylo miesiaczki i innych niepotrzebnych rzeczy po zabiegu aby jajnik zregenerowal sie na 99% nie powiedzial na 100 bo nikt nie moze byc tego pewny. Wiec pomyslalam sobie ze faktycznie wezme 3 listki bez przerwy a pozniej odczekam ten miesiac na normalny prawidlowy okres bo ten po odstawieniu nie jest okresem. Ale mozliwosc zajscia w ciaze od razu po odstawieniu a przed pierwsza prawidlowa miesiaczka jest duza i odemnie zalezy czy chce juz wtedy sie starac ale on nie dal 100% szansy ze wszystko sie uda akurat w tym miesiacu bo roznie moze sie zdarzyc ale ja nie mam myslec w ogole o tym co mogloby byc a tylko o zdrowej ciazy.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka ja po poronieniu mialam bardzo dlugie cykle. Temperatur tak szybko nie mierzylam. Chyba w 3 cyklu zaczelam ale byly takie standardowe. Kazda z nas jest inna i kazda w inny sposob przechodzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W moim przypadku bylo tak ze zaczynal sie 10 tc a nie bylo slychac ani widac serduszka. Bylam na obserwacji leki dostawalam i nic. Pozniej dali mi tabletki na poronienie i na tym mialo sie zakonczyc a po 5 dniach i tak mi zabieg zrobili. Pozmiej juz zadnych problemow pod tym wzgledem nie mialam .

    Szarlotka123, pati85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No coz kochana czasem popelniamy bledy, ale niestety czasu cofniemy.. moze jednak wszystko bedzie w porzadku.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotko, przytulam. Wierzę, ze wszystko będzie ok.

    Mi cos moja intuicja podpowiada, ze bieżacy cykl tez bezowocny. Śluzu jak nie bylo tak nie ma, sucho mam od konca okresu.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to tak obserwuje to jest to krew z niteczkami krwi.. Nie ma skrzepów jako takich, jak leże to nie leci krew tylko sam śluz.. Molyx, może po prostu przesunął Ci się cykl?

  • pati85 Autorytet
    Postów: 320 181

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx w szczesliwym cyklu takze myslalam, ze cykl bezowulacyjny wiec jakie bylo moje zdziwienie, ze jestem w ciazy :-) Glowa do gory, nie mamy na to wszystko za duzego wplywu.
    Ja poronilam w 16 tc i mialam robione lyzeczkowanie, mialam po zabiegu 14 dni krwawien i cykl 45 dniowy. Nastepny cykl trwal 29 dni i takze nie mialam plamien w ciagu cyklu.
    Po poronieniu bylam u dwoch lekarzy, jeden dał zielone swiatlo po pierwszej miesiaczce a drugi kazal poczekac 4 miesiace ze staraniami i badz tu czlowieku madry :/

    4c3tpc0zeu5it3zr.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mnie boli.. dosłownie wszystko. Brzuch, macica, jajniki, krew leci cały czas. Bardziej jest to taki śluz z krwią.. To samo co w tamtym cyklu, jedyny plus to to, ze biorę ten duphaston więc może się nie zakończy tak jak wtedy.. Mam wielką nadzieje :( Leże cały czas, mój mnie nie chce wypuścić z łóżka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Szarlotka nie wiem co o tym myslec... Ja tak nie mialam. A mimo ze nie mialas lyzeczkowania lekarz nie kazal Ci zrobic przerwy w staraniach ? Zeby organizm mogl sie troche podreperowal.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bo po biochemicznej można się starać od razu.. Ja też już nie wiem, siedzę i ryczę jak głupia..

  • Teta Koleżanka
    Postów: 42 57

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka wiem ze łatwo sie pisze... ale musisz byc silna.. nerwy nie pomoga.. trzymam kciuki...

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    9.06.2014 :) Nasza Kruszynka 55cm i 3200g szczęścia; )

    Czekamy na nasze drugie Szczęście ... ♥
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ