Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/0a358db8cd40.png

    Kto widzi 2 kreskę, ręka do góry :))
    Nie zapominam, co 2 dni musi być ❤

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzę :) Owu coraz bliżej <3

    Aurellka lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurellka wrote:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/0a358db8cd40.png

    Kto widzi 2 kreskę, ręka do góry :))
    Nie zapominam, co 2 dni musi być ❤

    Ja widze!!! Jasna ale jest.

    Aurellka lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanowa witam serdecznie :) no i czekam na zdjęcie testu w poniedziałek, obowiązkowo z II :D
    Ukija i Anka309 - mam nadzieję, że te bóle to, że fasoleczka się w Was usadawia ;)
    Aurellka - ... http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4f49bc9b1d19.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2016, 18:40

    Aurellka, nick nieaktualny, Anka309 lubią tę wiadomość

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Hej Kochane,
    plamienia wróciły, widziałam krew w śluzie.
    Na razie znowu nic nie ma.. Wykończy mnie to.
    Makowa, a może mają opcje wysłania wyników na maila?
    Aurelka, ja widzę ;) Już niedługo :)
    Postaraj sie uspokoic i lez jak najwiecej.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 25 lutego 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spytam się o numer do laboratorium, które robi badania. Może mi podadza wynik jak zadzwonie.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 25 lutego 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka odpoczywaj i myśl o czymś przyjemnym!

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 25 lutego 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) ciezko teraz wszystko nadrobić tyle juz jest zapisane :) Szarlotka oj chyba coś na rzeczy jest :) widzę druga kreskę Aurelka :)

    Aurellka lubi tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 25 lutego 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zwykle dopiska na drugim. Ej przez te testy ja sie uzaleznie i na porodowce jeszcze bede robic :D
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/410c28844698.jpg
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e4733d2298c2.jpg

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 25 lutego 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Spytam się o numer do laboratorium, które robi badania. Może mi podadza wynik jak zadzwonie.

    Zapytaj. Moze meila ci chociaz wysla lub cos ;)

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 25 lutego 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax widzze dwie II w 16 dc i 20 dc tak może być :) ? a z ta porodówka to udało sie a jak remont?

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 25 lutego 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja_86 wrote:
    Rosax widzze dwie II w 16 dc i 20 dc tak może być :) ? a z ta porodówka to udało sie a jak remont?

    Ja juz sama nie wiem jak to ma byc. Na ten 16 pasowala temp i slus i szyjka na inne dni nic nie pasuje.. Kiedys robilam testy i wychodzilo lekko przed ovu mocno w ovu i po tez lekko tak 2-3 dni przed i po reszta zawsze byla jasna bardzo jak te z 18 i 21 np.
    A remont sie udal sciana pomalowana. Druga pomaluje jutro bo dzisiejsza temp w dole mnie zdziwila.. Moze przez wczorajsze malowanie taka.. Dlatego wczoraj malowalam jedna sciane dzis byl spadek to zobacze jutro jaka temp i pomaluje sciane druga i zobacze jaka bedzie w sobote ;D

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 25 lutego 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aj to ciężko konkretnie stwierdzić obstawiałabym za tym 16 :) a to odpoczywaj i tak zdolniacha jestes :)

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 25 lutego 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mam monitoring wiec zobaczymy co tam sie dzieje ;)

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 25 lutego 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez najbardziej psowal mi 16 no ale zobaczymy jak to bedzie :) ja jestem za || hihi a czy moje jajeczka polubily sie z plemniczkami sie okaze pozniej :D tak jak trzymam kciuki za Was tak i za siebie trzymam.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 25 lutego 2016, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja_86 wrote:
    Jutro mam monitoring wiec zobaczymy co tam sie dzieje ;)

    Pewnie juz duza baanka ktora chce peknac a tatus musi w nocy z mamusia zadzialac :)

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od kilku dnia boli mnie podbrzusze, cialo obolale, dzis mnie mdlilo,sutki co jakis czas daja we znaki strasznie bola....nie wiem czy z tego chcenia to juz wymyslam czy co....a tu do pon jeszcze tyle dni;p
    Z Olka staralismy sie 9 msc....wiec tu za 1 to watpie zeby bylo. Az takiego szczescia to ja nie mam:-)

  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 25 lutego 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Anka mnie też boli jakoś dziwnie :P tylko że ja tak daleko jak Ty nie jestem :P w poniedziałek testujesz? :)

    No jeżeli @ nie przyjdzie do soboty to napewno w niedzielę zatestuje do poniedziałku raczej nie wytrzymam :-D

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 25 lutego 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanowa wrote:
    Od kilku dnia boli mnie podbrzusze, cialo obolale, dzis mnie mdlilo,sutki co jakis czas daja we znaki strasznie bola....nie wiem czy z tego chcenia to juz wymyslam czy co....a tu do pon jeszcze tyle dni;p
    Z Olka staralismy sie 9 msc....wiec tu za 1 to watpie zeby bylo. Az takiego szczescia to ja nie mam:-)
    Szybkobzleci do poniedzialku. ;) wytrzymasz ;) a z tym szczesciem to roznie bywa ;P

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 25 lutego 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka309 wrote:
    No jeżeli @ nie przyjdzie do soboty to napewno w niedzielę zatestuje do poniedziałku raczej nie wytrzymam :-D
    To moze jutro idz na bete ona na pewno juz prawde powie ;) duzo Ci do konca nie zostalo a temp tez ladna;)

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ