Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 13 marca 2016, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax tylko się nie denerwuj teraz!!! :)

    Makowa to super wakacje się zapowiadają :)

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 13 marca 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj powiedzial ze jak by umial to by mi te moje czarne scenariusze z glowy wybil.. Staram sie nie denerwowac w koncu juz kilka dni do wizyty i wszystko sie wyjasni. A moze to nie jajnik a watroba albo nerka? Czesto mnie cos boli w brzuchu. Precz zle mysli! To dobra ciaza i za 8 msc przywitamy na swiecie nasze blizniaki! O!

    nadzieja_86, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 13 marca 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax Twój ma rację, nie zamartwiaj się :) może to co innego a nie od razu :) my wszystkie tak tu kciuki 3-mamy, że nie ma innej opcji.:)

    Dobranoc do jutra :D !

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 13 marca 2016, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo wy kochane jestescie <3 i wiare macie w sobie a to juz wiele!
    Dobranoc nadzieja i dobranoc wszystkim. Senna jestem juz, <3 nie bedzie bo padam na pysk! spacer mnie zmeczyl.. Gdzie moja sila i energia?! Blizniaki dajcie mamie ciut chociaz energii..
    A dzis zjadlam az 2 banany 2 paczki i kawalek chleba z ledwoscia przelknietego.. Jutro mam nadzieje apetyt sie poprawi :)
    Jeszcze raz dobranoc! I dolaczcie szybko do mnie abysmy mogly wszystkie mowic a raczej narzekac!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 13 marca 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax ja się z nim w 100% zgadzam. Wszystko będzie dobrze i nie masz co się zamartwiać. To jak myślisz to źle wpływa na bliźniaki :( pamiętasz pisałam kiedyś że jak się myśli negatywnie to się przyciąga negatywne rzeczy a jak się myśli pozytywnie to się przyciąga pozytywy :) a więc wiesz jak masz działać. Od teraz same pozytywy. Bliźniaki są i mają się dobrze :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 14 marca 2016, 06:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) dziś dzień sikanca :) 3mam kciki dziewczyny!!!.
    A mnie coś dzis temp. spadła ehh :/ niby się jeszcze trzyma na moim poziomie ale spadek poza tym nad ranem mialam bezsennosc krecilam się i w ogole.... temp. nie była mierzona po głębokim snie. :/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Rosax będzie dobrze!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 06:25

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax kochana moja wiem ze to trudne ale trzeba się uzbroić w cierpliwość bo i ja musze trzymam kciuki za ciebie i maluszka pod serduchem!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_panna i inne kobietki tez myślcie pozytywnie na przyszłość to pomaga choćby w tym ze nasze samopoczucie i punkt widzenia się zmienia na lepsze. A ja i tak za wszystkie was trzymam mocno kciuki bo każda jest wspaniała i wyjątkowa!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 06:30

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 14 marca 2016, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Facelle 25 mlu. Z dzis oczywiscie ;D a dzis jest jeden dzien po terminie @
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/cc7f00e71593.jpg

    nadzieja_86, Aurellka lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 14 marca 2016, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dzis 14.03 rowne 4 lata temu dowiedzialam sie o synku!

    nick nieaktualny, nadzieja_86 lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax no i pięknie!! Kresecka super!!! na 100% nosisz w sobie okruszka!!! no jeszcze jak o synusiu się dowiedziałas w tym samym czasie 4 lata temu to ten czas ciąży sprzyja! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2016, 06:42

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 14 marca 2016, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko tym zyje! Synek sie udal w lutym. To teraz tez sie uda. 4 lata temu luty tez mial 29 dni ;) rok taki sam ;)

    nick nieaktualny, nadzieja_86 lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 14 marca 2016, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax teraz oficjalne gratulacje! <3 TERAZ SIĘ NIE DENERWUJ I ODPOCZYWAJ ZA WAS TROJE :)! dawaj Zielona kropcie!

    nick nieaktualny, Ukija lubią tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz i jeszcze jak się urodzi wtedy co synuś to będzie fantastycznie!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/dd95a51353b2.jpg
    Kochane coś na poprawę humorku popatrzcie jak nasza psinka pilnuje najmlodszego właściciela...

    rosax3, Ukija lubią tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 14 marca 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpoczywac? Wlasnie do pracy jade... Tzn zaraz wyjezdzam ;D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 14 marca 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8 dni do gina i mam nadzieje pecherzykow!

    nick nieaktualny, Ukija lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będą będą kochana tylko się nie stresuj! :)

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 14 marca 2016, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Facelle 25 mlu. Z dzis oczywiscie ;D a dzis jest jeden dzien po terminie @
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/cc7f00e71593.jpg
    I po co było się stresować? Gratulavje jeszcze raz kochana :*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
‹‹ 281 282 283 284 285 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ