X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Teta Koleżanka
    Postów: 42 57

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej;) ja mierze o 630:) tak wstaje do pracy:) gorzej przez weekend:)mam wolne;) ale podobno do godzinki lub półtorej obsuwy to nie problem; ) mierze 3 cykl i z kazdym łatwiej to interpretować; ) po raz pierwszy tempka rosnie jakos tak ladniej po owu;) moze sie uda;)
    A i najlepiej mierzyc zawsze o tej samej porze zaraz po przebudzeniu i w tym samym miejscu:) a wszystko co zaburza notowac typu krotki sen leki itp bo wpływa na temp;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2016, 23:13

    9.06.2014 :) Nasza Kruszynka 55cm i 3200g szczęścia; )

    Czekamy na nasze drugie Szczęście ... ♥
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx ja w tym cyklu mierzę o 7 rano. W przyszłym będę o 6. Chociaż mam problem z zaśnięciem po przebudzeniu :) dobrze że kupiłaś termometr. Szkoda, że zaczniesz dopiero w 6 lub w 7 dc (o ile się nie myle z moich obliczeń). Teraz na wykresie zapisuj oprócz temp i szyjke i śluz. Będzie łatwiej zobaczyć kiedy macie bardziej <3. Zapisuj przy tym nawet ból głowy itp.
    Teta w niektórych przypadkach dziewczyny które wstają godzinę wcześniej dodają 0.1 stopnia. Ja jednak chyba bym zapisała taka jak wskazuje i zapisała, że zmierzyłam wcześniej (może być wtedy zaburzona) :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Poszłam dziś na pobranie krwi i się dowiedziałam, że mi nie zrobią, bo muszę nieć skierowanie (bez skierowania jedynie w placówkach Medicover a nasz ośrodek jest tylko placówką współpracującą) Ostatnio progesteron zrobili mi bez a dziś problem?! Ciągle jakieś problemy... Mogłabym zapłacić, ale stwierdziłam, że jak pójdę na wizytę do gin to poproszę ją o skierowanie. Nie będę płacić jak mogę mieć za darmo. Poza tym ostatnio mamy dużo wydatków, a ja od stycznia nie mam pracy.
    Szarlotka daj znać jak tam u Ciebie? :)
    Molyx ja w tym cyklu też postanowiłam zacząć walkę z termometrem. Zaczynam od jutra, bo okresu już nie powinno być a podobno nalepie mierzyć temperaturę w pochwie :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2016, 10:58

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • asiuś Ekspertka
    Postów: 127 64

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM2016 gratuluję..... dajesz nadzieje że po biochemicznej można odrazu...
    Mogłabyś mi bliżej opisać jak to było u ciebie tzn cykl po. Ja jestem w trakcie. 4 dni po terminie @ nadal nie "poleciało" Chcę żeby już się zaczęło.... Najbardziej mnie przeraża że trzeba będzie przerwać starania

    uwo9kw7iyrjkbtpx.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM jesteś? Jak dziś się czujesz? Mam do Ciebie pytanko. Jaki miałaś śluz 5 dpo? Ja dziś zauważyłam dziwny i się zamartwiłam. Kuźwa po co ja brałam te tabletki? :(

    Makowa zawsze robią problemy. Ale jak możesz poczekać to idź na kasę chorych. Bez przesady żebyś musiała płacić :) podczas okresu też się powinno mierzyć temp. Lepszy obraz owulacji :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem tu nowa i wiem, że mi pomożecie lub wskażecie możliwości. Od ovu boli mnie lewy jajnik, cały czas mam uczucie mokrości, a do @ daleko. Temperatura się utrzymuje ale martwi mnie ten ból, nigdy takiego nie było. Może powinnam iść do lekarza? Co myślicie?

  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka 123 czekamy na wynik bety ☺ Który masz Dzisiaj dc i ile po owulacji?

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka czekamy czekamy na wynik :) właśnie patrzyłam na Twój wykres i faktycznie nie masz krech na wykresie. Dziwne. To na bank dobry znak! Czuje to :) a reszta badań wyszła dobrze? :) pozdrów od nas swojego i życz mu powrotu do zdrowia :) Ty nie daj się chorobie! :)
    Ten śluz był dziwny bo było kilka nitek ciągnącego tylko zastanawiam się czy nie przez <3 wczorajsze. No ale śluz był po grubo 12 godzinach. Już nic nie wiem. Zachowuje się jak opętana. Co nie robie to myśle. Może za dużo. Może mam jakieś parcie w sobie na to? Dopiero według ovu 5dpo :/

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy ;) co ma być to będzie :) tak, tak, wszystko ok, tylko te limfocyty trochę powiększone. Mój dziękuje i też was pozdrawia :* Będę próbować, już zaczęłam łykać rutinoscorbin itp ;) Hmm, a ten śluz miał jakiś inny kolor?

  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka 123 ja miałam w 5 dpo trochę w sluzie jak się podcierałam to było odrobinę różowej domieszki w sluzie

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka, a limfocyty nie wychodzą za duże jak ma się np. Przeziębienie, jakiś stan zapalny? Myślę, że tak naprawde wszystko ok. Ja chyba mam limfocyty zawsze za wysokie ;) bierz bierz i często myj ręce bo jak to nieżyt jelitowo-żołàdkowy to ta choroba przenosi siè głównie przez nieumyte ręcę. Ja sama też często na to choruje,o zgrozo, i leci mi z dwóch otworów (z buzi i z tego drugiego na dole). Chociaż jak Ty jesteś z nim ciągle to masz większą możliwość. Bierz rutinoscorbin jeszcze tydzień po jego wyleczeniu :)
    Właśnie ten śluz był kremowy ciągnący siè lekko z lepkim kremowym zmieszany. Już milion forów przeczytałam ale nic nie wywnioskowałam :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skorpionek serio? No powiadają, że zagnieżdżanie może się zacząć nawet i w 4dpo (choć są to żadkie przypadki). Życzę Ci kochana abyś za tydzień zrobiła teścik i wyszły dwie mocne kreseczki :)

    skorpionek82 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dzisiaj w pracy miałam ciężki dzień i dopiero czytam z opóźnieniem....

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiuś wrote:
    MMM2016 gratuluję..... dajesz nadzieje że po biochemicznej można odrazu...
    Mogłabyś mi bliżej opisać jak to było u ciebie tzn cykl po. Ja jestem w trakcie. 4 dni po terminie @ nadal nie "poleciało" Chcę żeby już się zaczęło.... Najbardziej mnie przeraża że trzeba będzie przerwać starania

    Czy dobrze zrozumiałam, ze obecnie jesteś w ciąży (najprawdopodobniej biochemicznej, 4 dzień po terminie @?

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM na szczęście już po? :) teraz sobie troszkę odpoczniesz :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    MMM jesteś? Jak dziś się czujesz? Mam do Ciebie pytanko. Jaki miałaś śluz 5 dpo? Ja dziś zauważyłam dziwny i się zamartwiłam. Kuźwa po co ja brałam te tabletki? :(

    Makowa zawsze robią problemy. Ale jak możesz poczekać to idź na kasę chorych. Bez przesady żebyś musiała płacić :) podczas okresu też się powinno mierzyć temp. Lepszy obraz owulacji :)

    Sprawdziłam, w 5 i 6 dniu po owu miałam wyjątkowo dużo gęstego śluzu, koloru mleczno-żółtego. Dodatkowo oznaczyłam ogólne odczucie silnej wilgotności. Też byłam zdziwiona takim śluzem....wcześniej nie miałam aż tak dużo śluzu po szczycie.
    ps jednak zapisywanie obserwacji się przydaje ;)

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myszka2389 wrote:
    Dziewczyny jestem tu nowa i wiem, że mi pomożecie lub wskażecie możliwości. Od ovu boli mnie lewy jajnik, cały czas mam uczucie mokrości, a do @ daleko. Temperatura się utrzymuje ale martwi mnie ten ból, nigdy takiego nie było. Może powinnam iść do lekarza? Co myślicie?

    Właśnie w tym cyklu już przed owu, w jej trakcie i praktycznie do terminu @ miałam dziwnie intensywnie bóle jajników: pierw tylko lewego a po paru dniach..na zmianę....
    Czasami nie mogłam się wyprostować....byłam pewna, ze to torbiel znowu (bo kilka razy już miałam.
    U mnie skończyło się pozytywnym testem:) Co tak naprawdę z jajnikami...to dowiem się 5.02 bo idę na usg.

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    To jest mój 24 dc, po owulacji prawdopodobnie 10 ale nie wiadomo czy wystąpiła w Sobotę Czy w Niedzielę/Poniedziałek :) Może już coś wyjdzie, jak nie to powtórzę w Poniedziałek bo wtedy już na pewno powinno coś być :) Nie nastawiam się na nic, kwestia odstawienia dupka. :)

    Trzymam kciuki za wyniki :)

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM no właśnie ja nie mam takiego śluzu. No ale każda kobieta jest inna z tym, że ja jestem zaniepokojona moim niestety :(

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija - nie spodziewam się, że każda ma takie same objawy, śluz itp.
    Ale jaki właściwie masz ten śluz? Co Cię w nim niepokoi?

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ