X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM ten sluz bym lepki kremowy zmieszany z niteczkami ciągnącego. Właściwie jak sprawdzałam dwa razy to taki był, teraz lepki już. Martwi mnie ta rozciągliwość. Aczkolwiek wczoraj wieczorem było <3 ale kiedy on się pojawił było grubo po 12 h :(

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija - raz jeszcze spojrzałam na notatki odnośnie mojego śluzu w obecnym cyklu. W 4 dniu po owu zatotowałam śluz płodny. Właśnie z ciągnącymi nitkami. Było go dużo mniej niż przed szczytem ale był i zapisałam (bj)

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane,u mnie dziwnie w tym cyklu.Wydaje mi się ze byla owulacja juz i to taka potezna ze bez tabletki przeciwbolowej sie nie obeszlo...Niewiem o co kaman :/

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM kochana Ty moja naprawde? Ty to potrafisz we mnie tchnac optymizm :D czuję, że to dobry znak :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulka no patrząc na Twoj wykres nie jestem pewna czy tak szybko była. Może to dopiero początek? :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    30 marca ostatnia tabletka anty.!
    Mam nadzieje ze szybko bedzie owocna ovulacja ;) taaka happy juz dzis chodze ze to tak nie dluugo ;) a no i zyje swoim planem ;) jak to bedzie ;D koniec tabletek szybka ovulacja i dwa zdrowe bobaski w brzuszku na usg w czerwcu ;D bog odda to co zabral ;) ale starczy w liczbie 2 nie musi oddawac 4!

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Hej dziewczyny :*
    Ja testu dzisiaj nie robiłam bo skoro byłam na becie to nie ma sensu ;) Czekam na wyniki, na razie na necie mam morfologię i próby wątrobowe, bety ni widu ni słychu. Mam za dużo limfocytów, tak to wszystko w normie :) Mój chory, całą noc mi wymiotował :( zrobiłam mu rosół i leży w łóżku, mam nadzieje, ze mnie nie zarazi.
    Ukija, dziwny śluz tzn?
    Myszka, skad wiesz, że była owu? Może Ci się przesunęła i jest dopiero teraz.

    No i jak? Sa juz wyniki bety? mozna gratulowac? ;)

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulaka89 - otworzyłam Twój wykres ale widzę tylko zapiski pod wykresem.....
    Wykres jest pusty....
    Powiedzcie dziewczyny co mam zrobić bo ewidentnie coś robię źle....

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • asiuś Ekspertka
    Postów: 127 64

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM2016 Tak to iochemiczna eta w 11 dni po 26 a 13dpo 28. Dziś się zaczęło także chyba szybko 4 dni po terminie @. Narazie skąpo.... Jak było u Ciebie ? kiedy owulacja była?
    Dzięki za odpowieź...;)

    uwo9kw7iyrjkbtpx.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotko, nie starajcie się i idźcie na żywioł. Często to najlepszy sposób :) w przyszłym cyklu się Wam uda :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • basiulaka89 Koleżanka
    Postów: 50 17

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolejna noc z bolem podbrzusza :( masakra

  • asiuś Ekspertka
    Postów: 127 64

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM2016 przepraszam ale chyba mi b ciężko wchodzi na klawiaturze .... morze Młody coś jadł przy klawiaturze ;) A w którym dniu u Cieie była w porównaniu do normalnych cykli?

    uwo9kw7iyrjkbtpx.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 27 stycznia 2016, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szalkotka, przytulanki bez ciśnień są najlepsze, a co ma być to będzie :) ale czuje że zrobi się bardzo owocnie w tym cyklu :)

    Basiulaka do gina się zapisałaś?

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj dobra koleżanka potwierdziła porannym testem, ze po 3 mcach udało im się i ma II :)) Wspaniała wiadomość z samego rana, ogromnie się cieszę, ze im się udalo.

    Dziś pierwsze poranne mierzenie temp i zdziwiłam się, ze miałam tylko 36,03. Fakt, ze zawsze śmieje się, ze ja rano to ledwo ciepła jestem, ale nie sądziłam, ze to tak naprawdę :D ;))

    Dziś robie sobie dzień laby, przyszła mi książka i zaraz ją pochlonę. Potrzebuję resetu.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx pogratuluj swojej koleżance i od nas, cieszymy się razem z nią z zafasolkowania :)
    Jeżeli chodzi o temperature to może się okazać że to Twoja normalna ciepłota ciała. Widziałam dużi wykresów gdzie dziewczyny miały takie temp i fasolkowały, to nie ma nic do rzeczy :)
    Zazdroszcze dnia laby. Też z chęcią bym się zaszyła pod kołderką z dobrą książką. Jednak nie ma tak dobrze i trzeba iść do pracy :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiuś dobrze też byłoby po jakimś czasie zbadać betę czy spadła. U mnie 3 tygodnie po poronieniu beta 83, po kolenych trzech 0,5. Czyli wszystko wrociło do norny i całkowicie się oczyściło.
    Szarlotka teraz kolejny cykl przed Wami. Przyjemności życzę ;)
    Wczoraj sie troche wypłakałam i dziś odrazu humor lepsze. U nas do 1.02 abstynencja, bo B idzie na badanie nasienia. A potem hulaj dusza :)

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa abstynenscja jest dobra. Poźniej serduszek się namnoży i większa możliwość zafasolkowania :)

    Rosax ale by był psikus jakby były 4 fasolki. No nie cieszyła byś się? Pewnie później już byś aż tak nie chciała się starać ;)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się teraz w tym cyklu pooglądam, czy znowu jakieś krwawienia w 15 dc nie przyjdą. ;/ Ja wam powiem, ze mam dziwny ten cykl.. śluz mam jak na dni płodne, z ciekawości wczoraj zrobiłam sobie test owulacyjny i wyszedł wyraźniejszy niż poprzednie kreski.. Załamuje się nim już, chce, zeby przyszła @ i rozpocząć od nowa.. Ale dzisiaj odstawiłam dupka więc się pojawi na dniach.
    Miałam dzisiaj jakiś durny sen, śniło mi się, że mój ode mnie odszedł..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2016, 10:14

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka ja tam we sny raczej nie wierzę, bo jak by miały się moje spełniać to kilka razy mielibyśmy już apokalipse zombie. Może masz w podświadomości jakieś obawy?
    Spokojnie wszystko w swoim czasie. Przyjdzie i się wszystko unormuje. Wtedy staranka na sto procent :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś jestem zadowolona z mojej temp. więc będzie dobry dzień :) w szyjcie jakoś ciaśniej się zrobiło. Oby to był dobry znak. Nadzieja jest :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ