X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slowa w czyny?
    Ubieram sie i ide na zakupy. Musze cos znalesc cos zmienic. Ale ja zamiast wazoniku zaslonek czy poduszek pewnie od razu posune sie do zmiany farb w pokoju hiji ;D juz mnie korci by zmienic..

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłych zakupów życzę :) Ja przekopuje sklepy internetowe. My mieliśmy remont półtora roku temu, więc narazie nie będę kombinowac z farbami :P A jaki kolor planujesz?

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Miłych zakupów życzę :) Ja przekopuje sklepy internetowe. My mieliśmy remont półtora roku temu, więc narazie nie będę kombinowac z farbami :P A jaki kolor planujesz?

    Nawet nie wiem. Mysle jaki by pasowal.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Remonty! Jak ja uwielbiam robić remonty. Ponoć mam wyczucie stylu więc pomagam wszystkim zaaranżować wnętrza :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moje kochane, co tam słychać u Was? Jak mija piątek, piąteczek, piątunio? :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Basia90 Ekspertka
    Postów: 176 145

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wczoraj dopadła grypa żołądkowa, paskudztwo jednodniowe ;/ Dziś już o niebo lepiej..

    relgh371p970veew.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u nas pochmurny piatunio :( wczoraj byla taka ladna wiosenna pogoda ze az sie chcialo a dzis du*y z domu sie ruszyc nie chce...

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax ja dziś cały dzień w czterech ścianach bez okna więc nawet nie widziałam jaka pogoda była ale ja szłam do pracy to świeciło pięknie. Niech już przychodzi wiosna! :)

    Teta lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Teta Koleżanka
    Postów: 42 57

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaak wiosna; ) i z nia pozytywne nastawienie; ) i sila do spełnienia tegorocznego ppostanowienia ;))

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    9.06.2014 :) Nasza Kruszynka 55cm i 3200g szczęścia; )

    Czekamy na nasze drugie Szczęście ... ♥
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teta jeszcze troszke i przyjdzie nasz wiosna i wszystko zacznie się budzić do życia. Wszystko :)

    Szarlotka, a co Ty tak balowałaś wczoraj? :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo już czuje kacyk? :) ja już od 1 stycznia nie pije :d kurcze to brzmi jakbym była wcześniej conajmniej uzależniona ;)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taki kochany, że posprząta? No ale czasami trzeba sobie wypić aby się odstresować i zapomnieć o pewnych sprawach :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka ja mam też tak z moim. Jego sprzatanie polega na wrzuceniu skarpet za łóżko :) no ale dobrze że już mu przeszło. Może zrozumiał, że musiałaś wyjść z inną kobitką? :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A faceta to nie tak łatwo dobrze wychować :D

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka też z chęcią bym się tak zresetowała, ale dziś miusiało starczyć kino. Byliśmy na Planeta Singli. Z całego serca polecam! Świetna komedia i boski Stuhr.
    Co do sprzątania to mój potrafi być dokładniejszy odemnie.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też ale jemu się nie chce sprzątać. Jak mieszkał sam to jakoś mu rączek nie ucieło a teraz już w rączki koli ;) Ooo, chciałam na to własnie iść ;) Jak polecasz to może go jutro wyciągnę :D Ja już kończę z alkoholem bo masakra..

  • Basia90 Ekspertka
    Postów: 176 145

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa Panna my też jutro wybieramy się na Planetę Singli ;) Mam do was pytanie, w środę, 4dpo byłam na wizycie u swojego gina, w związku z ostrymi bólami podbrzusza 3dpo i wszystko ok, owu była, mówił, że endo prawidłowe, a jak przyjechałam do domu to na epikryzie zobaczyłam, że endo ma grubość 6,51mm ;/ Czy to rzeczywiście jest takie prawidłowe? Bo mi wydaję się trochę nie bardzo, po prostu co za gość. Niewiem, ja poprostu czasem jak odwiedzam lekarza, to mam wrażenie, że wiem więcej od niego.. Masakra, też tak macie?

    relgh371p970veew.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    6,51 nie jest jeszcze tragedią ;)
    Ale trafić na normalnego lekarza graniczy z cudem..

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm... Ja ostatnio miałam usg robione 4dpo i endometrium miało 10mm. Ale skoro lekarz mówi, że jest ok to chyba nie powinnaś się martwić.
    A film świetny. Dajcie znać po obejrzeniu jak wrażenia :)

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka mojemu też za bardzo nie chce się sprzątać, ale lubi porządek. Znaczy się jak ja zrobie. Ale że ja według siebie samej sprzątam najlepiej to ma farta. Jak się poznaliśmy to taki nieład miał w swoim mieszkaniu, że szok. Ja to nawet skarpetki muszę mieć kolorami ułożone :D

    Basia my staraczki siedzimy tak w temacie, że każdy lekarz nam się idiotą wydaje ;)

    Szarlotka, szczerze mówiąc nie przepadam za polskimi filmami. Chciała bym aby zrobili komedie z naciskiem na komedie a nie romantyczną :d ale słyszałam że nowy Pit Bull jest niezły. Niezłe ciacho gra główną rolę :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ