X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle jestem dziś tak zadowolona z mojego śluzu, zwłaszcza jak teraz sprawdzałam, że z radości nie chce mi się nawet spać. Dużo kremowego. Obym się nie przejechała ;) nadzieja jest :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka to ja może jakiś film z dreszczykiem :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny czy mogę do was dołączyć. staramy się z mężem 2 lata 4 miesiące chodzimy do kliniki leczenia niepłodności zaczełam brać leki bo nie miałąm wogóle jajeczkowania i w tym cyklu się staramy w czwartek wzięłam ovitrelle i tak strasznie się boję że się nie uda 12 lutego mam robić test ciążowy ale się zastanawiam czy nie można go zrobić wcześniej?? brałą któraś z was ovitrelle?

    skorpionek82 lubi tę wiadomość

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Elina, witamy Cię w naszym gronie :) nie poddawajcie się, dacie radę, nadzieja i pozytywne nastawienie musi być zawsze! :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy ty ukija miałaś podobne leki możesz coś mi powiedzieć na ich temat ??

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • demi_01 Ekspertka
    Postów: 183 191

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, pozwolę sobie do Was dołączyć. Ja również rozpoczynam kolejne starania, jestem już po przejściach, ale pełna pozytywnego nastawienia. Tym razem startuję z paczkę leków. Ja jestem po dwóch poronieniach. Jeżeli chodzi o zachodzenie w ciąże to mam pewne doświadczenie, wiec moge również udzielić kilka wskazówek dziewczynom, które sie starają tak jak ja. Będę Was na bieżąco obserwować.

    Miłego weekendu!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2016, 16:04

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Demi. Witamy Cię serdecznie :) któey cykl starań. Jakie doświadczenie z zachodzenie w ciąże? Możesz rozjaśnić styuacje? :)

    Elina ja niestety nie mam doświadczenia z żadnymi lekami. W temacie starań jestem tak naprawdę świeżaczkiem. To co wiem o staraniach i wykresach itp. To sama się uczyłam na doświadczeniach innych dziewczyn :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj demi przykro mi że poroniłaś ale głowa do góry na pewno się uda. mówisz że masz doświadczenie. czy brałaś ovitrelle?

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elina wrote:
    witajcie dziewczyny czy mogę do was dołączyć. staramy się z mężem 2 lata 4 miesiące chodzimy do kliniki leczenia niepłodności zaczełam brać leki bo nie miałąm wogóle jajeczkowania i w tym cyklu się staramy w czwartek wzięłam ovitrelle i tak strasznie się boję że się nie uda 12 lutego mam robić test ciążowy ale się zastanawiam czy nie można go zrobić wcześniej?? brałą któraś z was ovitrelle?

    Jak lekarz kazał zrobić Ci test dopiero 12.02. to nie ma co robić wcześniej ze względu na to ze ovitrele ma w sobie hcg i test może być+ a w ciąży nie będzie.

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    Jak lekarz kazał zrobić Ci test dopiero 12.02. to nie ma co robić wcześniej ze względu na to ze ovitrele ma w sobie hcg i test może być+ a w ciąży nie będzie.


    a jak bym zrobiła 8 i 10 lutego z apteki to wtedy bym wiedziała co i jak

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demi. Mam do Ciebie pytanie. Skoro byłaś w ciąży i masz doświadczenie to kiedy robilaś testy?
    Bo ja brałam tabletki anty i miałam oczywiście @ jak w zegarku co 28 dni. Teraz ovu wyznaczyło mi dużo dłuższy cykl (a przy tabsach już bym miała @) I nie wiem czy mam się testować tak jak ovu wyznaczło mi w statystyce czy wcześniej, czy po 12 dniach fl :)
    Dodam szczerze, że najchętniej już bym się testowała, no ale według ovu to mój 8dpo :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny może Wy się zapatrzycie na moje powyższe pytanie i pomożecie mi to ogarnąć :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Dziewczyny może Wy się zapatrzycie na moje powyższe pytanie i pomożecie mi to ogarnąć :)


    jeżeli masz nie regularne a chcesz zajść w ciąże to idź do kliiki leczenia niepłodności i lekarz wyznaczy ci badania i może nie będzie trzeba dużej ingerencji. u nas niestety jest kiepsko bo moje jajniki nie pracują zęścia ale jest postęp a inni nie mają szczęścia lepiej iść za wczasu bo potem mogą być więkrze problemy.

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elina z tym że to dopiero mój pierszy cykl bez tabletek. Więc nie wiem jaka długość cyklu powinna być. Nie pamiętam też jaką miałam przed braniem bo za młodości zaczęłam brać. Chodzi mi tylko o to, że nie wiem kiedy zatestować w takiej sytuacji :(
    Cieszę się, że u Ciebie jest postęp :) uda się w końcu! Musicie być tylko wytrwali. Czasami przeznaczenie potrafi nas zaskoczyć. A Ty wcześniej nie miałaś dzieci? Staraliście się o pierwsze?

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Elina z tym że to dopiero mój pierszy cykl bez tabletek. Więc nie wiem jaka długość cyklu powinna być. Nie pamiętam też jaką miałam przed braniem bo za młodości zaczęłam brać. Chodzi mi tylko o to, że nie wiem kiedy zatestować w takiej sytuacji :(
    Cieszę się, że u Ciebie jest postęp :) uda się w końcu! Musicie być tylko wytrwali. Czasami przeznaczenie potrafi nas zaskoczyć. A Ty wcześniej nie miałaś dzieci? Staraliście się o pierwsze?


    miałam ale poroniłam i nie wiedziałam że jestem w ciąży. cykl powinien trwać 28 dni. pirwszy dzień cyklu to pierwszy dzień miesiączki. owulacja przy cyklu 28 dni jest 13-15 a nawet 16 dniem cyklu. jeżeli po tym cyklu następny nie będzie regularny idź do lekarza ale podejrzewam że będziesz musiała iść bo tabletki antykoncepcyjne strasznie rozregulowują cykle i jeśli myślisz o dziecku to myślę że jednak będziesz musiała iść do lekarza. to pierwsze dziecko nie mam dzieci.

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elina zaczne od tego, że z całego serca życzę Wam powodzenia i współczuję straty bo to zawsze jest bolesne.
    Jeżeli chodzi o moją sprawę to 5 wyższa temperatura (zgodnie z zasadami npr) miała miejsce 20 dnia cyklu stąd wykres ovu wyznaczył mi wtedy szczyt owulacji. Z tego co mi wiadomo cykl powinien wrócić do długości sprzed brania tabletek (bij zabij nie piętam jak długie je miałam). Teraz mam dylemat czy faktycznie powinien trwać 28 dni tak jak było za brania tabletek czy tak jak mi wskazuje wykres ovu. Chciałam dać sobie 3 miesiące na to aby mój organizm wrócił do normy bez żadnej stymulacji jak by nie patrzeć równie sztucznymi lekami co antyki. A jak w międzyczasie udało by się zafasolkować była bym szczęśliwa ;)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Płodność po odstawieniu tabletek jest różna. Można zajść już w 1 miesiącu (taką ja mam nadzieję), a można mieć problem. Nie ma na to reguły ;)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam moje drogie:)
    Witam nowe dziewczyny, rozgośćcie się u nas :)

    czy możecie polecić mi dobrą, sprawdzoną literaturę dot. npr ?

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka, tak patrzę na Twój wykres i myślę sobie,że może czas się zatestować po raz drugi albo iść na bete? Widziałam, że testowałaś w środe ostatnio. A jak Twoje temperatury z wczoraj i dziś?

    Molyx na necie wiele ciekawych artykułów można znaleźć. Osobiście mam tylko taka ksiażke którą dostałam na naukach przedmałżeńskich :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2016, 23:41

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj miałam coś koło 36,8 więc spadła. Pójdę na bete w Pn o ile nie dostane @. Boli mnie jakoś dziwnie brzuch, miałam uczucie takiego ciągnięcia i dziwny posmak w ustach.. Nie wiem, może moja podświadomość zaczęła tak działać..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2016, 00:11

‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ