X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślisz? Chociaż strasznie boje się porażki. Póki co nic na to nie wskazuje ale trzeba mieć tą opcję też w myślach żebym się nie załamała. Ale ja zawsze powtarzam, nadzieja umiera ostatnia :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elina wrote:
    a to chodzisz do gin czy do kliniki? jak długo sie starasz ? robiłaś jakieś dokładniejsze badania?


    działam sama - tzn póki co nie niepokoi mnie nic, dopiero zaczęlismy starania :)

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Teta Koleżanka
    Postów: 42 57

    Wysłany: 1 lutego 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny juz chyba nie wytrzymam i dzisiaj zatestuje; ) dopiero 13 dpo.... ale juz mnie nosi;)

    Molyx lubi tę wiadomość

    9.06.2014 :) Nasza Kruszynka 55cm i 3200g szczęścia; )

    Czekamy na nasze drugie Szczęście ... ♥
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 1 lutego 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija - faktycznie, ostatnio mniej piszę na tym wątku ale czytam każdy post :)
    Jestem trochę w zawieszeniu, bo czekam na pierwsze usg w ciąży i dopiero się dowiem czy wszystko ok...i wtedy coś więcej napiszę:)
    Na wykresach się udzielam bo to jest "mój" temat :)
    Dosyć intensywnie się tym interesuję, sporo czytam, mogę pomóc a jeszcze sama się uczę :)

    Ale, tak jak pisałam powyżej, czytam Was cały czas, trzymam kciuki za Was wszystkie i każdą z osobna :)
    Ściskam :)

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teta, ja mam ochote już zatestować 10 dpo :) także dobrze Cię rozumiem. A sikaniec czy beta? Czekamy na informacje :)

    MMM no ja wiem, źe czytasz :) a pewnie też bym była w zawieszeniu tak jak Ty :) Ja wiem, że znasz się na wykresach af Twoje słowa o moim podniosły mnie na duchu jak już miałam chwilę kryzysu :) Na informacje o fasoli czekam już z niecierpliwością i w piątek będę jej wypatrywała na obu tematach :) swoją drogą znowu mam ten dziwny śluz o którym Ci pisałam jak byłam w 5dpo :(

    Szarlotko kochana, jest cień! Jest już dobrze! Za kilka dni zatestuj znowu i wtedy będzie wszystko jasne :) na spokojnie, bez spinania się :)

    Szarlotka123, Teta lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Ja dzisiaj mam straszny spadek, na 36,5. Jeszcze nigdy nie miałam takiej tempki. Rano zrobiłam test i.. cień drugiej kreski. Kochane nie chce się na nic nastawiać i zapeszać dlatego na spokojnie poczekam. Na razie wracam do brania dupka 3x dziennie jeśli nie dostanę @.
    Teta, testuj, czekam niecierpliwie na Ciebie :)
    MMM dawaj znać od razu, na pewno będzie wszystko ok dlatego czekam na dobre informaje :)


    hey dziewczyny mam pytanie w czwartek wzięłam ovitrelle od wczoraj mam wzdęcia, zatwardzenie jestem zmęczona wieczorem nie mogę spać a rano wstaje ok 10:00, i w nocy koło 4:00 i 5:00 chdzę do ubikacji nigdy wcześniej w ocy nie wstawałam do ubikacji wczoraj miałam temp 37,5 a dzisiaj mam 37,2 czy to mogą być wczesne objawy ciąży czy to po ovitrelle?

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Elina nie mam pojęcia co to są za tabletki nigdy z nich nie korzystałam więc niestety nie pomogę. Ile jesteś dni po owu?
    Tak wygląda test, może coś zobaczycie ;)
    http://zapodaj.net/03fe33c7c99ba.jpg.html
    Ukija, bez spinania ale tak się boje, że znowu będzie biochemiczna :( Chociaż wcześniej nie miałam takiej tempki i różowych lekkich plamień, same brązowe..


    nie wiem ile dni po owu bo w czwartek dostałam ovitrelle na pęknięcie. a co dwoich plamień to może być związane z implantacją ale zrób bete i wtedy będziesz wiedzieć co i jak.

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotko, ja widzę cień, zrób jutro drugi - a w razie co biegnij na betę :) 3mam kciuki mega mocno!

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Elina nie mam pojęcia co to są za tabletki nigdy z nich nie korzystałam więc niestety nie pomogę. Ile jesteś dni po owu?
    Tak wygląda test, może coś zobaczycie ;)
    http://zapodaj.net/03fe33c7c99ba.jpg.html
    Ukija, bez spinania ale tak się boje, że znowu będzie biochemiczna :( Chociaż wcześniej nie miałam takiej tempki i różowych lekkich plamień, same brązowe..


    według mnie nie widzę nic ale lepiej idź na bete i będziesz pewna ja nie ufam do końca testom z apteki.

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Jutro powtórzę i pójdę na betę. Może też wpływ na kreche ma to, że robiłam test z drugiego moczu nie pierwszego.. No nie wiem, zobaczymy. Na razie na spokojnie.

    idź na bete kochana. nie nakręcaj się żebyś się nie rozczarowała. beta daje pewność 100% a test z apteki to 50 na 50

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 1 lutego 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny gdzie pouciekałyście nikt nic nie pisze.

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • skorpionek82 Autorytet
    Postów: 823 137

    Wysłany: 1 lutego 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie czy możliwa jest ciąża przy tym jak podczas podcierania się jest śluz jakby zabarwiony na brąz tym bardziej że mam dzisiaj termin@

    be2286637619c012de883c2f8744cba8.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 1 lutego 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teta i jak tam zrobiłaś test?
    Szarlotka aaa! Świetna wiadomość! Trzymam kciuki żeby kreska ciemniała ;) Daj znać jak będziesz mieć wyniki bety!
    Skorpionek u mnie to zawsze osnacza nadchodzącą @

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 1 lutego 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie czy możliwa jest ciąża przy tym jak podczas podcierania się jest śluz jakby zabarwiony na brąz tym bardziej że mam dzisiaj termin@

    a robiłaś test bete to może byc oznaka implantacji a może być @ więc lepiej poczekaj i zobacz co się dzieje jak będzie kilka plamieńprzez następne dni to idź sobie np za 2 dni na bete a jak mocno to@

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 1 lutego 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieliśmy z B dziś jechać na badanie nasienia i nici z tego. Przyjechał jakiś dyrektor z Warszawy i zwołał zebranie po pracy. B też musi na nim być. Myślałam, że sie wsciekne! No nic teraz jesteśmy umowieni na 15. Muszę przez to też przełożyć wizyte u gin. Ech...

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 1 lutego 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dopiero jak Wam napisałam to mnie olśniło, że okoł 11 mam owulacje a przed badaniem trzeba zachować abstynencje. Na szczęście w innej klinice ( którą też poleciła gin) mieli wolny termin na 9.02. To juz lepiej pasuje.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 1 lutego 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    I dopiero jak Wam napisałam to mnie olśniło, że okoł 11 mam owulacje a przed badaniem trzeba zachować abstynencje. Na szczęście w innej klinice ( którą też poleciła gin) mieli wolny termin na 9.02. To juz lepiej pasuje.

    ale astynencja musi być 2-7 dni. my mieliśmy 3 dni i wszystko wyszło dobrze. a zwykłe badanie nasienia czy badanie wspomaganego komputerowo badania nasienia- SCA. my robiliśmy obydwa to drugie ok 180 zł ale leprze bo bardziej dokładne i nie trzeba nic powtarzać.

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 1 lutego 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skorpionek82 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie czy możliwa jest ciąża przy tym jak podczas podcierania się jest śluz jakby zabarwiony na brąz tym bardziej że mam dzisiaj termin@

    Czy ja wczoraj nie widziałam Twojego pozytywnego testu????????????????????

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 1 lutego 2016, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak plamisz to idź do lekarza. Może to nie jest nic groźnego ale ja w poprzednim cyklu zaczęłam plamić na lekko brązowo i skończyło się ciążą biochemiczną.

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 1 lutego 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elina badanie będzie komputerowe. Wole 9ego, bo jak owu się spóźni to zawsze możemy podziałać a tak już nie byłoby wyjścia ;)

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ