X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 1 lutego 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija..... to obie mamy dziś "dolinę" :)
    Z tym, że ja chciałabym mieć Twoją (37,00) bo moja dzisiaj to 36,75 :)
    Ale i u Ciebie i u mnie - temperatury nad linia pokrywającą.

    Wniosek jeden: ja liczę, że Ty nadal masz szansę na dwie kreski a ja - że ciąża będzie rozwijała się prawidłowo :)

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 1 lutego 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Kochane przeraziłam się znowu bo przed chwilą zobaczyłam na wkładce brązowy skrzep, bardziej glut z tak jakby brązowymi nitkami..Mdłości mnie męczą od kilku godzin. Chyba się znowu zaczyna :(

    Kochana połóż się i odpoczywaj nie martw się na zapas. Leż kochana. Ja od czwartku leże w łóżku i mam zamiar leżeć do 12 lutego aż do bety tylko wstaje 10 lutego na posiewu do lekarza. Mam tak ukochanego męża że robi mi śniadania obiadki i kolacyjki. Leż słońce i odpoczywaj

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 1 lutego 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    rosax robiłam tylko test, jutro powtórzę ale tempka i plamienia wskazują na zagnieżdżenie.. no nie wiem.
    Tak, okres dostaje normalny.
    Elina, pozazdrościć męża :) Właśnie się kładę i będę leżeć. Co ma być to będzie.. :(

    A bierzesz duphaston lub luteine ?

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 1 lutego 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    rosax robiłam tylko test, jutro powtórzę ale tempka i plamienia wskazują na zagnieżdżenie.. no nie wiem.
    Tak, okres dostaje normalny.
    Elina, pozazdrościć męża :) Właśnie się kładę i będę leżeć. Co ma być to będzie.. :(

    Nie myslmy od razu negatywnie. Moze blizniaczki chca sie lepiej wgrysc w sciane ;D lez odpoczywaj! A ja trzymam kciuki by bylo ok!

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 1 lutego 2016, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Tak, mam dupka 2x dziennie.

    Kochana jak masz możliwość i nie pracujesz to poleż z dwa dni w łóžku i ruszaj się delikatnie. Ja rozmawiała z mężem i stwierdziliśmy że taka ciąża wywołana lekami jest bardzo wrażliwa i stwierdziła że ją będę leżeć i traktować swoją ciążę jak zagrożoną gdyż to ciąża po lekach i nie jest według mnie tak silną jak ta bez leków naturalna.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 1 lutego 2016, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Mdłości mi się teraz strasznie nasiliły, do tego kręci mi się w głowie.. Bardzo dziwnie się czuje. Cały czas sprawdzam śluz, jest normalny i jest go dużo.. To było takie jakby jednorazowe, ale i tak się przestraszyłam.

    Jak jest go dużo i jest normalny to się nie bój poleż z dwa dni zrób bete i będziesz wiedzieć co i jak.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 1 lutego 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zobaczcie co znalazłam :)
    Az się popłakałam ;)


    https://youtu.be/u3CKUQFRXDs

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 1 lutego 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Poleżę trochę, jutro z rana na betę. Na razie staram się bez nerwów.

    Myśl o czymś przyjemnym przytul się do męża i zatop si3 w marzeniach

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 1 lutego 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotko, kochana odpoczywaj i koniecznie daj znac jak beta

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 1 lutego 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Madzia, widziałam to wczoraj. Mało się u nas odzywasz, co u Ciebie?
    Elina, włączyłam sobie właśnie dziennik bridget jones dla odprężenia :)
    Molyx dam znać Kochana :)
    No i super trzymaj tak dalej relaks i dużo odpoczynku

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 1 lutego 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka, nie odzywam się, bo generalnie u mnie bez zmian. Owulacji nie było prawdopodobnie bo testy wychodziły cały czas negatywne. Czekam na @. W środę idę do nowego ginekologa, wieczorem mam wizytę. Po wizycie na pewno się odezwę i zdam relacje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2016, 21:58

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • Teta Koleżanka
    Postów: 42 57

    Wysłany: 1 lutego 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze dzis wytrzymalam;) nie skrecilam do apteki po test;) ale jutro juz chyba zrobię, przy córeczce mi wyszedł pozytyw dopiero w 6 tygodniu, wcześniej negatyw a ze to byl pierwszy cykl zaraz po slubie i stwierdziliśmy ze sie nie zabezpieczamy i jak sie uda odrazu to super a jak za 3 miesiące to tez ok;) no i zrobilam test w dniu @ i negatyw; ) a tu potem niespodzianka; ) a teraz jak planujemy to gorzej... no ale może tym razem;) dobra sie rozeleklam;) Szarlotko jak tam?

    9.06.2014 :) Nasza Kruszynka 55cm i 3200g szczęścia; )

    Czekamy na nasze drugie Szczęście ... ♥
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 1 lutego 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziara0080 wrote:
    Szarlotka, nie odzywam się, bo generalnie u mnie bez zmian. Owulacji nie było prawdopodobnie bo testy wychodziły cały czas negatywne. Czekam na @. W środę idę do nowego ginekologa, wieczorem mam wizytę. Po wizycie na pewno się odezwę i zdam relacje :)

    kochana trzymam kciuki. jakie leki bierzesz?
    ja clo, dupka ovitrelle i jakieś dodatkowe zastrzyki dostałam na porost pęcherzyków bo clo nie zadziałało. polecam lekarzy którzy mają doświadczenie z leczeniem niepłodności.

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 1 lutego 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teta wrote:
    Jeszcze dzis wytrzymalam;) nie skrecilam do apteki po test;) ale jutro juz chyba zrobię, przy córeczce mi wyszedł pozytyw dopiero w 6 tygodniu, wcześniej negatyw a ze to byl pierwszy cykl zaraz po slubie i stwierdziliśmy ze sie nie zabezpieczamy i jak sie uda odrazu to super a jak za 3 miesiące to tez ok;) no i zrobilam test w dniu @ i negatyw; ) a tu potem niespodzianka; ) a teraz jak planujemy to gorzej... no ale może tym razem;) dobra sie rozeleklam;) Szarlotko jak tam?

    kochana to idź na bete i będziesz pewna na 100%

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Teta Koleżanka
    Postów: 42 57

    Wysłany: 1 lutego 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elina chyba tak bede musiala zrobic;)

    9.06.2014 :) Nasza Kruszynka 55cm i 3200g szczęścia; )

    Czekamy na nasze drugie Szczęście ... ♥
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 1 lutego 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teta wrote:
    Elina chyba tak bede musiala zrobic;)

    oczywiście jeżeli z apteki tak późno u cb wykrywają ciąże to po co czekać i się stresować idź spokojnie jutro na bete i będziesz wiedziała na 100% i bez czekania i bez stresu kochana ściskam gorąco :) :) trzymam kciuki napewno będzie pozytywna

    Teta lubi tę wiadomość

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 1 lutego 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM dolina po całości. U Ciebie wiem, że wszystko będzie w porządku. To że temp powyżej lini to bardzo dobry znak :)

    Teta maszeruj po teścik jutro i sikaj :) nadal czekamy z niecierpliwością na informacje :)

    Szarlotka chill i relaksik. Bete zrób, jak odbierzesz wyniki to będzie szeeeeroki uśmiech. Mówię Ci :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 1 lutego 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    MMM dolina po całości. U Ciebie wiem, że wszystko będzie w porządku. To że temp powyżej lini to bardzo dobry znak :)

    Teta maszeruj po teścik jutro i sikaj :) nadal czekamy z niecierpliwością na informacje :)

    Szarlotka chill i relaksik. Bete zrób, jak odbierzesz wyniki to będzie szeeeeroki uśmiech. Mówię Ci :)

    ukija a ty jak się cujesz co tam u cb pisz

    Teta lubi tę wiadomość

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 2 lutego 2016, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elina, dziewczyny :( ja już raczej cykl w plecy :( no ale przynajmniej znam swoje ciało
    Od razu wiedziałam, że szczyt śluzu (2 dni przed wyznaczonym przez ovu) sugerował moją owulacje i że nie mam aż takich długicj cykli. Chociaż taki plus...
    Ale szyjka nadal wysoko, a krew (dosłownie bez skrzepów tylko przy samobadaniu szyjki, dziwne :( zobaczymy jak się potoczy to wszystko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2016, 07:16

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 2 lutego 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija - plamienie i spadek do linii wygląda na zbliżającą się @
    Dlaczego szyjka jest tak wysoko? Nie mam pojęcia. Obserwuj i daj znać.

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ