X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jesteście takie kochane. Jak narazie nic się nie rozkręciło ale już mnie brzuch zacznyna boleć jak na @ :( oj smuuuuteczek, nerwy, sfrusyrowanie :( teraz któraś z Was musi mnie pocieszyc informacją o zafasolkowaniu więc dziewczyny do dzieła! ;)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana @ nie ma a bol w ciazy na poczatku tez moze towazyszyc! Nie zamartwiaj sie puki zolza nie przyjdzie! A tak w ogole to zabraniam jej przyjsc do Ciebie!!!

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax hahaha uwielbiam Cię :* taka kochana. Jakos mam złe przeczucia :( no ale będzie nowy cykl i nowe nadzieje ;)

    rosax3 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mi mówił abym podeszła do tego z dystansem a nie później ryczała :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Rosax hahaha uwielbiam Cię :* taka kochana. Jakos mam złe przeczucia :( no ale będzie nowy cykl i nowe nadzieje ;)

    kochana wszystko będzie dobrze mnie też boli podbrzusze jak na @ ale u mnie jeszcze zawcześnie.

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Myslalam nad zakupem sztucznych orchidei na parapet w ozdobnych doniczkach a nad tymi kolorami wlasnie sie tez satanawialam juz znalazlam dywan bezowy i mysle by do dywanu dobrac kolor scian bezowych. Posciel juz zamowilam przed chwila do koldry jedna czarna druga rozowo czarna a trzecia to taka biala ale duzo kwiatow na niej kolorowych z zielonymi lodygami taka wiosenna jakby. A pokrycie na lozko myslalam zeby wziac jakies ale teraz to juz sama nie wiem jaki kolor ;D zeby nie bylo zbyt duzo ale jednak fajnie.. Jutro wybiore sie po farby.


    kochana nigdy w życiu nie kupuj sztuczne. ja mam 13 orchidei żywych to coś przepięknego na ich temet wiem bardzo dużo jak będziesz chciałą to ci poopowiadam o nich. nie kupuj sztucznych żywe są przepiękne i ślicznie pachną jak dobrze się o nie dba i w odpowiednim czasie daje się odpowiednie odżywki.

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elina wrote:
    kochana nigdy w życiu nie kupuj sztuczne. ja mam 13 orchidei żywych to coś przepięknego na ich temet wiem bardzo dużo jak będziesz chciałą to ci poopowiadam o nich. nie kupuj sztucznych żywe są przepiękne i ślicznie pachną jak dobrze się o nie dba i w odpowiednim czasie daje się odpowiednie odżywki.

    Mam duzo kwiatow i wszystkie zyja a orchide mam max 6 msc i zaraza.. Takie osady na lisciach dostaja.. Jak widze na jednej szybko ja wyrzucam ale czasem za pozno to zrobie i po kilku dniach na innych tez sa. U mojej mamy jest 10 i wszystkie piekne a mama w cale do nich sie nie przyklada. Siedza w normalnej ziemi i sa podlewane jak onne kwiaaty a i tak pieknie rosna!

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 2 lutego 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Mój mi mówił abym podeszła do tego z dystansem a nie później ryczała :)

    Chyba mamy identycznego meza hihi ;D
    No ale co zrobic jak lzy same sie cisna..
    Kurde jak ja chce juz aby to forum bylo zafasolkowane! Ale 2016 jeszcze dluuuugo.. Ale my wszystkie tu mamy zamiar urodzic w 2016 tak wiec malo czasu zostalo a wiec nieproszonych nie chcemy! w lutym musza sie posypac bety i paski!
    ... A ja cichutko bede sie od Was zarazac, az w kwietniu bede mogla i wirus wejdzie tak porzadnie!...

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 2 lutego 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Mam duzo kwiatow i wszystkie zyja a orchide mam max 6 msc i zaraza.. Takie osady na lisciach dostaja.. Jak widze na jednej szybko ja wyrzucam ale czasem za pozno to zrobie i po kilku dniach na innych tez sa. U mojej mamy jest 10 i wszystkie piekne a mama w cale do nich sie nie przyklada. Siedza w normalnej ziemi i sa podlewane jak onne kwiaaty a i tak pieknie rosna!


    kchana po pierwsze orchidea musi być w korze musi mieć przeźroczystą doniczke z dziurkami od spodu. nie podlewa się orchidei od góry gdyż te zielone łodyżki co są w koże to jej kożenie i onna nimi oddycha a nie liściami. jeżeli zalejesz ją od góry to zdechnie tak jakby ktoś cię zanurzył w wodzie to sobie wyobraź co to dla orchidei znaczy. orichedę wkładamy do miski z wodą tak aby poziom wody sięgał do połowy doniczki zostawiamy na 15 minut i potem wyjmujemy i odciskamy doniczkę czyli delikatnie dusimy doniczke żeby pozbyć się nadmiaru wody.
    orchidea musi być posadzona płytko.
    przy przesadzaniu podcinamy suche korzenie są żółto/ szaro/ brązowe suche i puste. przycinymay przy przesadzaniu suche łodygi kwiatowe.
    nie należy ich przegrzewać i wystawiać na ostre wiossenne i zimowe promienie słoneczne. kochana dużo by pisać na ten temat bardzo dużo więc radzę ci przeczytać kilka artykułów o storczykach i te rzeczy co są wspólne w artykułach stosować je a teraz przedstawię ci kilka propozycji odżywek i pomocy przy storczykach.
    compo według mnie najleprze środki do storczyków sama je stosuje od zraszaczy po podłożę z odżywkami nawozami są różności podam ci link i poczytaj sobie na spokojnie. mam nadzieję żę niedługo będiesz wstawiać nam zdjęcia swoich storczyków i się nimi chwalić
    http://www.compo.pl/pl/pl/magazins/Prawidlowa-pielegnacja-storczykow0.html

    rosax3 lubi tę wiadomość

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • MMM2016 Autorytet
    Postów: 1242 979

    Wysłany: 2 lutego 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija - jak się czujesz?

    82doi09k139kk43v.png

    zrz6qtkf5ioftz8a.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 2 lutego 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elina wrote:
    kchana po pierwsze orchidea musi być w korze musi mieć przeźroczystą doniczke z dziurkami od spodu. nie podlewa się orchidei od góry gdyż te zielone łodyżki co są w koże to jej kożenie i onna nimi oddycha a nie liściami. jeżeli zalejesz ją od góry to zdechnie tak jakby ktoś cię zanurzył w wodzie to sobie wyobraź co to dla orchidei znaczy. orichedę wkładamy do miski z wodą tak aby poziom wody sięgał do połowy doniczki zostawiamy na 15 minut i potem wyjmujemy i odciskamy doniczkę czyli delikatnie dusimy doniczke żeby pozbyć się nadmiaru wody.
    orchidea musi być posadzona płytko.
    przy przesadzaniu podcinamy suche korzenie są żółto/ szaro/ brązowe suche i puste. przycinymay przy przesadzaniu suche łodygi kwiatowe.
    nie należy ich przegrzewać i wystawiać na ostre wiossenne i zimowe promienie słoneczne. kochana dużo by pisać na ten temat bardzo dużo więc radzę ci przeczytać kilka artykułów o storczykach i te rzeczy co są wspólne w artykułach stosować je a teraz przedstawię ci kilka propozycji odżywek i pomocy przy storczykach.
    compo według mnie najleprze środki do storczyków sama je stosuje od zraszaczy po podłożę z odżywkami nawozami są różności podam ci link i poczytaj sobie na spokojnie. mam nadzieję żę niedługo będiesz wstawiać nam zdjęcia swoich storczyków i się nimi chwalić
    http://www.compo.pl/pl/pl/magazins/Prawidlowa-pielegnacja-storczykow0.html

    Mam nadzieje i storczykow i bobaskow z brzuszka! No i wy tez te foteczki z usg!
    Poczytam popatrze moze zrobie trzecie podejscie.
    Zastanawia mnie tylko czemu u mojej mamy one tak pieknie rosna i tak wiele kwiatow maja? Trzyma je w ziemi nie w korze podlewa raz na jakis czas a one i tak sa przepiekne i do tego wielkie!

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 2 lutego 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Mam nadzieje i storczykow i bobaskow z brzuszka! No i wy tez te foteczki z usg!
    Poczytam popatrze moze zrobie trzecie podejscie.
    Zastanawia mnie tylko czemu u mojej mamy one tak pieknie rosna i tak wiele kwiatow maja? Trzyma je w ziemi nie w korze podlewa raz na jakis czas a one i tak sa przepiekne i do tego wielkie!


    kochana możę akurat tak się udało żę zaklimatyzowały się w ziemi. ważna sprawa po której stronie twoja mama ma tes storczyki zachodnia czy wschodnia id. to też jest ważny punkt.

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 2 lutego 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po piersze dziewczyny, storczyki wymagają uczucia, zainteresowania i cierpliwości. Moje dwa obumarły na pół roku. Straciły nawet całe pędy. Mój chciał je wywalić, ale ja się uparłam że majà zostać w domu. I co? Dziś oba mają po pędzie jeden ma póki co 5 kwiatków a drugi 2 :)

    I chyba nadzieja na ten cykl pękła jak bańka mydlana, bo to na bank @. No ale w 1 cyklu po odstawieniu antyków nie tak łatwo zajść w ciąże. Są też plusy. Jakie? Dowiedziałam się że istnieje coś takiego jak śluz płodny (wcześniej jakoś go nie pamiętam), wiem ile będzie trwał mniej więcej mój cykl, mam problem z kolanem i wahałam się iść do lekarza bo prześwietlenia itp mogły by być problemem, no i poznałam Was.
    Brzuch bolał mnie od rana i przed chwilą dosłownie odszedł, ale została krew. Dziwne że jakoś nie chcą lecieć na zewnątrz tylko przy samobadaniu zostaje na palcu :/
    Cóż termometr owulacujny zamówiony i działamy dalej :)
    Wy macie mi poprawić humor i fasolkować :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2016, 15:38

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 2 lutego 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz takie pytanie. Czy ovu samo wyznacza kolejny cykl? :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 2 lutego 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Teraz takie pytanie. Czy ovu samo wyznacza kolejny cykl? :)

    kochana o co ci chodzi dokładnie kolejny cykl to pierwszy dzień @ zawsze.

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 2 lutego 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wiem, ale czy ovufriend wyznacza sam ten nowy cykl? :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Elina Autorytet
    Postów: 706 117

    Wysłany: 2 lutego 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Tak wiem, ale czy ovufriend wyznacza sam ten nowy cykl? :)

    z tego co wiem to ja zaznaczałam jaką mam długość cyklu

    4 cykl starań
    1.12.2014 8tc [*]
    ug37uay35ucumuup.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 2 lutego 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Teraz takie pytanie. Czy ovu samo wyznacza kolejny cykl? :)

    Ja noe mam pojecia czy wyznacza czy nie ale mam fajna aplikacje w telefonie ktora sie nigdy nie pomylila. Womanlog pro. Wczesniej mialam womanlog bez pro i tez byla swietna! Wyznacza miesiaczke dzien plodny i w ogole!

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 2 lutego 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elina wrote:
    kochana możę akurat tak się udało żę zaklimatyzowały się w ziemi. ważna sprawa po której stronie twoja mama ma tes storczyki zachodnia czy wschodnia id. to też jest ważny punkt.

    Nie wiem jaka to strona ;) na pewno na parapecie haha

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 2 lutego 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Po piersze dziewczyny, storczyki wymagają uczucia, zainteresowania i cierpliwości. Moje dwa obumarły na pół roku. Straciły nawet całe pędy. Mój chciał je wywalić, ale ja się uparłam że majà zostać w domu. I co? Dziś oba mają po pędzie jeden ma póki co 5 kwiatków a drugi 2 :)

    I chyba nadzieja na ten cykl pękła jak bańka mydlana, bo to na bank @. No ale w 1 cyklu po odstawieniu antyków nie tak łatwo zajść w ciąże. Są też plusy. Jakie? Dowiedziałam się że istnieje coś takiego jak śluz płodny (wcześniej jakoś go nie pamiętam), wiem ile będzie trwał mniej więcej mój cykl, mam problem z kolanem i wahałam się iść do lekarza bo prześwietlenia itp mogły by być problemem, no i poznałam Was.
    Brzuch bolał mnie od rana i przed chwilą dosłownie odszedł, ale została krew. Dziwne że jakoś nie chcą lecieć na zewnątrz tylko przy samobadaniu zostaje na palcu :/
    Cóż termometr owulacujny zamówiony i działamy dalej :)
    Wy macie mi poprawić humor i fasolkować :)

    Ja Ci teraz humoru fasolka nie poprawie bo zafasolkuje jak u Ciebie juz bedzie spora dzidzia (liczac ze juz jestes w 4tc) ;* musze czakac do kwietnia.. A czy jak ty bralas pigulki to bolal cie w trakcie brania brzuch jak na @? Bo ja biore wlasnie drugi listek bez przerwy i pobolewa mnie podbrzusze i taki dziwny slus mam...

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
‹‹ 38 39 40 41 42 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ