Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 21 marca 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    DZIWNA Bezbolesna... -1 dzien plamienie 2dzien intensywniej 3 dzien tez plamienie a w sobote raz za czas tylko i niedziela tak samo. Zazwyczaj mam 4 dni dosc mocno i 3-4 dni plamien i podpaski a teraz tylko 3 dni podpaski nosilam bo tak to tylko w środku byl rozowy sluz. zero skrzepów no masakra jakas szlak mnie kuźwa trafia---aa i dzisiaj zalewa mnie biały śluz taki wodnisty co wogóle obserwuje po raz pierwszy po miesiaczce?
    Czyli cos podobnego do teraz co ja mam ;) w sobote lecialo sporo wczoraj prawie nic i dzis tez troche. Wiec albo cos wyszlo albo bylo i sie konczy. Sprawdz bete magdulina ona ci wyjasni wszystko.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 21 marca 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie szarlotka i jej beta?

    Witaj ksiezniczk@

    Jejuu jutro gin.. Na sama mysl robi mi sie smutno.. Tak chcialam kropa zobaczyc jutro a tu znow scenariusz inny... Wazne ze badania porobimy a juz nie dlugo znow || beda.

    nick nieaktualny, Księżniczk@, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax a może i zobaczysz kochana ! Wiesz ja tez wieże w to że moze jednak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax a powtarzalas teraz test?

  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 21 marca 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka ! Gdzie jesteś??

    Rosax - powtórz testa ;) Nie denerwuj się kochana, zobaczysz, że wszystko będzie dobrze :*

    nick nieaktualny, beatum, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 21 marca 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka gdzieś Ty :) ?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 21 marca 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka nam sie zgubiła ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka_k wrote:
    Szarlotka nam sie zgubiła ;)
    hmmm tez wlasnie zerkam caly czas a tu taka cisza...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/92712c5ac21f.png

    nadzieja_86, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Aurellka Autorytet
    Postów: 1000 805

    Wysłany: 21 marca 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Księżniczko!
    Rosax o której gin?
    Szarlotka no jak tam?, bo my juz umieramy z ciekawości...
    U mnie mokro, owu coraz bliżej. Dzis dzień ❤ :)

    nadzieja_86, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 21 marca 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znów mnie boli brzuch. Ciekawe czy @ się pojawi. Czy w ciąży brzuch te moze tak boleć jak na @? I jajniki?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 21 marca 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka nie wiem niestety jak to jest w ciąży :)

    Aurellka to teraz dokładaj <3!!!

    Magdulina to kaczka mnie rozbawiła :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe no fajna kaczka na poprawę humoru aurellka to Przyłożyć się trzeba

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie ta szarlotka??? Rosax a ty??

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka no może tak boleć z tego co mi wiadomo... Ale może być to albo na @ albo na ciążę także tym się raczej nie sugeruj.. Choć z całego serca życzę Ci tego!!!

    nadzieja_86 lubi tę wiadomość

  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 21 marca 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) już mnie irytuje ta sytuacja, wolałabym wiedzieć. Nie nastawiałam się na powodzenie w tym miesiącu, więc nie ma problemu, ale taka niewiedza mnie irytuje. Znając szczęście jak się zdecyduje na betę to @ przyjdzie :D

  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 21 marca 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Szarlotka :)!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 21 marca 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka123 wrote:
    Kochane jestem, tylko ja na tym szkoleniu więc właściwie dopiero teraz sobie usiadłam na takiej przysłowiowej dupie..
    W laboratorium nikt nie miał zamiaru dodać mojego wyniku na stronę więc musiałam zadzwonić i ich opierdzielić..
    Moja Sobotnia Beta to 20,87. To jest dużo czy mało jak na 10 dpo?
    W Piątek pierwsze co robię to lecę do szpitala na powtórkę, żeby zobaczyć jak przyrasta ;)
    super beta

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 21 marca 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje szarlotko!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 21 marca 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    rosax a powtarzalas teraz test?
    Nie nie powtarzalam. Jutro ginekolog wiec sie dowiem co i jak.

    Na 12 mam wizyte.

    Smerfetka tak brzuch czesto boli jak na @ w poczatkach ciazy a nawet i dluzej.

    Szarlotka wydaje mi sie ze mozna gratulowac! Taka beta jest ok. Ale sprawdz przyrost, a no i nie zamartwiaj sie jak bylby maly bo czasem sie tak zdarza.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
‹‹ 309 310 311 312 313 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ