X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 8 lutego 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka dla pewności idź. Nic bardziej Cię nie uspokoi niż rozmowa z lekarzem :) żadna z nas nie chce abyś się denerwowała :*

    Szarlotka123, atagata lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 8 lutego 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam 166 cm wzorstu i bardzo go lubie. Dobrze czuje się w płaskich butach jak i w niebotycznych szpilkach :D Męża mam wyższego. W schudłam 23 kg, ale ostatnio wskoczyło mi 5 znów i strasznie źle mi z tym. Muszę sie wziąć za siebie

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 8 lutego 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx 23 kg? Jak to zrobiłaś? Jak Ci się udało? Niestety taka fizjologia człowieka że organizm zawsze dąży do najwyższe masy jaką osiągnął :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 8 lutego 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dieta, ćwiczenia, lodówka i dziób na kłódkę ;P

    Ostatnio od paxdziernika bylo tak, ze a to film wieczorem, to piwko, to znajomi wpadli, to swieta, to urodziny mamy i ciagle kłapię dziobem. Mnie gubią słodycze i podjadanie.

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 8 lutego 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj mnie teź gubi podjadanie. Ciągle waga waha mi się o ok 2 kg :/ jakiś czas temu wpadłam w obseje. Potrafiłam ćwiczyć 3 razy dziennie i twardo trzymałam się 1000 kcal. Schudłam 12 kg. Wszyscy myśleli, że mam anoreksje. Mama wzięła mnie w obroty i przypmniała, że nie trzeba liczyc kalorii, że trzeba czuć przyjemność z jedzenia :) ale do dziś wystają mi kości na klatce piersiowej (których nienawidzę) ;)
    Zmotywowałaś mnie, idę dziś na basen :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 8 lutego 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka, 51 kg to i tak mało :) a ile masz wzrostu? :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 8 lutego 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może nie widac, ale ja czuje i to mi bardzo przeszkadza.

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 8 lutego 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże dziewczynki, jakie Wy chudziutkie jesteście, aż mi tu głupio z Wami. Ja z natury jestem duża i jestem właśnie na diecie. Udało mi się już zgubić 3kg, ale jeszcze z 20 bym chciała.

    Taka już moja uroda :)

    ug376iye929i107i.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 8 lutego 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara, tez Im zazdroszczę ;-) 5 z przodu - bajka ;)

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 8 lutego 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx najważniejsze to czuć się dobrze we własnym ciele. Tylko o to chodzi w tym calym odchudzaniu się i ćwiczeniach, ale ważne aby nie wpaść w obsesje :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 8 lutego 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E tam. Nie opakowanie tak naprawdę nas zdobi. To jak wyglądamy kiedyś ucieknie. Staniemy się stare, niższe i pomarszczone, a zostanie nam serce i to jakimi jesteśmy ludźmi :)
    Btw. Mogła bym ważyć 150 kg byle bym akceptowała siebie w 100%. A tak nie jest. Mam kompleksy, a te siksy są niszczące :/

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 8 lutego 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też odbiło przed wczoraj... Zaczęłam ćwiczyć żeby brzuszek zgubić i przestać myśleć... Bo od trzech dni tak mnie mdli po wszystkim co zjem że masakra.

    Dziś walczę z zakwasami ;-)

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 8 lutego 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka ja do ćwiczeń nie umiem się jakoś zmotywować :) zakwasy najgosze w tym wszystkim :P

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 8 lutego 2016, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija, ja równiez mam problem z samoakceptacją. Mysle, ze tą niską samoocenę zajadałam w gimnazjum i liceum i stad urosłam tyle ile urosłam..

    Jeszzcze chwila i wyciągam rower <3 auto bedzie stało i zbierało kurz :D

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 8 lutego 2016, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx ja mam problem z tym, że nigdy nie byłam najlepsza. Ciągle ktoś był lepszy w szkole, miał ładniejsze włosy, twarz itp. Od dzieciństwa mi się to ciągnie i wyrósł tak duży kompleks bycia ciągle tą "mniej dobrą", ciągle się do kogoś porównuje. Ale wciąż wiem że to tylko fizyczność.

    Szarlotko,Ty nam tutaj nie smutaj :) spójrz za okno i uśmiechnij się za okno. Pamiętaj że wiosna już zaczyna powoli zadomawiać się za oknem i powoli wszystko zacznie budzić się do życia. Nasza malutka chorowita Szaroltko nie marudzimy, myślimy pozytywnie :)

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 8 lutego 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija - po pierwsze dieta 1000 kcal to największa bzdura, jaką świat słyszał. Jeśli oczywiście zależy Ci na zdrowiu, ale chyba na tej stronie to zbyt oczywiste i zakładam, że tak. :) Więc stanowczo NIGDY tego nie powtarzaj.

    Dziewczyny ja też mam w pip kompleksów i nigdy siebie nie akceptowałam. I po moim usposobieniu nikt by tego nie powiedział. :) Mówi się, że każda kobieta marudzi i ma kompleksy - ale to bzdura! Nie można tak siebie tłumaczyć! Ja wiem, że powinnam akceptować siebie i swoje życie. Póki co to zaczynam to życie doceniać. ;)

    Piersi moim kompleksem są już chyba ostatnim po takim czasie w związku. Chciałabym, żeby było chociaż kształtne. I tyla. :)

    Szarlotka - duużo zdrówka ślę! Dzisiaj jest tak wiosenny dzień, że nie możesz się smutać!! <3

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 8 lutego 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, piszę 3 raz tego posta :/

    Bajka uważam że 1200 kcal dobrze zbalansowanych i dobranych pod szczególną osobę daje możliwość dobrej diety. Ja sama nie trzymam się już tak tej reguły, bo jesteśmy tylko ludźmi i zdarza nam się zjeść tabliczkę czekolady :)
    Żyję moją złotą zasadą żywieniową: można jeść wszystko na co ma się ochotę ale w rozsądnych ilościach. Żyję teraz tą zasadą pomimo że jestem wykształcona w tym kierunku i podręczniki mówią coś innego :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 8 lutego 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija - 1200 kcal tak, nie 1000. ;) Nie mówiąc o tym, że tan naprawdę zapotrzebowanie to sprawa indywidualna. :)

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuję wam z tymi kaloriami. Półtorej roku temu chciałam przytyć i za cholera nie mogłam. Czułam się okropnie policzki chude do cyckonosza niebylo co włożyć :-( ehhh. Mogłam co dziennie pochłaniacz tabliczkę czekolady podjadac cały dzień i nic.

    Szarlotko na zły dzień polecam właśnie coś dobrego zjeść.

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 8 lutego 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija nie możesz się porównywać z innymi. Jesteś wyjątkową kobietą jak każda z nas. Owszem każda ma jakieś kompleksy ale nie możemy o nich źle myśleć, trzeba szukać w sobie atutów i zalet :-)

    1usaio4p21hbw2ds.png
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ