X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 8 lutego 2016, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :) Hej Anka :) Tobie też życzę miłego dnia :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 8 lutego 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również Was witam, ja spać nie mogłam, usnęłam po 3 ;/ w związku z tym temp mierzylam później i nie wiem czy jej ufać ;) chce mi się spać, mega

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 8 lutego 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja!
    Miłego dnia! :)

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 8 lutego 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx też bym chciała mieć duży biust :) póki co mam taki poręczny ;) czemu spać nie mogłaś? ;) a ile później mierzyłaś temp? :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 8 lutego 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx - witam w klubie. Też się zwlec nie mogłam. Budzik od 6 krzyczał. :( Chociaż ciekawie brzmi post, że nie mogłaś spać, chwilę po " nie bylo, bo mężu źle sie czuł, ale w nocy zaatakuje... ^^" :D

    U mnie bez zmian, @ nie przyszła.

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 8 lutego 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka mój o 6 też bo trzeba było zmierzyć temperaturkę, ale zaraz poszłam spać bez problemu :) to dobrze, że @ nie przyszła! :) szczerze to już bym się na Twoim miejscu testowała ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2016, 09:09

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 8 lutego 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie też padłam po zmierzeniu, a nie taki był plan. :D Miałam wcześniej wstać.

    Mężu też wczoraj mówił, żebym może zrobiła test. Ale jeszcze wytrzymam. :) Dzisiaj już temperatura trochę spadła, więc może jednak @ nadchodzi.

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 8 lutego 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    21 stron nadrobionych z czego dopadla mnie skleroza i polowy nie pamietam...

    Teraz postaram sie uczestniczyc caly czas ;D za duzo czytania bylo ;D a nawet nie wiem co komu pisac ;D

    U nas odliczamy dni ;) juz nie zostalo duzo ;D
    Sobota i niedziela uplynela na karnawale ;)
    No i byl wczoraj smutny dzien w kolo tyle maluchow i brzuchatkow. Ale szybko sie otrzepalam bo w koncu ja juz w ciazy tyle tylko ze trzeba poczekac kilka msc na rozwoj hihi ;D

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 8 lutego 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka no a kiedy zamierzasz zrobić? To bardzo malutki spadek :)

    Rosax właśnie zastanawiałam się gdzie Ty się podziewasz :) właśnie, nie ma co się łamać, w końcu już w ciąży jesteśmy :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Foto_Anna Autorytet
    Postów: 549 965

    Wysłany: 8 lutego 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MMM2016 wrote:
    Foto_Anna - otworzyłam Twój wykres ale widzę tylko dwa wpisy temperatur?
    Ile dni trwają Twoje cykle?

    Cykle mam 28-29 dniowe. Owulacja była, potwierdzona na usg.
    Gratuluję Tobie :)

    zem3anlikdzagrk5.png

    Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić :)
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 8 lutego 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heej Rosax, ciekawa jestem najbardziej czy wczorajsze rozmowy nadrobiłaś. :D Się działo!

    Ukija - Jeśli będzie bez zmian to w czwartek dopiero. Chyba, że jaki pieron mnie walnie i zrobię to wcześniej.

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 8 lutego 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No oby Cie walnął bo jestem ciekawa. Pewnie będzie zielono i przejdziesz na jasną stronę mocy :)

    Foto Anna. Piękny cytat!

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim!
    Sama się zastanawiał czy ogarnę te paseczki hehe. U mnie biust też spory, ale mam nadzieję, że wytrzyma ciężar ;)
    Wczoraj wieczorem czułam, że coś mnie rozkłada. Wszystko mnie bolało. W nocy się obydziłam i coś czułam, że jest nie tak. Zmierzyłam tem a tam 37,5. Głowa mnie boli. Dzisiejszy dzień spedzam w łóżku żeby jak najszybciej się pozbyć tego chorubska. Mam nadzieje, że gorzej tyko nie będzie. Dzisiejsza wizyte u gin odwołałam. Nie mam siły jechać...

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka a nadal leczysz się bez leków? Nie przejmuj się ovu bo to tylko program, nic pewnego. Nadal mierz i samo się rozwiąże :)

    Makowa leż i się kuruj :) lepiej aby nie dopadło Cię coś gorszego! Co do biustu to skąd Wy bierzecie taki spory. Ja też chcę :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na bate faktycznie może być za wczesnie. Najlepiej chyba faktycznie skonsultować z lekarzem.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija, bo ja to jestem size + wiec i biust mam proporcjonalny do reszty :)

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co jest z wami chorować się wam zachciało? To wczoraj nie poszalałyscie menźami ;-)?

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam chyba coś z tym termometrem. Muszę dzisiaj kupić nowy i od następnego cyklu sprawdzać tym stricte owulacyjnym. Jest masakra po prostu.. Temperaturę ciała mi pokazuje 35,6..

  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka i Makowa - duuuużo zdrówka życzę! :)

    Ja również zazdroszczę biustu size plus. Niestety, mnie Bozia nim także niezbyt ofiarnie obdarzyła. :D

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Bajka no a kiedy zamierzasz zrobić? To bardzo malutki spadek :)

    Rosax właśnie zastanawiałam się gdzie Ty się podziewasz :) właśnie, nie ma co się łamać, w końcu już w ciąży jesteśmy :)

    No oczywiscie! Tylko my troche wiecej miesiecy w ciazy ;D

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ