X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Anka309 Autorytet
    Postów: 542 330

    Wysłany: 8 lutego 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    13 stopni za oknem słoneczko też wyłaniało się zza chmur ale ten wiatr no masakra.

    1usaio4p21hbw2ds.png
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 8 lutego 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax - no co Ty? Serio? A ja najczęściej czytając artykuły o implantacji to jest podane do 12dpo. I tak się zastanawiałam czy mogło się obsunąć do 14dpo. Oczywiście zawsze się znajdzie jakaś forumowiczka w internetach, która miała implantację 14dpo, ale wolałam Was zapytać, bo nie wiem nawet czy to możliwe. Tak sobie przemyśliwuję tylko w oczekiwaniu na @. :D

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 8 lutego 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka111 wrote:
    Rosax - no co Ty? Serio? A ja najczęściej czytając artykuły o implantacji to jest podane do 12dpo. I tak się zastanawiałam czy mogło się obsunąć do 14dpo. Oczywiście zawsze się znajdzie jakaś forumowiczka w internetach, która miała implantację 14dpo, ale wolałam Was zapytać, bo nie wiem nawet czy to możliwe. Tak sobie przemyśliwuję tylko w oczekiwaniu na @. :D

    Nie jestem do konca pewna czy to aby tak dokladnie. Tak slyszalam. A raczej tak pamietam z filmu cud milosci czy jakos tak. Prawie godzine ma a duzo pomugl. Np nie wiedzialam ze jajeczko z plemikiem jak juz sie styknie to dopiero ida razem do macicy a ta podroz trwa kilka dni. (do pieciu nawet) pozniej nastepuje zagniezdzenie w macicy jak dotra. Dlatego odppowiedtialam ze na moje do 5 dni. No i sie dowiedzialam ze plemiki to caly czas pod prad ida do jajeczka ;D

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 8 lutego 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze nawet nie zdążyłam tej sałatki skroić, tylko mandarynke banan i mamgo i Mòj przyszedł i od razu zaczął jeść po czym chyba to mango pobudziło go i podziękował <3 :D

    Bajka mi się wydaje że te piersze krwawienie które dziewczyny mają tak wcześniej to sama implantacja, ale to komórka zaczyna się wgryzać dopiero :)

    Molyx, madziara0080, Bajka111, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 8 lutego 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://youtu.be/O9jtkAPwSMQ

    Oooo to! Jak by ktoras chciala ;D mozna sie co nieco dowiedziec jak to jest.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 8 lutego 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax te plemniczki to są wojownicy. Wiele muszą przejść aby dotrzeć do tego naszego jajeczka :) już ogarnięta szafa? Ja sobie obiecałam że też ogarnę swoją, znaczy się odłoże coś do oddania potrzebującym, ale zabrać się nie mogę za to ;)

    Bajka ja widzę, że coś za dużo myślisz ;)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 8 lutego 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax - dzięki. Też to wszystko wiem, że ta droga i w ogóle. Ale czytałam też, że czasem długo się zagnieżdża, bo nawet może szukać odpowiedniego miejsca. :D Ale ile w tym prawdy to ja nie mam pojęcia.

    Ukija - gdybyś widziała moje humory też byś się zastanawiała. :D Mężu już ma dość i każe zrobić test, ale jestem nieugięta. :)

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 8 lutego 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka no daj się skusić. Widzisz jak już oboje wiercimy Ci dziurę w brzuchu to jest to znak :D ja też gdzieś czytałam, że może szukać swojego miejsca i niekoniecznie może do tego dojść np. 7 dpo :)

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 8 lutego 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija - nie nie, już nie dam się przekonać na wieczór. Ale musiałam mu obiecać, że jutro rano robię, jeśli nic się nie zmieni. ;)

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 8 lutego 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka jest jest! Czyli poznamy jutro Twoja fasole :)

    Bajka111 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 8 lutego 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija - hohoho no chyba, że @ przyjdzie. :D Ale dzięki za wiarę w moje narządy rozrodcze. :D

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 8 lutego 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze wierzę w Twoje narządy rozrodcze :D

    Bajka111 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 8 lutego 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie bedzie dwoch kresek to ja chetnie dorysuje ;D albo sikaj w razie co na 2 testy. Beda dwie kreski ;D
    Ale wedlug mnie to nie ma opcji aby byla jedna. A raczej nie moze byc!
    Przez krzyk do ukiji @ gardlo mnie 2 dni bolalo na marne.. Oczywiscie i do twojej @ krzycze ze nie ma przychodzic! Wiec zebym na marne pozniej glosu nie tracila hihi ;D musze zbierac sil na kolejny miesiac ukiji haha kupie sobie megafon jeali za malo mnie slychac ;D

    Ukija, Bajka111 lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 8 lutego 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax hahaha nie znałam Cię jeszcze od strony malarki :) jaka kochana jestes <3 musisz się do mojej głośno nakrzyczeć. Dziewczyny ja w tym miesiącu chyba będę miała wczesną owulacje. Śluz wodnisty, ciągnięcie naprzemiennie w jajnikach z mocniejszym akcentem na lewy. Może trafią się bliźniaki :D oj chciała bym! :P

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 8 lutego 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Rosax te plemniczki to są wojownicy. Wiele muszą przejść aby dotrzeć do tego naszego jajeczka :) już ogarnięta szafa? Ja sobie obiecałam że też ogarnę swoją, znaczy się odłoże coś do oddania potrzebującym, ale zabrać się nie mogę za to ;)

    Bajka ja widzę, że coś za dużo myślisz ;)


    Szafa jak najbardziej ogarnieta wszystkie pulki az lsnia takie czyste ;D gorzej z zawartoscia :) haha
    Stwierdzilam ze musze przesortowac oddac kilka no i w koncu wyniesc na strych za male ciuchy synka bo zawsze do siebie cos wpieprze a pozniej ze balagan.. No i tak sobie pomyslalam zrobie to wszystko jutro i przy okazji popiore wszystko zanim wloze do szafy i poprasuje. (zeby nie bylo ze to nie prane! Piore ciuchy ale tak jak je teraz wysypalam wszystkie pomyslalam ze wypiore raz jeszcze. Z linki do prasowania z prasiwania do szafy. ;D

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/682b5b74f6ad.jpg

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 8 lutego 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Rosax hahaha nie znałam Cię jeszcze od strony malarki :) jaka kochana jestes <3 musisz się do mojej głośno nakrzyczeć. Dziewczyny ja w tym miesiącu chyba będę miała wczesną owulacje. Śluz wodnisty, ciągnięcie naprzemiennie w jajnikach z mocniejszym akcentem na lewy. Może trafią się bliźniaki :D oj chciała bym! :P

    No miesiac temu by byl jeden a ze teraz z opuznieniem o miesiac to mialy czas sie dwa zrobic ;) beda dwa! tez mi sie bliznieta marza.. Tymbardziej ze dwie ciaze byly wlasnie blizniacze. Oj tak bym chciala by i teraz sie zblizniaczyly ;)

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 8 lutego 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już umyłam uszy mojej @ i sama też na nią nakrzyczałam :D tym razem nie damy jej przyjść! Ma być fasola i koniec. W końcu już jestem w ciąży :D od kiedy mi o tym napisałaś używam tego jako argumentu do wszystkiego:
    - Musimy jechać na zakupy.
    - Przecież byłaś dzisiaj w sklepie.
    - Zapomniałeś, że nie mogę nosić ciężarów bo już jesteśmy w ciąźy? :D

    rosax3 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Bajka111 Autorytet
    Postów: 2183 745

    Wysłany: 8 lutego 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście niesamowite! :D Dziękuję bardzo. :)

    Mam strumieniowy, więc jutro w razie wu powinien być raczej wiarygodny. :)

    aaZap2.png
    bOz9p2.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 8 lutego 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax teraz los będzie Ci sprzyjał i odda wszystko co odebrał i będą czworaczki! :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 8 lutego 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogole to dzisiejsza porada dnia na of to aby wystawiac cialo na slonce bo wit d dobrze dziala na plemiczki i jajeczka. Tak tez pomyslalam ze jak bedzie slonce to wysle mojego na golaska do ogrodu. A niech sie plemniczki ciesza wit d ;D

    Ukija lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ