Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • beatum Autorytet
    Postów: 674 569

    Wysłany: 14 lipca 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorotka piękny brzusio :) Tylko faktycznie we wrześniu, to on będzie już wiekszy :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    szczęśliwa łac. beatum
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    he będę wyglądać jak kluseczka :P

    beatum lubi tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 14 lipca 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu cudownie że wszystko w porządku! <3 I takiego zdjęcia jeszcze nie widziałam :P dzidzia rośnie jak na drożdżach. Mamusia i Tatuś dobrze karmią :D

    Dorotka to masz dosyć widoczny brzuch jak na 13 tydzień. Ale piękny :)

    nick nieaktualny, madziara0080 lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • beatum Autorytet
    Postów: 674 569

    Wysłany: 14 lipca 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #Dorotka# wrote:
    he będę wyglądać jak kluseczka :P
    Ale za to jaka apetyczna :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    szczęśliwa łac. beatum
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Madziu cudownie że wszystko w porządku! <3 I takiego zdjęcia jeszcze nie widziałam :P dzidzia rośnie jak na drożdżach. Mamusia i Tatuś dobrze karmią :D

    Dorotka to masz dosyć widoczny brzuch jak na 13 tydzień. Ale piękny :)
    Eh ma się wolne to jest się ciągle głodnym. a tak naprawde mam straszne wzdęcia choć waga stoi w miejscu

  • nadzieja_86 Autorytet
    Postów: 1986 1159

    Wysłany: 14 lipca 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MADZIARA cudnie super że wszytko dobrze ;) !!! jaka duza juz dzidzia.Mnie lekarz też kazał odstawiac kwas a brać pregna Plus na gemini zamawiam bardzo dobra cena mają ok 20 zl taniej niż w aptece :)
    Dorotka śliczną ta kiecka a i brzusio uroczy ;)

    nick nieaktualny, beatum, madziara0080 lubią tę wiadomość

    Juz pięć lat czekam na Ciebie i czekać bede dalej 🤱 ❤️

    29. 07.2020 HSG są drożne. ✊
    Luty 2020 cb
    Grudzien 2020 7 tc moj 👼
    Luty 2021 hashimoto
    Letrox, metformina, duphaston.
    Sierpień 2021 Mutacje: MTHFR C677T, A1298C heterozygota oraz PAI-1 (4G/5G) heterozygota
    Acard
    TSH 1,31 FT4 1,55 Homocyteina 7,22
    ASA, APA, AOA ujemne
    Zespół antyfosfolipidowy ujemy
    Antykoagulant toczniowy ujemny
    Kariotyp mój i męża prawidlowy
    ANA 2 dodatanie, ANA 3 ujemne
    Cross match 8, allo mlr 28
    Kir Bx z brakującymi 3
    Accofil od Luty 2023
    Mąż wszystko ok

    „Na złym fundamencie nie da się zbudować dobrego domu”
    n59yt5od1y3qj53b.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 14 lipca 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu super ze u Was swietne wiesci!
    I ta malutka istotka <3


    Przegielam... W tym miesiacu koniec z zakupami. Dzien wolnego = dzien shoppingu.. Koniec z wolnymi dniami i ciuszkami! Ostatnio ciichy i dzis ciuchy a na karcie i w portfelu coraz mniej :/ dobrze ze rachunki oplacilam chociaz..

    Suty swedza i chyba chora bede rano sraczka pozniej sie nie dalo nawet "bobka" puscic a mi sie chce i nie moge.. Mdli mnie, glowa boli, i katar mam.. Ehhh deszcz, to jego wina.. Zmienna pogoda co 5 minut ;/

    madziara0080 lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 14 lipca 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy ukija planujesz isc do lekarza? Zrobilas jakos termin by o tym porozmawiac?

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu jaki bobas >3 Super !

    A mnie się nic nie chce kupiłam polacard i zaczynam stosować :P

    madziara0080 lubi tę wiadomość

  • borsuk Autorytet
    Postów: 1073 1117

    Wysłany: 14 lipca 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara super wiadomości :) Bardzo się cieszę, że dzieciątko zdrowe :) A zdjęcia takie że aż wzroku oderwać nie można :) Piękne maleństwo <3

    madziara0080, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Mama cudownego Wojtka (10.03.2017 <3)
    mhsvj44jj2ebmsak.png
    Strata w 11tc- poronienie zatrzymane 2.04.19😪
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Borsuk hej !
    Ja też Górny Śluńsk :D

    Widzę, że i u Ciebie bobaski <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 14 lipca 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Kiedy ukija planujesz isc do lekarza? Zrobilas jakos termin by o tym porozmawiac?

    Kochana nie zaklepywałam. Czekam aż @ się skończy i wtedy od razu ide. Przyjmą mnie w ciagu 3 dni więc spokojna głowa.
    Powiem Ci że też bym chciała iść na shoping i kupić pełno rzeczy ale jestem zbyt wybredna i nic mi się nie podoba i szkoda mi kasy :D
    Obyś chora nie byla bo nie ciekawie opisujesz :(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 15 lipca 2016, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara

    cóż za Dziecię spogląda! Gratulacje! :D Super, że wszystko dobrze. Uczucie niezłe to usg czyż nie? ;) Sliczności! Ach....

    nick nieaktualny, madziara0080 lubią tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 lipca 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Kochana nie zaklepywałam. Czekam aż @ się skończy i wtedy od razu ide. Przyjmą mnie w ciagu 3 dni więc spokojna głowa.
    Powiem Ci że też bym chciała iść na shoping i kupić pełno rzeczy ale jestem zbyt wybredna i nic mi się nie podoba i szkoda mi kasy :D
    Obyś chora nie byla bo nie ciekawie opisujesz :(
    Wykrakalam sobie chorobe.. Zarazz sie zwalniam.. Nic jesc nie moge, zwymiotowalam zolcia, katar mam i ogolnie zle siie czuje.. Biegunka oznajmila mi wczoraj chorobe :/
    Schopping to wlasciwie dla samego syna byl.. Ja tez wybredna.. Tylko kiecke i torebke na jutro kupilam bo jutro 10 lecie..

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj rosax to wracaj szybko do siebie kurde przez te zmiany pogody wszyscy na okolo choruja ale co się dziwic raz 20 a za chwilę 35 i zaduch. ... podobno jelitowki i gardło ... tez to już mieliśmy z synkiem i prawie mi przeszło 2 tyg mnie juz mevzy katar.

  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 15 lipca 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Madziara

    cóż za Dziecię spogląda! Gratulacje! :D Super, że wszystko dobrze. Uczucie niezłe to usg czyż nie? ;) Sliczności! Ach....

    Powiem Ci szczerze, że jak znów usłyszałam serduszko to mi kamień z serca spadł... :) a jak lekarz powiedział, że nie ma powodów do obaw jeżeli chodzi o wady genetyczne to już w ogóle odetchnełam z ulgą :) A dzieć spał, lekarz mnie dusił żeby się trochę odwrócił a on nie i koniec :) Ach... już się zakochałam :) :)

    nick nieaktualny, zFolwarku lubią tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 lipca 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moglas czekolady zjesc przed wizyta ;) dziecko aktywne wtedy.

    A ja sie duzo lepiej czuje.. Jakos tylko do poludnia zle mi bylo. Wypilam herbatki polezalam i mi przeszlo. Teraz mam juz mnostwo sil! wcinam wlasnie sobie chleb z majonezem, a co mi tam ;D lata nie ma a faldki i tak jeszcze z zimy sa haha.

    nick nieaktualny, zFolwarku, zFolwarku, madziara0080 lubią tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • beatum Autorytet
    Postów: 674 569

    Wysłany: 15 lipca 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi hi bliźniaki się domagają, to jak im odmówić :) Najwyraźniej wcześniej nie jadłaś w ogóle, albo niedobre wg nich rzeczy, to Ci oddali :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    szczęśliwa łac. beatum
  • beatum Autorytet
    Postów: 674 569

    Wysłany: 15 lipca 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa kochana, a jak u Ciebie?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    szczęśliwa łac. beatum
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 15 lipca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beatum wrote:
    Hi hi bliźniaki się domagają, to jak im odmówić :) Najwyraźniej wcześniej nie jadłaś w ogóle, albo niedobre wg nich rzeczy, to Ci oddali :P
    Haha kraczesz jak sroka! Haha ;D i sie uparlas na te blizniaki ;D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
‹‹ 767 768 769 770 771 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ