X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 12 lutego 2016, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gin w sumie po to mi go przepisala, bo mialam cykl 45 dniowy. I chyba chciała mi troche wyregulować. Podejrzewała też niedomogę lutealną. W badaniach jednak wyszło, że z moim progestetonem jest wszystko ok i już więcej nie dostałam recepty.
    Ech... muszę się chyba zająć moimi kolorowankami i przynajmniej nie będę tyle o tym myśleć. Byle do poniedziałku dotrwać :)

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 12 lutego 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pogoda ladna
    Sexsik zaliczony
    Ukochany obok
    Zaraz spacer.
    Czego chciec wiecej?

    A jaki rym byl na piatek?

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 12 lutego 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piątek - seksownego weekendu początek ;)

    rosax3, Szarlotka123 lubią tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 12 lutego 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja narazie nie czuje weekendu, jestem strasznie rozlazła cały dzień ;/

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 12 lutego 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba, ze to jednak nie choroba ;-)

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 12 lutego 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Jak leci?

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 12 lutego 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Upiekłam pyszne, tanie ciasto - polecam: http://www.smakizycia.pl/kuchnia/przepisy/kladdaka-szwedzkie-ciasto-czekoladowe/


    Ukija, dziekuje, u mnie juz lepiej. Pograłam z córką i małżem w planszówki, potem w karty, zjadłam kostę mlecznej czeko i od razu lepiej ;-))

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija, co Cie tak mało dzisiaj?

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 12 lutego 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx może zafasolkowałaś skoro masz ciągotki do czekolady? Ale fajnie. Taki rodzinny relaksik. Też bym chciała odpocząć, ale ciągle brakuje mi czasu, a doba ma za mało godzin :/

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 12 lutego 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka czacha dymi, za dużo do zrobienia w pracy, pół dnia przy komputerze, a na dodatek Mój mnie tak wkurzył że już czuję że blisko owu, a nawet nie mam ochoty na <3 :(

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Usiądziesz, zrelaksujesz się trochę i najdzie ochota od razu :D

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 12 lutego 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie mogę właśnie. Czuję się niedoceniona :/ lecę po robocie do domu, robie mu obiad a on dzwoni do mnie że nie jest głodny bo zjadł w pracy... a później pieprzy że js mu wcale obiadów nie robie i mi wylicza ile ostatnio zrobiłam. Okej nie jestem najlepszą kucharką, ale się staram i robie. A on nic :(

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 12 lutego 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija, objad zjadł na mieście (zostaw na jutro to co przygotowałaś dzis) za to kolacją bądź Ty! :)

    Szarlotka123, madziara0080 lubią tę wiadomość

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 12 lutego 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molyx hahaha dobre :D ale tak się wściekłam, że już przez telefon zrobiłam mu awanture. Wrócił do domu po czym naprzepraszał się mnie ale ja jestem niugięta i nie odzywałam się po czym obraził się i poszedł spać :/

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 12 lutego 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szarlotka, mój nie zareguje bo to idiota jest :/ nie docenia że codziennie mu kanapeczki do pracy robie, nawet jak się spieszę, piorę, sprzatam, wszystko robie a ten nawet dziękuję nie powie ani nawet źdźbła nie zerwie spod klatki. Ech. Mam zły dzień. Chyba hormony szaleją. Pod tym względem życie bez antyków jest do bani, jak je brałam to byłam spokojniejsza i to o wiele wiele :P

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 12 lutego 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie kłócimy się często, zdarza się czasami. Mniej więcej o to. Strasznie mnie to wkurza. Tak samo jak brudzenie po tym jak posprzątam (jestem pedantką) ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2016, 19:41

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 12 lutego 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz kiedys nie doceniał. Jedynak, mamusia robiła wszytsko, a oni z ojcem uznawali to za norme. Do czasu, az przestalam sprzątac, prać, gotować etc - zabijalismy sie o wlasne rzeczy, przed pracą kupował skarpety bo nie mial czystych. Zrozumiał ;)Moj maz to osobnik, ktory jak nie doswiadczy czegos - to nie zrozumie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2016, 19:42

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • Molyx Autorytet
    Postów: 616 354

    Wysłany: 12 lutego 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto usiasc i ustalic podzial obowiązków - bo jak małe się wykluje, to obowiązków dojdzie. Podzielcie co kto robi, u nas to sprawdza sie od blisko 5 lat.

    Szarlotka123 lubi tę wiadomość

    Marzę. A marzenia się spełniają.
    Córcia 08.2011 <3
    xrotugpjr97fwzji.png

    5767bfd8e8d9c8ca7f55e88c370d74ee.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, ja też tak mam. Co prawda mój tylko wyrzuca śmieci, robi zakupy i czyści ubikację ale dla faceta to i tak dużo a ja mam trzy obowiązki mniej ;)

  • Rybka84 Koleżanka
    Postów: 37 12

    Wysłany: 12 lutego 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc laseczki :) Widzę, że nieco nastroje siadły, a przecież to piątek, piąteczek, piątunio ;)

    MMM - dziękuję za info! Mnie dziś ginekolożka powiedziała, że mimo podwyższonej prolaktyny mam dobry stosunek progesteronu do niej, więc daje mi 2-3 m-ce, mam sie wyluzować, łykać magnez, wiesiołka i co tam chcę, a jeśli nadal będzie wysoka to tez mi coś przepisze. Ale naczytałam się o takich jazdach po lekach na pro, że mam nadzieję, iż do tego nie dojdzie :)

    Bo poza tym dowcipne wyszło idealne, i faktycznie wszystko wskazuje na to, że owulacja była. Czy w nią trafiliśmy? Się okaże, na dniach powinnam mieć @, a wcale nie czuję się jak przed @ :D No ale nie będę się jeszcze nakręcać.

    Madziara - śliczny króliczek :)

    Ukija - mój też uważał, że mu się wszystko należy, maminsynek, ni doceniał, krytykował, w pewnym momencie czara się przelała, tak jak Szarlotka powiedziałam, że jestem nieszczęśliwa i chcę rozwodu. I od tej pory jest tylko co raz lepiej! Trzeba było upaść, by się podnieść, zacząć pracę nad związkiem, na nowo się poznać, podzielić obowiązki. Chłopy są z natury leniwe i wygodne i czasem muszą doznać wstrząsu, żeby zrozumieć i się ocknąć.

    A w ogóle też jak brałam antyki czułam się lepiej, a teraz jestem tak nerwowa, jak nigdy :S Wszystko mnie wkurza. Stąd prolaktyna :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2016, 19:55

    Szarlotka123, madziara0080 lubią tę wiadomość

    I'm gonna win :)

    70ba63426e.png
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ