X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wczoraj byla ovu z prawego jajnika a dzis z lewego.Nie bylo serduszkowania wiec i ciazy nie bedzie.Swiadoma decyzja ze względu na to co wykażą badania genetyczne u mnie.Takze co najmniej 8miesiecy bez starań.

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    anusiak to ja nie mam pojęcia o co tu chodzi... jeszcze zobaczysz.
    ja wrocilam z synkiem od laryngologa i poprostu mam dość zapalenie slimaka w uszavh , zapchany nosek (pobrala wymaz z nosa)
    za tydzień kintrola z wynikami wymazu i sprawdzenie słuchu ...
    dziewczyny ja mam dość. :( otworzylam tylko strone episujac zapalenie slimaka i poprostu ja wylaczylam wszystko na raz i to jeszcze teraz
    O kurczę.Jak nie urok to sraczka.Caly czas cos.Nie dziwie sie ze masz dosc-jak ja Cie doskonale rozumiem.Trzymaj sie Kochana;*

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kokolina wrote:
    Hej dziewczyny,
    ciesze się że do Was dołączam, to moja pierwsza przygoda w życiu na forum więc bądźcie dla mnie wyrozumiałe :)
    Proszę o podpowiedź! To mój 6 cykl starań, mam 25 lat więc postanowiłam skorzystać z testów owulacyjnych. Mam długie cykle - ok 33. Test wyznaczył mi owulację na 19dc tak też na bank było bo czułam ból w jajniku, śluz był płodny itp. Nie prowadzę pomiaru temp. ze względu na moją pracę. W 24 dniu cyklu kiedy to już powinno dochodzić do implantacji test owulacyjny znów pozytywny, od tamtego czasu bóle w jajnikach - nigdy tak nie miałam, boli codziennie, nie jakoś tak mocno ale czuje. @ dopiero za 8 dni więc znając swój organizm jest za wcześnie na jakiekolwiek bóle menstruacyjne. Czy ktoś może mi powiedzieć co oznacza że testy owulacyjne wyszły mi tak dziwnie?

    Ps. mam zdjęcie testów ale nie potrafię go tu zamieścić <wściekła>
    Hej :)
    Witaj i rozgość się!
    10 dni po owulacji czy jest ciąża czy jej nie ma pokaże test z krwi :)
    Uzbroi się w cierpliwość. Zachęcam do udzielania się na forum to tak wciąga że czas zasuwa jak szalony :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no Magroz niestety..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziewczynki 2 dni do wizyty <3

    magroz26, Kornelka, Tulipanowa lubią tę wiadomość

  • Kornelka Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja 1988!, a macie już wybrane imię dla córeczki? :)

    Nadzieja1988! lubi tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magroz, widzisz tak to jest. Ludzie czasami nie potrafią się wczuć w sytuację innych. Nie mniej jednak od rodziny oczekuje się wsparcia i tak powinno być :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kornelka wrote:
    Nadzieja 1988!, a macie już wybrane imię dla córeczki? :)
    Maja - mąż wybrał. Taka była umowa, że jak chłopak to ja wybieram a jak dziewczynka to on :)
    On zawsze chciał dziewczynkę i imię miał wybrane od 2 lat :P

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj co tam imię ważne żeby zdrowe było .... wiecie ja juz tylko tyle chce dziewczyny opadlam z sił u nas gabriellub gabriela ale modle się tylko o to żeby bylo zdrowe ! nadzieja piekne imię dla córki przeleci do czwartku :)

    Nadzieja1988! lubi tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, Maja ładne imię :)

    Magduullina, córka mojej koleżanki z pracy ma na imię Gabrysia, więc to imię fajnie mi się kojarzy :)

    Magduullina, Nadzieja1988! lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Marta 267 Ekspertka
    Postów: 153 235

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja już tutaj do was pisałam, gdzieś w połowie cyklu o moich dziwnych plamieniach i krwawieniu mocnym w połowie cyklu:)

    Otóż odwiedziłam 3 ginekologów, wszyscy twierdzili, że ginekologicznie nic mi nie jest stanu zapalnego nie widzą. Ostatni z nich powiedział, że w ciązy to ja w tym cyklu cudem moge być, że nie ma takich szans i dał mi dopochwowo metronidazol. Wziełam trzy globulki plamienie ustapilo, ale nadal utrzymywało sie mocne pieczenie, swiad i czeste oddawanie w moczu, dodatkowo wyszły erytrocyty w moczu, podejrzewano chlamydie, dostałam wiec sumamed (azithromycin) antybiotyk na 3 dni, ktory dziala do 7-10 dni i pozniej dalej wziasc. Aktualnie jest moj 25 dzien cyklu, kuje mnie jeden jajnik, piersi sa jakby pełniejsze, bol jednej z jednej strony. Mija 6 dzien o wziecia antybiotyku. Coś mnie dzisiaj tchnelo, żeby zrobic test hcg (mialam takie 2 z internetu gratisy do testow owulacyjnych) - testy zrobilam dwa na raz około 9 rano, wiec nie zaraz po przebudzeniu i ku mojemu zaskoczeniu pojawiły sie na obydwu dwie jasne kreski bladoróżowe. Postanowiłam się nie nakręcać i po powrocie z pracy zrobiłam test ciążowy już płytkowy z apteki i wyszła jedna mocna i druga blada różowa kreska bardzo widoczna.
    Jutro postaram się rano wybrac na bete z krwi.
    Bardzo się boje, że ten antybotyk mógł cos zrobic dzidziusowi, dodatkowo ten metronidazol:(
    Czy jest szansa ze jestem w ciazy? Czy ten lek mogl zaszkodzic? Czy bete trzeba robic na czczo?

    Marta 267
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betę można w każdej chwili... nie wiem czy mogło zaszkodzić.....

    Nadzieja1988! lubi tę wiadomość

  • Marta 267 Ekspertka
    Postów: 153 235

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tutaj można plik załączyć, bym wam pokazała ten test?

    Marta 267
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, zrób bete. Co do antybiotyku, to nigdy tego nie wiadomo :) Ale z tego co czytałam to na tym początkowym etapie ciąży kropek jest chroniony. Chodzi o to, by maluch był bezpieczny zanim kobieta dowie się o ciąży. Także spokojnie, nic się nie martw. A jak ciąża się potwierdzi i pójdziesz do lekarza to powiedz mu o antybiotyku. A tak z ciekawości, w którym dpo zrobiłaś test ?

    Nadzieja1988! lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, na zapodaj -> na forum, tam dodajesz fotkę i kopiujesz link, ten url :)

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magroz26 wrote:
    Jeszcze tesciowa wiedząc ze się staramy i jaka jest sytuacja z Niki mówi mi ze mojej następna kuzynka jest w 3ciazy i ze jada do Częstochowy wybłagać żeby teraz byla dziewczynka(maja dwóch synów)to powiedzialam jej ze ja bym byla happy jakbym byla w ciazy i nie patrzyla czy syn czy corka tylko prosilabym o zdrowie dla maluszka.To się lekko zdenerwowala na mnie ale taka prawda.
    dzisiejsza temp.każe czekac na @ tylko f23c12c725b0fe8ede9447d577d8f63f.png

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak5 sciskam! <3

    Magroz, trzymaj sie dziewczyno! Mocno byle. Wiem jak potrafi byc i jakie komenty mozna uslyszec od rodziny. Moj hit tesc do mnie: "Co taka zmeczona jestes? Moze za bardzo sie przejmujesz swoja rola?" Ja pi#$%65&*le szlag mnie wtedy trafil i para poszla z uszu ;) Trzymaj sie! 8 miesiecy szybko minie a potem staranka na nowo!

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Marta 267 Ekspertka
    Postów: 153 235

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Marta, zrób bete. Co do antybiotyku, to nigdy tego nie wiadomo :) Ale z tego co czytałam to na tym początkowym etapie ciąży kropek jest chroniony. Chodzi o to, by maluch był bezpieczny zanim kobieta dowie się o ciąży. Także spokojnie, nic się nie martw. A jak ciąża się potwierdzi i pójdziesz do lekarza to powiedz mu o antybiotyku. A tak z ciekawości, w którym dpo zrobiłaś test ?

    Też tak właśnie czytałam, że nie powinno zaszkodzić. Dodatkowo mam brata na medycynie i też mówił, że powinno być w porządku. Tak naprawdę to do końca nie wiem, ja mam cykle nieregularne w zeszłym cyklu miałam dziwne krwawienie 1 sierpnia i myslalam, że to poczatek okresu po czym 5 sierpnia dostałam dwa dni takiego obfitszego krwawienia i koniec. Ginekolog uznał dzień 5 sierpnia za pierwszy dzień miesiączki. Także jestem w 26 dniu cyklu wg lekarza. Pobolewa mnie prawy jajnik. Dzisiaj miałam jedną nitkę krwi z brązem i tyle a tak to biała wydzielina.

    Marta 267
  • Marta 267 Ekspertka
    Postów: 153 235

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/d0825432dda93.jpg.html

    Marta 267
  • Marta 267 Ekspertka
    Postów: 153 235

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam kiepski aparat kreska jest troche ciemniejsza, zdjecie robione w swietle

    Nadzieja1988! lubi tę wiadomość

    Marta 267
‹‹ 901 902 903 904 905 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ