X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka dziewczyny! Jak tam? U mnie pogoda do kitu, az wstawac sie nie chce. Mialam taki piekny sen.. Robilam test ciazowy i pokazala sie bladziutka kreseczka. Az zal mi bylo jak sie obudzilam :/

    Magduullina lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej kochane :) anusiak glowa do góry będzie beta pieknna widze ze zdrowo z rozsądkiem podchodzisz :) ja was podziwiam za takie opanowanie :)
    ja dzis znowu wizyta z synkiem teraz do laryngologa . a wszystko mnie boli jak rano wstaje musze jakas inna pozycje do spania wymyslec bo normalnie dzień na dzień polamana

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    młoda no u mnie tez pod chmurką niebo ale jak dla mnie bomba bo te upały juz mi doskwieraly :)
    ażeby sen się spełnił !

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    hej hej kochane :) anusiak glowa do góry będzie beta pieknna widze ze zdrowo z rozsądkiem podchodzisz :) ja was podziwiam za takie opanowanie :)
    ja dzis znowu wizyta z synkiem teraz do laryngologa . a wszystko mnie boli jak rano wstaje musze jakas inna pozycje do spania wymyslec bo normalnie dzień na dzień polamana
    hej u mne dzis juz wszystko jasne temp w dół i sporo.wiec bety ne było.podchodze do tego z punktu ekonomicznego bo juz full kasy poszlo na testy.według mnie @najpózniej w czwartek sie pojawi

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • kokolina Znajoma
    Postów: 26 55

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    ciesze się że do Was dołączam, to moja pierwsza przygoda w życiu na forum więc bądźcie dla mnie wyrozumiałe :)
    Proszę o podpowiedź! To mój 6 cykl starań, mam 25 lat więc postanowiłam skorzystać z testów owulacyjnych. Mam długie cykle - ok 33. Test wyznaczył mi owulację na 19dc tak też na bank było bo czułam ból w jajniku, śluz był płodny itp. Nie prowadzę pomiaru temp. ze względu na moją pracę. W 24 dniu cyklu kiedy to już powinno dochodzić do implantacji test owulacyjny znów pozytywny, od tamtego czasu bóle w jajnikach - nigdy tak nie miałam, boli codziennie, nie jakoś tak mocno ale czuje. @ dopiero za 8 dni więc znając swój organizm jest za wcześnie na jakiekolwiek bóle menstruacyjne. Czy ktoś może mi powiedzieć co oznacza że testy owulacyjne wyszły mi tak dziwnie?

    Ps. mam zdjęcie testów ale nie potrafię go tu zamieścić <wściekła>

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2016, 10:04

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    młoda no u mnie tez pod chmurką niebo ale jak dla mnie bomba bo te upały juz mi doskwieraly :)
    ażeby sen się spełnił !

    Bylabym przeszczesliwa gdyby sie spelnil :) nie mowiac juz o moim M :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Anusiak, warto kontrolować bete, żeby wiedzieć, czy prawidłowo rośnie. Poza tym nie wiem jak u Ciebie, ale mi endo powiedziała, że jak tylko okaże się, że jestem w ciąży, to od razu mam zrobić tsh, ft3 i ft4 i dzwonić jakie są wyniki :)
    ja to sama z siebie wiem że jak sie dowemy o ciąży a mamy leczona tarczyce to trzeba zrobic badania i skonsultowac z lekarzem.moj endo wie że chce zajsc

    Magduullina lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak ale wiesz sam z siebie ten test tak nie mogl wyjsc temperature obserwuj dalej .... mloda tego ci życzę!
    witam nowa koleżanke obserwuj się do spodziewanej i wtedy będzie wszystko jasne

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    anusiak ale wiesz sam z siebie ten test tak nie mogl wyjsc temperature obserwuj dalej .... mloda tego ci życzę!
    witam nowa koleżanke obserwuj się do spodziewanej i wtedy będzie wszystko jasne
    wlasnie sie wybieram do apteki po nowy test bo nie zdazylam kupic bo maz do pracy sie spieszył a mielismy kilka miejsc do oblecenia

    Magduullina lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kokolina, witaj :) Ja naturalnie też mam długie cykle około 33 dniowe :) Jeśli chodzi o testy owulacyjne, to czytałam, że jak jest się w ciąży, to one mogą wyjść pozytywne :) Także może coś jest na rzeczy :)

    Anusiak, trzymam nadal mocno kciuki za Ciebie :) Bierzesz letrox czy euthyrox ? Ja biorę ten drugi lek, ale póki co najmniejszą dawkę 25, tylko w weekendy biorę dawkę 50 bo tak kazała endo :)

    Młoda, spełni się, wcześniej czy później, zobaczysz :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a mnie wlasnie juz coraz mniej boli brzuch, czasami zakluje jajnik raz jeden raz drugi czy poboli chwile dol brzucha ale to taki bardziej skurcz ktory trwa moze z 10 sekund i ogolnie czuje sie jakbym miala tam jakiegos melona. Taka opuchnieta sie tam czuje... :/ Z jednej strony sie ciesze ze juz mnie tak nie boli a z drugiej nie bo boje sie ze @ w drodze :/
    Tylko jeszcze cycki nie daja o sobie zapomniec i mam wrazenie ze sutki zrobily sie jakies takie wrazliwe na dotyk

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczeeee u mnie juz 17dc! Jakos mi w tym cyklu szybko leci przez to ze owu wczesniej sie przesunela przez te ziolka. Mysle, ze @/test to juz za 10-11 dni maks - aaaaaaa!!!!!! ;)

    Nadzieja1988! lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Kornelka Debiutantka
    Postów: 10 3

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja1988! wrote:
    Hej :-)
    Witaj i rozgość się.
    A korzystasz z testów owulacyjnych? Byłaś na monitoringu? Mierzysz temperaturę?
    Co do witamin to ja żadnych nie brałam. Tylko kwas foliowy

    Dzięki za miłe przywitanie :)

    Teraz tak naprawdę to moj początek na tym poratlu. Postaram się mierzyc temperaturę ale szykuje się wyjazd więc pewnie nie dam rady...
    Mialam juz kilka razy monioring , ostatni w zeszlym cyklu, owulacja potwoerdzone - wystąpiła ok 16dc , tak lekarz stwierdzil w 18dc. Tylko że mi się coś wydaje ze chyba mam za cienkie endometrium - tzn 18 dc 7mm. Lekarz stwierdzil, że wszytsko jest w porządku sama nie wiem...

    Z testów też kiedys korzystałam ale....jakoś mi to nie szlo...albo nic nie wychodziło albo ciagle wychodziło ( w sensie druga kreska)

    A do tego dziwne jest dla mnie to, że zawsze ok 9-10 dc zalewa mnie wodnisty sluz , a potem sluzu już nie ma....a owluacja zazwyczaj ok 14-16 dc...

    A wczoraj dostałam okres....:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2016, 13:21

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi za to wolno czas leci , dopiero 12dc

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowy test robiony kolo poludnia biel wizyra

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak to ja nie mam pojęcia o co tu chodzi... jeszcze zobaczysz.
    ja wrocilam z synkiem od laryngologa i poprostu mam dość zapalenie slimaka w uszavh , zapchany nosek (pobrala wymaz z nosa)
    za tydzień kintrola z wynikami wymazu i sprawdzenie słuchu ...
    dziewczyny ja mam dość. :( otworzylam tylko strone episujac zapalenie slimaka i poprostu ja wylaczylam wszystko na raz i to jeszcze teraz

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2016, 14:03

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane po dłuższej nieobecności.Nie bylo mnie bo byliśmy na urlopie znaczy sie mój dostal urlop a Niki wolne od przedszkola wiec wybraliśmy się pierwszy tydzień to teściów pozniej do moich i szczerze miałam wypocząć a guzik.Przyjechalam wypompowana i jeszcze w gorszym nastroju.Szczerze to chyba wypocznę w przyslowiowej trumnie.Żadnego zrozumienie ze strony bliskich,wecznie słyszę ze czym moge byc zmęczona skoro nie pracuje.Nosz kur... Mac-nie no dziecko same chodzi do przedszkola same sobie gotuje samo sie rehabilituje i samo chodzi na dodatkowe zajecia a ja tylko leze i pachnę.Mysla ze zajmowanie sie dzieckiem artystycznym i choroba genetyczna jest jak bulka z masłem.Ach brak słów.Najchetniej bym wyjechala na bezludna wyspę na tydzień sama a oni niech choc tydzień zajmą sie Niki to zobaczą.Dalam upust swojej złości to jeszcze troche bym wybuchła wrrrr.

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze tesciowa wiedząc ze się staramy i jaka jest sytuacja z Niki mówi mi ze mojej następna kuzynka jest w 3ciazy i ze jada do Częstochowy wybłagać żeby teraz byla dziewczynka(maja dwóch synów)to powiedzialam jej ze ja bym byla happy jakbym byla w ciazy i nie patrzyla czy syn czy corka tylko prosilabym o zdrowie dla maluszka.To się lekko zdenerwowala na mnie ale taka prawda.

  • magroz26 Autorytet
    Postów: 688 434

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny na nasze pokladzie i zrycze Wam szybkich dwóch kreseczek i zdrowych maluszkow. Anusiak5po cichu gratuluje ciazy a bety tez bym nie robił na Twoim miejscu tylko machnęła sobie jeszcze z dwa testy i poszla do endo co dalej.Moze teraz sie cos ruszy z ciążami bo ostatnio posucha u nas.

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Kokolina, witaj :) Ja naturalnie też mam długie cykle około 33 dniowe :) Jeśli chodzi o testy owulacyjne, to czytałam, że jak jest się w ciąży, to one mogą wyjść pozytywne :) Także może coś jest na rzeczy :)

    Anusiak, trzymam nadal mocno kciuki za Ciebie :) Bierzesz letrox czy euthyrox ? Ja biorę ten drugi lek, ale póki co najmniejszą dawkę 25, tylko w weekendy biorę dawkę 50 bo tak kazała endo :)

    Młoda, spełni się, wcześniej czy później, zobaczysz :)
    ja biore euthyrox 75 cala

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
‹‹ 900 901 902 903 904 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ