Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Martus teraz tylko czekać kochana życzę wszystkiego dobrego! :)
    anusiak ściskam mocno co ma być to będzie !:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze ale ten czas leci jeszcze tak niedawno pamiętam jak borykalam się czy na teście jest kreska czy nie a już rozpoczynam 25 tydzień. Czas tak zapinkala dzień za dniem mija i przybliza kazda z nas do celu mnie do porodu i inne dziewczyny :) aa staraczki pierw do tych 2 kreseczek a później zleci :)

    nick nieaktualny, zFolwarku lubią tę wiadomość

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    kurcze ale ten czas leci jeszcze tak niedawno pamiętam jak borykalam się czy na teście jest kreska czy nie a już rozpoczynam 25 tydzień. Czas tak zapinkala dzień za dniem mija i przybliza kazda z nas do celu mnie do porodu i inne dziewczyny :) aa staraczki pierw do tych 2 kreseczek a później zleci :)
    Oby te kreseczki pojawily sie jak najszybciej :) i niech Twoj maluszek zdrowo sobie rosnie ;*

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina, dobrze, że w ciąży tak szybko czas ucieka bo 9 m to jednak trochę jest :) U Ciebie już ponad połowa minęła, ale chyba im dalej, tym jednak ciężej :)

    A ja Dziewczyny mam straszny kaszel. Męczy mnie już od tygodnia. Dzisiaj w aptece kupiłam syrop prawoślazowy bo poprosiłam zapobiegawczo coś dla kobiet w ciąży i nic innego nie było :/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak dziewczyny tak ...
    mamuśka no naprawdę coraz ciężej a to się kuruj!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Jutro wizyta <3
    Zaraz naszykuję sobie coś do jedzonka i Was nadrobię :*

    Dziś byłam od rana na badaniach - morfologia, TSH, mocz. Koło 18 podjadę po wynik. Mam nadzieję, że wszystko w najlepszym porządku wyjdzie.

    No i dziś zaczęłam 22 tydzień a skończonych 21 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 10:48

    zFolwarku, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    kurcze ale ten czas leci jeszcze tak niedawno pamiętam jak borykalam się czy na teście jest kreska czy nie a już rozpoczynam 25 tydzień. Czas tak zapinkala dzień za dniem mija i przybliza kazda z nas do celu mnie do porodu i inne dziewczyny :) aa staraczki pierw do tych 2 kreseczek a później zleci :)
    O tak! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja juz kupilam tescior i sobie lezy do jutra, ale sie stresuje ...

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda19 wrote:
    A ja juz kupilam tescior i sobie lezy do jutra, ale sie stresuje ...
    Będzie pozytyw! ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    kurcze ale ten czas leci jeszcze tak niedawno pamiętam jak borykalam się czy na teście jest kreska czy nie a już rozpoczynam 25 tydzień. Czas tak zapinkala dzień za dniem mija i przybliza kazda z nas do celu mnie do porodu i inne dziewczyny :) aa staraczki pierw do tych 2 kreseczek a później zleci :)

    hihi Magduullina ja wczoraj na porodowke z Corka jechalam a ona ma 15,5 miesiaca juz! Tak, czas leci...

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja1988! wrote:
    Będzie pozytyw! ;)
    Jejku bylabym najszczesliwsza osoba na swiecie zaraz po moim M :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, trzymam kciuki za wyniki badań :) Wszystko będzie dobrze, zobaczysz :)

    Młoda, nie stresuj się, będą dwie piękne krechy :)

    Ja nie liczyłam na ten cykl, ale mój wykres daje mi tyle nadziei :) Jutro testuję, trochę wcześnie i szczerze to na nic nie liczę, ale tak bardzo chciałabym Mężowi zrobić niespodziankę w jego urodziny :D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z folwarku tak tak a ja pamiętam jak to było z Danielem a to juz po raz 2 mnie czeka.. :)
    młoda trzymam kciuki! :*
    nadzieja będzie dobrze.
    ja w piątek wizyta ♥

    zFolwarku, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuśka a więc życzę jak najlepiej! :)
    ja właśnie piore kolderke i koce poki pięknie moga wyschnac na słońcu .. i tak po kolei trzeba wszystko uporządkować i niech czeka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 12:08

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Nadzieja, trzymam kciuki za wyniki badań :) Wszystko będzie dobrze, zobaczysz :)

    Młoda, nie stresuj się, będą dwie piękne krechy :)

    Ja nie liczyłam na ten cykl, ale mój wykres daje mi tyle nadziei :) Jutro testuję, trochę wcześnie i szczerze to na nic nie liczę, ale tak bardzo chciałabym Mężowi zrobić niespodziankę w jego urodziny :D
    Oby ten 9 cykl byl w koncu udanym! Nie ma innej opcji musza byc II kreseczki :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda19 wrote:
    Oby ten 9 cykl byl w koncu udanym! Nie ma innej opcji musza byc II kreseczki :D
    Kciuki trzymam! <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Kciuki trzymam! <3
    <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny a czy ten poniedziałkowy test mogl wyłapac ciaze biochemiczna stad dzisiejszy test biel wizyra i ta temp spadajaca

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Nadzieja, trzymam kciuki za wyniki badań :) Wszystko będzie dobrze, zobaczysz :)

    Młoda, nie stresuj się, będą dwie piękne krechy :)

    Ja nie liczyłam na ten cykl, ale mój wykres daje mi tyle nadziei :) Jutro testuję, trochę wcześnie i szczerze to na nic nie liczę, ale tak bardzo chciałabym Mężowi zrobić niespodziankę w jego urodziny :D
    W takim razie trzymam kciuki i za Ciebie! Niech pojawią się dwie kreski :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    dziewczyny a czy ten poniedziałkowy test mogl wyłapac ciaze biochemiczna stad dzisiejszy test biel wizyra i ta temp spadajaca
    Mogła ale dla pewności wykonaj betę i powtórz badanie po 48 godzinach.

‹‹ 903 904 905 906 907 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ