X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuska jak naprawde masz mega kaszel idz do lekarza...ja dwa tyg olewalam go bralam syrop dla kobiet w ciazy ale nie pomogl. i skonczylo sie zapaleniem oskrzeli. na szczescie juz wszystko ok ale lepiej kontroluj

    Nadzieja1988! lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam już wyniki.

    TSH prawidłowe nawet bym powiedziała, że uper - 0,5150

    Ale mocz niekoniecznie. Podaję parametry, które są na granicy lub nie są w normie:
    Ciężar właściwy: 1,030 (norma 1,015-1,030)
    Nabłonki płaskie: 0-1-1 wpw (brak norm)
    Leukocyty: 3-4-5 wpw (norma 0-5)
    Bakterie: dość liczne w preparacie

    I to samo morfologia... Napiszę co nie jest w normie. Może któraś z Was się na tym zna i wie czy to duże odchylenia:
    RBC: 3,79 (norma 4,00-5,20)
    HGB: 10,7 (norma 11,5-15,7)
    HCT: 31,5 (norma 35,0-45,0)
    RDWsd: 28,1 (norma 37,0-57,0)
    PDWsd: 17,6 (norma 9,0-17,0)
    MPV: 7,6 (norma 8,0-13,0)

    Jutro na szczęście mam wizytę u mojego ginekologa to mu pokażę wyniki.

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny ;)

    Anusiak mógł wyłapać cb. Leć na bete. Musisz miec dowód że była aby lekarz zaczął działać!

    Nadzieja jutro wrzucisz może jakieś zdjęcie?

    Ciekawe jakie wyniki M. Rosy. W Polsce nie ma aż tyle interentów :P

    Ja dziś byłam u gin i już po owu. Czyli spójrzcie. Brak spektakularnego wzrostu temp a jednak owu była. Widziałam pierwszy raz ciałko żółte :P ale zaniepokoiłam się niecom lekarz mówi że mam dziwną śluzówkę, niestety nie rozwinął myśli :/

    Nadzieja1988! lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Hej Dziewczyny ;)

    Anusiak mógł wyłapać cb. Leć na bete. Musisz miec dowód że była aby lekarz zaczął działać!

    Nadzieja jutro wrzucisz może jakieś zdjęcie?

    Ciekawe jakie wyniki M. Rosy. W Polsce nie ma aż tyle interentów :P

    Ja dziś byłam u gin i już po owu. Czyli spójrzcie. Brak spektakularnego wzrostu temp a jednak owu była. Widziałam pierwszy raz ciałko żółte :P ale zaniepokoiłam się niecom lekarz mówi że mam dziwną śluzówkę, niestety nie rozwinął myśli :/
    Kurcze czyli jak owulacja była i jest ciałko żółte to i dzidzia może będzie <3 Tego Tobie życzę! :*

    A jutro jakaś fota będzie bo zawsze daje zdjęcie, choć ostatnio tylko jedno foto z wizyty :( Ale na ekranie sobie pooglądam :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja ma być zdjęcie. Musimy siè pocieszyć razem z Tobą póki same nie mamy :P ale ten czas leci. Każda z Was dopiero co pisała że w ciąży a połowa ma bliżej do porodu niż do początku ciąży :D chyba się starzeję :P

    Wiesz co? Nie prorokuje. Jestem wyluzowana jak zawsze z tym że mierzę bo nie wiem kiedy owu dokładnie była :P lekarz mi powiedział że jak @ nie przylezie to po 2 tygodniach mam przyleźć do niego :P jak nie to znowu monitoring :D zobaczymy co tam los przyniesie :)

    Nadzieja1988!, Magduullina, rosax3 lubią tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Nadzieja ma być zdjęcie. Musimy siè pocieszyć razem z Tobą póki same nie mamy :P ale ten czas leci. Każda z Was dopiero co pisała że w ciąży a połowa ma bliżej do porodu niż do początku ciąży :D chyba się starzeję :P

    Wiesz co? Nie prorokuje. Jestem wyluzowana jak zawsze z tym że mierzę bo nie wiem kiedy owu dokładnie była :P lekarz mi powiedział że jak @ nie przylezie to po 2 tygodniach mam przyleźć do niego :P jak nie to znowu monitoring :D zobaczymy co tam los przyniesie :)
    A na kiedy masz termin @? :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ukija kochana życzę jak najlepiej.
    nadzieja no jutro lekarx napewno się odniesie do wyników zobaczysz bo ja się kompletnie na tym nie znam.

    Nadzieja1988! lubi tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija, oby się udało :) Szansa jest, trzeba czekać :) .

    Nadzieja, obowiązkowo poprosimy zdjęcia :)

    Ja się zastanawiam, czy u mnie było kurz zagnieżdżenie, bo patrząc po temperaturze, to spadku nie widać :)

    Nadzieja1988!, Magduullina lubią tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Hej Dziewczyny ;)

    Anusiak mógł wyłapać cb. Leć na bete. Musisz miec dowód że była aby lekarz zaczął działać!

    Nadzieja jutro wrzucisz może jakieś zdjęcie?

    Ciekawe jakie wyniki M. Rosy. W Polsce nie ma aż tyle interentów :P

    Ja dziś byłam u gin i już po owu. Czyli spójrzcie. Brak spektakularnego wzrostu temp a jednak owu była. Widziałam pierwszy raz ciałko żółte :P ale zaniepokoiłam się niecom lekarz mówi że mam dziwną śluzówkę, niestety nie rozwinął myśli :/
    bete zrobie jutro ale chyba już bedzie za pózno na nia.ale o podejrzeniach powiem na wizycie u gina i endo

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Modrzewiowa Autorytet
    Postów: 340 197

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stuk puk...co tam u Wasz Kobitki???

    Ja zluzowałam, mam nadzieję, że nie za bardzo, ale sporo się u mnie dzieje.

    Pozdrawiam ciepło!!!

    dev358pr___.png

    Franciszek :*
    10.05.2017 r. serduszko naszego Serduszka :)

    cbpregz2jivxh5d2.png

    Me­dicus cu­rat, na­tura sa­nat
  • Modrzewiowa Autorytet
    Postów: 340 197

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja1988! wrote:
    Mam już wyniki.

    TSH prawidłowe nawet bym powiedziała, że uper - 0,5150

    Ale mocz niekoniecznie. Podaję parametry, które są na granicy lub nie są w normie:
    Ciężar właściwy: 1,030 (norma 1,015-1,030)
    Nabłonki płaskie: 0-1-1 wpw (brak norm)
    Leukocyty: 3-4-5 wpw (norma 0-5)
    Bakterie: dość liczne w preparacie

    I to samo morfologia... Napiszę co nie jest w normie. Może któraś z Was się na tym zna i wie czy to duże odchylenia:
    RBC: 3,79 (norma 4,00-5,20)
    HGB: 10,7 (norma 11,5-15,7)
    HCT: 31,5 (norma 35,0-45,0)
    RDWsd: 28,1 (norma 37,0-57,0)
    PDWsd: 17,6 (norma 9,0-17,0)
    MPV: 7,6 (norma 8,0-13,0)

    Jutro na szczęście mam wizytę u mojego ginekologa to mu pokażę wyniki.


    Nadzieja, całkiem dobre te wyniki.
    Co do moczu...podmywałaś się przed pobraniem? Ew Twój gines zleci posiew dla pewności. Ten pobierz już bardzo porządnie

    dev358pr___.png

    Franciszek :*
    10.05.2017 r. serduszko naszego Serduszka :)

    cbpregz2jivxh5d2.png

    Me­dicus cu­rat, na­tura sa­nat
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobiety choc bym chciala to przyznaje sie bez bicia, nie czytam, nie nadrabiam..

    Nawet nie wiem jaki dc mam o.O jest cudownie. <3 sa to najwazniejsze a co bedzie pojaze czas.

    Apropo badan. Mam skierowanie. Moje ubezpieczenie pokryje koszty leczenia ;D w najblizszym czaseie a dokladnie 18 chyba listopad mam termin na kariotyp tzn mamy we dwoje. :D ale cudo sie zbliza! Bedzie przed badaniami <3 wieeemy to ;)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Ukija, oby się udało :) Szansa jest, trzeba czekać :) .

    Nadzieja, obowiązkowo poprosimy zdjęcia :)

    Ja się zastanawiam, czy u mnie było kurz zagnieżdżenie, bo patrząc po temperaturze, to spadku nie widać :)
    Będą będą :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modrzewiowa wrote:
    Nadzieja, całkiem dobre te wyniki.
    Co do moczu...podmywałaś się przed pobraniem? Ew Twój gines zleci posiew dla pewności. Ten pobierz już bardzo porządnie
    Tak myłam się i do higieny intymnej płynu Lactacyd plus używam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Kobiety choc bym chciala to przyznaje sie bez bicia, nie czytam, nie nadrabiam..

    Nawet nie wiem jaki dc mam o.O jest cudownie. <3 sa to najwazniejsze a co bedzie pojaze czas.

    Apropo badan. Mam skierowanie. Moje ubezpieczenie pokryje koszty leczenia ;D w najblizszym czaseie a dokladnie 18 chyba listopad mam termin na kariotyp tzn mamy we dwoje. :D ale cudo sie zbliza! Bedzie przed badaniami <3 wieeemy to ;)
    Rosax dlaczego tak długo się nie odzywałaś? :-(

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja wlasnie wrocilam do domu :) Odwiezlismy z M moja siostre do internatu bo przeciez od jutra juz szkola :) a ja zaraz wskakuje pod prysznic i ide lulu bo jutro wazny dzien... Dzien testowania!:D alez ja sie stresuje, no spokojna byc nie moge :/ nie czuje w ogole ze @ ma przyjsc, to juz sukces bo zawsze czulam brzuch i to bardzo mocno na dzien przed @ no ale nie nastawiam sie. Wole byc mile zaskoczona :D

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • Marta 267 Ekspertka
    Postów: 153 235

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro odbieram bete - cóż zobaczymy:)

    Nadzieja1988! lubi tę wiadomość

    Marta 267
  • Marta 267 Ekspertka
    Postów: 153 235

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na porannym teście nadal widoczna druga rozowa kreska, a na drugim juz bardzo wyrażna:)

    Aurellka, zFolwarku, Nadzieja1988! lubią tę wiadomość

    Marta 267
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, myślę, że już wszystko wiadomo, a beta to jedynie formalność. Ale i tak trzymam kciuki :D

    Nadzieja1988! lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie caly dzien w pracy a potem odwiedziny :-) ogolem lekko podbrzusze gdzies bolalo malutenko teraz pije ice shandy lecha :) i trzeba spac potem isc

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2016, 22:46

    Nadzieja1988! lubi tę wiadomość

‹‹ 904 905 906 907 908 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ