X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 5 września 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej dziewczęta wyzulujcie :D

    Susanna ja bym na Twoim miejscu nie robiła teraz. Raczej po terminie @. Inaczej strata kasy :D

    Rosa jak tam u Ciebie? U Was? Opowiadaj tutaj a nie obijasz się :D

    Ja wyluzowałam ze staraniami po całości. Fajnie że owu jednak 17dc jak w zegarku :D jak się uda to zajebiście a jak nie to lekarz zaprosił mnie na kolejny darmowy monitoring :D taka sytuacja :D mam tyle roboty w pracy że w ostatnim tygodniu byłam tak padnięta że nie wiedziałam jak się nazywam. W październiki kupujemy mieszkanie więc wieeeeele się dzieje :D

    Dziewczyny piszcie coś pozytywnego abu rozchmurzyć ten okropny dzień :P

    rosax3 lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 5 września 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija, to super :)
    Duże mieszkanie ?
    No już jedna zaszła przy wykańczaniu mieszkania :p

    madziara0080 lubi tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 5 września 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija, mam wrażenie, że dawno nic nie pisałaś :) Fajnie, że kupujecie mieszkanie :) Najfajniejsze jest urządzanie tego swojego własnego kącika :) Także powodzenia :)

    Marta, spokojnie, nie masz przecież żadnych powodów do obaw :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 5 września 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marciaa ano takie nie duże 55m2 :P ale własne i nie będę musiała już nikogo wzbogacać wynajmując :D a to najważniejsze :P Marciaaaaaa! A co Wy takie króliczki? Nacieszyć się sobą nie możecie? :D

    Mamuśka no ja jestem tak zapracowana że nie mam czasu :D serio, ledwo co na zakupy ide i padam na twarz :D ale takie są końce i początki miesiąca :D a co tam z Twoim wykresem? Wiesz że widziałam pełno wykresów ktore odbijały? Szansa na bobo jeszcze jest :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 5 września 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoją drogą pierwszy raz mam taki niedorobiony wykres :D pierwszy i ostatni. Odpuszczam sobie termometry :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe właśnie najlepiej nie bawić się w mierzenie :) Spokój i luz :)

    Eh ja mam termin @ w środę zobaczymy

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 5 września 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija, mój wykres już nie wygląda tak obiecująco ;) W poprzednim cyklu w 2 dniu spadku dostałam @. W tym póki co jeszcze się nie pojawiła, choć naturalnie cykle mam 33 dniowe. Jeśli w środę się nie pojawi to w czwartek zrobię ostatni test, ale myślę, że raczej nie będzie takiej potrzeby ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie wiem czy coś z tego będzie jednak

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 5 września 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Jej dziewczęta wyzulujcie :D

    Susanna ja bym na Twoim miejscu nie robiła teraz. Raczej po terminie @. Inaczej strata kasy :D

    Rosa jak tam u Ciebie? U Was? Opowiadaj tutaj a nie obijasz się :D

    Ja wyluzowałam ze staraniami po całości. Fajnie że owu jednak 17dc jak w zegarku :D jak się uda to zajebiście a jak nie to lekarz zaprosił mnie na kolejny darmowy monitoring :D taka sytuacja :D mam tyle roboty w pracy że w ostatnim tygodniu byłam tak padnięta że nie wiedziałam jak się nazywam. W październiki kupujemy mieszkanie więc wieeeeele się dzieje :D

    Dziewczyny piszcie coś pozytywnego abu rozchmurzyć ten okropny dzień :P
    Obijam sie bo prace dorwalam dla zakladu ;D dzis 11 godzin w terenie ;D i tak mam zamiar kazdy dzien pracowac ;D robie co lubie a i zaklad dotrzymam. A zaklad taki ze ja pracuje miesiac a moj siedzi miesiac w domu z synem. Obowiazki spadly na niego. A wiec podsumowujac dzien 1 wrocilam glodna a w kuchni zimno. Nic nie ugotowane ;D chlopaki byli w maku na obiad o mnie nikt nie pomyslal.. Pranie nie wyprane.. Dom nieogarniety.. "no jak mialem sprzatac skoro z synem sie bawie?" no a wiec poczekam jak dalej bedzie ;D moze nawet nie caly msc zaklad bedzie bo misiek za 3-4 tyg do pracy wraca ale puki co ja sobie dorobie :D
    Gratuluje kupna ;) nie zameczaj sie tam za duzo ;) ja tez odpuscilam ;D nawet do testowania mi nie spieszno ;D chyba dlatego ze nie mam czasu o tym myslec;D

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Obijam sie bo prace dorwalam dla zakladu ;D dzis 11 godzin w terenie ;D i tak mam zamiar kazdy dzien pracowac ;D robie co lubie a i zaklad dotrzymam. A zaklad taki ze ja pracuje miesiac a moj siedzi miesiac w domu z synem. Obowiazki spadly na niego. A wiec podsumowujac dzien 1 wrocilam glodna a w kuchni zimno. Nic nie ugotowane ;D chlopaki byli w maku na obiad o mnie nikt nie pomyslal.. Pranie nie wyprane.. Dom nieogarniety.. "no jak mialem sprzatac skoro z synem sie bawie?" no a wiec poczekam jak dalej bedzie ;D moze nawet nie caly msc zaklad bedzie bo misiek za 3-4 tyg do pracy wraca ale puki co ja sobie dorobie :D
    Gratuluje kupna ;) nie zameczaj sie tam za duzo ;) ja tez odpuscilam ;D nawet do testowania mi nie spieszno ;D chyba dlatego ze nie mam czasu o tym myslec;D
    ładne macie zakłady Rosax :D :D :D ha ha ha nieźle

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 5 września 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna no ciekawe jak u Ciebie będzie. Oczywiście trzymam kciuki z całej siły :D

    Mamuśka e tam gadasz. Czasami życie potrafi naprawdę zakoczyć. Jak to lubie mawiać. W źyciu oczekuj nieoczekiwanego :D chociaż każda z nas dojdzi do tekiego momentu że odpuszczamy sobie wszystko :P i zapewne najwięcej ciąż z takich odpuszczeń :D

    Rosa a Młody nie chodzi już do przedszkola? :P no 11 godzin to dużo ale jak masz prace którą lubisz to czas leci bardzo szybko :D zakład ogólnie fajny :P ja się dowiedziałam że mój chce abym siedziała w domu a on kase będzie zarabiał. Niedoczekanie. Chyba bym nerwicy w domu dostała :D no mieszkanko musi być :P nasze własne <3

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 5 września 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle szalone dni mam :D wczoraj u teściowej dostałam sraczki (masakra jak musiało być słychać) dziś taka migrena że bez tabletki się nie obyło :D mój organizm szaleje :D ciekawe co dalej :P

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 5 września 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Marciaa ano takie nie duże 55m2 :P ale własne i nie będę musiała już nikogo wzbogacać wynajmując :D a to najważniejsze :P Marciaaaaaa! A co Wy takie króliczki? Nacieszyć się sobą nie możecie? :D

    Mamuśka no ja jestem tak zapracowana że nie mam czasu :D serio, ledwo co na zakupy ide i padam na twarz :D ale takie są końce i początki miesiąca :D a co tam z Twoim wykresem? Wiesz że widziałam pełno wykresów ktore odbijały? Szansa na bobo jeszcze jest :D


    Ee to fajna wielkość :)
    No nabijanie komuś za wynajem nie jest fajne niestety :)

    Co do <3 powiem Ci że w miarę jedzenia apetyt rósł :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    W ogóle szalone dni mam :D wczoraj u teściowej dostałam sraczki (masakra jak musiało być słychać) dziś taka migrena że bez tabletki się nie obyło :D mój organizm szaleje :D ciekawe co dalej :P
    ale lipa....
    hehe biegunka przy owu? mialam raz tak..

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 5 września 2016, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, owu kochana to ja miałam 8 dni temu :P

    Marciaa no widzę. Już dawno nie widziałam tylu serduszek u nikogo :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 5 września 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija, żeby jeszcze były tego jakeis efekty haha

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 5 września 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tego to nie wiesz. Wyjdzie szydło z worka w swoim czasie :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Susanna, owu kochana to ja miałam 8 dni temu :P

    Marciaa no widzę. Już dawno nie widziałam tylu serduszek u nikogo :D
    oooo Ukija może implantacja? :O

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Ee to fajna wielkość :)
    No nabijanie komuś za wynajem nie jest fajne niestety :)

    Co do <3 powiem Ci że w miarę jedzenia apetyt rósł :)
    Kobiety mają tak, że im częściej tym bardziej chcą...wiem też po sobie :) Ile wy macie <3 ja myslałam że mam rekord bo było ok 10 a tu szał :D

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 5 września 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna raczej wątpie że implantacja. Przy cyklu w którym miałam cb nie czułam nic dziwnego poza chęciś na boczek. A teraz jakoś nie przepadam :P chociaż zaraz po owu wpadło mi coś do głowy pysznego. Owoce letnie zmieszane i polane bitą śmietaną :D ale to tylko syndrom po owulacyjny :D
    A Ty jutro testujesz finalnie? Trzymam mocno kciuki. Wpadnę na wrześniowe zobaczyć jak tam będzie Twój test wyglądał :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
‹‹ 913 914 915 916 917 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ