X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 3 września 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    jestem chętna na te testy

    Niestety, już nie aktualne. Jedna dziewczyna Cię wyprzedziła :(

    ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia kobietki. Mam meza na weekend wiec go wykorzytuje

    Magduullina, zFolwarku, Nadzieja1988! lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze i ucielo mi znowu jak pisalam...wrrrr odezwe się jutro

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    susanna no tak ... ale zrob sobie kapiel albo jakiś wypad gdzieś dla relaksu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopiero co wrocilam z pracy po 15 :P woczoraj byl relaks na zakupach dzis ogladanie filmow i odpoczynek :) :)

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 3 września 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziara0080 wrote:
    Niestety, już nie aktualne. Jedna dziewczyna Cię wyprzedziła :(
    ok nie szkodzi

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Marta 267 Ekspertka
    Postów: 153 235

    Wysłany: 3 września 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja się dzisiaj fatalnie czułam, kręciło mi się w głowie, uderzenia gorąca i zimna na zmiane, do tego sennosc. Przespałam się po południu i mi przeszło. Wizytę mam dopiero 20 września, ale już sie nie mogę doczekać, odliczam dni. W przyszłym tygodniu mam wizytę u mojego endykrynologa, mam nadzieję, że wszystko w porządku, w poniedziałek badania, więc postaram sie bete powtórzyć i może zrobić poziom progesteronu. Jak myślicie jest sens badać progesteron?
    Od samego początku odczuwam pieczenie czasami i lekki świąd, brak upławów wskazujących na grzybice, lekarz telefonicznie zalecił natamycyne, akurat mam ją w domu została mi, ale troche sie boje ja wziac, byc moze to nowym płyn do higieny intymnej, a lekarz mnie nie widział, wiec sama już nie wiem. Jakieś obawy mnie nachodzą.
    Trzymam kciuki za was, SusannaDean czekam na wieści odnośnie testowania, mam nadzieje pozytywnie będzie:)

    Marta 267
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta 267 wrote:
    Hej dziewczyny, ja się dzisiaj fatalnie czułam, kręciło mi się w głowie, uderzenia gorąca i zimna na zmiane, do tego sennosc. Przespałam się po południu i mi przeszło. Wizytę mam dopiero 20 września, ale już sie nie mogę doczekać, odliczam dni. W przyszłym tygodniu mam wizytę u mojego endykrynologa, mam nadzieję, że wszystko w porządku, w poniedziałek badania, więc postaram sie bete powtórzyć i może zrobić poziom progesteronu. Jak myślicie jest sens badać progesteron?
    Od samego początku odczuwam pieczenie czasami i lekki świąd, brak upławów wskazujących na grzybice, lekarz telefonicznie zalecił natamycyne, akurat mam ją w domu została mi, ale troche sie boje ja wziac, byc moze to nowym płyn do higieny intymnej, a lekarz mnie nie widział, wiec sama już nie wiem. Jakieś obawy mnie nachodzą.
    Trzymam kciuki za was, SusannaDean czekam na wieści odnośnie testowania, mam nadzieje pozytywnie będzie:)

    Jak zalecił to weź :)

    No mam nadzieję.
    Przypomnisz swoje objawy, odczucia sprzed testowania>?

  • Marta 267 Ekspertka
    Postów: 153 235

    Wysłany: 3 września 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie nie miałam jakiś takich typowych objawów. Bolała mnie jedna pierś, jednego dnia miałam zgagę, drugiego bolał mnie żołądek po jedzeniu i miałam ochote na słone do tej pory mam na śledzie, no i bolały mnie jajniki.

    Marta 267
  • Marta 267 Ekspertka
    Postów: 153 235

    Wysłany: 3 września 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zeszłym tygodniu miałam tez plamienie takie jednorazowe kremowo-brązowe i koniec.

    Marta 267
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam plamienia a raczej brązowy śluz od przedwczoraj raz dziennie potem spokój kolejnego to samo i teraz też miałam rano potem spokój i teraz znowu na wieczór. Jajniki bolą mnie od 5 dpo czyli już 4 dzień :)

  • Marta 267 Ekspertka
    Postów: 153 235

    Wysłany: 4 września 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No ja mam plamienia a raczej brązowy śluz od przedwczoraj raz dziennie potem spokój kolejnego to samo i teraz też miałam rano potem spokój i teraz znowu na wieczór. Jajniki bolą mnie od 5 dpo czyli już 4 dzień :)

    Trzymam mocno kciuki!:) Kiedy testowanie?

    Marta 267
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie chyba w środę 7.09 :) To już będzie termin @ i 13 dpo

    Nadzieja1988! lubi tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 4 września 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Dziewczyny nie mam żadnych objawów. Miałam tylko przy owu, co było dziwne bo nigdy np tak szybko nie bolały mnie piersi. Niestety w głębi duszy czuję, że ten cykl jest stracony. Wczoraj byli u Nas moi rodzice i mama mi mówiła, że miała sen, że radziłam w lipcu ;) Nie będę wspominać o tym, że moja mama już parę razy miała prawdziwe sny ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • S@ti Koleżanka
    Postów: 167 19

    Wysłany: 4 września 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta zobaczcie na mój wykres. Normalnie nie wiem o co chodzi

    ca0e443261a61cf46b314d2d75319ef3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Ja Dziewczyny nie mam żadnych objawów. Miałam tylko przy owu, co było dziwne bo nigdy np tak szybko nie bolały mnie piersi. Niestety w głębi duszy czuję, że ten cykl jest stracony. Wczoraj byli u Nas moi rodzice i mama mi mówiła, że miała sen, że radziłam w lipcu ;) Nie będę wspominać o tym, że moja mama już parę razy miała prawdziwe sny ;)
    Mamuśka, nie będziesz wspominać, ale wspomniałaś :D Może coś w tym jest ? A może mamie się pomylił lipiec z majem ? :D Czuję, że będzie dobrze :D

    Mamuśka2017 lubi tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 4 września 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi hi, byłoby miło, gdyby sen mamy oznaczał ciążę :) Jeszcze tylko dwa dni i się przekonam :) Dobrze, że w weekend mieliśmy gości bo dzięki temu czas szybko mi minął :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie się weekend dopiero zaczął... trzeba gdzieś wyjść coś porobić :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i co tu taka cisza ? :) U mnie bóle jak na @ :O Usiadłam teraz i trochę przeszły ale bolało ok 2-3 godz w ten sposób, może ciut słabiej ale identiko uczucie jak @

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 4 września 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Dziewczyny, co tak cicho :) Ja dzisiaj posprzątałam po gościach i trochę odpoczęłam. Ten tydzień jest fajny bo pracuję tylko do środy, a od czwartku mamy wyjazd integracyjny także jadę z Mężusiem :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
‹‹ 911 912 913 914 915 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ