Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • madziara0080 Autorytet

Wysłany: 3 września 2016, 16:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    jestem chętna na te testy

Niestety, już nie aktualne. Jedna dziewczyna Cię wyprzedziła :(

ug376iye929i107i.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 września 2016, 17:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia kobietki. Mam meza na weekend wiec go wykorzytuje

Magduullina, zFolwarku, Nadzieja1988! lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 września 2016, 17:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze i ucielo mi znowu jak pisalam...wrrrr odezwe się jutro

Magduullina lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 września 2016, 17:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    susanna no tak ... ale zrob sobie kapiel albo jakiś wypad gdzieś dla relaksu

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 września 2016, 17:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dopiero co wrocilam z pracy po 15 :P woczoraj byl relaks na zakupach dzis ogladanie filmow i odpoczynek :) :)

• anusiak5 Autorytet

Wysłany: 3 września 2016, 19:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziara0080 wrote:
    Niestety, już nie aktualne. Jedna dziewczyna Cię wyprzedziła :(
    ok nie szkodzi

anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Marta 267 Ekspertka

Wysłany: 3 września 2016, 21:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja się dzisiaj fatalnie czułam, kręciło mi się w głowie, uderzenia gorąca i zimna na zmiane, do tego sennosc. Przespałam się po południu i mi przeszło. Wizytę mam dopiero 20 września, ale już sie nie mogę doczekać, odliczam dni. W przyszłym tygodniu mam wizytę u mojego endykrynologa, mam nadzieję, że wszystko w porządku, w poniedziałek badania, więc postaram sie bete powtórzyć i może zrobić poziom progesteronu. Jak myślicie jest sens badać progesteron?
    Od samego początku odczuwam pieczenie czasami i lekki świąd, brak upławów wskazujących na grzybice, lekarz telefonicznie zalecił natamycyne, akurat mam ją w domu została mi, ale troche sie boje ja wziac, byc moze to nowym płyn do higieny intymnej, a lekarz mnie nie widział, wiec sama już nie wiem. Jakieś obawy mnie nachodzą.
    Trzymam kciuki za was, SusannaDean czekam na wieści odnośnie testowania, mam nadzieje pozytywnie będzie:)

Marta 267
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 września 2016, 21:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta 267 wrote:
    Hej dziewczyny, ja się dzisiaj fatalnie czułam, kręciło mi się w głowie, uderzenia gorąca i zimna na zmiane, do tego sennosc. Przespałam się po południu i mi przeszło. Wizytę mam dopiero 20 września, ale już sie nie mogę doczekać, odliczam dni. W przyszłym tygodniu mam wizytę u mojego endykrynologa, mam nadzieję, że wszystko w porządku, w poniedziałek badania, więc postaram sie bete powtórzyć i może zrobić poziom progesteronu. Jak myślicie jest sens badać progesteron?
    Od samego początku odczuwam pieczenie czasami i lekki świąd, brak upławów wskazujących na grzybice, lekarz telefonicznie zalecił natamycyne, akurat mam ją w domu została mi, ale troche sie boje ja wziac, byc moze to nowym płyn do higieny intymnej, a lekarz mnie nie widział, wiec sama już nie wiem. Jakieś obawy mnie nachodzą.
    Trzymam kciuki za was, SusannaDean czekam na wieści odnośnie testowania, mam nadzieje pozytywnie będzie:)

Jak zalecił to weź :)

No mam nadzieję.
    Przypomnisz swoje objawy, odczucia sprzed testowania>?

• Marta 267 Ekspertka

Wysłany: 3 września 2016, 22:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie nie miałam jakiś takich typowych objawów. Bolała mnie jedna pierś, jednego dnia miałam zgagę, drugiego bolał mnie żołądek po jedzeniu i miałam ochote na słone do tej pory mam na śledzie, no i bolały mnie jajniki.

Marta 267
  • Marta 267 Ekspertka

Wysłany: 3 września 2016, 22:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zeszłym tygodniu miałam tez plamienie takie jednorazowe kremowo-brązowe i koniec.

Marta 267
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 września 2016, 22:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam plamienia a raczej brązowy śluz od przedwczoraj raz dziennie potem spokój kolejnego to samo i teraz też miałam rano potem spokój i teraz znowu na wieczór. Jajniki bolą mnie od 5 dpo czyli już 4 dzień :)

• Marta 267 Ekspertka

Wysłany: 4 września 2016, 09:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No ja mam plamienia a raczej brązowy śluz od przedwczoraj raz dziennie potem spokój kolejnego to samo i teraz też miałam rano potem spokój i teraz znowu na wieczór. Jajniki bolą mnie od 5 dpo czyli już 4 dzień :)

Trzymam mocno kciuki!:) Kiedy testowanie?

Marta 267
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 września 2016, 09:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie chyba w środę 7.09 :) To już będzie termin @ i 13 dpo

Nadzieja1988! lubi tę wiadomość

• Mamuśka2017 Autorytet

Wysłany: 4 września 2016, 11:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Dziewczyny nie mam żadnych objawów. Miałam tylko przy owu, co było dziwne bo nigdy np tak szybko nie bolały mnie piersi. Niestety w głębi duszy czuję, że ten cykl jest stracony. Wczoraj byli u Nas moi rodzice i mama mi mówiła, że miała sen, że radziłam w lipcu ;) Nie będę wspominać o tym, że moja mama już parę razy miała prawdziwe sny ;)

w4sqpc0z3is213tz.png
  • [email protected] Koleżanka

Wysłany: 4 września 2016, 12:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta zobaczcie na mój wykres. Normalnie nie wiem o co chodzi

ca0e443261a61cf46b314d2d75319ef3.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 września 2016, 12:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Ja Dziewczyny nie mam żadnych objawów. Miałam tylko przy owu, co było dziwne bo nigdy np tak szybko nie bolały mnie piersi. Niestety w głębi duszy czuję, że ten cykl jest stracony. Wczoraj byli u Nas moi rodzice i mama mi mówiła, że miała sen, że radziłam w lipcu ;) Nie będę wspominać o tym, że moja mama już parę razy miała prawdziwe sny ;)
    Mamuśka, nie będziesz wspominać, ale wspomniałaś :D Może coś w tym jest ? A może mamie się pomylił lipiec z majem ? :D Czuję, że będzie dobrze :D

Mamuśka2017 lubi tę wiadomość

• Mamuśka2017 Autorytet

Wysłany: 4 września 2016, 12:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi hi, byłoby miło, gdyby sen mamy oznaczał ciążę :) Jeszcze tylko dwa dni i się przekonam :) Dobrze, że w weekend mieliśmy gości bo dzięki temu czas szybko mi minął :)

w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 września 2016, 12:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie się weekend dopiero zaczął... trzeba gdzieś wyjść coś porobić :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 września 2016, 21:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i co tu taka cisza ? :) U mnie bóle jak na @ :O Usiadłam teraz i trochę przeszły ale bolało ok 2-3 godz w ten sposób, może ciut słabiej ale identiko uczucie jak @

• Mamuśka2017 Autorytet

Wysłany: 4 września 2016, 21:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Dziewczyny, co tak cicho :) Ja dzisiaj posprzątałam po gościach i trochę odpoczęłam. Ten tydzień jest fajny bo pracuję tylko do środy, a od czwartku mamy wyjazd integracyjny także jadę z Mężusiem :)

w4sqpc0z3is213tz.png
‹‹ 911 912 913 914 915 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego