X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 2 września 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ;)

    ZFolwarku szczerze to na l4 chcemy wrócić do mojego rodzinnego miasta (bardziej się opłaca) i w tym mieście chcę teź rodzić :P a tam są dwa szpitale (w tym jeden do którego dostępu nie mają takie osoby jak ja, tam nawet chyba nie ma prodówki). Ten jeden szpital w którym jest to porażka. Moja bratowa rodziła w nim i mówi że syf, kiła i mogiła. Wszędzie krew, pielęgniarki jej nie pomogły przy karmieniu piersią przez co mała była karmiona z butli, jakiś czas temu afera że pielęgniarka dziecko zaraz po porodzie na ziemie upuściła. Dlatego jakaś przekonana do szpitala nie jestem :P a to nie jest wielkie miasto, bez korków, szybko można się dostać z miejsca na miejsce :P

    Magduullina dziewczynka <3

    Magduullina lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ukija kochana napewno dam znać a bardzo bym chciała żebys tak mi wykrakala kokosie :)

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 2 września 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdullina, to dzisiaj dla Ciebie ważny dzień :) Ciekawe ile urosło to Twoje maleństwo :)

    Dziewczyny, wątek z wrześniowym testowaniem zbiera żniwa. Co test to pozytywny, a to dopiero początek miesiąca ;) A ja ostatnio jak taka zabłąkana owieczka, snuję się bez celu. Dzisiaj Mąż ma urodziny, ale niestety ciąży brak, w sensie potwierdzenia i nie udało mi się zrobić mu niespodzianki :( Jakoś mam dzisiaj doła :/

    Magduullina lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuśka no tak ale dzisiaj to tylko tak usg bede miec sprawdzajaco bez zapisków... bo to tylko wizyta dopiero w październiku mam to ostatnie takie opisowe . reraz tylko zagladnie co u dzidzi . raczej sprawdzi serduszko itd ... będziemy widziec co i jak :) tylko bede trochę później nuz po wizycie bo musze jeszcze coś załatwić ale napewno zdam wam relacje jak wrócę. teraz się szykuje jeszcze musze na obiad naszykowac żeby tylko przyjsc i gotować..

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 2 września 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina, najważniejsze, by dzidzia była zdrowa i dobrze się rozwijała :)

    Rzeczywiście bez Rosax jakoś tu za spokojnie :))

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak jest a powiem wam ze jakos nie nastawiam się na płeć najważniejsze jest zdrowie a sa plusy jednego i drugiego tym się kieruje jak będziesz chlop to wszystko juz mam i niczym się nie bede przejmować a jak dziewczyna to będzie parka i będzie super ;) drugie dziecko to już jest inne podejście do wszystkiego oby tylko było wszystko ok i tyle. :)

    zFolwarku, madziara0080, Nadzieja1988! lubią tę wiadomość

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 2 września 2016, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Hej ;)

    ZFolwarku szczerze to na l4 chcemy wrócić do mojego rodzinnego miasta (bardziej się opłaca) i w tym mieście chcę teź rodzić :P a tam są dwa szpitale (w tym jeden do którego dostępu nie mają takie osoby jak ja, tam nawet chyba nie ma prodówki). Ten jeden szpital w którym jest to porażka. Moja bratowa rodziła w nim i mówi że syf, kiła i mogiła. Wszędzie krew, pielęgniarki jej nie pomogły przy karmieniu piersią przez co mała była karmiona z butli, jakiś czas temu afera że pielęgniarka dziecko zaraz po porodzie na ziemie upuściła. Dlatego jakaś przekonana do szpitala nie jestem :P a to nie jest wielkie miasto, bez korków, szybko można się dostać z miejsca na miejsce :P

    Magduullina dziewczynka <3

    A to akurat rozumiem. W sredniowieczu tez bym nie chciala rodzic. A myslalas o porodzie domowym? Ja o tym myslalam. I tak caly moj porod bylam tylko z polozna - lekarka weszla na sam koniec zobaczyc czy Corka juz jest ;)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 2 września 2016, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z folwarku, mieszkasz w Wawie?

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 2 września 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Z folwarku, mieszkasz w Wawie?
    Obecnie czesciowo ;)

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 2 września 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Obecnie czesciowo ;)

    Aha :)


    No ja nie mam pojęcia gdzie bym rodziła jak będę w ciąży

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 2 września 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zelazna! Naprawde. Tam sa sale porodowe jak w prywatnym szpitalu. Polozne do rany przyloz, ja nie mialam wykupionej i bardzo dobrze trafilam ale wiem ze tam KAZDA taka jest i nie ma sensu kasy wydawac na polozna na porod. ZZO bez kosztow, Maz przy porodzie bez kosztow. Po porodzie jak czegos nie umiesz to trzeba prosic o pomoc ale sa pomocni. Kontakt skora do skory od razu, karmienie od razu, pomoc przy karmieniu zawsze o kazdej porze. Milo grzecznie kulturalnie. Dla mnie to szpital na medal. Nastepne tez tylko tam rodze :) Nie ma opcji. PS. Wazne: by bez problemu tam sie dostac (jest nawalnica oczywiscie) to najlepiej czesc koncowa ciazy poprowadzic u jednego z lekarzy stamtad. Polecam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2016, 10:52

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • jatoszka Autorytet
    Postów: 1001 534

    Wysłany: 2 września 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety wracam do Was :-(
    30 sierpnia miałam zabieg-9t3d ciązy-cos poszło nie tak
    zamiwrzam jednak jeszcze w tym roku znów być w ciązy :-)

    w5wqrl68v17z1bgh.png
    km5stv73corlpm49.png
    Nasze Aniołki 31.08.2009 [*][*] 30.08.2016 [*]
  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 2 września 2016, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jatoszka wrote:
    niestety wracam do Was :-(
    30 sierpnia miałam zabieg-9t3d ciązy-cos poszło nie tak
    zamiwrzam jednak jeszcze w tym roku znów być w ciązy :-)

    Jatoszka, dlaczego niestety?

    Z nami będzie Ci łatwiej i na pewno jeszcze w tym roku zajdziesz ponownie w ciążę.

    Ja sobie tłumaczę to w ten sposób, że skoro poroniłaś to z dzidzią było coś nie tak, prawdopodobnie płód miał jakąś wadę i dlatego ciążę straciłaś, bo organizm sam się jej pozbył... Wiem, że każda strata boli, ale nic nie dzieje się bez przyczyny.

    Głowa do góry, cyc do przodu, podnieś koronę z podłogi i zasuwaj dalej, a na pewno dojdziesz do celu. Trzymam za Ciebie mocno kciuki i pamiętaj, że ten wątek jest MAGICZNY :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2016, 11:50

    ug376iye929i107i.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 2 września 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Hej :)
    Ja też bym chciała sn tylko ja raczej w klinice. Jakoś zwykły szpital mi się nie widzi :P moja mama urodziła mnie chwilę (jestem drugim dzieckiem) poszła do szpitala i od razu do rodzenia. Nawet godziny się nie męczyła. Ja chciała bym poczuć to coś od razu jak wezmę maleństwo na swoją pierś :P

    Swoją drogą Rosa brak Ciebie tutaj :( czytam codziennie i jest jakoś tak inaczej :P
    Jutro rano juz wyjezdzamy. ;) za nie dlugo wroce ;)

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jatoszka przykro mi ale tak widoczne mialo byc.
    ja jestem po wizycie i wsciekla ... tylko badanie na fotelu stwierdziła że niedawno mialam usg wiec nie będzie robić. wszystko jest ok. moje badania szyjka wszystko wporzadku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta 267 wrote:
    Cześć dziewczyny, u mnie beta dzisiaj potwierdziła 354,2:) Dzwoniłam już do lekarza i wizytę mam 20 września:)
    Gratulacje :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sumiennie zastanawiam się nad jednorazowa wizyta prywatnie bo ta stwierdziła no to sobie idx na prenatalne w 30 tygodniu brak mi słów

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa i czekam na telefon z rabki w sensie takim ze do października postaraja się nas przyjac ale z tym ze od telefonu jeden dzień na wstawienie się do szpitala. mamy być w gotowości

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 2 września 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzis nad ranem zawitała @

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 2 września 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak, przykro mi :(

    w4sqpc0z3is213tz.png
‹‹ 909 910 911 912 913 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ