X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • rosax3 Autorytet

Wysłany: 2 września 2016, 16:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anusiak tule mocno!

Magdulina idz ty na jedno prywatne bo ciotka rosa umiera z ciekawisci o plec! <3 i jaka glupia ta lekarka.. Mogla sprawdzic czy aby na pewno wszystko jest ok...

Magduullina lubi tę wiadomość

l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet

Wysłany: 2 września 2016, 16:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    W koncu otworzylam konto w polsce ;D a teraz sie zastanawiam po co?! Jak i tak nie wykupie premium bo mnie wkurza ze szukac trzeba watkow... :/ ale najwazniejsze ze walutowe jest to na wakacje w polsce nie trzeba odkladac w sloik a na konto ;)
    Wcziraj zbadalam szyjke :D zamknieta i nisko a dzis jakby wysoko ale nadak zamknieta a slus nijaki.. Ciekawe co z tego bedzie..
    Ale szczerze brakuje mi testow i obserwacji.. Ale jak urlop to urlop. Dzis mnie pidbrzusze boli.. A i najwazniejsze. Mam zamiar zatestowac tylko jednym testem 15.09. Koniec z milionowa iloscia testow. Jeden tylko i starczy. O! I mam nadzieje ze ten cykl bedzie mial dlugi dziewieciomiesiecznyurlop ;D

A tu jedno nasze zdjecie z nocnego spaceru ;)
    Grudziądz noca :D jak jechalam na ten widok to normalnie droga i nagle woda.. Wlot do wisly.. Nawet jednego plotka nie ma :D
    Pozniej zajechalisny na parking obok taxi ustalismy a tam ktos plodzil dzidzie chyba haha ale po nim skakala na tylnym ;D
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2041bb9964ec.jpg

Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2016, 16:14

l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 września 2016, 16:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax no chyba tak zrobię kochana bo sama chce wiedzieć co i jak tam a jak mi usg zrobi dopiero w 30 tygodniu to zwariuje

Nadzieja1988! lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 września 2016, 18:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    co tutaj tak cicho?

• rosax3 Autorytet

Wysłany: 2 września 2016, 20:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem :D
    Dzis u nas chlopcy kolacje serwuja ;D pizza bedzie ;D a baby plotkuja :D
    A co u was w ogole kochane?

Magduullina, Nadzieja1988!, SusannaDean lubią tę wiadomość

l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
  • nick nieaktualny

Wysłany: 2 września 2016, 20:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) no to kochana super :)
    u mnie jak zwykle rosax bez zmian poza tym ze rosne ;)
    wizyta za wizyts z synkiem i czekamy na telefon ze szpitala reszta się ułoży ;)
    a widze ze dzisiaj dziewczyny nie mają dnia do pisania ja zresztą tez musze się wkońcu wyspac ..

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 września 2016, 21:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    dzis nad ranem zawitała @
    Aniusiak przykro mi :(

• nick nieaktualny

Wysłany: 2 września 2016, 21:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh faktycznie ostatnio tu cicho. A od jutra a właściwie od dzisiaj weekend to już w ogóle będzie tu cisza :(
    Hmm... Co by tu zrobić aby ożywić wątek. Ma ktoś jakiś pomysł?

• Mamuśka2017 Autorytet

Wysłany: 2 września 2016, 22:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam niestety :) A jeszcze jakoś czas temu nasz wątek był jednym z bardziej żywych :) Co weszłam, to ktoś coś napisał :) Widzę, że bardzo żywe są wątki dotyczące testowania w danym miesiącu :) Ja nie nadążam tam czytać wiadomości ;)

SusannaDean, Magduullina, Nadzieja1988! lubią tę wiadomość

w4sqpc0z3is213tz.png
  • Aurellka Autorytet

Wysłany: 2 września 2016, 23:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! U nas wszystko dobrze. Mała rosnie :) kopie jak szalona. Następna wizyta 29.09 a ja latam jak szalona to tu , to tam. Korzystam z L4, spotykam się ze znajomymi i robie zakupy :) . Jutro robie imprezę urodzinowa. Będzie grill na kilkanaście osób, a w niedziele jadę do kolezanki na baby shower. Ona ma termin na 15 września, wiec juz odlicza dni ;) buziaki dla Was!

Magduullina, Nadzieja1988!, Tulipanowa lubią tę wiadomość

hchy43r8k9eziygj.png
    ❤20-06-2015❤
    ❤Nasz początek wieczności! ❤
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 września 2016, 07:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wątki o testowaniu są bardzo żywe :)

Ja zaraz do pracy, moje jajniki obudziły mnie w nocy pulsując sobie jakoś raz jeden raz drugi :)
    Testowanie za 4 dni :D Plamienia moje wczorajsze ustały jest spokój i cisza w eterze :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 września 2016, 08:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aurellka to super kochana..
    susanna to dobrze ze plamienia ustaly.
    ja bardzo wam kibicuje wszystkim..
    wątek się ozywi jak nasza rosax powroci :)

• Mamuśka2017 Autorytet

Wysłany: 3 września 2016, 09:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, jak dla mnie są dwa wyjścia, albo masz niedobór progesteronu, albo to ciąża :D Życzę Tobie oczywiście tego drugiego :)

My wczoraj wieczorem byliśmy z mężem w kinie, a dzisiaj przyjeżdżają rodzice z okazji urodzin Męża, także mam co robić. Jedzenie częściowo gotowe, ale muszę jeszcze trochę posprzątać :)

SusannaDean lubi tę wiadomość

w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 września 2016, 10:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    23 dni do kolejnej wizyty u ginekologa <3

Dziś u mnie pochmurno, ale póki co nie pada. Obiad zrobiony, bo mamy od wczoraj tylko ugotuję ziemniaki jak mąż wróci z pracy więc mam czas żeby tu z Wami trochę popisać :)

• anusiak5 Autorytet

Wysłany: 3 września 2016, 11:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny.widocznie tak miało byc.temp na zbliżajaca sie @ wskazywała sama.szkoda tylko że że jestem 50 w plecy za bete.i musze w koncu kiedys ja odebrac żeby sprawdzic czy rzeczywiscie ten test poniedziałkowy mógl wskazywac ciąże biochemiczna która by dawała nadzieje że kiedys uda się zajsc w 2 drugą ciąże

anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • madziara0080 Autorytet

Wysłany: 3 września 2016, 12:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczynki :)

Mam do oddania 23 testy owulacyjne +2 ciążowe, czy któraś by chciała? Bardzo chętnie oddam :)

ug376iye929i107i.png
  • anusiak5 Autorytet

Wysłany: 3 września 2016, 15:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madziara0080 wrote:
    Witam wszystkie dziewczynki :)

Mam do oddania 23 testy owulacyjne +2 ciążowe, czy któraś by chciała? Bardzo chętnie oddam :)
    jestem chętna na te testy

anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 3 września 2016, 16:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Susanna, jak dla mnie są dwa wyjścia, albo masz niedobór progesteronu, albo to ciąża :D Życzę Tobie oczywiście tego drugiego :)

My wczoraj wieczorem byliśmy z mężem w kinie, a dzisiaj przyjeżdżają rodzice z okazji urodzin Męża, także mam co robić. Jedzenie częściowo gotowe, ale muszę jeszcze trochę posprzątać :)
    Dziś to przegiecie, cały dzień czułam jajniki pulsowanie potem jak na @ delikatną teraz po przyjściu do domu biegunka....

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 września 2016, 16:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    susanna za bardzo się kochana wsluchujesz w swoj organizm i cuda się ci dzieją sprobuj odpoczac zrelaksowac się i przez moment choć zajmij się czyms innym . wiem jak to jest tu zakluje jajnik tu to tu tamto a tu piersi zaczynaja bolec mrowiec itd tak dziala nasza psychika a w cyklu którym zaszlam nie myslalam o tyn i nic mi się nie dzialo z tych rzeczy później jak na kazdy zapach mnie mdlilo to się zaczelam zastanawiac . kochana będzie co ma być a napewno się uda :) musisz się zrelaksować :) :*

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 września 2016, 16:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    susanna za bardzo się kochana wsluchujesz w swoj organizm i cuda się ci dzieją sprobuj odpoczac zrelaksowac się i przez moment choć zajmij się czyms innym . wiem jak to jest tu zakluje jajnik tu to tu tamto a tu piersi zaczynaja bolec mrowiec itd tak dziala nasza psychika a w cyklu którym zaszlam nie myslalam o tyn i nic mi się nie dzialo z tych rzeczy później jak na kazdy zapach mnie mdlilo to się zaczelam zastanawiac . kochana będzie co ma być a napewno się uda :) musisz się zrelaksować :) :*
    nie kochana, to nie to. Uwierz mi mam taką pracę że nie mam czasu pomyslec o czyms innym, odpisac na sms czy cokolwiek innego :) a dopiero co wrocilam z domu, bolow czy plamien wmowic sie nie da :) A tak poza tym to niekoniecznie ciaz to moze na @ idzie wole sie tego trzymac :)

‹‹ 910 911 912 913 914 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ