X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W góry jedziemy :) :) Będzie super chociaż nie zapowiadają pogody

    zFolwarku lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 7 września 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do czego wam pogoda? Wy tam z misja powiekszenia rodziny jedziecie ;D

    zFolwarku lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 7 września 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna to udanego urlopu. Wysilek fizyczny w zla pogode to dobrze rokuje na mily wieczor we dwoje! :D

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 7 września 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa ja mam odrzut od boczku od początku cyklu. Chyba przedwkowałam :D ogórki małosolne przestały mi smakować bo i j2 w te lato przedwakowałam :D nie pal bo szkoda zdrowia :D

    Susanna super! Odpoczniecie i będziecie razem tyle czasu. Aż zazdroszcze. Ja ze swoim ostatnio nie mam czasu aby spędzać go z moim :(

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • Izabela86 Koleżanka
    Postów: 62 9

    Wysłany: 7 września 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny ☺ WŁAŚNIE do was dołączyłam i prosze was o pomoc bo martwi mnie moj wykres a zwlaszcza tempka utrzymująca sie na 36.8 po ovu. Dodam ze 13 lipca mialam zabieg. Brak bicia serduszka w 12tyg.ciazy o ktora starałam sie z narzeczonym od 2 lat. Po zabiegu pierwsza miesiączkę dostalam po 6 tyg z mocnym krwotokiem. Przed ciąża moja tempka po ovu zawsze byla na poziomie 37 a teraz głupieje i nie wiem czy w tym miesiacu mialam owulacje mimo ze bole i śluz na to wskZywal to tempka dziwna. Prosze luknijcie na moj wykres.. zaznaczę tez E dostalismy zielone światełko i bardzo pragniemy miec nasza pocieche. Mam nadzieje ze nie namieszałam

    Izabelka
    13.07.16 Moj Aniołek 12tc
    01.02.06 Synek
    27.03.04 Coreczka
    http://ovufriend.pl/graph/ad7343147f960b116d46dd8878cab63c]ad7343147f960b116d46dd8878cab63c.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi w sumie racja :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej rosax no niestety ja to teeaz na samym końcu.. nie bylam u dentysty.
    z mlodym jezdze po lekarzach dzis w samochodzie puscika mi się krew z nosa..
    maleństwo się tak rozpycha ze szok cala prawa strona brzucha mi dretwieje od bolu nie mowiac o tym jak siedzę... w nocy spac nie mogę.. jak zjem za dużo to od razu zwracam ... brzuch mnie tak uciska ze szok jak w pierwszej ciąży tylam to cala i bylo to szczerze lepsze wogóle zle się czuje .... :(
    jeszcze twarz katastrofa.. z małym byla jak pupcia niemowlęcia a teeaz ...

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 7 września 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izabela, ja znawcą nie jestem, ale ważne, by po owulacji był skok i ta wyższa temperatura się utrzymywała. Wcale tempka nie musi być na poziomie 37 stopni :) Jeśli temperatura bardzo szaleje to może oznaczać, że nie było owulacji albo są jakieś problemy z progesteronem. Może też tak być przez zabieg - organizm musi dojść do siebie :) U Ciebie wydaje mi się, że był skok, a temperatury są podwyższone :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszę wymyślić strategię na gina żeby mieć stymulowany :) Dziewczyny ile kosztują te leki ?

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 7 września 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    hej rosax no niestety ja to teeaz na samym końcu.. nie bylam u dentysty.
    z mlodym jezdze po lekarzach dzis w samochodzie puscika mi się krew z nosa..
    maleństwo się tak rozpycha ze szok cala prawa strona brzucha mi dretwieje od bolu nie mowiac o tym jak siedzę... w nocy spac nie mogę.. jak zjem za dużo to od razu zwracam ... brzuch mnie tak uciska ze szok jak w pierwszej ciąży tylam to cala i bylo to szczerze lepsze wogóle zle się czuje .... :(
    jeszcze twarz katastrofa.. z małym byla jak pupcia niemowlęcia a teeaz ...


    Magduullina juz wiecej za Toba a mniej do konca :) Wiem co czujesz... Stan blogoslawiony co? hehe. Odpoczywaj, albo chociaz staraj sie oszczedzac. Buziaki

    Magduullina lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 7 września 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susa, co to jest na tym zdjeciu obok suwaczka Twojego bo za cholere nie moge dojsc... ;) ???

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baba na ramionach chłopa se siedzi i zwisa żeby mu dać buziaka :D

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 7 września 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Izabela ;) według mnie wyskres ok ;) owu Ci wyznaczy chyba jutro na 13dc. Często jak system nie jest zdecydowany prze zakłócenia choć by śluzu to czeka 4 dni bo temp ważniejsza :P nie martw się temp. U mnie co drugi cykl wysokie :D

    A Wy co takie niemiłe i nie odpisujecie biednej dziewczynie :D

    Magduullina ach ta Twoja dziewczynka rozbrykana. Też bym chciała te niewygody poczuć :D

    Magduullina lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 7 września 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Baba na ramionach chłopa se siedzi i zwisa żeby mu dać buziaka :D

    łooo matko teraz widzę :D :D :D

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha oglądam ten głupi Azja ekspress na tvn :O zobaczmy upadek moralny polskich celebrytów

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 7 września 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija, ja odpisałam Izie :)

    Susanna, clo i pregnyl nie są drogie. I chyba nie miałam pełnej odpłatności :) Nie pamiętam ile dokładnie płaciłam :) Też oglądam ten program :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Nic Ci nie powie gin a tylko sie zdenerwujesz. Pojdz za jakies 2 tyg. Na spokojnie, bedzie mozna sensowne usg zrobic i serduszko moze juz bedzie bic. A tak to uslyszysz tekst: no tak macica powiekszona, cos moze jest. Da Ci skierowanie na bete i tyle. Za wczesnie.
    Popieram :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    O nadzieja a dlaczego boli? Moze mloda sie tam rozpycha?
    Zrobili mi w przychodni EKG i wyszło ok. Lekarz zbadał i stwierdził refluks żołądka. Ja w życiu nie miałam zgagi a wychodzi na to że to ona mnie tak paliła, bo dzidzia się rozpycha a macica idzie do góry... Przepisał mi Gaviscon. Skonsultowałam to z moim ginekologiem czy mogę to brać i biorę. Trochę pomaga. Mam brać 4 razy dziennie. Obrzydliwe w smaku :/ Swoją drogą dziwna ta niby zgaga jak to podobno pali w przełyku i żołądku a mnie tam nie pali tylko piekielnie piecze za mostkiem i w okolicy lewej piersi

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanowa wrote:
    Hej laseczki u nas dzis mega goraco,troche ponarzekam. Doskwiera mi bol plecow, ud i krocza. Juz coraz mi ciezej. Coraz blizej konca,czas skompletowac do konca wrzesnia wszystko i od pazdziernika czekac na rozwoj wydarzen:-) Mala lata w brzuchu daje mi mega kopniaki <3 Ostatnio polozylam sobie na brzuch miseczke z owocami i jadlam to ksiezniczce sie nie spodobalo i kopala mi w miseczke hahha :-D
    A jak u was brzuchatki z samopoczuciem?
    Moja mała też wariuje :) Dziś skończyłyśmy 22 tygodnie i zaczęłyśmy 23 tydzień <3
    Kopie o stałych porach.
    Z tego całego zabiegania zapomniałam o odliczaniu do wizyty :P
    Zostało mi 19 dni do podglądania mojej córeczki <3 <3 <3

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 września 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff... Nadrobiłam Was :D :D :D
    Teraz uciekam spać. Odezwę się jutro :*

‹‹ 918 919 920 921 922 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ