X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju jak kłują jajniki.....naczytałam się o hiperstymulacji i mam stresy

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 18 listopada 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax bardzo się cieszę! Niech dzidzia pięknie rośnie.
    Niestety u mnie nie było dobrze. Moje kochane maleńkie serduszko przestało bić. Wczoraj późnym wieczorem miałam zabieg. Dziś chyba wychodze.

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa przykro mi kochana trzymaj się .
    :(

  • madziara0080 Autorytet
    Postów: 820 682

    Wysłany: 18 listopada 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Rosax bardzo się cieszę! Niech dzidzia pięknie rośnie.
    Niestety u mnie nie było dobrze. Moje kochane maleńkie serduszko przestało bić. Wczoraj późnym wieczorem miałam zabieg. Dziś chyba wychodze.

    Makowa... zupełnie nie wiem, dlaczego znów się tak u Ciebie stało :( Jest mi cholernie przykro, bo bardzo mocno Tobie kibicowałam i liczyłam, że tym razem będzie wszystko dobrze! Nie poddawaj się i nie załamuj, proszę... Wiem, że łatwo się mówi, bo swoje i tak wycierpisz, ale w końcu doczekasz się pociechy. Wierzę w to!! Trzymaj się!

    Magduullina lubi tę wiadomość

    ug376iye929i107i.png
  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 18 listopada 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa :*

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 18 listopada 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Rosax bardzo się cieszę! Niech dzidzia pięknie rośnie.
    Niestety u mnie nie było dobrze. Moje kochane maleńkie serduszko przestało bić. Wczoraj późnym wieczorem miałam zabieg. Dziś chyba wychodze.
    Tak bardzo bardzo mi przykro!!! Mialam nadzieje ze w koncu Wam sie udalo!! ;( <3

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 18 listopada 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa_Panna wrote:
    Rosax bardzo się cieszę! Niech dzidzia pięknie rośnie.
    Niestety u mnie nie było dobrze. Moje kochane maleńkie serduszko przestało bić. Wczoraj późnym wieczorem miałam zabieg. Dziś chyba wychodze.

    Makowa bardzo Cie wspolczuje! Jest mi naprawde przykro! Trzymaj sie Kochana i walcz! <3

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makowa kochanie bardzo Ci współczuję....
    Najlepsze co teraz możesz zrobić to się nie załamać..
    Bardzo mi przykro :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2016, 12:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ze starej ekipy ( wcześniej pod innym nickiem) zaplątałam się jeszcze ja :) Został mi grudzień - pierwszy miesiąc starań przed nami po laparoskopii z histeroskopią. A było co naprawiać...

    Rosax - gratulacje ! Wspaniały suwaczek :) Życzę Tobie spokojnej ciąży i zdrowego dzieciaczka, ślicznego :) Jak już nie możesz robić testów owulacyjnych ani ciążowych (a lubiłaś sobie sikać na nie) to byś nie czuła tego braku zacznij niedługo robić testy określające płeć dziecka :) albo na helikobakter, cholesterol ;)

    Makowa_Panna myślałam, że wyczerpałaś już limit cierpień. Jest mi tak bardzo przykro. Patrząc na Twoją stopkę to czuje się taką niesprawiedliwość. Wiem, że podniesiesz się z tego i zawalczysz kolejny raz!

    Ukija zdrówka! Dbaj o siebie.

    Susanna, a Tobie to życzę tych trojaczków :) I nastawiaj 10 budzików by wstać rano zająć się czymkolwiek by ten dzień jakoś zleciał. To co przeszłaś w ostatnim czasie, pogoda, praca niestety wpływają depresyjnie na samopoczucie. CLO swoją drogą...

    madziara0080 pamiętam jak 30 grudnia 2015 roku dołączyłam do wątku, a tu proszę założycielka za kilka tygodni idzie rodzic! Szok. Jeszcze niedawno informowałaś o ciąży, a tu śmigasz z pięknym brzuszkiem :) Jak ja Wam dziewczyny zazdroszczę tych ciąż, pozytywnie oczywiście - i wiem, że jak zajdę to będę marudzić, doprowadzać męża do furii :)

    Magduullina, a Ty nawet nie masz czasu odpocząć przed narodzinami dziecka :/ A powiedz jak Twoje relacje z mężem? Chyba jakoś wszystko się ułożyło co??

    Trzymam kciuki za resztę dziewczyn i życzę prezentu pod choinkę w postaci dwóch kresek na teście ciążowym :)


    madziara0080 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Dzieki za wsparcie...
    Jaki miałaś nick wcześniej..muszę pokojarzyć fakty :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulcia83 ? Chyba jakoś tak :) Nawet nie pamiętam :) Wiem, że przestałam się udzielać jak zaczęłaś swój drugi bądź trzeci cs. Co jakiś czas Was czytam i kibicuję, ale im częściej tu siedzę tym bardziej myślę o straconych latach. Jestem dobrej myśli, że teraz po zabiegu będę miała większe szanse na ciążę. A miałam przepychane dwa jajowody, naprawioną wadę macicy i usunięte ogniska endometriozy :)

    madziara0080 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To chyba Cię kojarzę :)

    Ło to masz za sobą naprawdę sporo zabiegów.. ile jesteś po zabiegu ?
    Nie są to stracone lata, nie myśl tak..każdy niesie swój krzyż ale na każdego w końcu trafi i będzie szczęśliwy, zresztą nie można swojego szczęścia budować tylko na pragnieniu dziecka.. :) Uważam, że trzeba odnaleźć inne plusy skupić się na tym a co do ciąży robić swoje.

    Mój ostatni przed przerwą cykl...czy mam nadzieję, że udany? Trochę tak, ale prędzej się nastawiam, że w przyszłym roku.
    Wczoraj po /clo tak mnie "ciągnęły" jajniki, że mam nadzieję, że coś tam kluje się, dziś o 17,30 mam monitoring.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sua kochana no tak juz jest :) ale nie narzekam moglo zawsze byc gorzej kochana ;)
    tak w miare wszystko się ulozylo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na szczęście moje życie nie kreci się tylko wokół dziecka :) Owszem przez pierwsze dwa lata mówiąc o niepłodności miałam łzy w oczach. A dzisiaj jestem pogodzona z losem - robię wszystko co się da by zajść w ciążę, małymi krokami do celu :) Susanna właśnie stracone - trafiałam na kiepskich lekarzy. Ale przez ostatnie 1,5 roku jestem w dobrych rękach :) Po zabiegu jestem dokładnie miesiąc i jeden dzień. Bardzo szybko doszłam do siebie. Biorę teraz przez 28 dni lek na endometriozę i lekarz zalecił wstrzymanie się od starań.

    Susanna, a powiedz dlaczego masz przerwę? Kończy Ci się umowa z końcem roku?

    Noo to zobaczysz jakie cuda w Tobie rosną gotowe do pęknięcia :) Czas przykrych wiadomości został wyczerpany - teraz będą tylko same dobre:) U mnie na wczorajszym monitoringu pęcherzyk miał 28 mm ( chyba już za duży) a go wcale nie czuję. To mój 22dc. I tak to właśnie jest bez monitoringu - 22 dc owulacja? Wg moich obliczeń, objawów to mam ją 15-17 dc - więc mogłam też nie trafiać w odpowiedni dzień.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina super :) Fajnie jak dwoje ludzi stara się w związku tym bardziej, że rodzina się powiększa. Przeżywanie tego wszystkiego razem :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak sua kochana czasem jest lepiej czasem gorzej ale ja również dakam na luz i nie przejmuje się tak jiz niektórymi rzeczami....
    a ty kochana walcz! i ciebie spotka to szczęście trzeba w to wierzyć :* ♥

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po pół roku trafiłam na świetnego lekarza...Także Cię rozumiem. Fajnie, ze skupiasz się na czymś innym, u mnie jest z tym ciężko. Tak, mam kończącą się umowę bez szans na przedłużenie z racji wcześniejszego l4 ciążowego - obrazili się :) Dlatego jak z tego Clo nic nie wyjdzie (chociaż wyniki mam dobre, nie mam przeciwciał antykardiolipidowych ani innych zaburzeń - badania robione po stracie) to odraczam do czasu znalezienia czegoś z umową dłuższą. Zobaczymy.
    Raz się udało zajść tylko miałam duphaston, zobaczymy teraz...może się uda.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zobacz jaka obrażalska firma :) Póki co zanim znajdziesz nową pracę ciągnij L4... Ja właśnie od dzisiaj też jestem bez pracy i mam nadzieję, że znajdę szybko nową :)

    susanna raz się udało, uda się kolejny raz ze szczęśliwym rozwiązaniem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uda się wam kochane!!! :)
    moj młody pod sercem tak się lobuziak pcha ze zaraz poprostu mnie szlak trafi niech jeszcze z tydzień wytrzyma u mamy ...
    chyba musze ograniczyc wszystko do minimum bo zaczynam cos robic czasem taki bol krocza i podbrzusza ze lzu się do oczu cisna ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullinko pewnie, że nam się uda :) I za jakiś czas będziemy pisały, by maleństwo jeszcze tydzień siedziało u mamusi w brzuchu :)
    Ile to kobieta musi znieść przed tymi narodzinami. Wiem, że dziecko jest warte każdego bólu, ale na samą myśl mam ciarki :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

‹‹ 992 993 994 995 996 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ