X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 18 listopada 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo czesc Ulcia <3
    Ale zescie sie rozpisaly ;D
    Magdulina Ty go tam trzymaj a nawet do po terminie.
    Ulcia a sa testy na plec? Zes mnie teraz uradowala ze na cos jeszcze sikac moge ;D
    Su na pewno sie uda!

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 18 listopada 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sua wrote:
    Magduullinko pewnie, że nam się uda :) I za jakiś czas będziemy pisały, by maleństwo jeszcze tydzień siedziało u mamusi w brzuchu :)
    Ile to kobieta musi znieść przed tymi narodzinami. Wiem, że dziecko jest warte każdego bólu, ale na samą myśl mam ciarki :)
    Mnie tez ciarki chodza wiedzac ze juz nie dlugo ja bede miala takie bole ;D

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe :) nic przyjemnego ale wiemy ze zyjemy ;)
    rosax szczerze to po 23 listopada moze się rodzic bo już nie będzie wczesniakiem.
    ale do grudnia musimy przetrzymac chyba ze nie będzie wyjścia...
    zobacze co mi powie na wizycie 25 .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Rosa są, są haha :) Widzisz czyli nie jest tak źle :) Od 10 tygodnia możesz sikać do woli :) Czyli lada moment.
    No nie wiem właśnie kto jest w lepszej sytuacji - czy ja - nie mając zielonego pojęcia co mnie czeka żyjąc i idąc na przyszły poród w błogiej nieświadomości czy Wy mając już ten hardcorowy dzień za sobą ;) Mówią, że drugi poród jest łatwiejszy :)

    A Tulipanowa rodziła naturalnie czy przez CC?

    Magduullina to Ty chociaż broń Boże okien nie myj i nie sprzątaj :) Moja siostra jak rodziła dawno, dawno temu syna to lekarz na drugi dzień pytał czy nic nie potrzebuje na gardło ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocilam od lekarza i poki co sllkoj to przyszlego miesiaca, dam znac po monitoringu
    ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sua myślę że nie będzie to potrzebne tzn dość sie nacierpialam w tej ciazy :) zapalenie oskrzeli, korzonki + zapalenie miesni przy kręgosłupie takze bede spokojnie czekać az maly sam zechce przyjsc na ten świat ...
    ale szczerze naprawdę niech on jeszcze poczeka bo nie wiem czemu mam zle przeczucia co do tego pcha nią się w dol i boli krocza masakra porostu....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahahah 7 pecherzykow srednicy 8-9 mm i endometrium 6.4 mm w 6 dc :))))

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 18 listopada 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tulipanowa przez cc.
    Sliczna ta malutka <3
    Ula nasz watek ma gpurupe na fb jak bys chciala mozesz dolaczyc

    Lekarz dzwonil
    Beta z 572,1 podniosla sie w ciagu 72 godzin do 2171 <3 mam przyjsc na poczatku tygodnia na kolejna wizyte, poniedzialek lub wtorek. Trzeba sprawdzac czy aby na pewno w macicy rosnie :) bo ze jest w macicy to wiemy ale czy rosna ladnie nasze minimetry ❤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2016, 18:17

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej a czemu ja nie wiem o grupie na fb

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 18 listopada 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ahahah 7 pecherzykow srednicy 8-9 mm i endometrium 6.4 mm w 6 dc :))))
    Pieknie!!! Az 7??? Powodzenia haha po porodzie ;D ;D

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax cudna beta ;***

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy ile z nich osiagnie dojrzalosc ww wtorek;) a co!!!

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 18 listopada 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Rosa jakże się cieszę :P normalnie moje serce jest tak uradowane jak czytam o Twoich betach ❤ normalnie kocham to!

    Susanna ale się rozszalałaś. Mnie bolą jajniki od czasu do czasu. Czyli jajka są. Ja pójdę na 1 monitoring w poniedziałek :P ale ja mam późno owu więc na spokojnie ;)

    Ulcia chyba lata świetlne Cie nie było. Mało "starych" staraczek już zostało nie zaciążonych :P

    Makowa bardzo mi przykro z powodu straty. Trzymałam za Was kciuki z całej siły. Pamiętaj że trzeba wyciągać z każdego zdarzenia tylko pozytywy. Udało się to znaczy że oboje jesteście zdrowi i będzie dziecko! :*

    Ja byłam dziś na pobieraniu krwii i lekarka mi powiedziała że mam kruche żyły i dlatego ciągle z byle uderzenia mam siniaki :P póki co wyników nie ma. Czekam do poniedziałku. Dziś pije winko i zajadam się migdałami :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 18 listopada 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosax super :)
    SU ale sie rozpedzilas :d

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Popedzilam ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow Susanna jak tych dzieciątek w brzuchu po tym cyklu będziesz miała więcej niż 3 to ja chętnie jedno przygarnę :) Nawet nie zauważysz różnicy, że jednego nie masz :) A ja dzięki temu zachowam figurę ;)

    Rosaaa jaka betaaa no szalejesz jak Susanna z pęcherzykami :) ja bardzo chętnie dołączę do grupy na fb jakbyś mogła wysłać link to byłabym wdzięczna :)

    Ukija Ty też masz problem z siniakami?? Mam tak samo, że jak delikatnie gdzieś się uderzę to od razu pojawiają się kolory tęczy :) A teraz mam na prawy pośladku mega wielki siniak bo spadłam ze schodów centralnie na prawy półdupek :)

    Magduullina odpędź od siebie te złe przeczucia, wszystko jest dobrze i tak zostanie :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha Sua ;** beda jaja jak berety tyle soe narobilo pecherzykow ze wyjsc z podziwu nie moge :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2016, 19:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siniaki to kd anemii konkretnie ;) buraki jesc i pic wino

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to gdzieżżż ja obok anemii nie stałam :) Sprawdzałam już krzepliwość krwi i też ok.


    Widzę SU, że nie masz nic przeciwko i wspomożesz koleżankę. Cieszy mnie to bardzo :) Ja wczoraj miałam 1 pęcherzyk wielkości 28 mm w 21dc ( chyba za duży) a nic kompletnie go nie czuję. Ale tak jak mówiłam ja mam miesięczny zaraz starań :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze taki twoj urok ;) 28 mm to rzeczywiscie chyba on sie wchlonie,od nowego miesiaca juz dzialanie?

‹‹ 993 994 995 996 997 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ