X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę
Odpowiedz

Postanowienie na 2016 - zajdę w upragnioną ciążę

Oceń ten wątek:
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 19 listopada 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis mi sie snilo ze bylam na usg i slyszalam bicie serca takie glosne <3

    A teraz mam caly czas w glowie ze sny to przwciwienstwo... :(

    Ale tak mozliwe bo we wtorek nie bedzie jeszcze pewnie <3 a dopiero za tydz lub dwa ;D

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Dzis mi sie snilo ze bylam na usg i slyszalam bicie serca takie glosne <3

    A teraz mam caly czas w glowie ze sny to przwciwienstwo... :(

    Ale tak mozliwe bo we wtorek nie bedzie jeszcze pewnie <3 a dopiero za tydz lub dwa ;D
    przy tych snach nie przeciwieństwo według mnie, śniło mi sie 2 dni przed spadkiem bety że idę na usg wychodzą dziewczyny mają takie duze plakatowe zdjecia zarodeczków a ja mam pusty i lekarz szuka i nie znalazł...także sen jak sen myślę, że u ciebie to dobry znak <3

    Ukija, ty masz teraz który dc? Endo 11 mm? <3

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 19 listopada 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    przy tych snach nie przeciwieństwo według mnie, śniło mi sie 2 dni przed spadkiem bety że idę na usg wychodzą dziewczyny mają takie duze plakatowe zdjecia zarodeczków a ja mam pusty i lekarz szuka i nie znalazł...także sen jak sen myślę, że u ciebie to dobry znak <3

    Ukija, ty masz teraz który dc? Endo 11 mm? <3
    Ja sama od siebie napisalam ze pewnie juz jest z 11 ;D

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 19 listopada 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija a tak w ogole to wez zaluz sobie jakiegos fejsa i dolacz do nas na fb bo tylko Ciebie tam nie ma :(

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Ja sama od siebie napisalam ze pewnie juz jest z 11 ;D
    Mogłoby być własnie to endo Ukiji takie :* Też bym takie chciała może moje okropne wino to spowoduje mam jeszcze na 5 dni zapas, ale po owu też będę kilka dni pić...

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 19 listopada 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa ja z tych bredni też nic nie rozumiem. Aczkolwiek zostałam wezwana do lekarza bo wyniki poza normami. Także we wtorek ide i musze jeszcze ekg zrobić bo lekarz chce wiedzieć czy niskie ciśnienie nie jest związane z jakimiś wadami serca. No ale nie jest bo serduszko mam jak dzwon :P aczkolwiek najbrawdopodobniej mam tą anemie :/ ta ferrytyna o tym mówi :P
    Chciała bym już takie endo ale do owu mam ok 6-7 dni więc spokojnie chleje dalej a mój dziś pije winko na relaksik ze mną :D na fejsbuku się pojawie spokojnie, jak usłyszę bicie serca dzieciaczka to jestem :P póki co czekam na bicie serduszka Twojego dzieciaczka :*

    Susanna no 11 to ja bym chciała chociaż w dzień owulacji :D ja przyznam się że mam ze ślubu z 40 butelek jeszcze :D także wpadam w alkoholzm haha :D

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ło no to wina a wina macie jeszcze :D Ja tego egri bikavera kupuje jest butelka po 11 zł ha ha ha ale to wino polecają wszyscy na poprawę endometrium i właśnie anemię...

    Hm ciekawe te twoje wyniki nie spotkałam się z takimi badaniami jeszcze..może rzeczywiście organizm jest osłabiony anemią i wystarczy go wzmocnić...

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 19 listopada 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su polece we wtorek i zobaczymy co mi powie. Tak dziś Mój mi powiedział że ta hemoglobina nie jest taka naprawde bo pije wino i pewnie to mi podwyższa. Jak myślisz może tak być? :P

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo pijesz tego wina? Hm może podwyższać ale to dobrze...

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 19 listopada 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija moze zabije a 3 tyg pozniej u ciebie drugie zabije!!
    Kurcze ja chyba jednak w pon pujde a nie we wtorek bo nie wytrzymiem.!
    Tylko w poniedzialki po weekendzie to lekarz tlok moze miec :/ ahhh
    Ale mowil poczatek tygodnia to poczatek :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2016, 13:29

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa wariujesz :*Ale idź, też bym poszła :D

  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) jeszcze ja chce na fb :d mnieEod kilku dni Pobierowa jajnik - chwile boli i przestaje nie wiem co o tym myśleć

  • Ukija Autorytet
    Postów: 2804 1925

    Wysłany: 19 listopada 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosa wariatko! LEĆ! E tam kolejki wytrzymasz chwile dłużej a ten dźwięk bezcenny :D no chciała bym i tak musi być! Już wczoraj pukałam do endometrium i nakazywałam duży przyrost :D

    Susanna no pije codziennie lampke :D dobrze że podwyższa oczywiście ale fałszuje wyniki :P zapomniałam o tym wspomnieć lekarzowi :D czekam na rozwój sytuacji u Ciebie :D jak wyjdzie więcej jajek to będzie niespodziewanka prawie przed świętami :P

    "Najlepiej nie planuj nic. Nie przewiduj tysiąca możliwości. Daruj sobie myślenie o tym co będzie. Bo wiesz co? Od życia i tak dostaniesz to, czego akurat się nie spodziewasz."

    "Zwycięstwo sprzyja wysiłkowi!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No póki co są łeb w łeb 7 podobnych :O We wtorek będzie coś wiadomo, ale wydaje mi się że doobrze zareagowałam na clo i może coś z tego być, oczywiście nie zapeszam ale to nie zapeszanie też gówno daje, więc luuuz :)

    Ciekawa jestem twojego endo..a inofem już ile stosujesz dni ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smerfetka_k wrote:
    Hej :) jeszcze ja chce na fb :d mnieEod kilku dni Pobierowa jajnik - chwile boli i przestaje nie wiem co o tym myśleć
    Zależy który to dzień

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 19 listopada 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ukija wrote:
    Rosa wariatko! LEĆ! E tam kolejki wytrzymasz chwile dłużej a ten dźwięk bezcenny :D no chciała bym i tak musi być! Już wczoraj pukałam do endometrium i nakazywałam duży przyrost :D

    Susanna no pije codziennie lampke :D dobrze że podwyższa oczywiście ale fałszuje wyniki :P zapomniałam o tym wspomnieć lekarzowi :D czekam na rozwój sytuacji u Ciebie :D jak wyjdzie więcej jajek to będzie niespodziewanka prawie przed świętami :P
    Nie no <3 jeszcze nie bedzie
    To raczej wizyta typu "sprawdzimy czy pecherzK robrze rosnie"

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i dobrze urośnie <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O rany Ukija wariatko pukasz do endometrium?? Hahah Ty odstaw te wino :):) A w sumie to powiedz dokładnie w którym miejscu trzeba pukać to może i ja zacznę od następnego cyklu :) A ja nie piję alkoholu, nawet nie mogę się zmusić do jednej lampki :( Próbowałam, ale od razu po 3 łykach już jestem podchmielona :) I szczerze? Ja też średnio rozumiem o czym Ty pisałaś ( wyniki :) )

    Rosa Ty w tej ciąży to osiwiejesz :):) A lekarz z czasem już na Twój widok będzie zamykał się od wewnątrz na 7 spustów :):) I tak to jest - człowiek przed ciążą martwi się by w końcu się udało, a kiedy już się uda to żeby wszystko było dobrze :)

    Magduullina jaki brzuszek ładny, jaki zgrabny ! Ty to nie będziesz miała co zrzucać po ciąży :) Och jak ja sobie życzę takiego brzucha w ciąży - ale patrząc na moje siostry to obie miały wielkie brzuszyska :) Dobrze, że każda ciąża jest inna więc łudzę się, że będę laską w ciąży jak Ty :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • smerfetka_k Autorytet
    Postów: 371 259

    Wysłany: 19 listopada 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Su dziś 10 dpo, czyli tak od 6 cos tam boli i przestaje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to może to coś oznaczać a nie musi...mnie w cyklu udanym (na chwilę :( ) nic nie bolało..a w zeszłym stukało pukało dobre kilka dni po owu skończyło się może 11 dpo. Ale pamiętaj, każda ma inaczej z Nas.Tak czy inaczej ile trwa fl ? kiedy testowanie?

‹‹ 995 996 997 998 999 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ