X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2151

    Wysłany: 29 maja, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za wpisanie ❤️😍
    Ja nie bardzo ogarniam tabelki 😂😂😂
    Jeszcze bym coś usunęła 😂

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 29 maja, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic moje posty nie świadczą o mnie gorzej niż Twoje o Tobie ;) chciałam napisać Olalee, ale tamto wcielenie bardzo lubiłam, a ten nowy twór jest dla mnie niepojęty... pytanie ile masz jeszcze tych osobowości😱 może warto żeby to mąż przeczytał i się dowiedział, o ile jakiś jest. Bardzo dobrze, że wstawiłaś te wpisy z fb, tym bardziej dziewczyny widzą jakie to knucie😆

    Kasiajasia90, ezra, siesiepy, klaudia_23, Edithka, Effiii, Butterfly23, Alysa, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • aszin Autorytet
    Postów: 5261 11186

    Wysłany: 29 maja, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    @siesiepy, nie. Dajemy sobie oficjalnie siana 😅
    Może kiedyś będę żałowała, że nie spróbowaliśmy. Ale na pewno nie będę żałowała gdybyśmy spróbowali i się nie udało 🥹
    A wracacie do zabezpieczania się czy po prostu high life? Jak jesteś pewna tej decyzji to na pewno jest dobra 😊

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9433 10000

    Wysłany: 29 maja, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    Kroliczku ja to bardziej skomentowałam dlatego, ze wczoraj tak ochoczo przywitały Paulinę, a wcześniej iinne użytkowniczki olewały - to jest dla mnie obłudne. I jeszzcze wmawianie mi, że ignorowałam ich posty, a one były tak mocno zainteresowane.
    Pipi też przyjęły po większej aferze - to było cos na zasadzie jak teraz z Pauliną.
    Dla mnie jesteś taka zwykłą, swojską dziewczyną - nie mam tu nic złego na myśli.
    Pipi przyjęłyśmy, bo jako JEDYNA weszła na watek i napisała cały post o sobie. Bez podchodów, próśb o przedstawienie się itp itd.

    Fooskatt, siesiepy, Edithka, Małgosiagosia, Paula9463 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    A wracacie do zabezpieczania się czy po prostu high life? Jak jesteś pewna tej decyzji to na pewno jest dobra 😊

    Chyba nie widzę sensu w zabezpieczaniu się w Naszej sytuacji. Gdyby się Nam udało naturalnie to byłby chyba większy cud niż "dziewica w ciazy" o której ostatnio tu czytałam 😅

    siesiepy, Alysa, Paula9463 lubią tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9433 10000

    Wysłany: 29 maja, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Później nadrobię, chciałam teraz ale jednak nie dam rady 😂
    🌿Klaudia super, że idziesz do domku ☺️
    🌿 Anka najważniejsze, to robić wszystko w zgodzie ze sobą 😘
    🌿Bulbasek bierz i się nawet nie zastanawiaj. U nas akurat ciężko z dobrymi specjalistami, ale zawsze da się wyżebrać jakieś badania 🤣 a w ciąży to już w ogóle bajka- elektroniczna karta ciążowa badania są z automatu wystawiane

    Anka32, klaudia_23 lubią tę wiadomość

  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 29 maja, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ale zostajesz tu z nami prawda?🥺

    Effiii fiu, fiu duży ten Wasz domek, no a co do bibelotów to ja nie jestem sentymentalna ani kurzołapowa więc rozumiem😉

    Krolik będzie dobrze!

    Klaudia to pewnie przyspieszysz teraz z wyprawką?

    Nome omg😍 pytałam się wczoraj tej laski ze szpitala czy jest w stanie odróżnić, który z chłopaków się rusza, bo bardzo mnie to interesowało😉 co do mdłości cóż, współczuję i rozumiem Twój ból

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fooskatt wrote:
    Knucie na fb? Dziewczynko, błagam. Podpuszczanie? Jak dołączyłam, jeszcze wtedy na grudniowy wątek, to też dziewczyny pytały mnie o mnie, moją historię ciążowe itd. Jak pisałam, że robiłam test to pisały żebym wrzuciła itd. To co tu przytoczyłaś to żadne podpuszczanie..

    Widzisz różnicę, że pytały mnie dopiero o to wszystko po tym , jak się zgadały na fb? Nie obchodziła ich moja historia, wcześniej nie za bardzo je obchodziłam co widać po wpisach od 17 maja. A ja wtedy pisałam ze szczerymi intencjami. Chciałam wiedzieć czy zostanę przyjęta na wątek tak po prostu.
    Po "plotkach" na fb - nagle się tak mocno mną zainteresowały.
    A co ciekawe, ta która zaczęła post na fb przycichła, gdy wyznałam prawdę ( pewnie nie chciała być kojarzona z kolejną aferą przez osoby podczytujące) żeby potem napisać długi post, wmawiając innym, że to ja ignorowałam wcześniejsze posty. Polecam jeszcze raz przeczytać wszystko od 17 maja.
    Ta sama osoba pisała na fb, ze będzie mnie ignorować, że wymyślę pewnie wartość bety, ale mimo wszystko zapytała na wątku "Mystic i jak tam, masz wyniki bety? My tu ciągle czekamy 😉" .


    "Mystic proszę Cię. Daj spokój 🙏
    Zajmij się realnym życiem, mężem, dziećmi, idź na terapię, idź do pracy która Cię zmęczy żebyś nie miała czasu i sily na głupoty. Te wpisy są niepokojące😔
    Życzę Ci wszystkiego dobrego, zadbaj najpierw o siebie, potem bierz się za innych."
    "Zajmij się rodziną, życiem, pracą - wtedy nie bedziesz miała ani sił ani czasu na wywoływanie dram i mącenie. Terapia indywidualna też nie zaszkodzi."

    Wiecie, że mój mąż powiedział mi dawniej, że gdy wyjdzie coś nie tak, usłyszę dokładnie takie słowa? że mam zająć się domem, że mam za dużo czasu, że mam się leczyć...mąż ma swoje za uszami, dużo z nim przeszłam, ale czuja do ludzi to ma jak nikt inny.

    Siesiepy

    "Ja też się z tobą przywitałam, ale najwidoczniej masz to gleboko i niech tak zostanie. "
    Tak siesiepy przywitałaś się , ale dopiero później ( pewnie ze względu na twój wyjazd) nawet prostowałaś fakty na fb bo zarzocono mi, że kręcę, że udało się w 1 cs, a pisałam, ze staram się pół roku. I ty dziewczynom napisałaś, że o 1 dziecko starałam się o pół roku a teraz z drugim udało się w 1 cyklu. Myślę, że ty miałaś do mnie normalne podejście, a ja Ci nie odpowiedziałam, bo po wpisie aszin 22 maja o wrzucenie testu odpisywałam już z przymrużeniem oka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Ania ale zostajesz tu z nami prawda?🥺

    Effiii fiu, fiu duży ten Wasz domek, no a co do bibelotów to ja nie jestem sentymentalna ani kurzołapowa więc rozumiem😉

    Krolik będzie dobrze!

    Klaudia to pewnie przyspieszysz teraz z wyprawką?

    Nome omg😍 pytałam się wczoraj tej laski ze szpitala czy jest w stanie odróżnić, który z chłopaków się rusza, bo bardzo mnie to interesowało😉 co do mdłości cóż, współczuję i rozumiem Twój ból


    Na razie zostaję. Do stycznia mam wykupione premium 😂

    blador2, karola_b, Królikkicek, siesiepy, Bulbasek, bonassola, Butterfly23, Małgosiagosia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Mystic moje posty nie świadczą o mnie gorzej niż Twoje o Tobie ;) chciałam napisać Olalee, ale tamto wcielenie bardzo lubiłam, a ten nowy twór jest dla mnie niepojęty... pytanie ile masz jeszcze tych osobowości😱 może warto żeby to mąż przeczytał i się dowiedział, o ile jakiś jest. Bardzo dobrze, że wstawiłaś te wpisy z fb, tym bardziej dziewczyny widzą jakie to knucie😆
    to nie są wpisy z fb tylko z tego wątku

    czytaj proszę dokładniej, zanim coś mi wmówisz :) nie na darmo napisałam, żebyście się cofnęły do 17 maja

    nawet napisałam zanim zacytowałam
    " To są posty napisane tu na forum, po tym jak już wiedziały i rozmawiały na fb" jeśli nawet obecny post odbierasz inaczej to co się dziwić, że nie rozumiesz co chciałam przekazać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 12:38

  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5886 11346

    Wysłany: 29 maja, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    Klub wyjątkowych? Tzn bo nie bardzo wiem o co chodzi? 😂😂😂😂😂
    Chodzi o tych którym nie wychodzi 🤣

    ♀️29
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 29 maja, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    to nie są wpisy z fb tylko z tego wątku

    czytaj proszę dokładniej, zanim coś mi wmówisz :) nie na darmo napisałam, żebyście się cofnęły do 17 maja
    Nie będę się cofać bo nie mam ku temu powodów. Nie chce mi się marmować czasu a nie mam tak super pamięci, ale pewnie Alysa, która znana jest z tego, że mówi co myśli być może wypowiedziała się negatywnie o Twoim mężu lub Tobie i chęci przyjmowania i wpisywania wszystkich na pierwszą stronę i stąd te ataki w jej kierunku, co potwierdziłaś z obecnego konta. Bez odbioru

    Alysa lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Fooskatt Autorytet
    Postów: 488 630

    Wysłany: 29 maja, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    to nie są wpisy z fb tylko z tego wątku

    czytaj proszę dokładniej, zanim coś mi wmówisz :) nie na darmo napisałam, żebyście się cofnęły do 17 maja

    nawet napisałam zanim zacytowałam
    " To są posty napisane tu na forum, po tym jak już wiedziały i rozmawiały na fb" jeśli nawet z obecny post odbierasz inaczej to co się dziwić, że nie rozumiesz co chciałam przekazać
    Mystic, proszę Cię - żadna z nas nie ma ani czasu ani ochoty cofać się do postów sprzed 12 dni . Szczególnie do postów osoby, która nas oszukała, próbuje nami manipulować itp. Wiesz dlaczego? Bo mamy życia, rodziny, pracę i milion innych ciekawszych rzeczy, przez które nie mamy czasu i ochoty babrać się w plątaninie kłamstw takiej osoby jak ty.

    Nie podoba Ci się u nas, uważasz nas za złe osoby - przecież nikt nie trzyma Cię tutaj siłą.

    Jesteśmy dorosłe, nie mamy czasu na jakieś nastoletnie dramy.

    Ja właśnie kończę Ci ten czas poświęcać i mówiąc szczerze, będę nakłaniała pozostałe dziewczyny do tego samego. I jeśli uznasz, że to z mojej/naszej strony nie miłe - no cóż, takie ma być ;)

    Twoją postawą, twoimi kłamstwami, testami i nastoletnimi dramami spowodowałaś tylko jedną rzecz - każda nowa osoba będzie miała milion razy gorzej się do nas dostać niż wcześniej. Bo będziemy każdego podejrzewać o złe zamiary, o kłamstwa itp. Pogratuluj sobie. Bo to tylko i wyłącznie Twoja zasługa.
    EOT.

    Anka32, aszin, Alysa, Paula9463 lubią tę wiadomość

    31 lat.
    4 ciąże - 3 poronienia (9 i 12, 5 tc), 3 ciąża zakończona pozytywnie 30.06.2020 na świat przyszedł Staś.
    Macica dwurożna, tyłozgięcie, problemy z krzepliwością krwi.
    I/2024 - bc.

    II/2024 - CLO. (dwa pęcherzyki dominujące, oba pękły). progesteron w normie. Piękne endometrium.
    III/2024 - CLO.
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1919

    Wysłany: 29 maja, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boziu czeka mnie pakowania 3 osób.... z tym 4 latka. Ratunku 🥹🥹🥹

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2151

    Wysłany: 29 maja, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Chodzi o tych którym nie wychodzi 🤣
    😂😂😂😂😂
    Skarpetki 😂😂😂 wreszcie jestem wyjątkowa 😂😂😂

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 29 maja, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam dziewczyny, obiecuję więcej nie reagować i nie dawać powodów do przekopiowywania wpisów. Napisałam długi post, ale go skasowałam bo nie chcę żeby Mystic poczuła się zobowiązana do odpowiadania. No ja tak mam, że jestem spokojna do czasu, a potem się odpalam za mocno, już się gaszę😁

    Królikkicek, Anka32, Fooskatt, Małgosiagosia, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Myszkaaa20 Autorytet
    Postów: 3207 5325

    Wysłany: 29 maja, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sernik dla dziadka w piekarniku, smażę naleśniki dla męża i nadrabiam 😮‍💨

    💋 Anka wierzę że decyzja jaką podejmiecie będzie dla Was dobra 🫂

    💋 Klaudia super że wychodzisz ❤️ a żeby jeszcze nie było tak że twojego bobasa trzeba będzie wyganiać bo tak mu będzie dobrze w brzuszku, dużo takich historii czytałam i tego Ci życzę, niech siedzi jednak dłużej niż krócej w brzuszku 🙏

    💋 Nome ale mam wzrusz 🥹🥹 co za słodkie bobaski i jak pięknie wyglądają 🥹😍

    💋Cerva super że wszystko dobrze ❤️

    A na koniec Mystic... Zazdroszczę Ci czasu serio ! Pisanie takich wpisów o jednym i tym samym mnie by zmęczyło i najzwyczajniej w świecie szkoda by mi było czasu, zajmij się swoim życiem, dziećmi, mężem o ile rzeczywiście istnieją, bo naprawdę jest to niepokojące, powtórzę że bardzo lubiłam Olalee ale to co teraz wychodzi mnie przeraża. Wyjdź z domu i zajmij się prawdziwym życiem, życzę Ci wszystkiego dobrego !

    blador2, klaudia_23, Alysa, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👱🏼‍♀️30 👨‍🦱31
    👶🏼M.

    💕2014
    💍2018
    💒2020
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2151

    Wysłany: 29 maja, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blador2 wrote:
    Przepraszam dziewczyny, obiecuję więcej nie reagować i nie dawać powodów do przekopiowywania wpisów. Napisałam długi post, ale go skasowałam bo nie chcę żeby Mystic poczuła się zobowiązana do odpowiadania. No ja tak mam, że jestem spokojna do czasu, a potem się odpalam za mocno, już się gaszę😁
    Bladorku wdech i wydech 😂 uspokój się bo w Twoim stanie nerwy nie wskazane 🙂

    Kuźwa ale mi kot 💩💩💩 piaskownice 😂😂😂
    Ale smród 🤮

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2151

    Wysłany: 29 maja, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiajasia90 wrote:
    Boziu czeka mnie pakowania 3 osób.... z tym 4 latka. Ratunku 🥹🥹🥹
    Jestem na 100% pewna że najwięcej bagażu będzie właśnie tego 4latka 😂😂😂

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5331 9916

    Wysłany: 29 maja, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mystic nie rozumiem drążenia tematu. Nie chciałaś do nas wrócić jako Ola, „zawiodłaś się” na nas, pożegnałyśmy się wszyscy i jakby ciągle powracasz? Ciągle odnosisz się do tych wpisów a my nawet już tego nie pamiętamy. Może można Ci jakoś pomóc? Może serio spróbujesz pójść do jakiegoś psychoterapeuty i z nim porozmawiasz? Bo Twoje wpisy są trochę niepokojące, temat zamknięty a dalej do tego wracasz. Już wszystko zostało powiedziane. Niech każdy idzie w swoją stronę. Szkoda, że tak to wszystko wyszło ale tak się wydarzyło i już nic z tym nie zrobimy. Po prostu szkoda Twojego czasu, żebyś wyszukiwała nasze stare posty i to przytaczała bo my naprawdę już temat zamknęłyśmy 🙏🏻 zaopiekuj się sobą Ola, powodzenia!

    Anka32, ezra, Paula9463 lubią tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    01.10 gwiazdeczka waży 1140g ♥️
    🔜 29.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
‹‹ 2710 2711 2712 2713 2714 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ