X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5331 9916

    Wysłany: 29 maja, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia super, że do domu. Kciuki, żeby maluszek jak najdłużej siedział 🥹✊🏻

    Nome słodziaki 🥹

    klaudia_23 lubi tę wiadomość

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    01.10 gwiazdeczka waży 1140g ♥️
    🔜 29.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • Nomeolvides Autorytet
    Postów: 1682 4469

    Wysłany: 29 maja, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff, nadrobiłam ile mogłam, ale nie było łatwo 🙈

    Klaudia dobre wiesci! Trzymam kciuki, żeby te dwa miesiące udało się jeszcze wytrzymać! Będziemy tu z tobą odliczać 🤞🏼

    Aniu 🫂 najważniejsze to żebyście robili wszystko w zgodzie ze soba i do niczego się nie zmuszali. Co by nie było zostań tu z nami 😘

    Effiii ale świetna karoca! Kusi mnie taka wycieczka kamperem albo przyczepą właśnie, muszę pogadać z mężem 😁

    Bulbi myślę że warto brać ☺️

    Królik będziemy trzymać kciuki!

    Aszin to owulka na horyzoncie! Niech się dzieje 🔥

    Ezra oby ten próg był łaskawy dla Ciebie. Dobrze że te posiewy czyste, może przy cyto jakoś źle pobrali? Może zanieczyścili próbkę?

    Siesiepku jak się dzisiaj masz? Atmosfera oczyszczona?

    Mystic bardzo Cię proszę - odpuść. Twoje wpisy budzą we mnie duży niepokój i nie ukrywam że trochę zaczyna mnie to przerażać. Jeśli potrzebujesz jakiejś pomocy, doświadczasz trudnego czasu powiedz o tym i poproś o pomoc.

    Bladorku i jaka była odpowiedź? Da się odróżnić te maluchy w brzuchu? ☺️

    Megi czekamy na wieści z Twojej wizyty!

    Cerva super że wsyztsko dobrze. Udało się małemu strzelić jakieś fajne foto?

    Karola a zdecydowałaś że pomalujesz tesciowa? 🙈

    Dziękuję Wam za dobre słowa 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 12:57

    Megipta, aszin, klaudia_23 lubią tę wiadomość

    👧🏼25 👱🏼‍♂️26
    Starania od 06.2023
    Niedoczynność tarczycy / IO / PCOS

    🍀21.04 ⏸
    🍀 22.04 beta 49 / 199 / 608 / 5739
    🍀 02.05 Dwa pęcherzyki w macicy
    🍀 15.05 Mamy dwa serduszka ♥️♥️
    🍀 27.06 NIFTY niskie ryzyka 🥺
    🍀 19.07 Synek 🩵 i Córeczka 🩷


    💊Euthyrox 100, acard

    preg.png
  • Kasiajasia90 Autorytet
    Postów: 1602 1919

    Wysłany: 29 maja, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    Jestem na 100% pewna że najwięcej bagażu będzie właśnie tego 4latka 😂😂😂


    Oczywiście 🤣🤣całą jedna walizka jego. Ratunku 🤣

    ŚLUB 24.08.2018r

    Strania o bobo 01.2018

    27.02.2020 32tc Synek na swiecie🥰
    09.2023 starania o rodzeństwo 🤩
    06.09.2024 38 tc cukrzyca ciążowa Drugi Synek🥰🥰
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 10656 14482

    Wysłany: 29 maja, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mystic_Rose wrote:
    Gosia to nawet się ze mną nie przywitała tylko napisała powodzenia. 17 maja napisałam pierwszy post (strona 2553) i żadna z was się nie przywitała. Wczoraj raptem przychodzi Paulina i tak licznie wszystkie odpisują hej - to nie jest na pokaz? a już mówienie, że ma dużo postów i jesteście uspokojone- chyba jeszcze gorzej świadczy o niektórych z was.

    Na mój post z 17 maja nie było żadnego odzewu prócz Goski powodzenia. 20 maja zadałam pytanie o plamienie: odpowiedziała mi Liyss, aszin. Podziękowałam za odpowiedzi. Odpisałaś mi ty Paula, żebym powtórzyła test i ewentualnie poszła na betę. Odpisałam Ci, że jutro powtórzę. Tego samego dnia wstawiłam parę luźnych komentarzy. ( wtedy jeszcze chciałam do was wrócić, wykazywałam zainteresowanie, ale nie zauważyłam jakiegoś większego zainteresowania moja osobą). 21 maja napisałam posta, że są dwie kreski. Był gratulacje przeważnie od osób, które nie były na grupie fb. Karola, Effi zapytały czy wybieram się na bętę, Karola dodatkowo napisała o fotce. Odpisałam, że mogę później wrzucić ( byłam w pracy nie miałam jak zrobić zdjęcia) i że na betę najwcześniej mogę iść na drugi dzień. Nie ignorowałam pytań, odpowiadałam normalnie. Paula ty też mi pogratulowałaś i zapytałaś czy idę na betę - nie odpowiedziałam bo o becie pisałam wyżej. Podziękowałam za gratulacje kilku dziewczynom w jednym poście( Gośce, Pipi tobie Paula ) Edithka napisała, że też gratuluje i czy chce do was dołączyć, żebym coś o sobie powiedziała - co jak później przyznała na grupie fb zrobiła, żeby nie wyszła, że jest niemiła dla nowych osób. Odpisałam jej, że chciałabym dołączyć o ile mi czas pozwoli. Nie napisałam wtedy nic o sobie, po tak jak już mówiłam nie chciałam was bardziej kłamać. Potem dodałam komentarz do Karoli odnośnie bobasa. Później pogratulowała Pusshka i oficjalnie przywiatała na Winiarach. Były gratulacje Anki Nome.
    I wieczorem był też post Alysy, który wydał mi się trochę podejrzany, bo stwierdziła, że biały test był dwa dni temu a dodatkowo ten jej post zobaczyłam dopiero na drugi dzień 22 maja. I teraz nie pamiętam czy już wtedy Alysa dodała post na fb, że Mystic to podpucha i dlatego jej na to nic nie odpowiedziałam, a odpowiedziałam na posty innych dziewczyn. Złożyłam kondolencje Króliczkowi, napisałam o stresach w ciąży Liyss.
    Później aszin napisała, że testu nie wrzuciłam - to już było po tym jak komentowałyście na fb. Robiłyście sobie już ze mnie totalną bekę, podpuszczałyście, żebym pisała o sobie. Dlatego już później na to nie reagowałam tylko odpowiadałam na tematy, które jak to ujęła Alysa w swoim długim poście było dla mnie wygodne. No zwyczajnie wiedziałam, że robicie to specjalnie. Miałam nad wami przewagę ,bo widziałam co pisałyście. Chociaż przyznajcie, że póki nie pojawiły się te wpisy na fb nie ignorowałam was, tylko po ludzku chciałam wrócić . Ignorowałam pytania o mnie dopiero po wpisie Alysy na fb bo wiedziałam, że robicie to nieszczerze.
    Jedyny post pytający o mnie i trochę zignorowany przez mnie był Edithki 21 maja- wyjaśniłam to wcześniej, ze nie chciałam bardziej kłamać ( kłamstwem było, że mamy małego szkraba w poście 17 maja)
    Alysa ty naprawdę jesteś niezłe ziółko, lubisz kręcić afery, wszystko przeważnie zaczyna się od ciebie. 28 maja napisałaś, że ignorowałam was , a ja specjalnie sprawdziłam i zaczęłam ignorować tylko pytania na mój temat dopiero po waszym podpuszczaniu , dopiero po tym jak zaczęłaś temat na fb.
    Afera z blob, berry zaczęła się po twoich ciągłych sarkastycznych komentarzach na temat zazdrości, afera ze zniesmaczoną ( tak Aszin mam dobrą pamięć) - po twoich postach do Renaty, nawet Klaudii musiałaś "dowalić", do afery ze mną też się przyczyniłaś.

    Mam już w nosie co sobie o mnie pomyślicie ( oprócz Asterae, Fruti i może Pusshki, ezry, Metki - bo jej też się tutaj czepiałyście, jak za długo nie dawała znać co u niej )

    Piszę to bardziej dla osób, które podczytują. Może ktoś zechce się cofnąć do poprzednich postów i przeczytać jak było.

    Ja już się przyznałam, że źle zrobiłam, ale wy udajecie świętoszki. I jeszcze to wczorajsze hej na pokaz. To jest dopiero obłuda.
    Nie jestem stałym bywalcem tego wątku, ale czasem podczytuję, czasem coś napiszę. Ale wchodzę i od dwóch dni taka drama, że aż nie można się się odezwać 🤯
    Słuchaj, ja nie zostałam tu dobrze odebrana z moimi słowami i potraktowana z buta ale miały prawo dziewczyny to zrobić z uwagi na to, że odebrały mój wpis nie tak jakbym chciała. Z czasem myślę, że każda przetrawiła sytuację a szczególnie adresatka mojego posta, wyjaśniłyśmy temat i normalnie teraz piszemy do siebie posty, nie chowamy żadnej urazy. Ale ja nie byłam taką Drama Queen 😱 jestem w szoku, nie wiem ile masz lat ale Twoje zachowanie jest co najmniej nie adekwatne do osoby powyżej 15 roku życia 😅 mówisz, że dziewczyny źle się zachowały, piszesz że Alysa pisała, że to podpucha i dlatego ignoruje posty no i w sumie miała rację. Prawda jest taka, że gdybyś nie rozpętała burzy w łyżce wody to by jej nie było. Nie oceniam czy byłaś w ciąży i się nie udało utrzymać czy nie bo nie moja sprawa, oceniam tylko zachowanie i to jak nadal nie przyznasz się, że cała ta afera jest z Twojej winy, nie z winy dziewczyn ☺️ piszesz, że zawiniłaś ale obwiniasz tez dziewczyny. Prawda jest taka, że Ty ponosisz winę zaistnienia całej tej sytuacji. Nie wiem co się dzieje w Twoim życiu bo nie jesteśmy blisko ale ewidentnie szukasz atencji, widać to po tym jak strasznie zraniło Cię to, że ktoś zignorował Twoje posty, że ktoś Ci nie odpisał. Forum to forum, a nie prawdziwe życie. Nawiązuje się tu znajomości owszem, sama mam psiapsi z forum ale przeniosłyśmy do realnego życia naszą relację a nie zostalysmy z tym tylko na forum. Ale przeżywa się to co jest w realnym życiu, jak mi ktoś nie odpisuje na posty to mam to zwyczajnie w 🍑, albo ponowię swoje pytanie albo totalnie odpuszczę. Ważne, że w moim życiu realnym są ludzie, do których się mogę zgłosić z moim problemem. A jak mi nie pasuje przebywanie w jakimś wątku to zwyczajnie go opuszczam a nie podszywam się pod inną, nową osobę i kręcę aferę. I teraz napiszę Ci tak z dobrego serca, dla swojego zdrowia psychicznego i dla zdrowia psychicznego dziewczyn na tym wątku, przeproś (lub nie jeśli tak nie czujesz) i albo zostań jeżeli dziewczyny odpuszczą tą dramę a Ty nadal chcesz tu być, albo po prostu opuść wątek i zapomnij o tym co się tu wydarzyło. Bardzo dużo masz emocji związanych z tą sytuacją, niestety nie pozytywnych. Życzę Ci szczęścia i ludzi którym na Tobie zależy w realnym życiu ☺️ miłego dnia ☺️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 13:07

    karola_b, Anka32, aszin, ezra, siesiepy, Fooskatt, klaudia_23, Effiii, Alysa, Pusshka, Paula9463 lubią tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 33l. 👩‍🦰
    On 34l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3 dojrzałe 🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27->16.06 263,26-> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy GS 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm Misia Haribo
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹13.08 12+6 6.5 cm akrobaty 💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹24.09 18+6 300 g modela 💙
    🔹07.10 20+5 prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹 💙
    Walcz maluszku 🙏❤️🫶
    preg.png
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6712 11449

    Wysłany: 29 maja, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva, czekam na info. Będzie foto :>

    Karola, teściowa marzenie 😂😂😂

    Motylku, siknąć dla sportu chyba nie zaszkodzi ;P

    Królik, robótki ręczne w modzie :D! Stary na pewno nie będzie marudził ;P

    Rose, Ola, czy kim tam jesteś. Życzyłam powodzenia źle bo przed tym słowem nie raczyłam się przywitać. No ludzie serio? Wielokrotnie piszę do Was trzymając dziecko na rękach lub prowadząc wózek w lesie. Walę literówki albo nie z każdą się witam... Ty mi będziesz po tej akcji którą dowaliłaś cokolwiek wytykać? Wybacz, ale nie! A moje wieczorne pożegnania i powroty mają inną genezę niż Twoje :) Ps. Zazdroszczę ilości wolnego czasu na te elaboraty.

    Anka, szanuję Waszą decyzję :* Trzymajcie się ciepło 💞

    Klaudia, dobrze, że lecisz do domu. Oszczędzaj się ;*

    Gosiu, dokładnie, nie ma co się obrażać.

    Aszin, czad! Czekamy ;)

    Nome, jakie cudaczki słodkie 🧡🧡

    U mnie dziś idealnie. Słoneczko, wiaterek 24 stopnie. To lubię :) Szkoda, że Mały ma jazdy, ale już jutro wolne :) Za to w piątek jazda bez trzymanki. Będę z roczniakiem i 3 latkiem do 14 bo później wizyta. Nie wiem jak to udźwignę...

    Łapię się na myśleniu o bezowulacyjnym cyklu :/ No niczego w tej chwili nie zmienię i nie przyśpieszę. Zobaczymy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 12:57

    aszin, klaudia_23, Małgosiagosia, Paula9463 lubią tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5886 11346

    Wysłany: 29 maja, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Chyba nie widzę sensu w zabezpieczaniu się w Naszej sytuacji. Gdyby się Nam udało naturalnie to byłby chyba większy cud niż "dziewica w ciazy" o której ostatnio tu czytałam 😅
    Jak się ten cud zdarzy to daj nam cynka. 🤪

    ♀️29
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 29 maja, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Królikkicek wrote:
    Bladorku wdech i wydech 😂 uspokój się bo w Twoim stanie nerwy nie wskazane 🙂

    Kuźwa ale mi kot 💩💩💩 piaskownice 😂😂😂
    Ale smród 🤮
    Nie, nie to nie tak, że się denerwuję😉 tylko jak się odpalę to ciężko mnie zatrzymać. Normalnie to nie chcę nikogo urazić, mam problemy z asertywnością ale jak się odpalę to... kilka lat temu byłam gotowa babę za kudły złapać, mój mąż do tej pory się śmieje, że mnie odciągał. Mam długi lont ale jak już dojdzie do końca to jest mocno🧨🎆

    Nome niby tak bo jeden jest u góry, drugi na dole. Za 2 tygodnie ma połówkowe, a nasz lekarz już jej powiedział, że cc i to w Warszawie ( nasz szpital jest o 2 stopniu referencyjności)🤔

    Królikkicek lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Jak się ten cud zdarzy to daj nam cynka. 🤪

    Specjalnie wątek założę. Tylko się już dziewicą nie nazwę 😅

    karola_b, blador2, Królikkicek, goska000, ezra lubią tę wiadomość

  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2151

    Wysłany: 29 maja, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Specjalnie wątek założę. Tylko się już dziewicą nie nazwę 😅
    Spokojnie nazwę wymyślimy wspólnie 😂😂😂

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2151

    Wysłany: 29 maja, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia a jak mały? Ma leki na te oczka?
    Na razie myśl o czwartku 😂 może piątek nie będzie taki zły 🙂

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Liyss🧚🏻 Autorytet
    Postów: 5331 9916

    Wysłany: 29 maja, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co dziś kuchnia wydaje?

    U mnie młode ziemniaki, schabowe i surówka z młodej kiszonej kapusty 🤤

    Pogoda- bez słońca i nadal oczekuje deszczu 😂 a jak u Was?

    Nadzieja to początek wszystkiego✨

    11cs 🍀
    19.04 12dpo ⏸️
    19.04 beta 122,90 🤞🏻
    22.04 beta 578,60 🤞🏻
    09.05 pierwsza wizyta 0,58 cm bobo z bijącym serduszkiem 🥹
    28.05 nasz maluszek ma 2,46 cm 🐣
    17.06 bobuś ma już 6 cm 😍 🩷?
    26.06 badania prenatalne, zdrowe bobo ma już 7,24 cm 🥹 🩷?
    10.07 wszystko dobrze u bobo🥹🩷?
    24.07 mała akrobatka waży 212g 😍
    06.08 córeczka waży 317g 🥰
    21.08 II badania prenatalne, malutka waży 481g i wszystko ok 🥹
    03.09 nasza kuleczka waży 639g 🥰
    01.10 gwiazdeczka waży 1140g ♥️
    🔜 29.10 kolejna wizyta
    🔜 16.10 III badania prenatalne

    preg.png
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 29 maja, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka ja rozumiem bo mój mąż pewnie też by stwierdził, że widocznie pisany nam jest jedynak. Dla mnie podjąłby tą walkę, ale nie wiem czy chciałabym być jej jedynym motorem napędowym. Poza tym gdy w marcu leżałam w szpitalu obiecaliśmy sobie, że niezależnie od tego co się stanie to nasza ostatnia ciąża🫂

    Liyss kuchnia wydała sajgonki od chinola😆 mąż miał wymyślić co na obiad, stwierdził, że będzie koło 20 to nie będzie jadł i nie wymyśla, no to pierwszy raz go posłuchałam, a się chłop zdziwi🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja, 13:12

    Królikkicek, Liyss🧚🏻, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie sobie przypomniałam, że mam te malutkie skarpetki z napisem "I ❤️ DAD", pamiętnik ciąży i mnóstwo testow owulacyjnych. Nie wiem co z tym wszystkim zrobić 😪

  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2151

    Wysłany: 29 maja, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie raz słońce raz chmurki ale deszczu też brak 😏😏😏
    Co do obiadu nie mam pojęcia co zrobić.

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2656 4767

    Wysłany: 29 maja, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra mam chwilę w końcu. ☺️ U nas było od rana pochmurnie, a teraz znów wyszło słoneczko i jest pięknie. 🙂 Ale czuję, że wieczorem mogą przyjść burze.

    Dzidziol waży 1444g, jest w normie. 🙂 To co wczoraj czułam to były rączki, bo cały czas siedzi główką w dół. Jest przytulony nosem do łożyska i do tego cały czas macha tymi łapkami przy twarzy. 🤪 Ale jakoś udało Nam się złapać chociaż kawałeczek buźki. Zakochałam się w tych usteczkach. 😍 Łapcie fotkę.
    IMG-20240529-112701.jpg
    IMG-20240529-112651.jpg

    blador2, karola_b, Królikkicek, goska000, Myszkaaa20, siesiepy, ezra, Liyss🧚🏻, aszin, Megipta, PoczątkującaPisarka, Astereae, Bulbasek, klaudia_23, bonassola, Edithka, Effiii, Muuu., Butterfly23, Lola93, Małgosiagosia, Sunnysunsun, Pusshka, Paula9463 lubią tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Megipta Autorytet
    Postów: 1730 3738

    Wysłany: 29 maja, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiajasia90 wrote:
    Boziu czeka mnie pakowania 3 osób.... z tym 4 latka. Ratunku 🥹🥹🥹
    Ja właśnie to zrobiłam tylko mam 1,5 roczniaka i pół godziny przed wyjściem 😂

    Właśnie jestem w poczekalni i zajęłam 1 miejsce w kolejce. Mówcie mi Grażyna 😂 i trzymajcie kciuki bo finalnie zamknę stres 1 trymestru 🥹

    blador2, goska000, Astereae, Cerva, klaudia_23, Małgosiagosia, Alysa, Paula9463 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l. 🧔‍♂️28l. 👶 02.12.2022 💙
    ______________________
    26.03.2024 r. ⏸️🥹Beta: 40,00 mlU/ml🔸️ 28.03.24 r. Beta: 216,00 mIU/ml 🫣440%! 🫨🔸️ 02.04.24 r. Beta: 2722,00 mlU/ml
    ______________________
    🩺17.04.24r. 7tc+0 6,6mm i ♥️
    🩺08.05.24r. 10tc+0 2,93cm ♥️
    🩺03.06.24r. 13tc+5 8,02cm chłopczyk?🩵🦋
    🩺19.06.24r. 16tc+0 🩵Chłopiec na pokładzie🩵
    🩺17.07.24r. 20tc+0 🥰 321g słodyczy
    🩺23.07.24r. 20tc+6 II prenatalne 🫶 392g
    🩺21.08.24r. 25tc+0 740g🩵
    🩺18.09.24r. 29tc+0 1360g🤗
    ______________________
    Termin 🎄🎅06.12.24r.☃️🌟

    preg.png
    ______________________
    🧬Pai-1 4G/5G hetero -💊Acard150 +💉Clexane 0,4 +💊Luteina 100mg + 🧪 Sorbifer2x1
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 29 maja, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megipta otworzysz drugiego trymestru😉😆😁

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2151

    Wysłany: 29 maja, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    Właśnie sobie przypomniałam, że mam te malutkie skarpetki z napisem "I ❤️ DAD", pamiętnik ciąży i mnóstwo testow owulacyjnych. Nie wiem co z tym wszystkim zrobić 😪
    Ania przyda Wam się może jeszcze ❤️ nie wyrzucaj czasami tego 😍
    Ja wierzę w Wasz cud ❤️❤️❤️

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • karola_b Autorytet
    Postów: 1768 3248

    Wysłany: 29 maja, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cerva rośnie Ci przystojniak z ponętnymi usteczkami 😍😁
    @Megi nie puszczam kciuków! Odezwij się po ✊✊✊ Do gabinetu wchodzisz sama czy z synkiem? 😁

    Megipta lubi tę wiadomość

    👩 30l.
    👦 38l.
    👶 2l.

    04.2023 💔 cp, usunięty lewy jajowód
    10.2023 💔 cb

    30.12.2023 ⏸️
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moja sprawa co robię ze swoim czasem.

    Nie chcecie się cofać do poprzednich wpisów - wasza sprawa.


    Przed napisaniem postu 27 maja, gdzie wszystko wyznałam, wahałam się czy to zrobić - bo nie spodziewałam się innej reakcji, jak tej, którą teraz obserwuję.
    Ale napisałam, przyznałam się, przeprosiłam nawet i nie żałuję, stwierdziłam, że choćby dla jednej osoby warto.

    Bubu ja już przyznałam, że moje zachowanie było dziecinne, złe. Nie zrzucam winy na innych, bo ode mnie rzeczywiście się zaczęło. W ogóle mnie nie boli, że ktoś mnie olewał od 17 maja, nie reagował na moje posty.
    To nie chodzi o zainteresowanie mną i potrzebę atencji. Tylko, że Alysa rozpoczęła dyskusję na fb, w tym samym czasie baardzo mocno wzrosło zainteresowanie moją osobą, po czym po kilku dniach Alysa wpada i mówi, że ignorowałam posty dziewczyn, które były mną zainteresowane, zwala winę całkowicie na mnie.

    Wcześniejsze nieprzyjemne sytuacje pewnie też były tylko winą trolli itp. To jest żenujące i obłudne.

    "Twoją postawą, twoimi kłamstwami, testami i nastoletnimi dramami spowodowałaś tylko jedną rzecz - każda nowa osoba będzie miała milion razy gorzej się do nas dostać niż wcześniej. Bo będziemy każdego podejrzewać o złe zamiary, o kłamstwa itp. Pogratuluj sobie. Bo to tylko i wyłącznie Twoja zasługa.
    EOT."

    Po tym co tu się dzieje, działo warto zadać pytanie czy w ogóle znajdą się chętne osoby, które będą się chciały do was dostać.

‹‹ 2711 2712 2713 2714 2715 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ