X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 8 czerwca, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    @Puszinko bardzo dobrze zagospodarowana bo jeszcze kupiłam Panu Ankowi prezent od Heleny na Dzień Ojca 🤩😍

    @blador kto ma wolny weekend ten ma 🤪
    Widzisz, ci co faktycznie pracują dostają przed czasem 🤣
    Byłam pewna, że masz wolny😵‍💫 jednak myślenie nie jest już moją mocną stroną😆 co zamówiłaś w imieniu Heleny? Ja chyba kupię voucher do barbera bo mój mąż od 20 lat chodzi do tej samej fryzjerki i nawet jak chce coś znienić to wraca ze starą fryzurą

    Viii🦵🦵🦵 kopas w dupas za palenie, a resztę w pełni rozumiem

    Cerva ja przechodziłam ospę i różyczkę, ale i tak zestresowałam się podejrzeniem bostonki i rumieniem...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca, 09:54

    Viii lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2652 4765

    Wysłany: 8 czerwca, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    A ja nie mogę jednak łączyć metforminy rano z encortonem. Bardzo źle się czuję, mam cały czas uczucie głodu, taki supeł na żołądku. Jedno obniża cukier, drugie podwyższa i o. Odstawiłam metforminę z rana i jest o niebo lepiej. Ale żeby nie schodzić z dawki, to biorę 2x850.

    O widzisz, dobrze, że słuchasz swojego organizmu. 🙂

    🌿Bulbasek hahaha, dobre. 🤣🤣 Też bym się przeraziła. 😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca, 09:54

    Bulbasek, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6712 11449

    Wysłany: 8 czerwca, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blador, biedny Olo... Byle szybko zeszło :*

    Motylku, drożność miałam dwa razy - hsg i hyfosy, przemyślę kwestię biopsji :) Cieszę się, że z tym progiem nie jestem sama. Uspokoiłaś mnie :P

    Vii, to nadal ja :D Pod nikogo się nie podszywam :P
    Ja nie będę dawać kopniaków ani bacika. Dużo przeżyć miałaś ostatnio, każdy ma chwile słabości i nie możesz mieć do siebie pretensji. Ja w zeszłym miesiącu też spaliłam kilka fajek. Dumna z tego nie jestem, ale biczowania na sobie nie stosuję :)

    Miłego dnia Dziewczyny 🌼🥰

    Viii lubi tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔
  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1641

    Wysłany: 8 czerwca, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Viii do usług🦵🦵🦵 ale kopniaczki motywacyjne, w pełni rozumiem gorszy czas

    Cerva ja przeszłam chyba wszystkie choroby zakaźne za dzieciaczka🤦‍♀️ miałam różyczkę ale i tak byłam doszczepiana pozniej, bo lekarz właśnie mówił mamie że to mega istotne dla późniejszej ciąży, a przeciwciała mogą spadać i że lepiej doszczepić, ja miałam chyba 13 lat wtedy😅 a rok temu robiłam badanie to mam wywalone w kosmos te przeciwciała teraz.

    W ogóle dziewczyny z któraś ma Medicover to tam od położnej można wyciągnąć taki pakiet staraniowy jak się powie ze się stara o dziecko i tam są jakieś ogólne badania i przeciwciała właśnie na toksoplazmoze i różyczkę i można na czacie bez problemu załatwić.

    Anka pochwal się co kupiłaś😊

    Cerva, Viii lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • aszin Autorytet
    Postów: 5255 11183

    Wysłany: 8 czerwca, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, przeczytałam Was, ale odniosę się tylko do kilku 😊

    ✨ezra, bardzo mi przykro, ale tak jak piszą dziewczyny, dopóki nie zrobią szczegółowych badań, nie wiemy, co to dokładnie jest. Pozostaje wierzyć, że skończy się na strachu 🫂
    ✨Paula, współczuję cukrzycy, a poza tym najadłaś się strachu z tym krwawieniem 😬
    ✨Blador, akurat mam dwa malutkie siniaczki, więc rzeczywiście to byłam ja 😁
    ✨Viii, przykro mi z powodu diagnozy, kuzynki syn miał podobne objawy, też okropny ból głowy i takie „zawieszenie”, zdiagnozowano padaczkę, ale wdrożono od razu leki. Od dwóch lat nie powtórzył mu się atak :) oby u Was też tak było 🫂
    ✨Gosia, dziś dopiero 8dpo wg apki, więc chyba w poniedziałek, choć podejrzewam że jutro mogę siknąć dla sportu 🤪

    Dziękuję za życzenia, 6.06 mieliśmy rocznicę, ale oboje o tym zapomnieliśmy 🙈😂 świętować będziemy 19.06 rocznicę ślubu :)

    W Rzymie było super, przepyszne jedzonko i drinki, upal po 33 stopnie, ale robiliśmy codziennie po 18 km na nogach, bardzo podobał mi się klimat Włoch, ale nie widzę tam siebie na co dzień. Straszny chaos, gwar, ludzie jeżdżą samochodami jakby nie było żadnych zasad ruchu drogowego 🤷🏼‍♀️ a kelnerzy zachęcający ludzi do wejścia do knajpy od razu zgadywali, że jesteśmy z Polski i raczyli nas kilkoma słowami w naszym języku 😁 ogarnę trochę mieszkanie i wrzucę fotki :) od dziś już jestem na bieżąco 😘

    blador2, goska000, ezra, Bulbasek, Paula9463, Pusshka, Viii, Edithka, Muuu., Alysa lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • Frutellka Autorytet
    Postów: 4848 6101

    Wysłany: 8 czerwca, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Dzień dobry :)

    Frutellka, dlaczego ostatni element układanki niepłodności? Jest jeszcze mnóstwo badań, które można wykonać. Może okazać się, że przyczyna leży gdzieś indziej. Co do płatności, to mając lekarza, który pracuje w szpitalu można to jednak zrobić nieodpłatnie.

    Pusshka, masz rację. Najczęściej chyba robią po nieudanym transferze. Trzymam kciuki żeby Ciebie to nie dotyczyło ;*

    Edytko, nieważne jak, najważniejsze żeby wszystko skończyło się szczęśliwie 🩵 Niedługo kolejne winiarowe bobo będzie na świecie 🤩

    Efii, stosunek do IVF mamy pozytywny. Jeśli stymulacja nic nie da to chcemy jak najszybciej podejść do procedury. Nie mamy już czasu zbyt wiele aby kolejne miesiące/lata walczyć. Poza tym jesteśmy już zmęczeni. Zobaczymy jaki plan będzie miała lekarka.

    Co za cholerstwo się do Ciebie przyczepiło;/ Zdrówka :*

    Ezra, moim zdaniem mogło to być przyczyną niepowodzeń i niekoniecznie musi być rakowe. Domyślam się, że jest to dla Ciebie cios, ale z drugiej strony lepiej, że wyszło teraz. Jest szansa na działanie, wyleczenie i powrót do starań. Wierzę, że wszystko będzie dobrze! Gdybyś potrzebowała jakiekolwiek pomocy, rozmowy, skonsultowania wyników to pisz :*

    Alysa, zdrowiej 🤗 Podzielam zdanie ma temat gina onko.

    Paula, dobrze, że wyszło teraz niż później. Dasz radę 🌻

    Viii, serce miałam w gardle gdy czytałam Twoją wypowiedź. Dużo zdrówka i sił dla Małego i dla Was. Przytulam ze wszystkich sił 🫂🫂🫂

    Motyl, nie masz co robić o 5? ;P

    Temperatura dziś pierdyknęła w dół. Ciekawe zjawisko bo cały czas biorę besisn. Druga zagadka, biorąc go mam taką samą temperaturę jak w cyklach bez proga :> Chyba nie dojdę do żadnych mądrych wniosków w tej kwestii ;D

    Leosiek powoli wstaje i lecimy robić śniadanko. Później sprzątanie 🙄. Nie mam weny :)

    Ostatni element na takim etapie o to mi chodzi, bo to wiadome że jest mnóstwo badań, które można wykonać ale to już jest głębsza diagnostyka. Biopsja endometrium z oznaczeniem CD138 koszt około 300 zł jeśli jest przewlekły stan zapalny to zarodek może mieć trudności z zagnieżdżeniem i są częste ciążę biochemiczne. Może i robią na NFZ choć ja się z tym nie spotkałam nawet dziewczyny które robią histeroskopie na NFZ dopłacają sobie za badanie CD138 pobranie jest za darmo;)

    goska000 lubi tę wiadomość

    “Życie stawia przed Tobą wymagania na miarę sił, które posiadasz. Możliwy jest tylko jeden bohaterski czyn: nie uciec.”

    4.09.2024 r. - transfer blastki
    12.09.2024 r. - beta HCG 50,27 mIU/ml - zostań z Nami proszę! (po Zivafert i Ovitrelle) Progesteron 128 ng/ml
    14.09.2024 r. - beta HCG 56,41; Progesteron 121 ng/ml
    17.09.2024 r. - beta HCG 200,42; Progesteron 108,6 ng/ml
    20.09.2024 r. - beta HCG 802,05 🥹
    Progesteron 85,9 nh/ml

    2.10 - wizyta, 2 pęcherzyki ciążowe, jedno ❤️
    16.10 - wizyta

    ❄️- czeka na Nas na zimowisku;)
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6712 11449

    Wysłany: 8 czerwca, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszin, czekam na efekty :>

    ezra lubi tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔
  • ezra Autorytet
    Postów: 2729 5079

    Wysłany: 8 czerwca, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Vii łącze się w kryzysie. Też mi się zdarza teraz popalać. W zasadzie jestem tak rozczarowana sobą, że już mnie to chyba bardziej nie rusza, wiec totalnie rozumiem. Trzymam mocno za Ciebie kciuki 🥹

    Ech. No macie racje. Rozmawialiśmy w nocy z Małżem i dziś rano rozważając wiele opcji - na koniec i tak wniosek był jeden, jeśli nie podejdę do tego zabiegu nie mam co wracac do Kliniki. Mam poczucie, że muszę wybrać mniejsze zło - a cel jak wiecie jest najważniejszy. Zostawiam sobie jeszcze margines na przemyślenia do poniedziałku, zadzwonię wtedy do Kliniki sprobuje jeszcze uzyskać jakieś informacje ale.. pewnie zdecyduje się na ten zabieg. Jest duża szansa, że to również nam utrudniło starania więc w każdym wariancie chyba gra jest warta świeczki. W końcu komuś muszę zaufać. Dziękuje Wam na prawdę bardzo mocno, nie zdajecie sobie sprawy jak jestem wdzięczna, że Was tu mam i najchętniej bym wyprzytulała Was wszystkie jak Siostry 🥹

    goska000, Butterfly23, siesiepy, Bulbasek, blador2, Viii, Edithka, Pusshka, Muuu. lubią tę wiadomość

    ✔ starania od maja 2023 🐯

    👩🏼 32 l.
    PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji
    Kariotypy ✅

    🧑🏻 34 l.
    💉 niskie parametry nasienia, ŻPN
    Kariotypy ✅
    lipiec 2023 -> morfologia 0 % ❌
    październik 2023 -> morfologia 2% ⬆
    styczeń 2024 -> morfologia 2% ➡
    marzec 2024 -> morfologia 0% 9 mln w całości ❌
    maj 2024 -> morfologia 2% 5 mln w całości, fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌
    sierpień 2024 -> poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości ⭕️

    🔴 wstrzymana procedura ivf - zła cytologia i kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy 🔴

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    ⏸️ chwilowo walczę o swoje zdrowie 🚺
  • aszin Autorytet
    Postów: 5255 11183

    Wysłany: 8 czerwca, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia, a może ten spadek to pozna implantacja? 🤞🏻 planujesz jeszcze sikać?

    goska000, ezra lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6712 11449

    Wysłany: 8 czerwca, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Gosia, a może ten spadek to pozna implantacja? 🤞🏻 planujesz jeszcze sikać?

    Ostatnio pozytywy wychodziły późno 13/14 i 17 DC, dziś w teorii 10/11. Odstawiam proga, acard, heparynę dziś. Zobaczę co jutro przyniesie dzień. Nie mam złudzeń, ale zawsze jakaś szansa jest. Skoczę dziś po test jeszcze :)

    ezra, blador2 lubią tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔
  • ezra Autorytet
    Postów: 2729 5079

    Wysłany: 8 czerwca, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Ostatnio pozytywy wychodziły późno 13/14 i 17 DC, dziś w teorii 10/11. Odstawiam proga, acard, heparynę dziś. Zobaczę co jutro przyniesie dzień. Nie mam złudzeń, ale zawsze jakaś szansa jest. Skoczę dziś po test jeszcze :)

    Kciuki mocno zaciśnięte 🤞🏻 w końcu czas na jakieś pozytywne wieści 🥹 i brzuszek Klaudii zwolniony 😍

    goska000 lubi tę wiadomość

    ✔ starania od maja 2023 🐯

    👩🏼 32 l.
    PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji
    Kariotypy ✅

    🧑🏻 34 l.
    💉 niskie parametry nasienia, ŻPN
    Kariotypy ✅
    lipiec 2023 -> morfologia 0 % ❌
    październik 2023 -> morfologia 2% ⬆
    styczeń 2024 -> morfologia 2% ➡
    marzec 2024 -> morfologia 0% 9 mln w całości ❌
    maj 2024 -> morfologia 2% 5 mln w całości, fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌
    sierpień 2024 -> poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości ⭕️

    🔴 wstrzymana procedura ivf - zła cytologia i kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy 🔴

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    ⏸️ chwilowo walczę o swoje zdrowie 🚺
  • ezra Autorytet
    Postów: 2729 5079

    Wysłany: 8 czerwca, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Gosia, a może ten spadek to pozna implantacja? 🤞🏻 planujesz jeszcze sikać?

    Może pominęłam przez moje rozterki ale Ty planujesz sikać jakoś niebawem?😍🥹

    ✔ starania od maja 2023 🐯

    👩🏼 32 l.
    PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji
    Kariotypy ✅

    🧑🏻 34 l.
    💉 niskie parametry nasienia, ŻPN
    Kariotypy ✅
    lipiec 2023 -> morfologia 0 % ❌
    październik 2023 -> morfologia 2% ⬆
    styczeń 2024 -> morfologia 2% ➡
    marzec 2024 -> morfologia 0% 9 mln w całości ❌
    maj 2024 -> morfologia 2% 5 mln w całości, fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌
    sierpień 2024 -> poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości ⭕️

    🔴 wstrzymana procedura ivf - zła cytologia i kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy 🔴

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    ⏸️ chwilowo walczę o swoje zdrowie 🚺
  • ezra Autorytet
    Postów: 2729 5079

    Wysłany: 8 czerwca, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i muszę Wam jeszcze powiedzieć, że z tego wszystkiego najbardziej załamany jest.. mój Małż. Nawet się nie spodziewałam, że to tak poruszy. Powiedział że sam nie wie czy jest bardziej zły czy załamany - i nie chodzi o dziecko, tylko o mnie. 🥺 czuje, że nas rozczarowałam chociaż wiem, że nie powinnam tak myśleć ale ciężko mi się patrzy na jego cierpienie 😪

    ✔ starania od maja 2023 🐯

    👩🏼 32 l.
    PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji
    Kariotypy ✅

    🧑🏻 34 l.
    💉 niskie parametry nasienia, ŻPN
    Kariotypy ✅
    lipiec 2023 -> morfologia 0 % ❌
    październik 2023 -> morfologia 2% ⬆
    styczeń 2024 -> morfologia 2% ➡
    marzec 2024 -> morfologia 0% 9 mln w całości ❌
    maj 2024 -> morfologia 2% 5 mln w całości, fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌
    sierpień 2024 -> poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości ⭕️

    🔴 wstrzymana procedura ivf - zła cytologia i kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy 🔴

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    ⏸️ chwilowo walczę o swoje zdrowie 🚺
  • Królikkicek Autorytet
    Postów: 2680 2151

    Wysłany: 8 czerwca, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ❤️

    Viii ogromnie współczuję tych przeżyć 🥺 życzę zdrówka dla synka ❤️ oby się już to nie powtórzyło 🥺

    Życzę Wszystkim miłego dnia i weekendu

    ezra, Bulbasek, Viii lubią tę wiadomość

    👩🏻 👨🏻‍🦱 32
    👰🤵2019
    👶2021
    05.2022-07.2023 bezowocne starania
    08.2023 usunięcie tarczycy
    12.2023 ponowne rozpoczęcie starań o ciążę ...
    🛑 06.24 Złośliwy nowotwór piersi.
    06.09.24 Chemioterapia
    💊 Euthyrox 125, 150,Folian 800,Wit C 1000,Inozytol,Wit D3 2000,Wit B12,Magnez,Q10, Omega3, acard75, l-arginina,

    🧬V R2 (c.3980A>G hetero, MTHFR c.665C>T hetero, PAI-1(4_5) homo
    Acard 150 od ⏸️
    Heparyna od ❤️
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2652 4765

    Wysłany: 8 czerwca, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ezra wrote:
    Kciuki mocno zaciśnięte 🤞🏻 w końcu czas na jakieś pozytywne wieści 🥹 i brzuszek Klaudii zwolniony 😍

    No właśnie, a Klaudia chyba się dawno nie odzywała? 🥺

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9430 9998

    Wysłany: 8 czerwca, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ezra wrote:
    A i muszę Wam jeszcze powiedzieć, że z tego wszystkiego najbardziej załamany jest.. mój Małż. Nawet się nie spodziewałam, że to tak poruszy. Powiedział że sam nie wie czy jest bardziej zły czy załamany - i nie chodzi o dziecko, tylko o mnie. 🥺 czuje, że nas rozczarowałam chociaż wiem, że nie powinnam tak myśleć ale ciężko mi się patrzy na jego cierpienie 😪
    Ale nie możesz tak myśleć. Nikogo nie rozczarowałaś. Zdrowie jest najważniejsze i liczy się teraz tylko to, żeby wszystko zbadać, sprawdzić i żeby wszystko dobrze się skończyło. Was niestety niepłodność dotknęła podwójnie 😞 ale możecie nawzajem na siebie liczyć i wspierać się w najgorszych chwilach 🫂

    ezra, Cerva, blador2 lubią tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9430 9998

    Wysłany: 8 czerwca, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    No właśnie, a Klaudia chyba się dawno nie odzywała? 🥺
    Wczoraj nic nie pisała. Też jestem ciekawa co u nich

  • ezra Autorytet
    Postów: 2729 5079

    Wysłany: 8 czerwca, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak bardzo 🤡🤣

    IMG-3695.jpg

    siesiepy, Butterfly23, Królikkicek, Bulbasek, Cerva, blador2, Anka32, Lola93, Viii lubią tę wiadomość

    ✔ starania od maja 2023 🐯

    👩🏼 32 l.
    PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji
    Kariotypy ✅

    🧑🏻 34 l.
    💉 niskie parametry nasienia, ŻPN
    Kariotypy ✅
    lipiec 2023 -> morfologia 0 % ❌
    październik 2023 -> morfologia 2% ⬆
    styczeń 2024 -> morfologia 2% ➡
    marzec 2024 -> morfologia 0% 9 mln w całości ❌
    maj 2024 -> morfologia 2% 5 mln w całości, fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌
    sierpień 2024 -> poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości ⭕️

    🔴 wstrzymana procedura ivf - zła cytologia i kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy 🔴

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    ⏸️ chwilowo walczę o swoje zdrowie 🚺
  • ezra Autorytet
    Postów: 2729 5079

    Wysłany: 8 czerwca, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    No właśnie, a Klaudia chyba się dawno nie odzywała? 🥺

    No właśnie 🥺

    ✔ starania od maja 2023 🐯

    👩🏼 32 l.
    PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji
    Kariotypy ✅

    🧑🏻 34 l.
    💉 niskie parametry nasienia, ŻPN
    Kariotypy ✅
    lipiec 2023 -> morfologia 0 % ❌
    październik 2023 -> morfologia 2% ⬆
    styczeń 2024 -> morfologia 2% ➡
    marzec 2024 -> morfologia 0% 9 mln w całości ❌
    maj 2024 -> morfologia 2% 5 mln w całości, fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌
    sierpień 2024 -> poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości ⭕️

    🔴 wstrzymana procedura ivf - zła cytologia i kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy 🔴

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    ⏸️ chwilowo walczę o swoje zdrowie 🚺
  • ezra Autorytet
    Postów: 2729 5079

    Wysłany: 8 czerwca, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Ale nie możesz tak myśleć. Nikogo nie rozczarowałaś. Zdrowie jest najważniejsze i liczy się teraz tylko to, żeby wszystko zbadać, sprawdzić i żeby wszystko dobrze się skończyło. Was niestety niepłodność dotknęła podwójnie 😞 ale możecie nawzajem na siebie liczyć i wspierać się w najgorszych chwilach 🫂

    Masz racje. I mam nadzieje, że przebrniemy przez to razem i nie zabraknie mojemu Małżowi sił, a czuje, że czuje się tak bezsilny i chyba w chłopów to trafia podwójnie. 😪

    ✔ starania od maja 2023 🐯

    👩🏼 32 l.
    PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji
    Kariotypy ✅

    🧑🏻 34 l.
    💉 niskie parametry nasienia, ŻPN
    Kariotypy ✅
    lipiec 2023 -> morfologia 0 % ❌
    październik 2023 -> morfologia 2% ⬆
    styczeń 2024 -> morfologia 2% ➡
    marzec 2024 -> morfologia 0% 9 mln w całości ❌
    maj 2024 -> morfologia 2% 5 mln w całości, fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌
    sierpień 2024 -> poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości ⭕️

    🔴 wstrzymana procedura ivf - zła cytologia i kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy 🔴

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    ⏸️ chwilowo walczę o swoje zdrowie 🚺
‹‹ 2800 2801 2802 2803 2804 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ