X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4365 6655

    Wysłany: 8 czerwca, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezra my nie podważam że lekarz jest nie kompetentny, bo zapewne ma wiedze jeżeli chociaż o dane sprawy. Ale nam bardziej chodzi o to że trochę za bardzo że wszystkim się śpieszy. Standardowe postępowanie przy nowotwórach to zrobienie biopsji, zbadanie wycinków, określenie charakteru i rozleglosvi zmiany. Odstepstwem jest biopsja mammotomiczna. W przypadku niektórych nowotworów od razu po biopsji włącza się już np chemio czy inna terapię bo jest to np typowy lub bardzo agresywny typ i nie ma co czekać. No ale tak jak @siesiepy pisze rak szyjki macicy rozwija się latami. Martwimy się że chłop trochę na ślepo chce Cię ciąć, nie wie jak głęboko dokładnie są zmiany i czy faktycznie to nowotwór a nie nic innego i który rodzaj CIN. Bo tak jak mówiła @siesiepy nie każdy typ się wycina. A w takich rejonach powinno się być precyzyjny, ani za mało ani za dużo wyciąć.
    pomysł, zbierz myśli. Masz w pobliżu szpital onkologiczny? Zadzwoń tam, dowiedz się czy np mają jakiś program że mogliby Cie np na konsultacje albo na kolposkopie przyjąć w przyszłym tygodniu. Tak jak Fruti mówi są rzeczy które Ci się należą m

    ezra lubi tę wiadomość

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9430 9998

    Wysłany: 8 czerwca, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    🌿Viii o kurczę 😫 dużo zdrówka dla Was, trzymajcie się 🫂
    🌿Paula współczuję cukrzycy 😞 ale wierzę, że ogarniesz ją samą dietą. Ciekawa jestem co Ci tam w tych badaniach wyszło
    🌿Anka no to teraz odliczamy do września 😁
    🌿Aszin samych wspaniałości dla Was na kolejne lata 🥰

    Nie ma to jak w sobotę wstać po 5… 🫠
    Miłego dnia ☀️

    Viii, Anka32, Paula9463 lubią tę wiadomość

  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1641

    Wysłany: 8 czerwca, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry☀️

    Motylek klasyka weekendowa😄

    Wy tak o tych snach zawsze mówicie, a ja nic nie pamietam jak się obudzę☹ ale za to często mi się zdarza gadać przez sen🙃 a dzisiaj małżyk do mnie że gadałam o jakiś dokumentach i go opitalałam że pogubił😅 jak jeszcze na studiach na wakacje pracowałam nad morzem w sklepie spożywczym to potrafiłam bułki po niemiecku przez sen sprzedawać🤣 albo jak kazałam przez sen kopać mężowi dół i jeszcze na pytanie jaki duży ja do niego że taki jak na Ciebie🤣 ale ten sen akurat pamiętam bo mi chodziło żeby zbiornik na deszczówkę się zmieścił i obrazowałam wielkość, ale małżyk się bał zasnąć następnej nocy😂

    blador2, Butterfly23, Pusshka, ezra, Viii, Cerva, siesiepy lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9430 9998

    Wysłany: 8 czerwca, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulbasek wrote:
    Dzień dobry☀️

    Motylek klasyka weekendowa😄

    Wy tak o tych snach zawsze mówicie, a ja nic nie pamietam jak się obudzę☹ ale za to często mi się zdarza gadać przez sen🙃 a dzisiaj małżyk do mnie że gadałam o jakiś dokumentach i go opitalałam że pogubił😅 jak jeszcze na studiach na wakacje pracowałam nad morzem w sklepie spożywczym to potrafiłam bułki po niemiecku przez sen sprzedawać🤣 albo jak kazałam przez sen kopać mężowi dół i jeszcze na pytanie jaki duży ja do niego że taki jak na Ciebie🤣 ale ten sen akurat pamiętam bo mi chodziło żeby zbiornik na deszczówkę się zmieścił i obrazowałam wielkość, ale małżyk się bał zasnąć następnej nocy😂
    No wcale mu się nie dziwię 🤣🤣🤣🤣

    Bulbasek lubi tę wiadomość

  • Alysa Autorytet
    Postów: 4365 6655

    Wysłany: 8 czerwca, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulbi malzyk ma z Tobą ciekawie 🤪 też bym na jego miejscu bała się z Tobą spać po takiej akcji. Ja tylko raz jak usypiałam po nocy a malzyk jeszcze był w łóżku to w takim półśnie zaczęłam się śmiać tak na pełen głos. Pamiętam że śnił mi się wtedy jakiś kabaret. Mąż mówi że jakby uslychal ten śmiech w nocy to by uciekł z łóżka 🤪

    Butterfly23, Bulbasek lubią tę wiadomość

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • Pusshka Autorytet
    Postów: 4664 9752

    Wysłany: 8 czerwca, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, miłej soboty!
    Do nas dziś przyjezdza chrześniaczka męża i idziemy do Parku Linowego, a wieczorem na 30-tkę kolegi. Ale jutro za to odpoczynek 🥰

    🍷Paula, witam następną koleżankę z dietą 😅 Ale dla dzieciaczka wszystko, oby udało się ogarnąć 🙏

    🍷Viii, jejku.. oby to był już koniec takich historii u synka 🙏 Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, współczuję ile stresu musiało was to kosztować. Trzymajcie się 🫂

    🍷Anka, to jest dobrze zagospodsrowana wypłata 😎

    🍷Bulbi, kiedyś też mi się zdarzyło gadać przez sen 😅 Ale z obrazowaniem głębokości dołka mnie rozwaliłaś 🤣🤣❤️

    Bulbasek, Viii, Anka32, Paula9463 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 10/2022

    ❌️ endometrioza
    🍍IVF: 22.05 punkcja. Pobrano 20 🥚, dojrzałych 15, zapłodniono 11.
    Mamy 6: ❄️❄️❄️4BA, ❄️❄️❄️3BB
    24.06 transfer 4BA 🍀
    7 dpt beta 79,7 mIU/ml ❤️, 9 dpt 212 mIU/ml , 11 dpt 584 mIU/ml, 15 dpt 3948 mIU/ml
    19.07 wizyta 25 dpt: 0,58 cm zarodka z serduszkiem ❤️
    26.08 prenatalne: bobo ma 5,88 cm

    preg.png
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 8 czerwca, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry

    A ja dzisiaj odsypiałam wczorajszą nockę 😁

    Bulbasku 🤣🤣🤣

    Alysa jak dziś zdrowie?

    Viii dużo siły dla Was i zdrowia dla syna, nie ma nic gorszego niż choroba dziecka. Trzymajcie się dzielnie🫂

    Paula strasznie szybko wzięła Cię ta cukrzyca😌 miałaś w poprzedniej ciąży też?

    A ja miałam zwariowany sen, co tam się nie działo🤯 syreny, afera z nielegalnymi śmieciami, wystawianie faktury za pobyt przez chińczyków w wc po wcześniejszym umyciu toalety🤣 i w morzu były 3 dziewczyny, a ja mówię o Aszin to ta po środki bo ma siniaki na brzuchu od heparyny😉

    Bulbasek, Viii, aszin, siesiepy lubią tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 8 czerwca, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezra rozumiem Twoje podejście, bo w sytuacji kiedy człowiek spotyka się ze ścianą i takim nawałem informacji chce wierzyć, że trafił na kogoś kto bezpiecznie go przez to przeprowadzi, zdejmując ciężar odpowiedzialności🫂 mocno trzymam kciuki żeby każda decyzja którą podejmiesz była dobra i żebyś jak nsjszybciej złapała oddech

    Anka oj nie pospałaś w wolny weekend 😉 a mojek wypłaty nadal nie ma...🤬

    Klaudia hop, hop📣📣📣

    Effiii mam nadzieję, że czujesz się już lepiej🙏

    Mojego Olesława wysypało, tzn. Zeszło mu na ręce😐

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca, 08:22

    ezra lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • Alysa Autorytet
    Postów: 4365 6655

    Wysłany: 8 czerwca, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blador mam nadzieję że małemu szybko przejdzie. A no i dobrze ze Ty masz przeciwciała 🤞🏼

    Ja jakoś się czuje tzn mam lekki katar ale to tyle. Daje rade, myślę że będzie dobrze

    blador2 lubi tę wiadomość

    23 cykl starań

    👱🏻‍♀️32 lat/🧔🏻33 lata
    ♠️Niedoczynność tarczycy, mięśniaki usunięte laparoskopowo

    HSG✅, Mucha✅ , hormony 3dc✅, 7dpo✅, TSH, FT3, FT4✅, Glukoza/insulina✅, nasienie 🟩 - ilość i koncentracja 4 krotnie ponad normy, morfo 3%, trochę leniwe chłopaki ale podkoksujemy
    11.04.2024 - wizyta u nowego ginekologa 👎
    24.04.2024 - wizyta w poradni leczenia niepłodności

    Mówią, że nadzieja umiera ostatnia...
  • ezra Autorytet
    Postów: 2729 5079

    Wysłany: 8 czerwca, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny 💜 chyba nie powiem nic nowego poza tym, że czuje, że jestem w d*pie. Wczoraj udało mi się jeszcze złapać mojego gina i tez powiedział, że nie jest to standardowe postępowanie ale.. zablokują nam podejscie do ivf. Powiedziano mi wprost, że takie zmiany w zestawieniu z lekami przy stymulacji/transferze to ryzyko. Także mogę z jednej strony to zostawić, powtórzyć badania i zacząć diagnozować w innym miejscu - i albo ktoś to zostawi i powie, że okej to nic złośliwego albo do wycięcia (czyli wracam do punktu wyjścia) ale do ivf nie podejdziemy. Także określam to dziś jako położenie w d*pie 🤡

    ✔ starania od maja 2023 🐯

    👩🏼 32 l.
    PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji
    Kariotypy ✅

    🧑🏻 34 l.
    💉 niskie parametry nasienia, ŻPN
    Kariotypy ✅
    lipiec 2023 -> morfologia 0 % ❌
    październik 2023 -> morfologia 2% ⬆
    styczeń 2024 -> morfologia 2% ➡
    marzec 2024 -> morfologia 0% 9 mln w całości ❌
    maj 2024 -> morfologia 2% 5 mln w całości, fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌
    sierpień 2024 -> poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości ⭕️

    🔴 wstrzymana procedura ivf - zła cytologia i kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy 🔴

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    ⏸️ chwilowo walczę o swoje zdrowie 🚺
  • ezra Autorytet
    Postów: 2729 5079

    Wysłany: 8 czerwca, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Alysa dzieki Kochana 💜 sprobuje dziś czegoś poszukać..

    ✔ starania od maja 2023 🐯

    👩🏼 32 l.
    PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji
    Kariotypy ✅

    🧑🏻 34 l.
    💉 niskie parametry nasienia, ŻPN
    Kariotypy ✅
    lipiec 2023 -> morfologia 0 % ❌
    październik 2023 -> morfologia 2% ⬆
    styczeń 2024 -> morfologia 2% ➡
    marzec 2024 -> morfologia 0% 9 mln w całości ❌
    maj 2024 -> morfologia 2% 5 mln w całości, fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌
    sierpień 2024 -> poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości ⭕️

    🔴 wstrzymana procedura ivf - zła cytologia i kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy 🔴

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    ⏸️ chwilowo walczę o swoje zdrowie 🚺
  • Viii Autorytet
    Postów: 1877 2997

    Wysłany: 8 czerwca, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam bardzo dziewczyny, zawsze jesteście takie wspierające i miłe niezależnie czy jestem tu dużo czy mało. Jesteście wielkie ♥️

    🍀Paula współczuje cukrzycy, powodzenia w ułożeniu diety i ogarnięciu tego. Na spokojnie na pewno sobie poradzisz💪

    🍀Pushka to szykuje Ci się sobota pełna wrażeń! Baw się dobrze! 🍸

    🍀Blador ja też miałam hardcorowy sen. Koleżanka miała urodziny i wyskoczyła z workiem maryśki i kokainy, zatrzymała ją policja, ja uciekałam, cuda na kiju 😂

    🍀ezra chciałabym Ci poradzić coś mądrego ale się nie znam kompletnie, dobrze że ty mądre dziewczyny dzielą się doświadczeniem. Słuchaj swojej intuicji, nie rzadko jest z nas najmądrzejsza 🫂

    🍀Alysa przeganiam wszelkie katary akysz! 🪄

    🍀Bulbi bułki przez sen po niemiecku mnie rozwaliły 😂

    🍀Anka pochwal się jaki tatuaż, bo pewnie mnie ominęło 😁

    🍀Motylku, a co tak wcześnie pobudka? ⏰

    🍀Cerva jak się czujesz? Jak dzidzia? Jejku to już 30 tydzień ja nie wierzę jak ten czas leci 😵

    🍀Klaudia jak Twoje maleństwo? Ty już w domu? Napisz co u Was, mam nadzieję ze wszystko dobrze ♥️

    ezra, Pusshka, Paula9463 lubią tę wiadomość

    34l.
    2015 👦
    2018 👦
    2020 💔

    IO, tężyczka

    ➡️Folik
    ➡️Solcidiol 500
    ➡️ADEK
    ➡️Magnez B6 forte
    ➡️Sanprobi Super Formuła
    ➡️Siofor 500
    ➡️Pregna DHA
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6712 11449

    Wysłany: 8 czerwca, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Frutellka, dlaczego ostatni element układanki niepłodności? Jest jeszcze mnóstwo badań, które można wykonać. Może okazać się, że przyczyna leży gdzieś indziej. Co do płatności, to mając lekarza, który pracuje w szpitalu można to jednak zrobić nieodpłatnie.

    Pusshka, masz rację. Najczęściej chyba robią po nieudanym transferze. Trzymam kciuki żeby Ciebie to nie dotyczyło ;*

    Edytko, nieważne jak, najważniejsze żeby wszystko skończyło się szczęśliwie 🩵 Niedługo kolejne winiarowe bobo będzie na świecie 🤩

    Efii, stosunek do IVF mamy pozytywny. Jeśli stymulacja nic nie da to chcemy jak najszybciej podejść do procedury. Nie mamy już czasu zbyt wiele aby kolejne miesiące/lata walczyć. Poza tym jesteśmy już zmęczeni. Zobaczymy jaki plan będzie miała lekarka.

    Co za cholerstwo się do Ciebie przyczepiło;/ Zdrówka :*

    Ezra, moim zdaniem mogło to być przyczyną niepowodzeń i niekoniecznie musi być rakowe. Domyślam się, że jest to dla Ciebie cios, ale z drugiej strony lepiej, że wyszło teraz. Jest szansa na działanie, wyleczenie i powrót do starań. Wierzę, że wszystko będzie dobrze! Gdybyś potrzebowała jakiekolwiek pomocy, rozmowy, skonsultowania wyników to pisz :*

    Alysa, zdrowiej 🤗 Podzielam zdanie ma temat gina onko.

    Paula, dobrze, że wyszło teraz niż później. Dasz radę 🌻

    Viii, serce miałam w gardle gdy czytałam Twoją wypowiedź. Dużo zdrówka i sił dla Małego i dla Was. Przytulam ze wszystkich sił 🫂🫂🫂

    Motyl, nie masz co robić o 5? ;P

    Temperatura dziś pierdyknęła w dół. Ciekawe zjawisko bo cały czas biorę besisn. Druga zagadka, biorąc go mam taką samą temperaturę jak w cyklach bez proga :> Chyba nie dojdę do żadnych mądrych wniosków w tej kwestii ;D

    Leosiek powoli wstaje i lecimy robić śniadanko. Później sprzątanie 🙄. Nie mam weny :)



    Viii, ezra, Pusshka, Paula9463 lubią tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔
  • Viii Autorytet
    Postów: 1877 2997

    Wysłany: 8 czerwca, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz czas na przyznanie się co u mnie. Ostatnio dużo się działo, więc wszelkie witaminy, leki poza letroxem poszły w odstawkę, po prostu mój mózg nie mieścił tego już w pamięci… nie schudłam nic, dieta na zasadzie jem co jest, nie mam czasu myśleć… z nerwów znowu zaczęłam palić. Więcej grzechów nie pamiętam i proszę o kopniaki motywacyjne, tylko nie z ostrą krytyką bo zagryzę ją czymś słodkim 😫🫣

    W kwestii starań nie uzupełniałam w aplikacji nic, żadnych obserwacji cyklu, nie mierzyłam temperatury, bo i serduszkowanie było minimalne 😖🙃

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca, 09:14

    34l.
    2015 👦
    2018 👦
    2020 💔

    IO, tężyczka

    ➡️Folik
    ➡️Solcidiol 500
    ➡️ADEK
    ➡️Magnez B6 forte
    ➡️Sanprobi Super Formuła
    ➡️Siofor 500
    ➡️Pregna DHA
  • Viii Autorytet
    Postów: 1877 2997

    Wysłany: 8 czerwca, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @goska dzięki, zmieniłaś awatar, czuję jakbyś to była Ty, ale nie Ty 😂

    34l.
    2015 👦
    2018 👦
    2020 💔

    IO, tężyczka

    ➡️Folik
    ➡️Solcidiol 500
    ➡️ADEK
    ➡️Magnez B6 forte
    ➡️Sanprobi Super Formuła
    ➡️Siofor 500
    ➡️Pregna DHA
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9430 9998

    Wysłany: 8 czerwca, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Viii spieszę z pomocą 🦵🏻🦵🏻🦵🏻🦵🏻🦵🏻🦵🏻
    No bacik za fajki musi być! Ale rozumiem mimo wszystko. Mam nadzieję, że to jest tylko chwilowe.
    A co do mojej pobudki to nie wiem co się zadziało 🙈
    🌿Gosiu u mnie na progu też temperatura taka sama jak i bez. I w sumie cieszę się z tego, bo przynajmniej wykres jest taki realny. Mi lekarka mówiła, że besins jest wysoki przez ok 4h, później już spada. A co do biopsji, to ja akurat uważam, że powinno się ją robić tak samo jak i drożność. Biopsja jest na NFZ, tylko za te markery trzeba płacić. Ja za wszystko płaciłam ok 700 zł.
    🌿Pusshka to intensywny dzień dziś 😁
    🌿Ezra my Ci możemy tu radzić, mówić wiele, ale to Ty musisz zrobić to co Ci intuicja podpowiada. A najgorsze jest to właśnie w tym, że możecie stracić kwalifikacje do ivf… Pamiętaj, że my Ciebie będziemy zawsze wspierać 🫂

    ezra, Pusshka, Viii lubią tę wiadomość

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9430 9998

    Wysłany: 8 czerwca, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mogę jednak łączyć metforminy rano z encortonem. Bardzo źle się czuję, mam cały czas uczucie głodu, taki supeł na żołądku. Jedno obniża cukier, drugie podwyższa i o. Odstawiłam metforminę z rana i jest o niebo lepiej. Ale żeby nie schodzić z dawki, to biorę 2x850.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Puszinko bardzo dobrze zagospodarowana bo jeszcze kupiłam Panu Ankowi prezent od Heleny na Dzień Ojca 🤩😍

    @blador kto ma wolny weekend ten ma 🤪
    Widzisz, ci co faktycznie pracują dostają przed czasem 🤣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca, 09:41

    Pusshka lubi tę wiadomość

  • Cerva Autorytet
    Postów: 2652 4765

    Wysłany: 8 czerwca, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka!

    🌿Viii dziękuję, że pytasz. Czas leci jak szalony, ja się czuję na razie bardzo dobrze i przyjmuję to z wdzięcznością. 🥹 Mam nadzieję, że nie zmiecie mnie później z planszy. 🤣 Synek na ostatniej wizycie ważył już ok. 1,5kg, za tydzień mam kolejną to podejrzymy jak przybrał, ale po większym zasięgu nóg pod żebrami czuję, że urósł. 🤪

    Jeny, Dziewczyny czy każda z Was przechodziła ospę/różyczkę? Ja nie przechodziłam żadnej choroby zakaźnej dlatego jakiś czas przed staraniami (też z racji pracy) się na obie zaszczepiłam. I o mamo, jaka jestem szczęśliwa, że to zrobiłam, bo właśnie kumpela z, która spędzaliśmy weekend napisała, że jej dzieci mają ospę. To bym miała teraz dwa tygodnie stresu. 🫤
    Także jak któraś nie przechodziła to warto się zaszczepić! 😘

    Viii lubi tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • Lola93 Autorytet
    Postów: 1426 2067

    Wysłany: 8 czerwca, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulbasek wrote:
    Dzień dobry☀️

    Motylek klasyka weekendowa😄

    Wy tak o tych snach zawsze mówicie, a ja nic nie pamietam jak się obudzę☹ ale za to często mi się zdarza gadać przez sen🙃 a dzisiaj małżyk do mnie że gadałam o jakiś dokumentach i go opitalałam że pogubił😅 jak jeszcze na studiach na wakacje pracowałam nad morzem w sklepie spożywczym to potrafiłam bułki po niemiecku przez sen sprzedawać🤣 albo jak kazałam przez sen kopać mężowi dół i jeszcze na pytanie jaki duży ja do niego że taki jak na Ciebie🤣 ale ten sen akurat pamiętam bo mi chodziło żeby zbiornik na deszczówkę się zmieścił i obrazowałam wielkość, ale małżyk się bał zasnąć następnej nocy😂
    Czytam to małżowi w aucie i się śmiejemy do łez :p ciekawe czy ja też kiedyś zacznę mówić przez sen:p

    Bulbasek lubi tę wiadomość

‹‹ 2799 2800 2801 2802 2803 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ