X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂
Odpowiedz

Poszły Winiary po rozum do głowy, założyły sobie wątek zbiorowy 🥂

Oceń ten wątek:
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6712 11449

    Wysłany: 8 czerwca, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezra, to są trudne tematy. Wiem co czujesz. Miałam tak samo... Obwiniałam siebie za całe zło tego świata i Naszą sytuację. Kuba też mocno przeżywa każde niepowodzenie. Jednak jesteśmy w tym razem i traktujemy to jako NASZ problem. Nie jest on ani bardziej mój ani mniej Jego. Nie możesz obarczać swojej głowy jeszcze bardziej Kochana bo oszalejesz :* Wszystko jest jeszcze świeże i emocje są różne, ale gdy ochłonie głowa znów będziesz trzymać gardę i żadna siła Ciebie nie zatrzyma :*

    Zwolniony brzuszek raczej nie będzie mój :) Może kiedyś.

    ezra lubi tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 5849 11234

    Wysłany: 8 czerwca, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezra kochana, rak to choroba, jeśli masz te zmiany rakowe. Nie wybieramy sobie tej choroby. Zupełnie tak samo jak niepłodności. Masz dużo wsparcia w chłopie, to bardzo dobrze. Dwa oddechy. Nie jesteś w niczym winna. Cytologia jest refundowana raz na kilka lat bo rak szyjki macicy rozwija się bardzo wolno (co nie znaczy że nie warto jej robić częściej). Są kobiety które w ogóle jej nie robiły. Są kobiety (mua) które ja robiły i nikt nie wykrył zmian CIN III panoszących się od x lat. 😅

    Klinika ma spory argument w łapie. Niepłodną kobietę straszyć wykluczeniem z procedury i refundacji... No nic. Tak naprawdę to serio spory argument i pewnie postawiona w takiej sytuacji zapewne poszłabym się ciąć. Pisze to szczerze, żeby każda wiedziała co mam teraz w głowie, ale to nie znaczy że uważam, że to postępowanie jest w porządku.

    Sama przecież naraziłam swoje zdrowie wiedząc że mogą nie wyciąć mi całej zmiany, ale wybralam cięcie minimalne zamiast całkowita amputację szyjki - szansa na dziecko była i w sumie niechlubnie przyznam się że jest ważniejsza niż moje zdrowie.

    Pisałam Ci już na priv: dowiedz się tylko proszę ile on chce tego wyciąć i co powie na pytanie, czy zostanie zachowana Twoja płodność + czy będziesz mogla mieć potem przez to problemy w ciąży. To ważne.
    Wskazówki co do czasu po zabiegu pisałam już wczoraj. :)

    ezra lubi tę wiadomość

    ♀️29
    ◾PCOS - długie cykle, często bezowulacyjne;
    mała tarczyca i niedoczynność;
    ◾01.2024 LEEP szyjki macicy (rak in situ 🦀 i HPV) - kontrola NILM
    ◾PAI hetero, MTHFR C677 hetero - acard i heparyna 💉
    ◾7.2024 puste jajo płodowe + nierozwijający się pęcherzyk - IV stymulacja 💔💔
    ◾9.2024 dalsze stymulacje

    ♂️ 33
    ◾HBA 49%

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022
    🩺Rządowy Program leczenia niepłodności

    ✅kariotyp ja
    🔜kariotyp męża, HSG

    "Do you ever get a little bit tired of life?
    Like you're not really happy but ya don't wanna die.
    Like you're hanging by a thread 'cause you gotta survive.
    'Cause you gotta survive." ❤️‍🩹👎
  • ezra Autorytet
    Postów: 2729 5079

    Wysłany: 8 czerwca, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Ezra, to są trudne tematy. Wiem co czujesz. Miałam tak samo... Obwiniałam siebie za całe zło tego świata i Naszą sytuację. Kuba też mocno przeżywa każde niepowodzenie. Jednak jesteśmy w tym razem i traktujemy to jako NASZ problem. Nie jest on ani bardziej mój ani mniej Jego. Nie możesz obarczać swojej głowy jeszcze bardziej Kochana bo oszalejesz :* Wszystko jest jeszcze świeże i emocje są różne, ale gdy ochłonie głowa znów będziesz trzymać gardę i żadna siła Ciebie nie zatrzyma :*

    Zwolniony brzuszek raczej nie będzie mój :) Może kiedyś.

    Gosiu, przeczytałam i zaczęłam płakać. Chyba emocje dają upust.. musi się w końcu nam wszystkim udać, nie wierze, że może być inaczej. Siła, która w sobie mamy my wszystkie jest dla mnie niesamowita, mam poczucie osobiście, że ja już nigdy nie będę tą samą osoba co np. dwa lata temu i chyba to teraz najbardziej opłakuje. Ale tak jak piszesz emocje teraz targają nami i tak jest..

    Mimo wszystko, ja bardzo Wam kibicuje 🥹 Leosiek będzie wspaniałym Bratem a Wy już jesteście wspaniałymi Rodzicami 🥹

    goska000 lubi tę wiadomość

    ✔ starania od maja 2023 🐯

    👩🏼 32 l.
    PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji
    Kariotypy ✅

    🧑🏻 34 l.
    💉 niskie parametry nasienia, ŻPN
    Kariotypy ✅
    lipiec 2023 -> morfologia 0 % ❌
    październik 2023 -> morfologia 2% ⬆
    styczeń 2024 -> morfologia 2% ➡
    marzec 2024 -> morfologia 0% 9 mln w całości ❌
    maj 2024 -> morfologia 2% 5 mln w całości, fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌
    sierpień 2024 -> poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości ⭕️

    🔴 wstrzymana procedura ivf - zła cytologia i kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy 🔴

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    ⏸️ chwilowo walczę o swoje zdrowie 🚺
  • ezra Autorytet
    Postów: 2729 5079

    Wysłany: 8 czerwca, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Ezra kochana, rak to choroba, jeśli masz te zmiany rakowe. Nie wybieramy sobie tej choroby. Zupełnie tak samo jak niepłodności. Masz dużo wsparcia w chłopie, to bardzo dobrze. Dwa oddechy. Nie jesteś w niczym winna. Cytologia jest refundowana raz na kilka lat bo rak szyjki macicy rozwija się bardzo wolno (co nie znaczy że nie warto jej robić częściej). Są kobiety które w ogóle jej nie robiły. Są kobiety (mua) które ja robiły i nikt nie wykrył zmian CIN III panoszących się od x lat. 😅

    Klinika ma spory argument w łapie. Niepłodną kobietę straszyć wykluczeniem z procedury i refundacji... No nic. Tak naprawdę to serio spory argument i pewnie postawiona w takiej sytuacji zapewne poszłabym się ciąć. Pisze to szczerze, żeby każda wiedziała co mam teraz w głowie, ale to nie znaczy że uważam, że to postępowanie jest w porządku.

    Sama przecież naraziłam swoje zdrowie wiedząc że mogą nie wyciąć mi całej zmiany, ale wybralam cięcie minimalne zamiast całkowita amputację szyjki - szansa na dziecko była i w sumie niechlubnie przyznam się że jest ważniejsza niż moje zdrowie.

    Pisałam Ci już na priv: dowiedz się tylko proszę ile on chce tego wyciąć i co powie na pytanie, czy zostanie zachowana Twoja płodność + czy będziesz mogla mieć potem przez to problemy w ciąży. To ważne.
    Wskazówki co do czasu po zabiegu pisałam już wczoraj. :)

    Teraz zaczęłam kojarzyć Twoje przejścia, które tu opisywałaś jakiś czas temu i wydawało mi się to takie niesprawiedliwe i wręcz abstrakcyjne a tu masz jest i trzeba działać. Dziękuje Ci, zadzwonię w pon do Kliniki.
    Tak, jestem postawiona trochę pod ściana, gdyby nie walka o dziecko pewnie bym to rozpisała sobie na najbliższe pół roku i działała na spokojnie, ale jest jak jest i nic nie zmienię. Gdyby nie te starania może bym się dowiedziała o tym za X lat i byłoby już nieciekawie. Dziękuje Ci za Twoje wskazówki, sa bezcenne 💜

    Przepraszam resztę dziewczyn za zdominowanie wątku moją rozpaczą i historią. Korzystajmy z weekendu a ja wroce z informacja odnośnie sytuacji w poniedziałek, a noz kiedyś jeszcze się komuś (oby nie!) ta wiedza przyda 🥹

    ✔ starania od maja 2023 🐯

    👩🏼 32 l.
    PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji
    Kariotypy ✅

    🧑🏻 34 l.
    💉 niskie parametry nasienia, ŻPN
    Kariotypy ✅
    lipiec 2023 -> morfologia 0 % ❌
    październik 2023 -> morfologia 2% ⬆
    styczeń 2024 -> morfologia 2% ➡
    marzec 2024 -> morfologia 0% 9 mln w całości ❌
    maj 2024 -> morfologia 2% 5 mln w całości, fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌
    sierpień 2024 -> poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości ⭕️

    🔴 wstrzymana procedura ivf - zła cytologia i kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy 🔴

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    ⏸️ chwilowo walczę o swoje zdrowie 🚺
  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1641

    Wysłany: 8 czerwca, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezra nie możesz tak myśleć, to jest świeża sprawa i tak jak Ty masz wątpliwości i wahania to myślę że Twój mąż też pewnie ma. Jasne Wasza droga po dzieciątko się wydłuża, rozumiem to aż za bardzo ostatnio. I Ezra pamietaj wszystko jest dokładnie tak jak ma być. A myślę że najważniejsze w tym momencie jest to żebyś Ty była zdrowa, więc weź głęboki oddech i małymi kroczkami do przodu.

    Cerva, ezra lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • Cerva Autorytet
    Postów: 2652 4765

    Wysłany: 8 czerwca, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Ezra nikogo nie zawiodłaś! Jesteście w tym razem i musicie się wzajemnie wspierać i wierzę, że tak jest i będzie. Pamiętasz jak sama się balas badań Męża, że przekreślą jego szanse na bycie ojcem? Nie myślałaś wtedy o sobie tylko o Nim i jego uczuciach. Ja wierzę cały czas mocno, że pomimo tych przeciwności w końcu do Was uśmiechnie się los. Oby zmiany udało się wyciąć tak, że nie będzie problemu z utrzymaniem ciąży i, żeby nie wyszło, że to rakowe, to teraz najważniejsze. I mam nadzieję, że to już niedługo będzie tylko złym wspomnieniem, a Wy oboje z nową siłą i nadzieją będziecie mogli przystąpić do ivf. Albo nawet lepiej, żebyście do niego przystąpić nie zdążyli, wiadomo dlaczego. 😉 Przytulam Kochana.

    Ps. To prawda, że faceci mocno przeżywają kiedy "nic" nie mogą zrobić. Powiedz mu, że to, że przy Tobie jest i wspiera jest już ogromną pomocą i daje Ci siłę do tej dalszej walki. ♥️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca, 12:04

    ezra lubi tę wiadomość

    31 🙋🏼‍♀️
    👶🏼 2024
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @bladorku @bulbasku Pan Anek uwielbia Star Wars więc wszędzie gdzie się da przemycam ten motyw. Zamówiłam koszulkę z Lordem Vaderem z napisem #1 Dad
    Teraz tylko wytrzymać żeby nie dostał jej wcześniej 🤣

    Ma już jedną z podobnym motywem też jest Vader i napis I'm father. 23 czerwca zawsze zakładał ją do pracy taki dumny, że może ją nosić 🥹❤️

    Bulbasek, Butterfly23, blador2, goska000, ezra, Pusshka lubią tę wiadomość

  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1641

    Wysłany: 8 czerwca, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka super pomysł😊

    Anka32 lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9430 9998

    Wysłany: 8 czerwca, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka32 wrote:
    @bladorku @bulbasku Pan Anek uwielbia Star Wars więc wszędzie gdzie się da przemycam ten motyw. Zamówiłam koszulkę z Lordem Vaderem z napisem #1 Dad
    Teraz tylko wytrzymać żeby nie dostał jej wcześniej 🤣

    Ma już jedną z podobnym motywem też jest Vader i napis I'm father. 23 czerwca zawsze zakładał ją do pracy taki dumny, że może ją nosić 🥹❤️
    Oooo 🥹🥹🥹

    Anka32 lubi tę wiadomość

  • Bulbasek Autorytet
    Postów: 1025 1641

    Wysłany: 8 czerwca, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wczoraj podjeliśmy decyzję, że się wstrzymujemy ze staraniami narazie, póki co na pewno do września, później zobaczymy co przyniesie życie i bedziemy to analizować na bieżąco, na laparoskopię mam w planach pójść, żeby mieć pogląd na czym stoimy, ale chce to chwilkę przeciągnąć ze względu na pracę żeby sobie wolne wziąć na ten czas wiec pewnie też jakoś sierpień/wrzesień. Z pracą czekam już na ostatni akcept uwag do umowy, bo wprowadziłam kilka zmian wczoraj, więc to się wyjaśni pewnie w przyszłym tygodniu, ale jak coś nie ma czego gratulować bo dalej mam lekką załamke ze to b2b. Tak czy siak powiedziałam że przyjść mogę od lipca dopiero, chociaż chcieli teraz od połowy miesiąca, bo postanowiliśmy mimo wszystko pojechać jednak na wakacje jeszcze, choć ze względu na małzyka pracę jeszcze do środy musimy się wstrzymać z ostateczną rezerwacją, ale raczej powinno być git.

    Starania o pierwsze bobo
    👩30l.
    2017 laparotomia, usunięty potworniak ze znaczna częścią prawego jajnika
    PCOS
    🧔30l.

    🔜
    Laparoskopia
  • blador2 Autorytet
    Postów: 5213 8664

    Wysłany: 8 czerwca, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezra chłopy są słabsze psychicznie, a całe załamanie męża wynika z tego, że bardzo się o Ciebie martwi! Musisz być przede wszystkim zdrowa i wtedy dopiero w ciąży😘

    Wiecie, że ja jakieś 7 lat temu jak usłyszałam, że para która ma dziecko z wpadki, w wieku 19 lat stara się o drugie i nie wychodzi to sama mówiłam, że muszą odpuścić bo nie mieściło mi się w głowie, że skoro mają już jedno to mogą mieć problem z zajściem w drugą ciążę...

    ezra lubi tę wiadomość

    👩 36 🧔‍♂️40
    ⛪️ 2012
    💙2015🩷2024
    💔 12/2023
    i żyli długo i szczęśliwie...
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6712 11449

    Wysłany: 8 czerwca, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ezra, zgadzam się i po sobie też widzę, że jestem inna niż kiedyś. Zmieniają Nas te starania.

    ezra lubi tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Bulbasku nas też przerwa ale do października :)
    Nawet się zastanawiałam czy jest sens żebyśmy do tej kliniki w środę jechali na wizytę ale Pan Anek powiedział, że mamy jechać i zobaczyć co nam powiedzą 🤪
    A jakie macie plany urlopowe?

  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 9430 9998

    Wysłany: 8 czerwca, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Bulbasku trzymam kciuki żeby podczas tej przerwy wszystko się ułożyło 😘

    Bulbasek lubi tę wiadomość

  • goska000 Autorytet
    Postów: 6712 11449

    Wysłany: 8 czerwca, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulb, niech to będzie dla Was dobry czas 💛💙

    Bulbasek lubi tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔
  • ezra Autorytet
    Postów: 2729 5079

    Wysłany: 8 czerwca, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Bulbasku to jest dobry plan 🤞🏻 i niech się wszystko poukłada i u Was 🤞🏻🥹 dziękuje Ci za słowa wsparcia, muszę w końcu w tej karuzeli starań pomyśleć o sobie zdecydowanie..

    @Cerva w sedno 🥹 może to i jest potrzebny czas dla nas na chwile oddechu..

    @Gosia oj tak. Starania zmieniają nas bezpowrotnie. Suma doświadczeń i przeżyć a każdego miesiąca to ewoluuje..

    @Ania i Pan Anek ma racje ! Może ta wizyta rzuci kompletnie inne światło a na przerwę będzie jeszcze czas 🥹

    Jesteście moimi Ekspertkami od wszystkiego to może polecicie mi sierocie zakupowej jakieś majty bo dotychczas nosiłam takie śliskie bezszwowe a po tym zabiegu pewnie dobrze byłoby nosić jakieś oddychające z bawełny czy co 😂

    Bulbasek lubi tę wiadomość

    ✔ starania od maja 2023 🐯

    👩🏼 32 l.
    PCOS, niedoczynność tarczycy, brak regularnych owulacji
    Kariotypy ✅

    🧑🏻 34 l.
    💉 niskie parametry nasienia, ŻPN
    Kariotypy ✅
    lipiec 2023 -> morfologia 0 % ❌
    październik 2023 -> morfologia 2% ⬆
    styczeń 2024 -> morfologia 2% ➡
    marzec 2024 -> morfologia 0% 9 mln w całości ❌
    maj 2024 -> morfologia 2% 5 mln w całości, fragmentacja DNA pow. 30%, SORP 3,87% ❌
    sierpień 2024 -> poniżej 1 mln, reszta nie do oceny z powodu małej ilości ⭕️

    🔴 wstrzymana procedura ivf - zła cytologia i kolposkopia - zabieg elektrokonizacji szyjki macicy 🔴

    KIR AA, MTHFR homo (C677), PAI hetero ⭕

    ⏸️ chwilowo walczę o swoje zdrowie 🚺
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ezra niezależnie od tego co usłyszymy (a szczerze wątpię żeby to były dobre wieści) ja mam inne plany na najbliższe miesiące niż starania.
    Za dużo mnie kosztował ten prawie rok i moją głowa już potrzebuje odpocząć.
    Niezmiennie trzymam jednak kciuki za Ciebie i resztę starających się Winiar ✊🏻❤️

    ezra, Bulbasek lubią tę wiadomość

  • aszin Autorytet
    Postów: 5255 11183

    Wysłany: 8 czerwca, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że kolejne dni będą bogate już tylko w pomyślne wieści, ostatnio znów dużo stresu u nas na wątku 🥺🍀

    Anka32, goska000, ezra, Bulbasek, Pusshka lubią tę wiadomość

    🚩Hashimoto
    🚩 Trombofilia wrodzona ↩️
    🧬 czynnik V(Leiden) hetero, PAI-1 4G hetero
    ~~~~~~~~~~~~~~
    13.02.2024 ⏸️
    19.03.2024 💔💔
    ~~~~~~~~~~~~~~~~

    💉Neoparin+💊 Acard150

    „Somewhere over the rainbow…”
  • goska000 Autorytet
    Postów: 6712 11449

    Wysłany: 8 czerwca, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka, 🤗✊

    Aszin, nie zawsze jest kolorowo, ale fajnie nie być samemu w gorszych momentach :)

    Anka32, aszin, ezra, Bulbasek lubią tę wiadomość

    09.2009r. 💔
    01.2015r. 💔
    06.2015r. 💜⏸️
    02.2016r. Leon Kameleon 🦎💜
    03.2023r. Walczymy o rodzeństwo.

    28.02.2024 r. 💔
    11.04.2024 r. 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goska000 wrote:
    Anka, 🤗✊

    Aszin, nie zawsze jest kolorowo, ale fajnie nie być samemu w gorszych momentach :)

    Dokładnie 🥹❤️

    ezra lubi tę wiadomość

‹‹ 2801 2802 2803 2804 2805 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ