X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co, ja chyba jestem niezniszczalna jeśli chodzi o siły ;) zdarzyło mi się przed ciążą pracować 17 godzin na dobę ;) np tydzień. albo brałam po dwie zmiany, czyli nockę od 23 do 7, na 8 szłam do drugiej pracy do 16 ;) a po powrocie jeszcze obiad machnęłam ;) i znowu na nockę. Ja fizycznie jestem nie do zajechania. jedynie co mnie rozwala to brak snu. naprawdę :/ to jest coś z czym nie potrafię sobie poradzić. o ile Emma ma tylko 3-4 pobudki to wstaję wyspana, ale jeśli dobija 6-8 i wstanie mi o 5 no to odchorowuje to pół dnia :P ale dla tej uśmiechniętej buzi która wystaje znad szczebelków łózeczka gdy rano po nią przychodzę warto <3

    A z Emmą jest już o wiele łatwiej kiedy zaczęła raczkować :) jeszcze dość szybko się irytuje jak się zmęczy i chce gdzieś dojść i nie może... ale najgorszy okres był kiedy zaczęła już kumać ale jeszcze się nie ruszała zbytnio :/ no to jeden wielki wrzask bo czegoś chciała a nie mogła... i tak jest straszliwym nerwusem i niecierpliwcem (cóż, czego się spodziewałam :P )
    także w naszym przypadku raczkowanie to mega wybawienie :) czekam aż zacznie chodzić :) naprawdę im ona bardziej mobilna - tym mi lżej ;) bo jest mniej noszenia, pajacowania czym to dziecko zainteresować... teraz wystarczy że psa wpuszczę do salonu a ma radochę na 10 minut gdy próbuje go dopaść :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi psami to jest grubszy temat, znajoma I synek ok 2 lat ten pies ok 6 jak pojawił się brzdac i zaczął raczkowac to pies zaczął warczeć. Oddali tego pieska niestety, chodź namawiałam ich na szkolenie. Kurcze nasz jest idealny, słucha się i naprawdę nie sprawia problemów. To jest dopiero sztuka panować nad domem psem plus praca i dziecko. Jestem gotowa dIewczyny ♡

    Pianistka, ZakreconaŻona lubią tę wiadomość

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki ja chyba z testowaniem zaczekam do pt, zobacze jaka jutro bedzie temperatura

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • blubka Autorytet
    Postów: 992 1215

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2023, 20:41

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna, moj pies wazy 3 kg i boi sie Emmy ;) a zabawa polega na tym - pies ucieka dzidziuś "goni" :D moja suczka przy małej przechodzi jak najszybciej umie z podkulonym ogonem...

    Demsik, jednak? No weeeez. Ja ci wróżę II kreseczki :D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka a ile masz lat? Matko kochana, chyle czola. Takie wlasnie zostaja matkami wiecej niz 1 dzieciaczka! :D

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Pianistka a ile masz lat? Matko kochana, chyle czola. Takie wlasnie zostaja matkami wiecej niz 1 dzieciaczka! :D
    24 ;)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka, Ty to masz nieograniczone pokłady energii :)

    Trochę się stresuję przed jutrem, nie wiem czemu ;) Niby to dopiero 9 dpo więc marne szanse by test był pozytywny, ale jednak dreszczyk emocji jest. Jeszcze muszę wstać przed mężem, żeby nie widział, że robię teścik :)

    Marcjanna lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja wlasnie wrocilam do domu :) Odwiezlismy z M moja siostre do internatu bo przeciez od jutra juz szkola :) a ja zaraz wskakuje pod prysznic i ide lulu bo jutro wazny dzien... Dzien testowania!:D alez ja sie stresuje, no spokojna byc nie moge :/ nie czuje w ogole ze @ ma przyjsc, to juz sukces bo zawsze czulam brzuch i to bardzo mocno na dzien przed @ no ale nie nastawiam sie. Wole byc mile zaskoczona :D

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Marcjanna, moj pies wazy 3 kg i boi sie Emmy ;) a zabawa polega na tym - pies ucieka dzidziuś "goni" :D moja suczka przy małej przechodzi jak najszybciej umie z podkulonym ogonem...

    Demsik, jednak? No weeeez. Ja ci wróżę II kreseczki :D
    Dojdzie do przyjaźni napewno tylko dużo kontaktu trzeba pies pilnuje dzieci od małego. Przyzwyczaić można. Ja wiem ze mój piesek jest na tyle reformowalny aby zaakceptował I tak samo jak nas będzie pilnować ♡

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda ale będziesz miała jutro niespodziankę! Wiesz jaką? Bo ja czuję jutro pozytywny tescik!

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Młoda ale będziesz miała jutro niespodziankę! Wiesz jaką? Bo ja czuję jutro pozytywny tescik!
    Oby oby :D juz sie nie moge doczekac kiedy zobacze II kreseczki a co najwazniejsze przekaze ta wiadomosc mojemu M :D

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Pianistka, Ty to masz nieograniczone pokłady energii :)

    Trochę się stresuję przed jutrem, nie wiem czemu ;) Niby to dopiero 9 dpo więc marne szanse by test był pozytywny, ale jednak dreszczyk emocji jest. Jeszcze muszę wstać przed mężem, żeby nie widział, że robię teścik :)
    A jaka może być dobra wiadomość po przyjeździe małża do dom♡

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo przed!

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna, mężowi jak już to powiem w piątek w dzień jego urodzin. Poza tym już dawno sobie wymyśliłam jak to zrobię, więc w razie W, muszę mieć jeszcze czas na Zakupy ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciażunia oczywiscie ♡

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahhhhh to w razie W dostanie drobiazg kupiony w 10 min. ALBO prezent będzie dobrą i piękną wiadomością, że fasola już jest

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna, moja suczka akceptuje ale nie garnie sie. Ma bardzo obojętny stosunek. Raczej woli sobie spokojnie leżeć ;) taki typ :) moze jak mała bedzie starsza, bo teraz to nie bardzo mogą sie "pobawić" ;) a sunia nie jest typem opiekunki

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm sunia ma swój własny sposób na życie, ale komendy duzo dają. Piesek musi czuć że bierze udział w życiu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka, ale nie mówi są mądre pieski i nie, ja miałam male i duże. Zawsze się mówi, że mały piesek mały mozdzek a duży to duży mozdzek , ale mądrzejszy to prawda duży pies z dużą głową. Nie pojmuję jak sąsiedzi oddala psa? Mieli pięknego goldenea złotego, był co prawda gadem strasznym, ale ja uważam że psa można wychować. A największy atut to jedzonko psiaki zrobią za nie zapłacić Szyszko

‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ