X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz co, ja chyba jestem niezniszczalna jeśli chodzi o siły ;) zdarzyło mi się przed ciążą pracować 17 godzin na dobę ;) np tydzień. albo brałam po dwie zmiany, czyli nockę od 23 do 7, na 8 szłam do drugiej pracy do 16 ;) a po powrocie jeszcze obiad machnęłam ;) i znowu na nockę. Ja fizycznie jestem nie do zajechania. jedynie co mnie rozwala to brak snu. naprawdę :/ to jest coś z czym nie potrafię sobie poradzić. o ile Emma ma tylko 3-4 pobudki to wstaję wyspana, ale jeśli dobija 6-8 i wstanie mi o 5 no to odchorowuje to pół dnia :P ale dla tej uśmiechniętej buzi która wystaje znad szczebelków łózeczka gdy rano po nią przychodzę warto <3

    A z Emmą jest już o wiele łatwiej kiedy zaczęła raczkować :) jeszcze dość szybko się irytuje jak się zmęczy i chce gdzieś dojść i nie może... ale najgorszy okres był kiedy zaczęła już kumać ale jeszcze się nie ruszała zbytnio :/ no to jeden wielki wrzask bo czegoś chciała a nie mogła... i tak jest straszliwym nerwusem i niecierpliwcem (cóż, czego się spodziewałam :P )
    także w naszym przypadku raczkowanie to mega wybawienie :) czekam aż zacznie chodzić :) naprawdę im ona bardziej mobilna - tym mi lżej ;) bo jest mniej noszenia, pajacowania czym to dziecko zainteresować... teraz wystarczy że psa wpuszczę do salonu a ma radochę na 10 minut gdy próbuje go dopaść :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi psami to jest grubszy temat, znajoma I synek ok 2 lat ten pies ok 6 jak pojawił się brzdac i zaczął raczkowac to pies zaczął warczeć. Oddali tego pieska niestety, chodź namawiałam ich na szkolenie. Kurcze nasz jest idealny, słucha się i naprawdę nie sprawia problemów. To jest dopiero sztuka panować nad domem psem plus praca i dziecko. Jestem gotowa dIewczyny ♡

    Pianistka, ZakreconaŻona lubią tę wiadomość

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki ja chyba z testowaniem zaczekam do pt, zobacze jaka jutro bedzie temperatura

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • blubka Autorytet
    Postów: 992 1215

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2023, 20:41

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna, moj pies wazy 3 kg i boi sie Emmy ;) a zabawa polega na tym - pies ucieka dzidziuś "goni" :D moja suczka przy małej przechodzi jak najszybciej umie z podkulonym ogonem...

    Demsik, jednak? No weeeez. Ja ci wróżę II kreseczki :D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka a ile masz lat? Matko kochana, chyle czola. Takie wlasnie zostaja matkami wiecej niz 1 dzieciaczka! :D

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku wrote:
    Pianistka a ile masz lat? Matko kochana, chyle czola. Takie wlasnie zostaja matkami wiecej niz 1 dzieciaczka! :D
    24 ;)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka, Ty to masz nieograniczone pokłady energii :)

    Trochę się stresuję przed jutrem, nie wiem czemu ;) Niby to dopiero 9 dpo więc marne szanse by test był pozytywny, ale jednak dreszczyk emocji jest. Jeszcze muszę wstać przed mężem, żeby nie widział, że robię teścik :)

    Marcjanna lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ja wlasnie wrocilam do domu :) Odwiezlismy z M moja siostre do internatu bo przeciez od jutra juz szkola :) a ja zaraz wskakuje pod prysznic i ide lulu bo jutro wazny dzien... Dzien testowania!:D alez ja sie stresuje, no spokojna byc nie moge :/ nie czuje w ogole ze @ ma przyjsc, to juz sukces bo zawsze czulam brzuch i to bardzo mocno na dzien przed @ no ale nie nastawiam sie. Wole byc mile zaskoczona :D

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Marcjanna, moj pies wazy 3 kg i boi sie Emmy ;) a zabawa polega na tym - pies ucieka dzidziuś "goni" :D moja suczka przy małej przechodzi jak najszybciej umie z podkulonym ogonem...

    Demsik, jednak? No weeeez. Ja ci wróżę II kreseczki :D
    Dojdzie do przyjaźni napewno tylko dużo kontaktu trzeba pies pilnuje dzieci od małego. Przyzwyczaić można. Ja wiem ze mój piesek jest na tyle reformowalny aby zaakceptował I tak samo jak nas będzie pilnować ♡

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda ale będziesz miała jutro niespodziankę! Wiesz jaką? Bo ja czuję jutro pozytywny tescik!

  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Młoda ale będziesz miała jutro niespodziankę! Wiesz jaką? Bo ja czuję jutro pozytywny tescik!
    Oby oby :D juz sie nie moge doczekac kiedy zobacze II kreseczki a co najwazniejsze przekaze ta wiadomosc mojemu M :D

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Pianistka, Ty to masz nieograniczone pokłady energii :)

    Trochę się stresuję przed jutrem, nie wiem czemu ;) Niby to dopiero 9 dpo więc marne szanse by test był pozytywny, ale jednak dreszczyk emocji jest. Jeszcze muszę wstać przed mężem, żeby nie widział, że robię teścik :)
    A jaka może być dobra wiadomość po przyjeździe małża do dom♡

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo przed!

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna, mężowi jak już to powiem w piątek w dzień jego urodzin. Poza tym już dawno sobie wymyśliłam jak to zrobię, więc w razie W, muszę mieć jeszcze czas na Zakupy ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciażunia oczywiscie ♡

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahhhhh to w razie W dostanie drobiazg kupiony w 10 min. ALBO prezent będzie dobrą i piękną wiadomością, że fasola już jest

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna, moja suczka akceptuje ale nie garnie sie. Ma bardzo obojętny stosunek. Raczej woli sobie spokojnie leżeć ;) taki typ :) moze jak mała bedzie starsza, bo teraz to nie bardzo mogą sie "pobawić" ;) a sunia nie jest typem opiekunki

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm sunia ma swój własny sposób na życie, ale komendy duzo dają. Piesek musi czuć że bierze udział w życiu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka, ale nie mówi są mądre pieski i nie, ja miałam male i duże. Zawsze się mówi, że mały piesek mały mozdzek a duży to duży mozdzek , ale mądrzejszy to prawda duży pies z dużą głową. Nie pojmuję jak sąsiedzi oddala psa? Mieli pięknego goldenea złotego, był co prawda gadem strasznym, ale ja uważam że psa można wychować. A największy atut to jedzonko psiaki zrobią za nie zapłacić Szyszko

‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ