X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • VillemoVilo Autorytet
    Postów: 361 404

    Wysłany: 2 września 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roslinka wrote:
    Ale na tym wątku się dzieje, nie nadążam czytać ;) Demsik i ode mnie także gratulacje :) Dziewczyny jak uważacie, możemy sie starać jak jestem przeziębiona? Dziś mnie złamało, mam podwyższoną temperaturę, ale szkoda mi dnia bo jeszcze w tym miesiącu nie było <3 i boję się, że sie spóźnimy...
    Jak masz siłę to działajcie. Organizm osłabiony, to nie będzie się bronił przed atakiem armii plemników :)

    Bibi1, roslinka lubią tę wiadomość

    k0kdanlirkz38pxc.png
    k0kdvcqg5yj19pn8.png
  • Bibi1 Przyjaciółka
    Postów: 77 40

    Wysłany: 2 września 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8 powiadasz, to moze te plamienia to własnie zagnieżdzenie :)
    Trzymam kciuki bardzo!

    Dołącze do Waszej imprezki też :)

    Pianistka lubi tę wiadomość

    mhsvk6nlfe0svswh.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 2 września 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    I powiem Ci Pianistka, że tak chcę ! Spędzić mogę cały dzień rzygając ( hi hi) byleby było po mojej myśli :D

    ja to sobię wyobrażam tak....
    wiszę z głową w kibelku i nagle podnoszę się radośnie z "A KU KU" na ustach i macham Emmie papierem toaletowym
    po czym powracam do wcześniejszej czynności a młoda w tym czasie liże podłogę w łazience ;)
    SŁIT

    Bibi1, cookiemonsterka, Morwa lubią tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Bibi1 Przyjaciółka
    Postów: 77 40

    Wysłany: 2 września 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vilemo ma rację :)
    Działajcie!

    mhsvk6nlfe0svswh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    ja to sobię wyobrażam tak....
    wiszę z głową w kibelku i nagle podnoszę się radośnie z "A KU KU" na ustach i macham Emmie papierem toaletowym
    po czym powracam do wcześniejszej czynności a młoda w tym czasie liże podłogę w łazience ;)
    SŁIT
    ha ha ha "wery słit" :D :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bibi1 wrote:
    8 powiadasz, to moze te plamienia to własnie zagnieżdzenie :)
    Trzymam kciuki bardzo!

    Dołącze do Waszej imprezki też :)
    ojojoj czy mogę mieć nadzieję, bo nie chcę się rozczarować, wiadomo :) W tych sprawach przed terminem @ nie ma pewniaka w postaci objawów

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2016, 19:28

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 2 września 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola Fasola, ja jako zawodowo związana z oczami też uważam jak dziewczyny. Wylecz oczy, na tym etapie dziecku nie zaszkodzisz

  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 2 września 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny !

    Zastanawiam się, czy to już jest pozytywny test...

    https://zapodaj.net/65f5206ffca96.jpg.html

    Jak myślicie? Bo cały dzień tak mnie rwie jajnik, że myślałam, że mi go rozerwie... :/

    c55frjjgoufy31i7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blisko pozytywu jak dla mnie, więc <3 trzeba intensywnie :D

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 2 września 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaagaaa89 wrote:
    Cześć Dziewczyny !

    Zastanawiam się, czy to już jest pozytywny test...

    https://zapodaj.net/65f5206ffca96.jpg.html

    Jak myślicie? Bo cały dzień tak mnie rwie jajnik, że myślałam, że mi go rozerwie... :/


    to ten z allegro? gdyby to był inny test, to bym powiedziała, ze jeszcze brakuje... ale jeśli to allegro to to jest pozytyw bądź "prawie-pozytyw". dla porównania pokażę Ci jaki ja otrzymałam najciemniejszy 2mw8ewz.jpg

    to było w czwartek tydzień temu. w piątek już był praktycznie biały ;)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooooo czy jak są testy owu z jaką pewnością mamy do czynienia z owu ? ile procent ? 80-90 ?

  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 2 września 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, to jest z allegro. Może jutro będzie jeszcze ciemniejsza, zobaczę. Wolałabym, żeby to oznaczało, że jest dzisiaj,bo <3 było wczoraj, a od dziś mąż ma grypę i nie mam serca go męczyć... :/

    c55frjjgoufy31i7.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 2 września 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, na moje oko pozytyw jest dziś. a jesli nie to, to wyjdzie ciemniejszy za 2-3 h. czyli owulację liczyłabym sob-niedziela


    Susanna, test owu mówi tylko o wyrzucie LH i tym, ze organizm się szykuje do owu. ale czy do niej dojdzie? nie mam pojęcia na jakim poziomie procentowym to oscyluje

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tam oj tam grypa <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak ale skoro do pozytywnego testu dojdzie ból jajnika typowo owulacyjny lub inne objawy płodności to można mieć prawie pewnośS, prawda ?

  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 2 września 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę sobota-niedziela?? Ja byłam przekonana, że w dniu takiego ostrego bólu jajnika ( owulacyjnego ) jest właśnie owu...i zawsze w dzień tego bólu ostatni raz <3, a tu się jeszcze okaże, że ja nieświadomie omijałam owu, a plemniory nie wytrzymały... szok!

    c55frjjgoufy31i7.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 2 września 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    No tak ale skoro do pozytywnego testu dojdzie ból jajnika typowo owulacyjny lub inne objawy płodności to można mieć prawie pewnośS, prawda ?


    tak myślę ;) jeśli jest test owu + ból jajnika + śluz a jeszcze temp wskazuje albo np szyjka... no to raczej jest owu

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 2 września 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna - ja z odczuć i objawów dałabym rękę uciąć, że to dziś jest owu...ale jak widać, może się okazać, że żyłam w błędzie !

    c55frjjgoufy31i7.png
  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 2 września 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temp.mam dziś najniższą w całym cyklu + morze śluzu...kurzego...

    Pianistka - zaintrygowałaś mnie, w takim razie jutro muszę <3 poprawić jeszcze :)

    c55frjjgoufy31i7.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 2 września 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga, niektóre dziewczyny mają ból owulacyjny sporo przed owulacją :) a kiedy zaczęłaś robić testy owu w tym cyklu?

    Kiedyś któraś dziewczyna pisała że owu może być do trzeciego dnia wyższej temperatury po spadku :)

    Ja bym jeszcze i jutro <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2016, 19:47

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ