X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sluchaj nie zawsze, możesz mieć krótki i szybki pik lh. Powiem po sobie. w kwietniu mialam monitoring, ok dajmy na to czwartku miałam mega silny ból jajnika na owulacje, dzień wcześniej pozytyw test owu, w sobotę było już potwierdzone, ze owu była... tylko ytanie czy w czwartek była czy piątek bądź sobotę rano. Jest to szybko raczej od bólu już

  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 2 września 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak zrobię, jak tylko mąż będzie w stanie coś z siebie wydobyć :) Zaczęłam robić w 11 dc.

    c55frjjgoufy31i7.png
  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 2 września 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna- mnie jajnik boli od środy, ale dziś boli tak jak zawsze, kiedy wiem, że od tego bólu 14 dni później mam @...bo tyle trwa moja fl :)

    c55frjjgoufy31i7.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 2 września 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tymi testami to jest troche tak, że równie dobrze pik LH mógł być dzisiaj rano, ty zrobiłaś test popołudniu i trafiłaś już na ten "jasniejszy". Na to wszystko trzeba brać poprawkę :)
    tak jak Susanna piszę
    ja obstawiam owu dziś noc / jutro

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2016, 19:51

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja mam zawsze ból jajnika jedengo dnia a kolejnego taki ból w części podbrzusza jakby mi się coś wylało/pękło...to zawsze biorę za owu no i od tego momentu co boli każdego miesiaca +12 dni i @, czyli jestem na 99% pewna, że wiem kiedy mam :D

  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 2 września 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W każdym razie, tak jak radzisz Pianistka - powtórzę jutro <3. Dziś to nawet z tym bólem nie dam rady nic robić. Miesiąc temu na siłę w ten ból się męczyłam, a i tak się nie udało...

    c55frjjgoufy31i7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaagaaa89 wrote:
    Susanna- mnie jajnik boli od środy, ale dziś boli tak jak zawsze, kiedy wiem, że od tego bólu 14 dni później mam @...bo tyle trwa moja fl :)
    dokładnie to samo, chyba się rozumiemy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaagaaa89 wrote:
    W każdym razie, tak jak radzisz Pianistka - powtórzę jutro <3. Dziś to nawet z tym bólem nie dam rady nic robić. Miesiąc temu na siłę w ten ból się męczyłam, a i tak się nie udało...
    ano właśnie mi ostanio <3 pomogło i ból szybciej minął po

  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 2 września 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna - ja mam objawy tylko jednego dnia takie silne. Ból od rana, nasilający się w ciągu kilku godzin tak mocno, że chodzę jak pokraka, aż momentami nie mogę się ruszyć no i trzyma mnie jeszcze trochę. Tak ogółem około 6-8 h. Na drugi dzień cisza... i mniej śluzu, dużo mniej...

    c55frjjgoufy31i7.png
  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 2 września 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    ano właśnie mi ostanio <3 pomogło i ból szybciej minął po

    Zazdroszczę !!! :) u mnie w trakcie <3 i po było jeszcze gorzej :)

    c55frjjgoufy31i7.png
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 2 września 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie nie zgadzam ze test owu daje pewnosc ze owu byla. Moim zdaniem pewnosc daje usg, ale tez nie zawsze 100% - chyba zeby kogos podlaczyc nonstop do usg i nagrywac calosc. Sam test owu mowi, ze organizm przygotowuje sie do owu i wszystko na to wskazuje ale czy do niej dojdzie to inna sprawa. To samo obserwacja temperatury nie daje pewnosci poniewaz niepekniety pecherzyk moze ulegac luteizacji i wydzielac progesteron przy czym podnosi sie temperatura a owulacji nie bylo. Niestety, to jest natura i nie da sie tego 100% kontrolowac. Mozemy tylko miec nadzieje i wierzyc. Jest to nieco denerwujace ale jest to CUD wiec... moze wlasnie taki ma byc, poza nasza kontrola :)

    SusannaDean, VillemoVilo, ZakreconaŻona lubią tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 2 września 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny!
    to jest mój 8 cykl po porodzie i 1 w którym staramy się o rodzeństwo dla naszej niespełna roczniej Anastazji :)
    nie nastawiam się jakoś pozytywnie ale zatestuję 12 września, więc bardzo proszę o dodanie mnie na listę :)
    Anastazja pojawiła się na świecie dzięki leczeniu w klinice niepłodności a na ostatniej wizycie gin powiedział że możemy próbować naturalnie ale jest widoczny problem i możemy od razu poddać się leczeniu więc jeśli teraz nie zaskoczy to drugi cykl będzie już stymulowany i monitorowany.


    niech moc będzie z nami! zieloności dziewczyny! :D

    Demsik, Bibi1 lubią tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja mam jednego dnia takie napinanie w skali 1-5 ból okreslam na 2, a kolejnego zazwyczaj już na 4 okreslam tak jakby się coś rozlało towarzyszy temu spadek energii rozdrażnienie śluzu już nie ma wtedy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i trwa 3-4 czasem ok 5h :)

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 2 września 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku, o tym pisałam :) że test owu jedynie wskazuje że organizm przygotowuje się do owulacji. Ale jeśli złoży się ból owu + test + śluz + temp i wszystko wskazuje na owu to jest większe prawdopodobieństwo. choć jedynym potwierdzeniem owulacji jest ciąża :D


    Ja taki ból o którym piszecie miałam tydzień temu w piątek rano. obudził mnie. ale to trwało max 1 h i nigdy wcześniej się chyba nie zdarzało

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • aaagaaa89 Ekspertka
    Postów: 216 102

    Wysłany: 2 września 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zFolwarku - zgadzam się z Tobą. Tylko wiadomo, myślę, że wszystkie chcemy dać maksymalnie najlepsze warunki, żeby ten cud mógł się zdarzyć :)

    c55frjjgoufy31i7.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 2 września 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Ty masz honorową lożę :D
    Bede wygladac jak u pianistki ma gifie ha ha ha

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    zFolwarku, o tym pisałam :) że test owu jedynie wskazuje że organizm przygotowuje się do owulacji. Ale jeśli złoży się ból owu + test + śluz + temp i wszystko wskazuje na owu to jest większe prawdopodobieństwo. choć jedynym potwierdzeniem owulacji jest ciąża :D


    Ja taki ból o którym piszecie miałam tydzień temu w piątek rano. obudził mnie. ale to trwało max 1 h i nigdy wcześniej się chyba nie zdarzało
    Dokładnie, można założyć z dużym prawdopodobieństwem że była :D

    No i mogło to być to Pianistka

  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 2 września 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna w cyklu, w ktorym zaszlam w ciaze z Corka mialam brazowe plamienia przez 3 dni - zaczelo sie dwa dni przed terminem @ a skonczylo dzien po terminie. Bylo to typowo brazowe plamienie (kawa z mlekiem ;) bleee), wkladka wystarczala. Wczesniej nic nie mialam.

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 2 września 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli to było to, to sie spóźnilismy :/

    w czwartek miałam pozytywny test owu, w piątek rano ten ból
    <3 w czwartek, w piątek rano i potem jeszcze w sobotę i w niedzielę bo cały czas był śluz płodny :/
    trochę cykl stracony

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ