X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak samopoczucie Demsik ? :D

  • Bibi1 Przyjaciółka
    Postów: 77 40

    Wysłany: 3 września 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Tego nie wiem czy drozny. Przy laparoskopi mają sprawdzić czy drozne. Cały czas tylko słyszę ze to podejrzenie wodniaka, ale napewno coś tam mam bo to widziałam u gina na monitoringu. Byłam jeszcze u innego lekarza to sprawdzić i tez potwierdził że jest tam coś czego nie powinno być
    Marcjanna lekarz na USG widział wodniaka??
    a jakie masz objawy??

    mhsvk6nlfe0svswh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie znowu śluz brązowy tym razem czułam, ze wypływa (ech) na @ za wcześnie bo to dopiero 9dpo. Cały czas chodzi mi po głowie niedobór progesteronu... ale dwóch lekarzy uspokajało, że to nie jest niedobór z tym wynikiem który miałam ... :/

  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 3 września 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna ja tez mam brązowe plamienia. I progesteron podobno też mam ok. A przyczyny plamień nie ma. U mnie zaczynają się kilka dni po owu i do @ trwają. :/

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap wrote:
    Susanna ja tez mam brązowe plamienia. I progesteron podobno też mam ok. A przyczyny plamień nie ma. U mnie zaczynają się kilka dni po owu i do @ trwają. :/
    Ja mam tylko teraz tak, wcześniej mi się zdarzyło góra raz na 5-6 mscy coś jednodniowego... a teraz to dłużej trwa

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 4 września 2016, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nola, przykro mi, ale nie poddawaj się. A ile miał pęcherzyk jak dostałaś pregnyl ? Mi lekarz mówił, że podaje się zastrzyk jak pęcherzyk ma minimum 18 mm. Ja dostałam jak miał 19 mm i Owulacja była :)

    A u Nas dzisiaj było moi rodzice i mama mi mówiła, że miała sen, że radziłam w lipcu ;)

    Nola lubi tę wiadomość

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 4 września 2016, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Nola :( najważniejsze to się nie poddać! Trzymam kciuki!

    Daria, i jak? tylko plamienie? :)

    Susanna, superowo, 7-ego wysikasz II kreski...

    i ja też ;) śmiejcie się.... mam to dziwne przeczucie... nie wiem jak to opisać, ale czuję się tak jak z Emmą. choć z drugiej strony boję się rozczarowania... ktoś mi pomoże i wyleje kubeł zimnej wody na łeb? ;)
    Dziekuje dziwczyny za slowa otuchy nie radze sobie z rozczarowaniem co chwile sie cos okazuje a to torbiel a to bakterie w moczu a to w pochwie a to mnie w maju niepotrzebnie rozcieli a to czekac i tak w kolko W nocy bylam na nospie i czrkam na @ POWODZENIA wszystkim wrzesniowkom jeszczs kakendarzowe lato jeszcze limit na powakacyjne niespodzianki sie nie skonczyl :) Pianistka mize to to i Emma ma juz rodzenstwo :) Ty przynajmniej wiesz jak to jest byc w ciazy i mamą...ja sie zaczelam bac ze mi poorostu bie bedzie dane Gdzie stracilam te 16 lat juz miesiaczkiwania i zdolności...ktory monent przegapilam ze nagle jak juz chce to sciana nie da sie Dopadaja mnie myslu ciekawe czy kiedykolwiek strzelam 10 lat temu bym zaszla...

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 4 września 2016, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuska2017 no wlasnie kurde dzien po tym pregnyl byl podany jak oecherzyki mialam 14 i 16mm Lekarze w ogole nie sluchaja nic sie mi nie uklada :( Piekny sen to masz jeszcze 2 puekne cykle staran zeby sie zyscil...bo teraz w oazdzierniku beda czerwcowe fasolki a w listopadzie lipcowe tak na oko :) bleee az mnie wzdryglo jak powiedzialam Listopad bo w zeszlym moze to glupio zabrzmi ale wszystkich swietych u cioci jak bylismy pomyslalam na przyszle przyjade tu w ciazy i eh :( albo moj tata ma 2 pazdziernika okragle 70 lat...gdzie bym pomyslala ze nie bede miec wyedy jeszcze dzieci Tak bardzo chcialam teraz w sierpniu zaciazyc i byc juz na jego urodzinach w co prawda poczatkowym ale najwazniejsze ze juz deupaku :( bedac przy tym temacie DZIEWCZYNY wy tez macie takie nie wiem jak to nazwac natrectwa obietnice porownywania? U mnie dochodzi jeszcze fuj wstretna okropna zazdrosc do nawet nueznanych mi kobiet z wozksmi na ulicy nic konkretnego tylko ze ale jej fajnie tez bym tak chciala Lub kurde kolezsnce sie w pracy udalo a mi nie...i takie chore porownywanie Poza tym zaczynam czuc ze ludzie wokol czuja czego pragne (mimo iz starsm sie to ujrywac) i te mniej zyczliwe osoby zaczely robic mi na zlosc i wszedzie pokazywac lub opowiadac o naszych wspilnych kolezanjach w ciazy albo ja juz popadam w paranoje

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 4 września 2016, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heloo :) dziewczyny ! Gdzie wasze pozytywne tesciory ? Zaglądam i zaglądam a tu nikt nie tesci....

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 4 września 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem ciołkiem i 10 dpo znowu strzeliłam sobie test. Oczywiście negatyw, ale złapałam takiego doła, że rączki przestaną mnie już swędzić do dnia @.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2016, 07:20

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 4 września 2016, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza staraczka, nie ma co sie dołować. Testy wykonalas za wczesnie, wiec jeszcze nic nie jest przesądzone....to dopiero 10dpo, niektorym pozytywne wychodza dopiero nawet po spodziewanej @ ;)

    Najmłodsza_staraczka lubi tę wiadomość

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 4 września 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KarolaFasola wrote:
    Najmłodsza staraczka, nie ma co sie dołować. Testy wykonalas za wczesnie, wiec jeszcze nic nie jest przesądzone....to dopiero 10dpo, niektorym pozytywne wychodza dopiero nawet po spodziewanej @ ;)


    Ja to niby wiem.. ale zamiast patrzeć na osoby, którym wychodzi w powiedzmy 14 dpo, ja patrzę na te, którym wychodzi już w 8-10 dpo i sobie robię głupią nadzieję.
    Poza tym mój wykres też nie zabija. No nic, trzeba zająć czymś głowę i czekać na rozwój sytuacji.

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 4 września 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Jak samopoczucie Demsik ? :D
    Dobrze czasem brzuch pobolewa piersi bola.wczoraj powiedzieliśmy o ciazy naszemu synkowi-ale sie cieszyl.latal kolo mnie i przytulal brzuszek i glaskal.rozczulil mnie na maksa.
    Wy tu dalej dzialac laski i sikac bo czekam ma kolejne II kreseczki

    an.kie.tyk, cookiemonsterka, zFolwarku, She86 lubią tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 4 września 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza_staraczka wrote:
    Ja jestem ciołkiem i 10 dpo znowu strzeliłam sobie test. Oczywiście negatyw, ale złapałam takiego doła, że rączki przestaną mnie już swędzić do dnia @.

    To ja jestem lepsza haha zamiast owulacyjnego siknelam na ciäżowy :-) 5 dpo Hahaha ale ze mnie zakręt. Pozdrawiam i czekam pozytywów. Przeciež jedna wszystkich wirusów nie może oddawać!

    Demsik, SusannaDean lubią tę wiadomość

    dev142pfs__.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 4 września 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spokojnie wam tez sie uda.wiem ze to bardzo trudne gdy innym sie udaje a tobie nie.jestem tego najlepszym przykladem.dlugp yrwalo zanim nauczylam sie zyc z tym ze jak sie nie udaje to przychodI @ i zycie roczy sie dalej.mialam chwilw rozpaczy i zwatpienia.plakalam nie raz zeby nikt nie widział.a tym razem poqiedzialam masz urlop ciesz sie zyciem, odpocznij a od wrZeśnia inseminacja i sie udalo.jakos w to qierzylam.naprawde pozytywne myslenie to polowa sukcesu.
    Zycze wam kazdej z osobna tego,by ten czas oczekiwania byl jak najkrotszy i zaciskam mocne kciukaski;)

    zFolwarku, an.kie.tyk, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 4 września 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i sle wiruski;););)

    an.kie.tyk, cookiemonsterka, zFolwarku lubią tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • zFolwarku Autorytet
    Postów: 988 641

    Wysłany: 4 września 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    Dobrze czasem brzuch pobolewa piersi bola.wczoraj powiedzieliśmy o ciazy naszemu synkowi-ale sie cieszyl.latal kolo mnie i przytulal brzuszek i glaskal.rozczulil mnie na maksa.
    Wy tu dalej dzialac laski i sikac bo czekam ma kolejne II kreseczki
    Och marze by moja Córka miała taką radość z takiej informacji :)

    Najmłodsza_staraczka, Demsik, cookiemonsterka lubią tę wiadomość

    zpbny2v462noyt78.png
    gg64krhmfrbcubj1.png
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 4 września 2016, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    Dobrze czasem brzuch pobolewa piersi bola.wczoraj powiedzieliśmy o ciazy naszemu synkowi-ale sie cieszyl.latal kolo mnie i przytulal brzuszek i glaskal.rozczulil mnie na maksa.
    Wy tu dalej dzialac laski i sikac bo czekam ma kolejne II kreseczki
    Aż mi się łza zakręciła w oku ;) super. Rośnijcie zdrowo i bez jakiś mocno uciążliwych objawów :*

    A co jeszcze do mojego wzruszenia. Bratanek do mnie z tekstem: "ciocia jak ty ładnie wyglądasz, jak dziewcynka" i przytulił się do mnie i powiiedział " tęskniłem za.tobą"
    Z moim bawili się w tornado (wziął podłóżny klocek i rozwalał wszystko co napotkał na drodze) mój: są małe i duże tornada.
    Bratanek spojrzał się na niego i mówi: co ty możesz wiedzieć.
    Chcę podkreślić że miał wtedy 3,4 roku

    Demsik lubi tę wiadomość

    Pozytywne nastawienie :)
  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 4 września 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok zabieram się za szydełkowanie, przeca ino świnka peppa sama się nie zrobi :)

    Kochane spokojnego i owocnego dnia Wam życzę :*

    Najmłodsza_staraczka lubi tę wiadomość

    Pozytywne nastawienie :)
  • KarolaFasola Autorytet
    Postów: 572 290

    Wysłany: 4 września 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejuu, jeszcze tydzień do testowania :(
    Niby mało ale jak sie tak czeka i odlicza dni to sie ciągnie jak nie wiem ;)

    martus97 lubi tę wiadomość

    16udgov3pp3xggo2.png
    Marcysia i Julek <3 <3 22.08.2017.-1780g 43cm, 1550g 42cm


    26tyg+0dni ok. 780g 770g
    27tyg+4dni ok. 950g 970g
    29tyg+5dni ok.1100g
    31tyg+6dni ok.1300g(ch) 1500g(d)





    10.10.2014. Aniołek 11 tc [*]
‹‹ 141 142 143 144 145 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ