X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 3 września 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Salamanka wrote:
    Wypilam tylko kawe rano , wiec chyba mocz nie byl za bardzo rozwodniony. Jak nie przyjdzie @ do poniedzialku to sprobuje jeszcze raz
    Bardzo dobre podejście :) poczekaj do Poniedziałku i powtórz wtedy test , teraz jak coś ma być to niech się zagnieżdża, daj mu szansę to zrobić i oszczędź sobie niepotrzebnych nerwów :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello ktory dzien po?

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 3 września 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny niestety ten cykl bez owu. Teraz czekam na wredną @ (a przez żelazo cykl prawdopodobnie wydłuży się :/

    Morwa a znasz na Dolnym jakiegoś endokrynologa, którego możesz polecić?

    Pozytywne nastawienie :)
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 3 września 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna wrote:
    Morwa dajesz nadzieję...
    Nadzieja to pierwszy krok do spełnienia marzeń :) Wiara w lepsze jutro nie oddala Cię od celu a sprawia ,że masz siłę do dalszej walki , więc nie rezygnuj z tych dwóch dobroci :) usunięcie jajowodu nie jest leczeniem, jest to iście na skróty, a nie zawsze droga na skróty jest droga opłacalną. Wysłałam Ci zaproszenie do znajomych jak chcesz to przyjmij to napisze Ci coś więcej :)

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 3 września 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonsterka wrote:
    Dziewczyny niestety ten cykl bez owu. Teraz czekam na wredną @ (a przez żelazo cykl prawdopodobnie wydłuży się :/

    Morwa a znasz na Dolnym jakiegoś endokrynologa, którego możesz polecić?
    Przyjmij zaproszenie, dam Ci namiar na jedną babkę i napisze o endokrynologu, który dużo pomógł mojemu teściu :)

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 3 września 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już przyjęłam ;)

    Morwa lubi tę wiadomość

    Pozytywne nastawienie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuje bole jakbym miala zaraz @ dostac a keszcze do niej 4 dni np hellol

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 3 września 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpisalam w apke wczorajsze serduszko i wyznaczyli termin porodu gdyby wczoraj doszło do zapłodnienia na dzień mamy :)

    Morwa, Tygrysek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe marciaa ;) byloby super

    Czuje sie fatalnie

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 3 września 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    Wpisalam w apke wczorajsze serduszko i wyznaczyli termin porodu gdyby wczoraj doszło do zapłodnienia na dzień mamy :)
    najlepszy prezent jaki może być :) ony się sprawdziło życzę z całego serducha :)

    marciaa, SusannaDean lubią tę wiadomość

    Pozytywne nastawienie :)
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 3 września 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No piękna data :)
    Mój kuzyn za to urodził się w dzień ojca. Najpiękniejszy prezent :)

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 3 września 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Hehe marciaa ;) byloby super

    Czuje sie fatalnie
    kładź się do łóżka i ani waż się palcem ruszyć :P a tak na poważnie może nospe weź jak bardzo boli...

    Pozytywne nastawienie :)
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 3 września 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Hehe marciaa ;) byloby super

    Czuje sie fatalnie


    Dziedzic się zagościł u Ciebie xD

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 3 września 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonsterka wrote:
    już przyjęłam ;)
    Poszła do Ciebie wiadomość :)

    cookiemonsterka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cookiemonsterka wrote:
    kładź się do łóżka i ani waż się palcem ruszyć :P a tak na poważnie może nospe weź jak bardzo boli...
    to raczej nie ból tylko taki uczucie macica się melduje że jest jajniki też a teraz po przyjściu do domu biegunka..... łołołoło super

  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 3 września 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć laseczki nie nadrobie Was chyba wczoraj balowałam ze znajomymi z pracy do poźna a dziś od rana na nogach, jednak nie wiem czy się nie pośpieszyłam z @ bo własnie mi się nie rozkreciła a nawet jak by mi się kończyło plamienie i brązowo biła wydzielina jest...

    ktos jeszcze wysikał II kreski?

    Dziewczyny zaciskam kciuki za WAS wszystkie mocno...tym co przyszła @ życzę wytrwałości i malo wylanych łez... jestem z wami i wiem co czujecie :*

    cookiemonsterka, Morwa lubią tę wiadomość

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dariaa wrote:
    cześć laseczki nie nadrobie Was chyba wczoraj balowałam ze znajomymi z pracy do poźna a dziś od rana na nogach, jednak nie wiem czy się nie pośpieszyłam z @ bo własnie mi się nie rozkreciła a nawet jak by mi się kończyło plamienie i brązowo biła wydzielina jest...

    ktos jeszcze wysikał II kreski?

    Dziewczyny zaciskam kciuki za WAS wszystkie mocno...tym co przyszła @ życzę wytrwałości i malo wylanych łez... jestem z wami i wiem co czujecie :*
    Dariaa a kiedy się zaczęła niby @? ciekawe czy do wieczora będzie ..hm czy już nie..plamienia mogą być w ciąży w terminie spodziewanej

  • cookiemonsterka Autorytet
    Postów: 299 173

    Wysłany: 3 września 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    to raczej nie ból tylko taki uczucie macica się melduje że jest jajniki też a teraz po przyjściu do domu biegunka..... łołołoło super
    oby to "cierpienie" przyniosło upragniony prezent w postaci małego, różowego,(jak na razie) szczerbatego, paru kilowego, majowego szczęścia ;)

    P.S. można by jeszcze wyliczać, ale myślę że na sam początek wystarczy

    Pozytywne nastawienie :)
  • Nola Autorytet
    Postów: 528 305

    Wysłany: 3 września 2016, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny mi serce dzis peklo odpadam z wrzesniowego testowania :( nie udalo sie nie zaszlam w ciaze po tym cyklu stymulowanym i nie wiem ci poszlo nie tak i nigdy sie nie dowiem Przypuszczam ze pregnyl zostal podany za szybko przy zbyt malych pecherzykach :( a tak liczylam na powakacyjna niespodzianke Po majowym poronieniu i operacji szpitalu i tym wszystkim czekalam byle do sierpnia i zylam nadzieja ze lato zakoncze z upragniona fasolka w brzuszku a tu nici :( rano zrobilam test wyszedl negatywny nie wyrrzymalam i pobieglam na bete i mniej niz 2 :( ogolnie czuje sie bardzo okresowo Smutne sie rozczarowac ze wzzystkie symptomy ciazowe jakie czulam to bylo dzialanie lekow np luteiny :( swoja droga cos musze miec z progesteronem nie tak bo hak zaczelam brac luteine to tydzien temu w sobote mialam okropna migrene od rana i dzis w sobote to samo po odstswieniu z kolei luteiny czyli cos jednak jestnna rzeczy z wahniami hormonalnymi i tymi migrenami Eh ciezkie nasze zycie non stopiczne myslenie o tym wszystkim u mnie az obsesyjne sprawia ze jesCze bardziej wszystko sie oomplikuje Jeszcze dzis idziemy do znajomych co maja niespelna 2 miesieczna lipcowa kruszynke Z jednej strony bardzo mnie ciagni
    do niej wariuje jak widze dzidziusia z drugiej strony tak strasznie zazdroszcze tej kumpeli i chcialabym byc w jej skorze ze az nie wiem czy to zdrowe dla mnie zebym tam szla Pewnie na dobitke jeszcze sie okaze ze mam wielkiego torbiela moj niezastapiony kolega!!!!sorry ze wylalam takie zale przy sobocie Gratuluje zaciazonym i powodzenia tym co beda testowac Niech wrzosy beda z nami :)

    2nn3dqk3kf70gzik.png
  • Dariaa Autorytet
    Postów: 1075 295

    Wysłany: 3 września 2016, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dariaa a kiedy się zaczęła niby @? ciekawe czy do wieczora będzie ..hm czy już nie..plamienia mogą być w ciąży w terminie spodziewanej
    plamienia dostałam w czwartek chyba a termin @ mam na 5.09 czasem zdrzało mi się ze przed @ zaczynały się takie plamienia dlatego skresliłam cykl ale po dwóch trzech dniach przechodziło w różowe lekkie krawienie a to wyglada jak by ustępowało chociaż kto wie do pon jeszcze mam czas.... na razie nic mnie nie boli i nic sie nie dzieje. Chciałam jutro isc na basen i mam dylemat boje się że może się coś zacząć... chyba odpuszcze.

    2.06.2019 <3 mama Marysi nasz cud :*

    phv3n5q.png
‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ