X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem właśnie, wczoraj dostałam @. Cykl po clo był 26 dniowy, także testowanie koło 1 września pewnie :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakręcona, ja też wkrótce do Was dołączę. Może jutro. Najpóźniej pojutrze więc co do testowania to oficjalnie jeszcze nie wiem ale z pewnością we wrześniu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    Witam i ja ze slonecznej Krety;)testowanie 1 wrzesnia :-) witam was moje kochane
    Madziulla mam nadzieje ze forumowe zyczenia odczytalas? :-)

    Demsik mówisz o życzeniach na sierpniowym wątku? bo tam mi dużo osób składało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę wszystkim testerkom powodzenia :*
    Ja nie wiem czy na wrzesień się załapię ale prawdopodobnie jeszcze tak a potem laparoskopia mnie czeka więc wrzesień będzie moją ostatnią deską ratunku :)
    Jednak na listę się nie wpisuje :)

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra, przyszła franca.

    Zakręcona, pisz mnie na 6 września. Wydaje mi się,że może być wcześniej ale póki co według prognoz tak pokazuje.

    ZakreconaŻona lubi tę wiadomość

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymisie, przykro mi , że się nie udało :/ Kolejny cykl, kolejna szansa :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka2017 wrote:
    Marzymisie, przykro mi , że się nie udało :/ Kolejny cykl, kolejna szansa :)

    Mamuśka, pierwszy raz od kiedy się staramy nie przeżyłam zawodu. To znaczy jakaś tam iskierka nadziei się tliła ale nie rozpaczałam jak poprzednio. Chyba w końcu trochę wyluzowałam, co mnie bardzo cieszy, bo sama ze sobą nie mogłam już wytrzymać.
    Zawsze byłam w gorącej wodzie kąpana. Tym razem nie ma - chcę i już.
    Teraz trzeba grzecznie czekać :)

    Mam nadzieję, że tym razem nam się uda. Twój wykres też był super i naprawdę myślałam, że będzie zielony finał.

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymisie, zazdroszczę podejścia :) Ja siebie miałam dość już po pierwszym cyklu starań ;) Ja niestety bardzo liczyłam na ten wykres. Tempka była super, a przez to, że dostałam pregnyl na pęknięcie pęcherzyka ( czyste hg ), to byłam święcie przekonana, że jestem w ciąży :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2016, 20:23

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie wrote:
    No dobra, przyszła franca.

    Zakręcona, pisz mnie na 6 września. Wydaje mi się,że może być wcześniej ale póki co według prognoz tak pokazuje.

    marzymisie mam wielką nadzieję, że @ się nie pojawi i przyjdziesz tu obwieścić nam cudowną nowinę :)

    Mamuśka2017 u mnie leci 6cs po przerwie ( po ciąży pozamacicznej i po hsg) nawet przez kilka dni byłam w ciąży, ale okazało się, że to jeszcze nie to. Starania się o dziecko uczy nas cierpliwości i wytrzymałości bo to jest coś na co nie mamy wpływu w 100%. Każda @ która przychodzi sprawia wielkie rozczarowanie i też jestem nieznośna dla wszystkich i dla samej siebie. Mam nadzieję, że u każdej z nas obecna @ jest tą ostatnią na długi czas. Trzymam kciuki!

    marzymisie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Życzę wszystkim testerkom powodzenia :*
    Ja nie wiem czy na wrzesień się załapię ale prawdopodobnie jeszcze tak a potem laparoskopia mnie czeka więc wrzesień będzie moją ostatnią deską ratunku :)
    Jednak na listę się nie wpisuje :)

    Landryneczka Ty jeszcze na sierpniowej liście masz zaznaczyć swoje II ;))

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka, ja jeszcze ten cykl i kolejny daję sobie luz (postaram się) a później wybiorę się na monitoring.
    Przez te 2 cykle nie mogę się też bardzo nastawiać, bo mąż zaczął brać antybiotyki, niby mamy się starać dalej ale wiadomo, że nasienie będzie gorszej jakości.
    Liczę na to, że mimo że będzie ich mniej,to jeden maleńki plemniczek da radę wygrać batalię i znajdzie drogę tam gdzie trzeba :)
    Zastanawiam się nawet czy nie "porzucić" tych wszystkich suplementów, bo obrzydło mi już pamiętanie o łykaniu wspomagaczy.
    Od dziś jeszcze bardziej restrykcyjnie zamierzam uważać na to co jem,mam mobilizację. Diabetolog kazała mi przez 3 najbliższe tygodnie zapisywać co jem, bo ciężko jej uwierzyć w moje wyniki ;)

    Uszy do góry, walczymy dalej! :)




  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    ... Starania się o dziecko uczy nas cierpliwości i wytrzymałości bo to jest coś na co nie mamy wpływu w 100%. Każda @ która przychodzi sprawia wielkie rozczarowanie i też jestem nieznośna dla wszystkich i dla samej siebie. Mam nadzieję, że u każdej z nas obecna @ jest tą ostatnią na długi czas. Trzymam kciuki!

    Święte słowa :)

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz od dawna, w dniu @ mam dobry humor. Aż dziwne ;)

    Mimo,że cały dzień nachrzania mnie żołądek i nie odpuszcza. Chyba tak się nastawiłam na ten cykl, że cieszę się jak mysz do sera.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZakreconaŻona wrote:
    Landryneczka Ty jeszcze na sierpniowej liście masz zaznaczyć swoje II ;))
    Kochana chciałabym ale raczej marne szanse :P jak coś będę z Wami oczekiwać dwóch krech :P

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    Witam i ja ze slonecznej Krety;)testowanie 1 wrzesnia :-) witam was moje kochane
    Madziulla mam nadzieje ze forumowe zyczenia odczytalas? :-)
    hej wlasnie zauważyłam że nasze dzieci sa z tej samej daty.moja córa 07.03.2010 23.47 60cm i 3840gr

    Demsik lubi tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Kochana chciałabym ale raczej marne szanse :P jak coś będę z Wami oczekiwać dwóch krech :P
    No niech Ci będzie ;) ale ja wróżę Ci II kreski jeszcze w sierpniu ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy tylko ja czytam tytuł posta "prowokacyjne niespodzianki" ? :D
    http://iv.pl/images/09389640712267507798.jpg

    ZakreconaŻona, AJA_S, Mona_M, Paulette, SusannaDean, Marmurkowa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    czy tylko ja czytam tytuł posta "prowokacyjne niespodzianki" ? :D
    http://iv.pl/images/09389640712267507798.jpg
    Ja tez :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha dobre jesteście :D
    "PROWOkACYJNE" Padlam :)

    Mi się juz chyba w końcu @ kończy. No to od jutra trzeba będzie brać męża w obroty :D

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 10 sierpnia 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abby,dopiero mnie uświadomiłaś ha ha :) Ja też czytam prowokacyjne :) Może dlatego, że na telefonie, napisy są małe i nie czytałam tak dokładnie :)

    w4sqpc0z3is213tz.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ