X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znowu nie wyobrażam sobie żyć gdzie indziej niż w Polsce, ale też nie wykluczam, ze gdyby jakieś miejsce mnie urzekło to bym się może zdecydowała kto wie :) W Polsce nam się dobrze żyje, ciekawe jakby się potoczyło gdzie indziej :D

  • Mamuśka2017 Autorytet
    Postów: 923 637

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie też tylko Polska, ale mój Mąż to uwielbia wszystko, co włoskie i tam też mógłby mieszkać ;)

    w4sqpc0z3is213tz.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mogłabym i w Szwajcarii i w USA
    nasza Polska jest piękna i w końcu to u siebie :-)
    jednak nie wykluczaliśmy wyjazdu kiedyś - jednak tylko w zawodzie

  • an.kie.tyk Ekspertka
    Postów: 147 102

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrowie za Wasze, Nasze fasoleczki wrześniowe :-D Popijam winko na endo. Dobrej nocki

    dev142pfs__.png
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja piwko, może nie na endo ale na luz ; p

  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie się tak dłuży do tych dni płodnych... nie żebyśmy nie działali cały cykl ale to takie miłe widzieć ten skok temperatury i wiedzieć, że to już ta owulacja :) że jest szansa :) też tak macie?

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc my dzis bylismy u mojej mamy najchetniej zostalabym bo jutro do pracy na nocke i juz mi sie nie chce.

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety tak nie mam :( ciałko żółte coś nie za bardzo funkcjonuje, mam za mało progesteronu i nie widać tego skoku temperatury ;/ w tym miesiącu postanowiłam iść na monitoring... przed pierwszą ciążą owulację miałam w 18dc, a teraz test owulacyjny jest pozytywny w 14dc także muszę w końcu sprawdzić na usg bo to takie strzelanie w ślepo...

    najgorsze jest dla mnie to, że nie wiem kiedy wziąć duphaston (progesteron), jak wezmę za szybko to mogę zahamować owulację, a jak za późno to zagnieżdżenie może się nie udać :(

    No i małpa przyszła...nowy cykl, nowe nadzieje ;D może teraz się uda :)

    Demsik lubi tę wiadomość


  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vertigo język na początku nie był łatwy ale teraz rozmawiam płynnie z każdym i o wszystkim... Także nie stanowi juz problemu :)

    Znajomi pojechali wiec uciekam spac bo nigdy nie wiadomo ile pobudek noc przyniesie :)

    Dobranoc

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula92 - to w takim razie życzę Ci tym razem owocnej owulki :) a co za tym idzie zielonej kropeczki ;) oby ten wrzesień był dla nas wszystkich owocny :D

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • Agula92 Ekspertka
    Postów: 174 118

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno będzie owocny! w końcu kiedyś musi się udać i to na pewno będzie we wrześniu ;D


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj właśnie skok, aż się zdziwiłam. Ehhhh i co z tego, <3 nie będzie :-(

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień doberek :)
    u mnie 4 dc, @ powoli mija, jakaś biedna tym razem, ale co się dziwić jak 2 tyg temu była ... :P

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe u mnie dziś 12 dc :D Bliżej niż dalej :D Teraz dwie nocki mojego....hm :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie :) mnie po 7 tygodniach nawiedzil kochany Ridz . Z mila checia bym sie wpisala ale niestety trzeba czekac ... trzymam za Was wszystkie kciuki ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milo cie widziec paulette :-) dawno cie nie bylp.
    Susan bierz swojego przed nocka lub rano :-)

    Paulette lubi tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię dziś już przerwę bo jutro mam gina :) A potem muszę go molestować codziennie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susan działajcie. U mnie właśnie test owulacyjny pozytywny dzisiaj 12d.c ale niestety strasznie bolą mnie plecy więc nici z serduszek. No chyba że, koktajl zaszczykowy zadziała. Masakra 4 zastrzyki w tyłek łącznie 9ml

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju a od czego te plecy ?

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ