X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016
Odpowiedz

Powakacyjne niespodzianki, czyli wrześniowe testowanie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co to jest to plastrowanie? Pomoże od zaraz? Kurcze szkoda mi tej owulacji muszę coś wymyślić

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze,aż tak boli ? :(

  • Skrzydlata Autorytet
    Postów: 853 318

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka - a najpierw Twoi rodzice mieszkali w Norwegi czy najpierw Ty i ich ściągnęliście?

    21cs - Kalina 25.09.2018 <3
    10cs - Florian 08.03.2021 <3
    Wreszcie ten świat ma barwy i smak :)

    wibs9x0h2j4mp6wk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo ale mniej niż wczoraj głową nie mogę ruszyć nawet. O godz 18 ma przyjść piguła zastrzyki robić ale chyba zadzwonię żeby przed obiadem przyszła

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Marcjanna coś jest naprawdę nie halo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże zaraz będzie u mnie brrrrr

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zastrzyk? brr

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana 4 zastrzyki łącznie 9 ml a najgorszy ten z grupy wit b

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plastrowanie polega na tym ze fizjoterapeuta uklada twoje miesnie i sciegna tak jak maja sie ukladac.ja po turnieju w pilke siatkowa weszlam do domu normalnie,weszlam po schodach do gory a z sypialni do salonu juz nie moglam dojsc.a podczas turnieju wykrecilam noge.znajomy mi tak splastrowal noge ze na drugi dzien wlozylam but na korku i tanczylam na 18 na 80osob.mi pomoglo.moze zasiegnij porady fizjoterapeuty.sprobowac mozesz co nie oznacza ze na pewno ci pomoze.

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna, zdrówka :/ oby udało Ci się ożyć, szkoda owulki!
    faktycznie możesz spróbować akupunktury, niektórym pomaga :)


    Skrzydlata, mój ojciec mieszka od ok 10 lat. my przeprowadziliśmy się w 2012r a moja mama 2 lata temu (czekała aż siostra skończy szkołę).

    Ale rodzice mieszkają 480 km od nas więc tyle, że mamy rozmowy tel za darmo :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2016, 13:19

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pianistka wrote:
    Marcjanna, zdrówka :/ oby udało Ci się ożyć, szkoda owulki!
    faktycznie możesz spróbować akupunktury, niektórym pomaga :)


    Skrzydlata, mój ojciec mieszka od ok 10 lat. my przeprowadziliśmy się w 2012r a moja mama 2 lata temu (czekała aż siostra skończy szkołę).

    Ale rodzice mieszkają 480 km od nas więc tyle, że mamy rozmowy tel za darmo :D

    Było wam dzięki temu łatwiej czy żadna różnica ? :)

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, no moim zdaniem żadna różnica :D Założmy że Twój tata mieszka w gdańsku. Wyprowadzasz się do Zakopanego... co Ci za różnica? :D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha ha :D Nie no trochę tam inaczej, bo to inny kraj jednak i zawsze jakąś radą czy pomocą mogli wesprzeć :D

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanna, moja mama dopiero od niedawna pracuje, a tata ma swoją firmę :) więc tak naprawdę i w sprawach zawodowych, jakichś takich prawnych czy coś to wszystko mamy inaczej :) on nie bardzo ogarnia jak jest pracując u kogoś a mnie nie obowiązuje to, co jego kiedy prowadzi firmę :)
    też chodzi o to, ze oni mieszkają w malutkim miasteczku. całkiem inaczej życie tam wygląda :)
    Nawet język mają inny bo my mówimy w dialekcie. Nawet Norwedzy z naszych stron mają problem z dogadaniem się z tymi ze wschodu :) to tak samo jak dogadać się z Kaszubem :D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic, tak czy inaczej nie macie tak źle jakby mieszkali w Polsce byłoby zdecydowanie za daleko :) Siostra też w Norwegii czy została w Polsce?

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siostra od miesiąca mieszka u rodziców :)

    także w tym roku szykują się fajne święta, pewnie u nas :) w tamtym roku byliśmy sami we 2 bo była miesiąc przed terminem porodu więc woleliśmy odpuścić podróże :)

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No widzisz :) Dlatego np ja bym się nie chciała rozjeżdżać po świecie bo wszedzie daleko do rodziny...zobaczy się co los przyniesie :)

  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiesz, ja mam tylko rodziców ;) więc mi to wsio ryba, mogłabym mieszkać i na Kamczatce :P dopóki samoloty latają :D
    i tak do rodziców jeździmy max 2 razy w roku

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcjanna jak sie czujesz po zastrzykach?puscilo troche?

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę puscilo po tych zaszczykach czuje się jak gąbka. Mężu przywiózł mi jedzonko od taja naszykował pachnąca kąpiel. Także pomału wstaje z tego łóżka.

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ